شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Articaine HCL (23964-57-0)

Articaine یا Articaine Hydrochloride (Articaine HCL، CAS No.23964-57-0) یک دارو است که در بیهوشی محلی استفاده می شود. Articaine یک بیهوشی موضعی آمید دندان است، Articaine یک بیهوشی موضعی آمید کوتاه مدت با متابولیسم سریع با توجه به گروه استر در ساختار آن است.


پودر خام بیهوشی Articaine چیست؟

پودر خالص بیهوشی خالص Articaine پودر خام خالص نوشیدنی خام دارای اثر بطنی متوسط و کوتاه مدت است و با متابولیسم سریع به علت ساختار استر در ساختار آن است. آن را با نفوذ موضعی یا بلوک عصبی محیطی در دندانپزشکی، زمانی که به عنوان یک بخش عصبی نخاعی، اپیدورال، چشم و یا منطقه ای تجویز می شود، یا هنگام تزریق داخل وریدی برای بی حسی منطقه ای، موثر است. در آزمایش های مقایسه ای، اثرات بالینی آن به طور کلی به طور معنی داری نسبت به سایر داروهای ضد بیهوشی کوتاه مدت مانند لیدوکایین، پریلوکائین و کلرورپروکائین تفاوت نداشت و هیچ شواهد قابلتوجهی برای اثبات عوارض جانبی بالا در حد متوسط وجود ندارد. Articaine ثابت شده است مناسب و امن برای روش های نیاز به مدت کوتاهی از فعالیت که در آن شروع سریع بیهوشی مورد نظر است، به عنوان مثال، روش های دندانپزشکی و بیهوشی نخاعی آمبولانس، در طبقات طبیعی و در جمعیت خاص.
استفاده از پودر خام پودر خالص بطری خام Articaine:

بیماران مبتلا به اختلال کبدی یا کبدی
متابولیسم و از بین بردن مواد خارجی به طور کلی به عملکرد طبیعی کبد و کلیه بستگی دارد. متابولیسم بیحسی موضعی باعث تولید متابولیت هایی می شود که بیشتر محلول در آب هستند و آماده تر از ترکیبات اصلی هستند. Articaine در سرم به وسیله کولین استراز پلاسما متابولیزه می شود؛ هرچند سنتز کولین استراز در بیماران مبتلا به بیماری های کبدی کاهش می یابد، احتمالا هیدرولیز سریع در اریتروسیت های آنها حفظ می شود. هفتاد و پنج درصد اسید آرتیکینیک بدون تغییر باقی می ماند. بقیه به کلیه ها قبل از دفع گلوکورونید می شوند. در بیماران مبتلا به نارسایی شدید کلیوی، هر دو متابولیت ها می توانند انباشته شوند، که به طور تئوری می تواند سمیت سیستمیک بی حس کننده موضعی (LAST) را ایجاد کند. فارماکوکینتیک لیدوکائین در بیماران مبتلا به نارسایی کلیوی که همودیالیز دریافت می کنند مورد مطالعه قرار گرفته است. گزارش های موردی که سایر بیهوشی های موضعی را که اخیرا مبتلا به بیماری قلبی، عصبی، ریوی، کلیوی، کبدی یا متابولیکی هستند، توصیف می کنند. انجمن آمریکایی بیهوشی و بیهوشی منطقه ای توصیه می کند که مراقبت های شدید در این بیماران، مخصوصا در صورتی که سن آنها بالا باشد، مورد تأیید قرار گیرد.

استفاده از پودر خام بیهوش کننده Articaine برای کودکان

فارماکودینامیک بیحسی موضعی در کودکان با بزرگسالان مقایسه می شود؛ از سوی دیگر، فارماکوکینتیک ها به طور قابل توجهی متفاوت هستند. در هنگام استفاده از بیهوشی موضعی آمید باید با احتیاط خاصی روبرو شود، زیرا ترخیص داخلی یا کاهش وابستگی پروتئین سرم به راحتی می تواند منجر به افزایش خطر ابتلا به واکنش های سمی در بیماران جوان شود. راه مداخله یکی از عوامل اصلی ایمنی در استفاده از بیحسی موضعی در نوزادان و کودکان است؛ استفاده از آرتیکین در کودکان عمدتا برای کسانی است که تحت درمان های دندانی قرار می گیرند که برای آن بیهوشی محلی لازم است یا علاوه بر بیهوشی عمومی. جذب بیحسی موضعی از غشای مخاطی پس از بی حسی موضعی در کودکان به دلیل جریان خون محلی و خروجی قلب بیشتر از بزرگسالان افزایش می یابد. در مطالعه ای که در مورد 27 کودک 3-12 ساله انجام شد، نویسندگان توصیه می کنند که استفاده از 2٪ آرتیکین در دندانپزشکی کودکان به علت Cmax پایین تر و نیمه عمر کوتاه تر باشد. آنها زمان کوتاهتری را برای حداکثر غلظت و افزایش فاصله در مقایسه با تحقیقات در بزرگسالان نشان دادند. بر اساس یافته های آنها، آنها نتیجه گیری می کنند نیازی به کاهش دوز آرتیکین برای بزرگسالان در mg / kg برای کودکان وجود ندارد. از جمله داروهای واکسوآنتی مانند اپینفرین در کاهش مصرف سیستمیک بیحسکننده های موضعی بسیار موثر هستند و در نتیجه طول عمر بیشتری و C max کمتری دارند. داروهای 4٪ با اپی نفرین 1: 100،000 همچنین نشان داده شده است که برای استفاده در دندانپزشکی کودکان موثر و ایمن هستند. در میان بیماران 4 تا 13 ساله، تنها عوارض جانبی که به طور مستقیم به آرتیکین مربوط می شود، آسیب های ناگهانی لب به لب بود. هیچ تحقیق فارماکوکینتیک انجام نشده است.


به نظر می رسد بیخوابی طولانی مدت بعد از داروهای آرتیکین برای مداخله دندانی، بیشتر در کودکان زیر 7 سال رخ داده است. با وجود توصیه های تولید کنندگان که articaine در بچه های زیر 7 ساله استفاده نمی شود، 21٪ از 373 دندانپزشک آمریکایی با استفاده از آرتیکین در کودکان جوانتر 2-3 ساله با موفقیت برخورد می کنند. ادبیات موجود در مورد استفاده از آرتیکین در کودکان نشان می دهد که برای روش های بالینی در کودکان تمام سنین، ایمن و موثر است.
استفاده از پودر خالص بیهوشی Articaine برای سالمندان

با پیشرفت سن، تغییر ساختار عصبی محیطی تغییر می کند: کاهش تعداد و تراکم الیاف عصبی، انحطاط آکسون ها به عنوان یک نتیجه از کاهش بیان و انتقال آکسون پروتئین های سیتو اسکلتیال و افزایش پتانسیل عمل واحد حرکت موتور . سرعت حرکت هدایت حرارتی و محیطی به سرعت در حال افزایش است و تاخیرهای شروع موجهای F و پتانسیل تحریک شده توسط سموتوسنسور به تدریج با پیشرفت سن افزایش می یابد. این و دیگر تغییرات فیزیولوژیک مربوط به سن مربوط به سیستم عصبی محیطی، احتمالا تاثیر مستقیمی بر مدت زمان بالینی بلوک های عصبی محیطی دارند و ممکن است علت مستقیم عصب بی اساسی موضعی موضعی باشد. همه بی حس کننده های موضعی به علت نوروپاپتوزیس به علت غلظت وابسته به غلظت عصبی هستند، اما در مطالعه ای که به بررسی بیهوشی موضعی نوع آمید و بیهوشی موضعی نوع استر در یک مدل کشت سلولی نورونی انسان، داروی آرتیکین کمترین قدرت آپوپتوز را دارد.


علاوه بر این، پیری با از دست دادن ظرفیت ذخیره همراه است، و بیماری های کلیوی، کبدی و قلب باعث کاهش ترشح بی حس کننده های موضعی می شود که نیاز به کاهش دوز برای تکرار یا مداوم دارد. مقدار کاهش همه بی حس کننده های موضعی باید به تاثیر قابل توجهی از تغییرات فارماکودینامیک یا فارماکوکینتیک مربوط باشد. در سالمندان سالخورده و داوطلب جوان، نشان داده شده است که متابولیسم آرتیکین از نظر سن، مستقل است.
استفاده از پودر خام نوشیدنی بطری Articaine برای زایمان

مدیریت درد در بارداری نیاز به دانش فیزیولوژی مادر و جنین دارد؛ چالش این است که تسکین سریع و کم کردن اختلالات فیزیولوژیکی را فراهم آوریم. بیهوشی اپیدورال با انواع بیهوشی موضعی، برای این منظور بیشترین کاربرد را دارد. Articaine به ندرت برای این نشانه استفاده می شود. دو تحقیق روسی ادعا کردند که بیهوشی اپیدورال با استفاده از یک دوز 1٪ آرتیکایین (اولتراکائین) 1-1-2 میلی گرم بر کیلوگرم در بیش از 1000 زایمان سالم و پر خطر، بسیار مؤثر و ایمن برای مادر بوده و تأثیری بر افسردگی ندارد نوزاد تازه متولد شده دو گروه آلمانی با استفاده از بوایپایواکائین (1/5٪ کارتیایین) با استفاده از بیهوشی اپیدورال در بخش سزارین (25 و 15 = n) مقایسه کردند. شروع، کیفیت درد، ثبات همودینامیک و نمرات آپگار نوزادان خوب بود. تحقیقات فارماکوکینتیک حاکی از آن است که متابولیسم سریع خود را ثابت کرده است. نسبت دارو غير متابوليزه به متابوليت موجود در سرم مادر در آن لحظه 0.75 بود. نسبت غلظت سرمی شريان وريدي مادر و نابارور 0.32 بود. دومی برابر است با تحقیقات اولیه پس از انتقال جفت از کارتریایین که در آن میانگین نوزادان بالغ کارتیکایین نوزادی نوزادان 32٪ (7٪) از مادر پس از بیهوشی اپیدورال یافت شد. در ادبیات برای سایر بیهوشی های موضعی، لیدوكائین (0.52-0.58)، مپیواكائین (0.64) و بوپیواكائین (0.23-0.26) در نظر گرفته شده است.


جنبه ویژه ای که باید در هنگام مصرف آرتیکین در دوران بارداری مورد توجه قرار گیرد، متابولیسم آن توسط کولین استرازهای پلاسما و کاهش میزان هیدرولیز در نوزادان و نوزادان تا 6 ماه است. فعالیت کولین استراز پلاسما و یا بهتر بودن butyrylcholinesterase (BChE) فعالیت نوزادان سالم، نرمال در مقایسه با افراد سالم 50٪ کاهش یافته است. این کاهش به نظر نمی رسد از اهمیت بالینی برخوردار است. [18] اگر نوزاد (و یا مادر) یک یا چند مورد از 58 جهش شناخته شده در ژن butyrylcholinesterase (BCHE) داشته باشد می تواند اهمیت بالینی داشته باشد. BChE به عنوان اسید اوریکینیک اسید تولید کننده هیدرولاز اولیه را به عهده دارد. کاهش یا عدم فعالیت BChE ممکن است به افزایش سمیت پس از استفاده از داروهای آرتیکین کمک کند. با این حال، articaine دارای سوخت و ساز مهم دوم است که مانع از افزایش غلظت پلاسما مشابه سمیت کوکائین در افراد مبتلا به جهش در ژن BCHE که کاهش فعالیت BChE.اثر پودر خام بیهوشی Articaine:

Articaine باعث جلوگیری از هدایت عصبی توسط اتصال برگشت پذیر به α-subunit کانال های سدیم ولتاژ در داخل حفره داخلی عصب، شبیه به سایر بی حسی موضعی. اتصال articaine به کانال سدیم باعث کاهش نفوذ سدیم می شود، به طوری که پتانسیل آستانه به دست نمی آید و رسانش ضربه ای متوقف می شود. اثر مسدود کننده articaine در کانال سدیم وابسته به حالت است: آن دارای بیشترین علاقه به حالت باز، وابستگی متوسط به حالت غیر فعال شده و پایین ترین میل به حالت استراحت است.


درجه بلوک عصبی تحت تاثیر قطر عصب قرار دارد. الیاف با قطر بزرگتر (لمس / فشار / موتور) نیاز به غلظت بالاتری از بیهوشی موضعی در مقایسه با فیبرهای کوچک میلینین (درد عصبی) دارند. Articaine محلول در چربی است، بسیار پروتئین (94٪)، و ثابت استحکام (pKa) 7.8. داروی آرتیکین یک داروی میانابینی، بیحسکننده موضعی کوتاه مدت با شروع سریع عمل است.


قدرت نسبی

تقسیم قدرت بی حس کننده موضعی، تلاش برای تعریف حساسیت اعصاب به بیحسی موضعی مختلف و برآورد نیازهای بیهوشی در بیهوشی منطقه است. قدرت بیهوشی موضعی با افزایش حلالیت لیپیدها موازی است. توانایی اتصال بی حس کننده های موضعی به غشاء فسفولیپید به عنوان یک نتیجه از ویژگی های فیزیکوشیمیایی و تعامل in vivo نیز به طور موازی با قدرت به دست آمده است. در عمل بالینی، عوامل دیگر بر قدرت بیهوشی موضعی تأثیر می گذارند، از جمله:


تعادل یون هیدروژن
اندازه فیبر، نوع و میلینین
خصوصیات واستادولاتور / واژن (تاثیر بر میزان جذب عروقی)
فرکانس تحریک عصب
pH محیط (PH پایین تر باعث یونیزه شدن بیشتر و کاهش کارایی)
غلظت الکترولیت (هیپوکالمی و هیپراکلسمی آنتاگونیست بلوک)


برای ارزیابی قدرت بیهوشی های موضعی مختلف، دوز سنجی، بلوک های عصبی تک دوز برای تعیین دوز متوسط موثر یا حداقل دوز موضعی ضد درد مورد مطالعه قرار می گیرند. توان بالینی نسبی آن برای آرتیکین، براساس مطالعات اولیه و مشخص شده از غلظت بی حسی equieffective آن است که اغلب در مقایسه با لیدوکایین، متوسط است.
Hot Tags: Articaine HCL، Articaine HCL خام، خرید Articaine HCL خام، پودر Articaine، استفاده از Articaine، دوز Articaine، اثر Articaine HCL، اثر Articaine، Articaine یک بیهوشی موضعی آمید دندان، Articaine یک میانه، Articaine HCL، پودر خالص بیهوشی، خرید Articaine HCL بی حس کننده خام،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: