شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر آناستازول (Arimidex) (120511-73-1)

Anastrozole، Arimidex، خرید پودر Anastrozole، پودر Anastrozole خام، پودر Anastrozole، پودر Anastrozole پودر، پودر Anastrozole برای فروش، پودر Arimidex، پودر Arimidex خام،


1. پودر آناستازول خام چیست؟


آناستازول، که تحت نام تجاری Arimidex به فروش می رسد، داروهایی است که علاوه بر درمان های دیگر برای سرطان پستان نیز استفاده می شود. به طور خاص آن را برای سرطان پستان مثبت گیرنده هورمون استفاده می شود. همچنین برای جلوگیری از سرطان سینه در افرادی که در معرض خطر هستند استفاده شده است. آن را دهان گرفته است.


آناستازول داروهای سرطان است و همچنین با نام تجاری Arimidex شناخته شده است.

این درمان برای زنان بعد از یائسگی با سرطان سینه است که هورمون حساس است.


قرص خوراکی آناستازول به عنوان داروی نام تجاری Arimidex و به عنوان یک داروی عمومی استفاده می شود. داروهای عمومی معمولا هزینه کمتری دارند. در بعضی موارد، ممکن است در نسخه های مشابه نامحدود یا فرم های دوز در دسترس نباشند.

 

عوارض جانبی رایج عبارتند از گرگرفتگی، خلق و خوی تغییر، درد مفاصل و حالت تهوع. عوارض جانبی شدید شامل افزایش خطر بیماری قلبی و استئوپروز می شود. استفاده از دوران بارداری به کودک آسیب می رساند. آناستازول در خانواده داروهای مهار کننده آروماتاز است. این کار با جلوگیری از ایجاد استروژن انجام می شود.
 

2. چگونه پودر آناستازول خام کار می کند؟


آناستازول مقدار استروژن موجود در بدن را کاهش می دهد. هورمون جنسی زنانه استروژن و پروژسترون باعث تحریک بسیاری از سرطان های سینه می شود. کاهش سطح استروژن می تواند رشد سلول های سرطان پستان را متوقف کند یا کند شود.

 

آناستازول یک فرایند معروف به معطر سازی است که باعث تغییر هورمون های جنسی به نام اندروژن ها به استروژن می شود. این به طور عمده در بافت چربی، ماهیچه و پوست اتفاق می افتد و نیاز به یک آنزیم خاصی به نام آروماتاز دارد.

 

هورمون ها مواد شیمیایی هستند که توسط غدد درون بدن ساخته می شوند که به جریان خون وارد می شوند و می توانند در سایر قسمت های بدن ایجاد شود. به عنوان مثال، هورمون تستوسترون در بیضه ها ساخته شده است و مسئولیت ویژگی های مرد مانند تقویت صدا و افزایش موهای بدن است. استفاده از هورمون درمانی برای درمان سرطان مبتنی بر مشاهده است که رشد سلول های سرطانی می تواند تا حدودی وابسته به اتصال هورمون به گیرنده های روی سطح سلول سرطانی باشد.

 

درمان های هورمونی می توانند از طریق روش هایی مانند توقف تولید هورمون خاص یا دخالت در اتصال هورمون به گیرنده سلول های سرطانی کار کنند. انواع مختلف درمان های هورمونی به واسطه عملکرد و / یا نوع هورمون که تحت تاثیر قرار می گیرند طبقه بندی می شوند.

 

آناستازول مهار کننده آروماتاز است. این بدان معنی است که آنزیم آروماتاز (که در عضله، پوست، پستان و چربی بدن یافت می شود) را مسدود می کند، که برای تبدیل آندروژن ها (هورمون های تولید شده توسط غده فوق کلیه) به استروژن ها استفاده می شود. سلول های توموری وابسته به استروژن ها هنگامی که هیچ استروژن وجود ندارد، کمتر رشد می کنند.

 

آناستازول متعلق به یک دسته از داروهایی است که به نام مهار کننده های آروماتاز شناخته می شوند. آنها تولید استروژن را متوقف می کنند، که یک محرک اصلی سرطان پستان است. یک کلاس از داروها به داروهایی اشاره دارد که به طور مشابه کار می کنند. آنها یک ساختار شیمیایی مشابه دارند و اغلب برای درمان شرایط مشابه استفاده می شوند.

 

در زنان یائسه، یک آنزیم به نام آروماتاز، هورمون هایی را به نام آندروژن ها به هورمون استروژن تغییر می دهد. وقتی استروژن موجود است، بسیاری از تومورهای سرطان پستان رشد می کنند. آناستازول آروماتاز را از کار متوقف می کند. این مقدار مقدار استروژن را در بدن و بافت سرطانی کاهش می دهد.
 

3. چگونه از پودر خام آناستازول استفاده کنید ؟

آناستازول با درمان های دیگر مانند جراحی یا پرتو درمانی برای درمان سرطان های اولیه پستان در زنان مبتلا به یائسگی (تغییر زندگی، پایان دوره های ماهانه ماهانه) استفاده می شود. این دارو همچنین در زنان مبتلا به یائسگی به عنوان اولین درمان سرطان پستان که در داخل پستان یا سایر مناطق بدن گسترش یافته است، مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو همچنین برای درمان سرطان پستان در زنان مبتلا به سرطان سینه پس از مصرف تاموسیفن (Nolvadex) نیز مورد استفاده قرار گرفته است. آناستازول در دسته داروهایی است که مهارکننده های آروماتاز ناسازگار است. این کار با کاهش میزان استروژن بدن انجام می شود. این می تواند رشد بسیاری از انواع سلول های سرطان پستان را که نیاز به رشد استروژن دارند کند کند یا متوقف کند.

 

آناستروزول به عنوان یک قرص برای دهان استفاده می شود. معمولا یک بار در روز با غذا یا بدون غذا مصرف می شود. هر روز در حدود یک بار مصرف آناستازول را مصرف کنید. دستورالعمل های مربوط به برچسب تجویزی را با دقت بخوانید و از پزشک یا داروساز بخواهید که هر بخشی را که نمی دانید توضیح دهید. آناستازول را دقیقا همانطور که کارگردانی کردید، بگذارید. بیشتر یا کمتر از آن استفاده نکنید یا آن را بیشتر از پزشک تجویز کنید.

 

قبل از مصرف آنواستروژن

اگر دچار حساسیت به آناستازول، یا هر نوع داروی دیگر یا هر یک از مواد آناستازول هستید، به پزشک و داروساز خود بگویید. از داروساز خود برای لیستی از مواد تشکیل دهنده بپرسید.


به پزشک و داروساز خود بگویید چه داروهای تجویزی و غیر تجویزی، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی که مصرف می کنید و یا برنامه ریزی می کنید. اطمینان حاصل کنید که هر یک از موارد زیر را ذکر کنید: داروهایی که حاوی استروژن هستند مانند داروهای جایگزین هورمون (HRT) و ضد بارداری های هورمونی (قرص های ضد بارداری، تکه ها، حلقه ها و تزریق ها). رالوکسیفن (اویستا)؛ و تاموکسیفن (Nolvadex). ممکن است پزشک شما دزهای داروهایتان را تغییر دهد یا برای عوارض جانبی دقت کنید.


اگر کلسترول بالا دارید، کلسترول بالا، پوکی استخوان (وضعیتی که استخوان ها شکننده هستند و به راحتی تجزیه می شوند)، کبد یا بیماری قلبی، به پزشک خود اطلاع دهید.

شما باید بدانید که آناستازول باید فقط توسط زنان مورد استفاده در معرض یائسگی قرار گیرد و نباید باردار شود. با این حال، اگر شما حامله یا شیردهی هستید، قبل از اینکه شروع به مصرف این دارو کنید، باید به پزشک خود بگویید. آناستازول ممکن است به جنین آسیب وارد کند.

 

آناستازول برای درمان سرطان پستان استفاده می شود. این فقط برای زنان استفاده می شود که از یائسگی گذر کرده اند. به طور خاص، آن را برای موارد زیر استفاده می شود:

درمان سرطان اولیه سرطان. آن را به زنان با سرطان سینه سرطان مثانه یا غده ناگهانی هورمون پس از عمل جراحی یا علاوه بر درمان های دیگر داده می شود.


ابتدا یا اولین درمان سرطان پستان که متاستاز شده است (به سایر قسمت های بدن گسترش می یابد). این دارو در زنان مبتلا به سرطان سینه مثبت گیرنده هورمون و یا زنان که در آن گیرنده های هورمون شناخته شده نیستند.


درمان سرطان پیشرفته پستان. این داده شده است هنگامی که بیماری شما پیشرفت کرده است، حتی پس از واکنش زودهنگام با داروی تاموکسیفن سرطانی.


آناستازول در زنان مبتلا به سرطان سینه منفی گیرنده استروژن خوب عمل نمی کند. همچنین در زنان که بدن آنها به درمان با تاموکسیفن پاسخ نمی دهد، به خوبی کار نمی کند.

4. مصرف پودر Anastrozole خام


استفاده در مردان

آناستازول برای کاهش استروژنها، از جمله استرادیول، در مردان آزمایش شده است. استرادیول بیش از حد در مردان می تواند باعث ایجاد هیپرپلازی خوش خیم پروستات، gynecomastia و علائم هیپوگنادیسم شود. همچنین می تواند منجر به افزایش خطر سکته مغزی، حمله قلبی، التهاب مزمن، افزایش پروستات و سرطان پروستات شود. بعضی از ورزشکاران و سازندگان بدن از آناستازول به عنوان بخشی از چرخه استروئید خود برای کاهش و جلوگیری از نشانه های بیش فعالی استروژن - gynecomastia، رفاه احساسی و حفظ آب استفاده می کنند. داده های تحقیق نشان می دهد که دوزهای 0.5 تا 1 میلی گرم در روز سبب کاهش استرادیول سرمی حدود 50 درصد در مردان می شود که در زنان یائسه متفاوت است.

 

استفاده در کودکان

آناستازول ممکن است در کودکان مبتلا به بلوغ زودرس یا کودکان مبتلا به سینوزیت مزمن استفاده شود. پس از شروع بلوغ، صفحه ای اپیفیسیال به دلیل افزایش تولید استروژن شروع به فرار از متابولیسم محلی و گسترش به سیستم گردش خون می کند. نشان داده شده است که به کاهش سرعت این فرآیند کمک می کند و پیش بینی ارتفاع بالاتری را در مردان بالغ که هورمون های پپتیدی مبتنی بر پروتئین را برای درمان کمبود هورمون رشد درمان می کنند، افزایش می دهد.

5. هشدار o f خام Anastrozole پودر

اگر علائم یا مشکلات بهداشتی شما بهبود نیافته باشد یا اگر آنها بدتر شوند، با پزشک خود تماس بگیرید.

داروهای خود را با دیگران به اشتراک نگذارید و داروهای دیگران را مصرف نکنید.

لیستی از تمام داروهای خود (نسخه، محصولات طبیعی، ویتامین ها، OTC) را با شما حفظ کنید. این لیست را به دکتر خود بدهید.

قبل از شروع هر داروی جدید، از جمله نسخه یا OTC، محصولات طبیعی یا ویتامین ها، با پزشک صحبت کنید.


برخی از داروها ممکن است یک جزوه اطلاعات دیگر بیمار داشته باشند. با داروساز خود چک کنید. اگر در مورد این دارو سؤال دارید، لطفا با پزشک، پرستار، داروساز یا سایر ارائه دهنده خدمات بهداشتی صحبت کنید.


اگر فکر می کنید که بیش از حد مصرف شده است، با مرکز کنترل سموم خود تماس بگیرید یا از دست زدن به مراقبت های پزشکی مطلع شوید. آماده باش تا نشان دهیم چه چیزی گرفته شده است، چه مقدار و چه زمانی اتفاق افتاده است.


این اطلاعات نباید مورد استفاده قرار گیرد تا تصمیم بگیرد که آیا آناستازول یا داروهای دیگر را مصرف کند یا خیر. تنها مراقبین بهداشتی دارای دانش و آموزش هستند تا تصمیم بگیرند که کدام دارو برای یک بیمار خاص مناسب است. این اطلاعات هیچ دارویی را به عنوان ایمن، موثر و یا مورد تایید برای درمان هر بیمار یا وضعیت سلامتی تأیید نمی کند. این تنها خلاصه ای از اطلاعات کلی درباره این دارو است.


این شامل تمام اطلاعات در مورد استفاده های احتمالی، جهت ها، هشدارها، اقدامات احتیاطی، تعاملات، اثرات نامطلوب یا خطراتی که ممکن است در مورد آناستازول وجود داشته باشد را شامل نمی شود. این اطلاعات مشاوره خاص پزشکی نیست و اطلاعاتی را که از ارائه کننده خدمات بهداشتی دریافت می کنید جایگزین نمی کند. برای کسب اطلاعات کامل در مورد خطرات و مزایای استفاده از این دارو باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی صحبت کنید.

 

هشدار بیماری قلبی: اگر شما سرطان سینه اولیه و سابقه انسداد در شریان های قلب خود دارید، آناستازول ممکن است سبب کاهش جریان خون به قلب شما شود. اگر دچار علائم شده اید، ممکن است با پزشک خود تماس بگیرید:

تنگی نفس

تورم در پاها و پاها

بدتر شدن درد قفسه سینه

ریسک کم تراکم استخوان: آناستازول می تواند تراکم استخوان را در ستون فقرات و ناحیه کمر خود کاهش دهد. پزشک شما در هنگام استفاده از این دارو، تراکم معدنی استخوان را کنترل خواهد کرد.

هشدار کلسترول: آناستازول ممکن است سطح کلسترول شما را افزایش دهد. سطوح کلسترول بالا باعث افزایش خطر بیماری قلبی می شود.

 

قرص خوراکی آناستازول می تواند با سایر داروها، ویتامین ها، و یا گیاهانی که ممکن است مصرف کنید، در ارتباط باشد. تعامل زمانی اتفاق می افتد که ماده یک راهکار را برای یک داروی کار می کند. این می تواند مضر باشد یا از مصرف دارو جلوگیری کند.

 

برای کمک به جلوگیری از تعاملات، پزشک باید تمام داروهای خود را به دقت مدیریت کند. اطمینان حاصل کنید که در مورد تمام داروها، ویتامین ها، و یا گیاهان که مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید. برای پیدا کردن این که چگونه این دارو ممکن است با چیز دیگری که در حال مصرف است تعامل داشته باشد، با پزشک یا داروساز صحبت کنید.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر Anastrozole خام؟

علائم یک واکنش آلرژیک مانند راش؛ کندوها؛ خارش پوست قرمز، تورم، زردرنگ یا پوستی با تب و یا بدون آن؛ خستگی؛ تنگی در قفسه سینه یا گلو؛ مشکل تنفس یا صحبت کردن خشونت غیر معمول؛ یا تورم دهان، صورت، لب ها، زبان یا گلو.

علائم خلقی کم (افسردگی)، افکار خودکشی، عصبی بودن، افزایش اضطراب و افسردگی، فکر کردن به این که طبیعی نیست، اضطراب یا عدم علاقه به زندگی است.

نشانه هایی از مشکلات کبدی مانند ادرار تیره، احساس خستگی، گرسنگی، ناراحتی معده یا درد معده، مدفوع رنگی، پرتاب کردن، یا پوست زرد یا چشم.


علائم بالایی از کلسیم مانند ضعف، سردرگمی، احساس خستگی، سردرد، ناراحتی معده و پرتاب کردن، مدفوع سخت (یبوست) یا درد استخوان است.

ضعف نفس، افزایش وزن بزرگ یا تورم در بازوها یا پاها.


ضعف در 1 طرف بدن، مشکل صحبت کردن یا تفکر، تغییر در تعادل، سقوط در یک طرف چهره یا تاری دید.

تورم، گرما، بی حسی، تغییر رنگ، یا درد در یک پا یا بازو.

سردرد خیلی بد


سوزش، بی حسی یا احساس سوزن شدن که طبیعی نیست.

درد قفسه سینه یا فشار.

ضربان قلب که عادی نیست.

تغییرات خلق و خوی.

سرگیجه بسیار بد یا بیرون آمدن.

اغلب ادرار را گذراندید

درد هنگام ادرار شدن

احساس خستگی یا ضعف.

غدد تورم

خونریزی واژینالی طبیعی نیست.

خارش واژن یا تخلیه

افرادی که تا به حال بلوک در عروق قلب خود (بیماری های قلبی ایسکمیک) داشته اند ممکن است نشانه های بیشتری از مشکلات با جریان خون به قلب داشته باشد. اگر درد جدید یا بدتر از قفسه سینه دارید یا تنگی نفس دارید، بلافاصله با پزشک خود مشورت کنید. 

 

7. خرید آناستازول خام پودر F ROM SZOB

  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه آناستروئوزول را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: