شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر متانریول (10-252)

پودر متانریول (10-252)

پودر Methandriol، پودر خام Methandriol، خرید پودر Methandriol، پودر Methandriol خام، پودر Methandriol برای فروش، Methandriol powder supplie،


1. پودر متاندرول خام چیست؟


متاندریول یک استروئید است که بسیار شبیه پرو هورمون 5-آندرویدول است، به جز اینکه C-17 آلفا آلکیل شده است و همچنین در هر دو انتهای استریک شده است. این در ترکیب با چندین استروئید دیگر به خصوص آنهایی است که در استرالیا تولید می شوند. Duchaine در Handbook II استروئید زیرزمینی Dan Duchaine معتقد است که Methandriol فعالیت هر استروئیدی مورد استفاده در ترکیب با آن را افزایش می دهد. او اظهار داشت که متاندریول با اتصال بسیار قوی به SHBG این کار را انجام می دهد و به همین ترتیب استروئید های دیگر را به حالت آزاد و فعال تبدیل می کند (مشابه آنچه که برای mesterolone توصیف شده است). اگرچه methandriol به SHBG متصل می شود، اما نسبتا ضعیف است و قادر به برداشتن اکثر استروئید ها نیست.

 

Methandriol بسیار مستعد اعمال آروماتیزه است (مانند آندرویدول) و پیشنهاد شده است که می تواند مستقیما به گیرنده استروژن بدون نیاز به آروماتیزه باند شود. هنگامی که با سایر استروئید های معطر استفاده می شود، متاندریول به احتمال زیاد اشعه آروماتاز را به نقطه ای می رساند که استروئید دیگر نمی تواند عطر و طعم آن را حفظ کند و آن را آزاد و فعال نگه دارد. در حالی که این ابتدا به نظر می رسد یک ایده خوب است، استروژن بیش از حد که با افزودن methandriol تولید می شود، می تواند به سرعت موجب بروز کم کاری تیروئید شود.


متانریول به عنوان یک مهارکننده قوی 11 بتا هیدروکسیلاز شناخته شده است. این امر منجر به ایجاد ضعف دگزیک کورتیکواستروئید می شود که منجر به افزایش مقدار سدیم و آب می شود و باعث افزایش فشار خون می شود. ابعاد پرفشاری خون ناشی از متاندریول ظاهرا عدم برگشت پذیری. مهار 11 بتا هیدروکسیولاز تولید کورتیزول را کاهش می دهد و موجب کاهش اندازه آدرنال ها می شود که همچنین به عنوان آتروفی عضلانی شناخته می شود، که می تواند منجر به اختلال بیش از حد آدرنال حاد در هنگام استفاده از استروئیدها شود مهار 11 بتا هیدروکسیلاز.

 

متاندریول به متيل تستوسترون متابولیزه می شود، متابولیت های استروژنیک و آندروژن های 5-آلفا کاهش می یابد كه به عوارض جانبی این استروئید كمك می كند. "افزایش اثربخشی" كه این استروئید در هنگام استفاده در ترکیب با دیگر آندروژن ها به عنوان پیشنهاد شده توسط دوشین و دیگران ممكن است با مهار 11 بتا هیدروکسیلاز مرتبط است که سبب افزایش وزن آب و اثر آنتی کاتابولیک از طریق کاهش کورتیزول سرم خواهد شد. همانطور که در جاهای دیگر ذکر شد، مهار 11 بتا هیدروکسیلاز می تواند باعث فشار خون بالا و سایر اثرات قلبی عروقی منفی شود.
 

2. چگونه پودر متاندرول خام کار می کند؟


Methandriol (یا MAD) به نظر می رسد یکی از استروئیدهای آنابولیک نادر و عجیب و غریب است. این در واقع 5-androstenediol (5AD) است که ساختار شیمیایی آن را با اضافه کردن یک گروه متیل اصلاح شده است، بنابراین ترکیب می تواند در برابر شکستن کبد در هنگام شستشو به صورت خوراکی. این نتیجه در استفاده بهتر از بدن است و به نام آللیناسیون 17-آلفا (17AA) نامیده می شود. جنبه اول که مورد توجه قرار می گیرد این است که بیشتر علاقه مند به بدنسازان، پتانسیل ساخت عضله مواد مخدر است. با اثر آنابولیک (ساخت عضله) 20-60 (تستوسترون با مقیاس 100 آنابولیک مقایسه شده است)، از مصرف MAD انتظار می رود که مقدار زیادی عضله را از دست ندهید. این نیز کمی آندروژنی است، دوباره زمانی که در مقایسه با تستوسترون است که اثر آندروژنی 100 MAD تنها نرخ 30-60.


خواص آندروژنی کم متانریول ممکن است نعمت و نفرین باشد، از یک طرف با اثرات آندروژنی کم آن می توان بدون نگرانی توسط افرادی که از مشکلات پروستات، ریزش مو و آکنه رنج می برند استفاده شود. همچنین ممکن است توسط بدنسازان زن مورد استفاده قرار گیرد که می خواهند از عوارض جانبی مردانه شدن آندروژن ها جلوگیری کنند، در حالی که آنها به دوز مناسب و مدت زمان چرخه بستگی دارند. از سوی دیگر، مزایای استفاده از استروئید آندروژنی از دست رفته است، همبستگی مستقیم بین سطوح داروی آندروژنی و افزایش قدرت، استروئید بسیار آندروژنی همچنین تمایل به کاهش چربی را با اتصال به گیرنده آندروژن (AR) دارد.
 

3. چگونه از پودر متاندرول خام استفاده کنید ؟


Methandriol Dipropionate یک استروئید تزریقی است که به شدت آنابولیک با برخی از خواص آندروژنی است. دوز معمول برای Methandriol Dipropionate 100 میلی گرم هر 2-3 روز است.

 

با افزایش سطح نگهداری نیتروژن، متانریول دیپروپیونات، سنتز پروتئین را تحریک می کند و توده عضلانی بیشتری تولید می کند. و قدرت را افزایش می دهد. علاوه بر این، ممکن است دارای خواص ضد کاتابولیک باشد. Methandriol Dipropionate به اندازه کافی قوی است که به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، آن را اغلب همراه با استروئید دیگر برای افزایش اثرات کلی. Methandriol dipropionate به طور مستقیم به استروژن تبدیل نمی شود، در نتیجه میزان بروز عوارض جانبی مرتبط با استروژن، از قبیل gynecomastia، احتباس آب، و رسوب چربی است که معمولا در صورت وجود حداقل هستند. همان طور که متاندريول ديپروپيونت يک مولکول آندروژني دارد، عوارض جانبي مرتبط با آن آندروژني ممکن است: پوست روغني، آکنه، افزايش سطح موي بدن و ريزش موي پوستي در صورت تمايل به طاسي شدن الگوي مردانه.

 
4. مصرف پودر متانریول خام


دوز توصیه شده برای ورزشکاران 2 تا 3 روز 100mg است. دوز توصیه شده برای فرم دهانۀ متاندریول دیپروپیونات (MD) 40 تا 60 میلی گرم در روز است. شکل شفاهی نباید بیش از 6 هفته طول بکشد.
 

5. هشدار از طریق پودر متاندرول خام


هورمون متادرویول هورمون 5AD به عنوان یک استروئید با "خواص استروژنی قوی" (6) نشان داده شده است، زیرا متیلاسیون باعث می شود هورمون بیش از حد زیستی در دسترس باشد و بنابراین "قوی تر" من اعتقاد دارم که فعالیت استروژنی متندریول حتی بیشتر از 5AD . این تنها خبر بد برای هر عضو Steriod.com است که علاقه مند به اضافه کردن این دارو به یک چرخه است، فعالیت های استروژنی بیش از حد می تواند منجر به رشد بافت پستان در مردان (gynecomastia)، افزایش چربی، احتباس آب، از دست دادن درای جنسی و تندرستی طبیعی تستوسترون تولید بدتر این است که 5AD خود گیرنده استروژن را فعال می کند (6). این باعث مهار کننده های آروماتیز مانند لتروزول (femera) و آناستازول (arimidex) می شود که در مبارزه با دو طرف استروژنی MAD کمی مؤثر است زیرا لازم نیست که در معرض آنزیم معطر برای انجام هر گونه آسیب.


شواهد بیشتری که از MAD پشتیبانی می کند خواص استروژنی مستقیم دارد استفاده از آن در تزریقات دامپزشکی است. مطالعات نشان می دهد ترکیب استروئید های آنابولیک با هورمون های جنسی زنانه (استروژن، پروژسترون) به طور معمول برای افزایش وزن در حیوانات (7) استفاده می شود که باعث افزایش وزن بیشتری می شود که به تنهایی (8) این امر به ویژه هنگامی که هورمون های جنسی زنانه با -aromatizing ناندرولون مشتق trenbolone (9). MAD خواص استروژنی آن را در این زمینه مفید می دانند، این دلیل واقعی است MAD به سایر داروهای دامپزشکی آنابولیک اضافه شده است، نه به این دلیل که AR آن را حساسیت می دهد. اکثر پروفایل های methandriol می گوید که آن را "دستاوردهای عظیم قدرت"، با این حال نگاه به شواهد نشان می دهد که تنها "دستاوردهای عظیم قدرت" از MAD می تواند از افزایش مقدار احتباس آب درون عضلات جلوگیری کند که در هنگام کاهش وزن، عضلات فشرده می شوند، شبیه به عمل یک پیراهن نیمکت


اعتقاد دارد که استروژن نیز یک هورمون ساختاری عضلانی است و باعث ایجاد رشد با اتصال به گیرنده استروژن در ماهیچه ها می شود (10) اما این مزایای جزئی هستند و ارزش طرف مقابل بالقوه آن نیست. یک ویژگی مشترک از استفاده از MAD فشار خون بالا است (11) این ممکن است از احتباس آب به علت فعالیت استروژنی بالا و یا سایر اقدامات در بدن باشد (11) هیچ شواهدی وجود ندارد که متاندریول اثرات منفی بر کلسترول داشته باشد تا سلامت قلبی عروقی شما اگر شما تصمیم به استفاده از متاندریول دارید، حداقل از نگرانی هایتان.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر متاندرول خام؟


متاندریول بوسیله بدن به طور مستقیم عطر نمی شود، اگرچه یکی از متابولیت های شناخته شده آن، متیل تستوسترون است که می تواند آن را معطر کند. اعتقاد بر این است که متيلاندروسستنديول فعاليت استروژنی ذاتی دارد. به همین ترتیب، به عنوان یک استروئید ضعیف تا متوسط استروژنی محسوب می شود. Gynecomastia در طول درمان ممکن است، اما به طور کلی تنها زمانی که دوزهای بالاتر استفاده می شود. احتباس آب و چربی نیز می تواند مسائل را دوباره بسته به دوز مصرف کند. افراد حساس ممکن است نیاز به اضافه کردن ضد استروژن مانند Nolvadex® برای به حداقل رساندن عوارض جانبی مرتبط داشته باشند.

 

اگر چه اغلب به عنوان استروئید آنابولیک طبقه بندی می شود، methylandrostenediol به اندازه کافی آندروژنی است. عوارض جانبی آندروژنی با این ماده شایع است. این ممکن است شامل موارد زیر پوست چرب، آکنه، و رشد موی صورت / بدن باشد. استروئیدهای آنابولیک / آندروژنی نیز ممکن است موجب ریزش موی مردانه شود. زنان از اثرات بالقوه آنتی بادی های استروئیدی آنابولیک / آندروژنی هشدار می دهند. این ممکن است شامل تقویت صدا، بی نظمی قاعدگی، تغییرات در بافت پوست، رشد مو صورت و بزرگ شدن دلبستگی باشد. توجه داشته باشید که methylandrostenediol تحت تاثیر 5-آلفا ردوکتاز نیست، بنابراین آندروژنیک نسبی این استروئید توسط استفاده همزمان از فیناستراید یا دوتاسترید تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

 

متاندریول ترکیبات آلکیل شده C17 است. این تغییر دارو را از غیر فعال کردن با کبد محافظت می کند، به این ترتیب درصد زیادی از ورود دارو به جریان خون پس از تجویز خوراک را می دهد. استروئید آنابولیک / آندروژنی C17-alpha alkylated می تواند از نظر hepatotoxic باشد. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت و یا بالا می تواند باعث آسیب کبدی شود. در موارد نادر ممکن است ناکارآمدی تهدید کننده زندگی ایجاد شود. توصیه می شود به طور منظم در طول هر دوره به پزشک مراجعه کنید تا عملکرد کبد و سلامت کلی را کنترل کنید. مصرف استروئید های آلکالین C17 معمولا به 6 تا 8 هفته محدود می شود تا از افزایش فشار خون کبد جلوگیری شود. با تزریق داروهای خوراکی، ممکن است با تزریق دوزهای خوراکی از طریق متابولیسم اولین بار تزریق شود، هرچند ممکن است سمیت کبدی قابل توجهی داشته باشد.
استفاده از مکمل های سم زدایی کبد مانند کبد پاکت، لیو 52 یا Essentiale Forte توصیه می شود در حالی که مصرف هر استروئیدهای آنابولیک / آندروژنی هپاتوکسیکال باشد.

 

استروئید آنابولیک / آندروژنی می تواند اثرات زیان آور بر روی کلسترول سرم داشته باشد. این شامل تمایل به کاهش ارزش های کلسترول HDL (خوب) و افزایش ارزش LDL (بد) کلسترول است که ممکن است HDL را به تعادل LDL در جهت که باعث افزایش خطر ابتلا به آرتروسکلروز می شود، تغییر دهد. اثر نسبی استروئید آنابولیک / آندروژنی بر روی لیپید های سرم وابسته به دوز، مسیر تزریق (خوراکی و تزریقی)، نوع استروئیدی (معطر و یا غیر معطر) و سطح مقاومت به سوخت و ساز بدن است. Methylandrostenediol اثر قوی بر روی مدیریت کبد کلسترول به علت مقاومت ساختاری آن در برابر شکستگی کبد و (با روش خوراکی) راه. استروئید آنابولیک / آندروژنی همچنین ممکن است بر فشار خون و تری گلیسیرید ها تاثیر بگذارد، باعث کاهش آرام سازی اندوتلیال و حمایت از هیپرتروفی بطن چپ می شود که به طور بالقوه خطر بیماری قلبی عروقی و انفارکتوس میوکارد را افزایش می دهد.

 

برای کمک به کاهش فشار قلبی عروقی توصیه می شود که یک برنامه ورزشی فعال قلبی عروقی را حفظ کرده و میزان مصرف چربی های اشباع، کلسترول و کربوهیدراتهای ساده را در طول زمان در طول زمان فعال AAS فعال کنید. همچنین با روغن ماهی (4 گرم در روز) و یک فرمول طبیعی کلسترول / آنتی اکسیدان مانند لیپید تابییل یا یک محصول با مواد قابل مقایسه نیز توصیه می شود.

 

انتظار می رود همه استروئید های آنابولیک / آندروژنی که در دوزهای کافی برای افزایش رشد ماهیچه ای مصرف می شوند، سرکوب تولید تستوسترون درون تولیدی شوند. بدون مداخله مواد محرک تستوسترون، سطوح تستوسترون باید در عرض 1 تا 4 ماه پس از قطع دارو به حالت عادی برسد. توجه داشته باشید که هیپوگنادیستی هیپوگنادوتروپیک طولانی مدت می تواند به سوء مصرف استروئید ثانویه کمک کند و به مداخله پزشکی نیاز دارد.

 

عوارض جانبی فوق شامل نمی شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد عوارض جانبی بالقوه، صفحه اثرات جانبی استروئیدی را ببینید.
 

7. خرید پودر Methandriol f rom SZOB


  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه متانریول را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
Hot Tags: SZOB، ok-biotech.com، Methandriol، 521-10-8، پودر Methandriol، پودر خام Methandriol، خرید پودر Methandriol، پودر Methandriol خام، پودر Methandriol برای فروش، Methandriol powder supplie،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: