شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

آندروسترون (53-41-8)

آندروسترون (53-41-8)

آندروسترون استروئید آندروژنی است که به طور گسترده در سراسر طبیعت، به خصوص در حیوانات، بلکه در بسیاری از گیاهان، از جمله درختان کاج و قارچ ترفل، رخ می دهد. این یک پیشرونده برای تستوسترون است، اما به خودی خود، تا حدودی ضعیف تر از تستوسترون در جریان خون است. به عنوان یک نتیجه، آندروسترون برای بدنسازان مفیدتر است، زمانی که آن را با سایر استروئیدهای آنابولیک آندروژنی و آنابولیک گرفته می شود.


1. پودر خام آندروسترون چیست؟


آندروسترون یکی از آندروژن ها است که هورمون های استروئیدی هستند که بر مردانگی جنین و کودک تاثیر می گذارند و در بزرگسالان حفظ یا ایجاد ویژگی های مردانه می شوند. تستوسترون فعال ترین و فراوان از آندروژن ها است. آندروسترون در اصل از ادرار مردانه در مقادیر بسیار کمی جدا شده بود. بسیاری از دانشمندان بر این باورند که این محصول یک محصول متابولیکی از تجزیه تستوسترون است و بسیاری از دانشمندان که فرومون را مطالعه می کنند فکر می کنند که ممکن است در روابط انسانی فعال باشد.


یک مولکول آندروسترون بسیار شبیه تستوسترون است. این شامل سه حلقه کربنی شش عضو و یک حلقه پنج عضو در کنار طرف مشترک است. فرمول مولکولی C19 H30 O2 است. این بتا ایزومر به نام اپیداستروسترون، که در آن یک گروه هیدروکسیل دارای موقعیت هندسی متفاوت است. نسبت آنتروسترون به اپیدروسترون مهم است که رفتار رفتار مردانه توسط دیگران تفسیر شود.


فرومون ها در رفتار حشرات شناخته شده است. نقش آنها در جفتگیری حشرات، حفاظت از ناوبری و حشرات مطالعه شده است و ترکیبات فعال جدا شده است. فرمون ها اساس برخی از جلبک های حشرات هستند. تاثیر آنها بر الگوهای رفتار پستانداران کمتر قابل درک است.

 

2. چگونه خمیر پودر آندروسترون کار می کند؟  


آندروسترون نباید با Androstenone یا Androstenol، دو عنصر رایج محصولات فرومون موجود در بازار، اشتباه شود. آندروستون اولین فرومون که از پستانداران جدا شده بود. این در عرق و ادرار انسان یافت می شود و در غلظت بالایی از بزاق خوک های مرد یافت می شود. این جزء از محصولات فروخته شده به کشاورزان خوک برای تعیین زمان تلقیح مصنوعی در گاو است. Androstenol در مکان های مشابه اندروستون و همچنین در قارچ ها یافت می شود، قارچ هایی که در زیر زمین رشد می کنند و خوک ها در محل قرار می گیرند.در محصولات فرومون، وارسترون برای نشانه گیری مردانگی و حس امنیت و قابلیت اطمینان، مانند آنچه که توسط مرد آلفا تولید می شود اضافه می شود. اعتقاد بر این است که احساس قدرت بدون تجاوز ایجاد می شود. همچنین پیشنهاد می شود که روحیه و اعتماد به نفس زنان را افزایش دهد. نسبت اندروسسترون و اپي آندروسترون در محصولات بدنسازي مهم است. کاربران باید آگاه باشند که این مولکول ها بین شیمیایی متمایز می شوند و بنابراین آزمایش های دقیق برای تعیین دشوار است.


 
3. چگونه از پودر خام آندروسترون استفاده کنید ؟

آندروسترون یک پروورمون بسیار متنوع است که دارای مزایای بسیاری برای استفاده از آن است. آندروسترون در نسخه اصلی LG Science T-911 برای پیش تقویت تمرین قبل از تمرین ارائه شده بود و همچنین در نسخه قبلی از LG-Sciences Formadrol Extreme برای خواص ضد استروژن آن نیز موجود بود. در حال حاضر هر دو اپیدروسترون و آندروسترون در آزمایش پروپی هورمون Epi-1 در دسترس هستند. برای دریافت این محصول، فقط روی تصویر زیر کلیک کنید.


 

همانند تمام استروئید های آندروژنی، رژیم غذایی مناسب و تمرینات وزن برای انبوه در طول یک دوره آندروسترون مورد نیاز است. از آنجایی که این اثرات نسبتا ملایم است، پرخوری می تواند به راحتی منجر به افزایش چربی شود و اگرچه خواص استروژنیک ندارد، خوردن بیش از حد نمک می شود، در حالیکه مقدار زیاد آن می تواند منجر به پوسیدگی و نفوذ از آب به دست می آید که پوسیدگی بافت ماهیچه را کاهش می دهد. اگر چه اندروسterone اجازه نمی دهد بدنسازان به مدت طولانی تر از معمول کار کنند، ویژگی های خستگی آن اجازه می دهد تنش های وزن تر در طول تمرین تمرکز طولانی تر، و هر تمرین کارآمد تر. در روزهای دور از ورزشگاه، آندروسترون در بازسازی بافت کمک می کند و به بهبود سرعت کمک می کند.

 


√. حتی برای ورزشکاران که لزوما بزرگ نمی شوند، بلکه فقط می خواهند از عملکرد ورزشی ورزشکار لذت ببرند، Androsterone تقویت انرژی ذهنی و فیزیکی مورد نیاز برای افزایش عملکرد را فراهم می کند.√. دستاوردهای قدرت در حدود 5 تا 20 درصد طی یک دوره شش هفته ای آندروسترون در ادبیات علمی ثبت شده است، هرچند این افزایش همیشه با افزایش وزن بدن همراه است.√. دستاوردهای وزن از آندروسترون به طور کلی از بافت چربی به دست می آید، مگر اینکه یک ورزشکار بیش از حد سریع کالری مصرف کند تا قادر به ساخت عضله از مازاد باشد.√. طبق ادبیات علمی، در طول یک دوره مصرف مازاد کالری، چربی بدن به علت اثرات آندروسترون کاهش نمی یابد.


 

برای ورزشکاران دوچرخه سواری آندروسترون در طول مرحله برش، چربی بدن به طور معمول کاهش می یابد و بافت چربی بیشتری حفظ می شود و بدون مکمل هورمون است. از آنجایی که استروئید های آندروژنیک تمرکز می کنند و خستگی را کاهش می دهند، ممکن است یک شتاب ناگهانی از دست دادن چربی بدن رخ دهد، اما از دست دادن مقدار زیاد چربی به سرعت می تواند باعث از دست رفتن بافت چربی نیز شود.آندروسترون یک مکمل خوب برای برداشتن قبل از یک رقابت پرورش بدنی است زیرا باعث می شود عضله سخت و خشک با تعریف عالی باشد. با توجه به کمبود خواص استروژنی، آندروسترون باعث حفظ آب نمی شود و بنابراین باعث افزایش سریع توده عضلانی نمی شود. معمولا برای چندین هفته طول می کشد تا سود های متوسطی که تا پایان یک دوره به پایان می رسد، شروع شود.


 

از آنجا که آندروسترون یک مکمل پروتئین هورمون است و به طور طبیعی در بدن یافت می شود، آن را به راحتی در آزمایش خون تشخیص داده نمی شود و بنابراین می تواند در ورزش حرفه ای استفاده شود.

برای افزایش حداکثر میزان توده ی چربی در طی یک دوره ی آندروسترون، ترکیب آن با ترکیب آروماتیک یا پروژسترون توصیه می شود.بافت ماهیچه ای که طی دوره ی آندروسترون به دست آمده است، نسبتا آسان است زیرا باعث افزایش وزن آب می شود که معمولا زمانی که بدنسازان شروع به بریدن می کنند، از بین می روند.به همین علت، بافت چربی به دست آمده در طی یک دوره آندروسترون، نسبت به ساير استروئيدهاي آنابوليک متوسطتر است.


4. مصرف پودر خام آندروسترون


در حالی که هر دو آندروسترون و اپیهاندروسترون ممکن است به عنوان یک کپسول استفاده شوند، آندروسترون ممکن است قویتر باشد، در صورت استفاده از آن به عنوان زبان زیر (که از طریق بافتها زیر زبان مستقیما به جریان خون جذب می شود) و اپیدروسترون امیدوار است که به عنوان یک فرانسوی (که در آن آن را به پوست اعمال می شود و از طریق پوست جذب می شود).


به همین دلیل، محصولات آندروسترون اغلب به عنوان یک لوستر به آرامی در دهان فروخته می شود. محدوده مصرف معمول برای آندروسترون 300-400 میلی گرم در روز است، هرچند برخی ممکن است دوز بیشتری داشته باشند. این بهترین است در دوره های 4-6 هفته استفاده می شود، با درمان با درمان پس از دوره درمان ملایم به عنوان یک تقویت کننده تست همه در یک و مسدود کننده استروژن، که از بسیاری از آنها انتخاب می شود.


5. هشدار o f پودر خام آندروسترون


* آندروژنی استروئیدهای جنسی مردانه است. آنها موهای بدن، موهای صورت و آکنه را افزایش می دهند؛ عمق صدای افزایش رشد پروستات؛ و رشد عضله را افزایش دهد. بهترین آندروژن شناخته شده تستوسترون است.* Androstenedione یک استروئید است. در بدن، به تستوسترون تبدیل می شود. همچنین می تواند به استروئید جنسی زن، استروژن، پسران و دختران تبدیل شود.* Androstenedione استروئید آندروژنی ممنوع در بیس بال نیست، اما در اکثر ورزش های دیگر، هم در ایالات متحده و هم در خارج از کشور ممنوع است.* Androstenedione نمی تواند یک مکمل غذایی باشد، زیرا این بخشی از رژیم غذایی معمولی نیست.* بدن عقل خود را دارد. بیش از حد آندروژن تولید تولید تستوسترون بدن را قطع می کند. این می تواند عملکرد بیضه طبیعی را کاهش دهد - "انگور شما را به کشمش کاهش می دهد".


* استفاده از آندروژن ها در میان نوجوانان که در آن رشد شناخته شده است، بسیار خطرناک است.

 
6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خام آندروسترون؟


این که آیا شما واقعا در حال مصرف آندروسترون هستید یا فکر می کنید آن را مصرف کنید، مهم است بدانید که بسیاری از افرادی که استروئیدها را مصرف می کنند، به نوعی از سازش روان شناختی در دوزهای طولانی و کوتاه مدت می کاهند. بسیاری از کسانی که این استروئید یا هر استروئیدی را برای این ماده مصرف کرده اند، معمولا خود را متقاعد می کنند که به آنها بر نمی گردد. حتی اگر آنها معتقدند که برای آنها اتفاق خواهد افتاد، این ورزشکاران و وزنه برداران خود را متقاعد می کنند که از مصرف استروئیدها سود می برند، به مراتب بیشتر از عوارض جانبی بالقوه است.

 


هنگامی که شما تصمیم به گرفتن آندروسترون می کنید، متوجه خواهید شد که شما به تدریج بیشتر احساس خجالت و خشنودی خواهید کرد. به عنوان یک استروئید آندروژنی، آندروسترون می تواند باعث احساسات و احساسات شما شود تا موجی از احساس افسردگی، تهاجمی یا حتی افکار خودکشی نامطلوب را تجربه کنید. این بسیار غیر قابل پیش بینی از احساسات و احساسات است که می تواند تاثیر بسیار منفی بر روابط و زندگی اجتماعی داشته باشد. در واقع، بسیاری از کاربران استروئیدی متوجه می شوند که آنها به سادگی قادر به تعاملات معنادار انسان نیستند. به همین دلیل، اغلب اوقات خود را در جنگ های مداوم خود در برابر افکار خود بسیار جدا می کنند.
 


7. خرید آندروسترون پودر خام F ROM SZOB


از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد خام آندروسترون را پر کنید.

تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: