شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Avanafil (330784-47-9)

Avanafil (330784-47-9)

Avanafil استفاده شده است برای درمان اختلال عملکرد نعوظ (ED: ناتوانی جنسی; ناتوانی و یا حفظ نعوظ در مردان). گردش خون در بدن را در یک راه طبیعی کمک می کند. افزایش جریان خون به آلت تناسلی مرد در طول تحریک جنسی کار می کند. این افزایش جریان خون نعوظ وجود دارد می تواند مواد دیگر است که Avanafil را موثر می سازد اما لازم نیست که خیلی تاثیر و عوارض است که عنصر اصلی آن ارائه کرده است.


1. چه شده استAvanafil پودر خام?

Avanafil برای درمان مردان است که اختلال در نعوظ (همچنین به نام جنسى) استفاده می شود. Avanafil متعلق به یک گروه از داروها به نام فسفودی 5 (PDE5) مهارکننده. این داروها به آنزیم فسفودی 5 نوع از کار بیش از حد به سرعت به نام جلوگیری از. آلت تناسلی مرد یکی از مناطق که در آن کار می کند این آنزیم است.


اختلال نعوظ یک بیماری که در آن آلت تناسلی نیست سخت و گسترش هنگامی که یک مرد هیجان جنسی و یا زمانی که او نمی تواند نگه داشتن نعوظ است. وقتی مردی تحریک جنسی پاسخ طبیعی بدن خود را برای افزایش جریان خون به آلت تناسلی خود را به نصب است. با کنترل آنزیم avanafil کمک می کند تا به حفظ نعوظ آلت افزایش جریان خون به آلت تناسلی نوازش است. بدون عمل فیزیکی به آلت تناسلی مرد مانند آن اتفاق می افتد در طول مقاربت جنسی avanafil نه به علت نعوظ کار می کنند.


پودر Avanafil

Avanafil پودر های خام، مواد Avanafil، انواع پودر های سفید و بسیاری از استروئیدها تامین کننده محصولات معمولا خرید خلوص بالا Avanafil پودر را آنلاین، آن را به همه نوع مارک Avanafil جزئیات Avanafil خام در SZOB به عنوان زیر به پایان رسید:

نام: Avanafil

CAS: 330784-47-9

فرمول مولکولی: C23H26ClN7O3

وزن مولکولی: 483.95

نقطه ذوب: 150-152 درجه سانتیگراد

ذخیره سازی دما.: RT

رنگ: پودر سفید

2. چه کندپودر خام Avanafilکار می کند?

Avanafil در کلاس داروهای مهارکننده فسفودی (PDE) است. استفاده می شود برای درمان اختلال عملکرد نعوظ (ED: ناتوانی جنسی; ناتوانی و یا حفظ نعوظ در مردان).  این محصول افزایش نر رو نام آن از آن ماده اصلی و فعال است که گردش خون در بدن کمک می کند تا در یک راه طبیعی. مواد تشکیل دهنده دیگر که Avanafil اما موثر ندارد که خیلی تاثیر و عوارض است که عنصر اصلی آن ارائه کرده است وجود دارد.


افزایش جریان خون به آلت تناسلی مرد در طول تحریک جنسی کار می کند. این افزایش جریان خون می تواند نصب شود. Avanafil درمان اختلال عملکرد نعوظ یا افزایش میل جنسی. Avanafil بارداری یا گسترش بیماری های مقاربتی مانند ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) جلوگیری از.


Avanafil توابع مانند ویاگرا و قرص بسیار موثر است که مطمئنا را تقویت * اعتماد به نفس و عملکرد در رختخواب است.


مطالعات بالینی است که ثابت کند که این واقعا موثر وجود دارد.

آن نیز دو برابر سرعت ویاگرا توجه به چگونه شما را در پاسخ به آن عمل می کنند.

می توان آن را امن برای استفاده در مقایسه با سایر مکمل های حتی به کسانی که شرایط پزشکی. همچنین در مقایسه با دیگر محصولات بسیار گران است.

3. چگونه به استفاده از Avanafil پودر خام


قبل از مصرف avanafil

اگر شما حساسیت به avanafil و سایر داروها یا هر یک از مواد تشکیل دهنده در قرص avanafil پزشک و داروساز خود بگویید. داروساز خود را بپرسید و یا اطلاعات بیمار برای یک لیست از مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید.


را avanafil اگر شما در حال بدست گرفتن یا تازگی گرفته شده riociguat (Adempas) یا نیترات ایزوسورباید دی نیترات (Dilatrate-SR، Isordil در BiDil) mononitrate ایزوسورباید (Monoket) و افزودن نيتروگليسيرين (Minitran, مانند هرات نیترو, Nitromist, Nitrostat, دیگران). نیترات به عنوان قرص قرص زیر زبانی (زیر زبان) اسپری تکه های مصنوعی و پماد می آیند. پزشک بپرسید اگر شما مطمئن هستید که اگر هر یک از شما داروهای حاوی نیترات نیست.


خیابان داروهای حاوی نیترات مثل اميل نیترات و بوتیل نیترات ('poppers') در حالی که گرفتن avanafil را ندارد.


پزشک و داروساز خود چه دیگر نسخه و داروهای nonprescription، ویتامین ها، مکمل های تغذیه ای و محصولات گیاهی است یا قصد دارید را بگویید. حتما ذکر هر یک از موارد زیر: مسدود کننده های آلفا alfuzosin (Uroxatral) doxazosin (Cardura) (Minipress) پرازوسين تامسولوسين (Flomax، در Jalyn) silodosin (Rapaflo) و terazosin; برخی از داروها ضد قارچی فلوکونازول (Diflucan) ایتراکونازول (Onmel، Sporanox) و کتوکونازول (Nizoral); aprepitant (Emend); کلاریترومایسین (Biaxin، در Prevpac)؛ دیلتیازم (Cardizem، Cartia، Tiazac)؛ اريترومايسين (E.E.S E Mycin Erythrocin); مهار کننده های پروتئاز HIV مانند atazanavir (Reyataz، در Evotaz) fosamprenavir (Lexiva) indinavir (Crixivan) nelfinavir (Viracept) ریتوناویر (Norvir، در Kaletra) و saquinavir (Invirase)؛ دیگر داروها یا درمان اختلال در نعوظ. داروها برای فشار خون بالا؛ nefazodone; وراپامیل (Calan, Covera, Verelan, دیگران)؛ و telithromycin (Ketek).


پزشک شما ممکن است نیاز به تغییر دوز داروها را و یا شما با دقت مانیتور برای عوارض جانبی. بسیاری از داروهای دیگر ممکن است همچنین با avanafil می کنند، بنابراین حتما به دکتر خود در مورد همه داروها حال، حتی کسانی که در این لیست ظاهر شود.

 

دکترتان بگویید اگر شما عمل جراحی قلب در 6 ماه گذشته تا به حال اگر شما تا به حال توسط پزشک برای جلوگیری از فعالیت جنسی دلایل پزشکی توصیه شده است و اگر شما تا به حال نصب است که بیش از 4 ساعت به طول انجامید. همچنین پزشک بگویید اگر شما و یا تا به حال بیماری است که شکل آلت تناسلی مرد مانند angulation فیبروز cavernosal یا بیماری Peyronie است; حمله قلبی; سکته مغزی; ضربان قلب نامنظم؛ شریان مسدود شده; آنژین (درد قفسه سینه) بالا و یا پایین فشار خون; نارسایی قلبی; خون همراه مشکلات مانند کم خوني (بیماری سلول های قرمز خون) میلوم مولتیپل (سرطان سلول های پلاسما) یا سرطان (سرطان از سلول های سفید خون)؛ زخم; خونریزی مشکلات; و یا بیماری های کبد و یا کلیه.


همچنین پزشک اگر شما و یا تا به حال ديده ارثی (بیماری نادر ارثی چشم) یا به خصوص اگر شما گفته شد که اگر شما تا به حال از دست دادن بینایی شدید، از دست دادن بینایی توسط انسداد جریان خون به اعصاب است که به شما کمک کند باعث شد بگویید.

شما باید بدانید که avanafil فقط برای استفاده در مردان است. زنان بعد از شروع به خصوص اگر آنها یا ممکن است باردار شدن یا شیردهی avanafil، باید شد. اگر یک زن باردار avanafil، او باید به دکتر خود تماس بگیرید.
صحبت کردن با پزشک درباره استفاده امن از مشروبات الکلی در طول درمان شما با avanafil. اگر شما می نوشند مقدار زیادی از الکل (بیش از سه لیوان شراب) و یا سه عکس از ویسکی در حالی که شما در حال avanafil شما به احتمال زیاد به تجربه برخی عوارض جانبی از avanafil مانند سرگیجه و سردرد و سریع ضربان قلب و فشار خون پایین هستند.


اگر شما با داشتن جراحي از جمله جراحي دندان پزشک یا دندانپزشک که شما در حال بدست گرفتن avanafil بگویید.


به خصوص اگر شما بیماری قلبی باید بدانید که فعالیت جنسی ممکن است فشار بر روی قلب خود را. در صورتی که درد قفسه سینه، سرگیجه یا حالت تهوع در طول فعالیت جنسی، فورا به دکتر مراجعه و اجتناب از فعالیت جنسی تا زمانی که پزشک شما در غیر این صورت می گوید.

همه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را بگویید که شما در حال بدست گرفتن avanafil. اگر شما همیشه نیاز درمان پزشکی اورژانس برای مشکل قلبی، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که درمان شما نیاز به دانستن زمانی که شما در آخرین زمان avanafil.


در حالی که شما مصرف avanafil

شما باید این را در حالی که گرفتن avanafil می دانم

همه از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را بگویید که شما را به این دارو. این شامل پزشکان پرستاران داروسازان و دندانپزشکان.

اجتناب از رانندگی و انجام کارهای دیگر و یا اقدامات است که شما را هشدار تا شما چگونه avanafil شما تاثیر می گذارد.


اگر شما شده اند نشسته یا دراز کشیدن به کاهش احتمال احساس سرگیجه یا عبور کردن به آرامی افزایش یابد. رفتن به بالا و پایین پله ها مراقب باشید.

این دارو با داروهای دیگر برای درمان تغییر در توانایی جنسی را.

اگر نوشیدن آب گریپ فروت و یا خوردن گریپ فروت با پزشک خود صحبت.

قبل از اینکه شما الکل می نوشند با دکتر خود صحبت کنید.


این دارو گسترش بیماری های مانند ایدز و یا هپاتیت است که از طریق خون و یا داشتن رابطه جنسی منتقل می شوند را متوقف کند. هر نوع رابطه جنسی بدون استفاده از لاتکس یا کاندوم پلی اورتان ندارند. سهم سوزن یا چیزهای دیگر مانند مسواک یا ریش تراش. با دکتر خود صحبت کنید.


مشکل خیلی بد چشم است که به ندرت با avanafil اتفاق افتاده است. این ممکن است منجر به تغییر در بینایی و گاهی از دست دادن بینایی است که بر نمی گردد ممکن است. با پزشک صحبت کنید.

این داروی تایید شده برای استفاده در کودکان است.

 

پس از گرفتن avanafil

این دارو در ظرف آن در آمد محکم بسته شده، و دور از دسترس کودکان نگه دارید. ذخیره آن در دمای اتاق و به دور از دمای بالا و رطوبت (در حمام).


داروهای غیر ضروری باید از طرق خاص به مطمئن شوید که حیوانات خانگی و کودکان و افراد دیگر نمی توانید مصرف به آنها را دفع. با این حال، شما این دارو توالت خیط باید. در عوض، بهترین راه برای دور از دارو را از طریق برنامه پزشکی را به عقب است. صحبت کردن با خود داروساز یا تماس با دانشکده محلی زباله/بازیافت برای یادگیری در مورد برنامه ها را به عقب در جامعه خود را.


مهم است که به نگه داشتن تمام دارو خارج از دید و رسیدن به کودکان به عنوان بسیاری از ظروف (مانند هفتگی قرص minders و کسانی که برای قطره چشم و کرم ها و تکه های و ينهَلرس) نه مقاوم در برابر فرزند و فرزندان جوان آنها را به راحتی باز است. برای حفاظت از کودکان از مسمومیت همیشه قفل ایمنی و بلافاصله دارو در محل امن است – که در بالا و دور و خارج از دید خود محل و رسیدن.
 

4. دوزofپودر خام Avanafil

فرم دوز خوراکی (قرص):

Avanafil به عنوان قرص به دهان می آید. برای مردان دوز 100 mg یا 200 میلی گرم مصرف avanafil معمولا با و یا بدون مواد غذایی مورد نیاز حدود 15 دقیقه قبل از جنسی activit, بیش از یک بار در روز گرفته شده است.


برای مردان دوز 50 میلی گرم مصرف avanafil معمولا با یا بدون غذا، حدود 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی مورد نیاز گرفته شده است. Avanafil بیشتر از یک بار در 24 ساعت را ندارد.

بچه — استفاده نمی شود.

 

دوز این دارو برای بیماران مختلف متفاوت خواهد بود. دستور پزشکتان یا دستورالعمل روی برچسب کرده. شامل اطلاعات زیر فقط متوسط دوز این دارو. اگر شما دوز متفاوت است، مگر اینکه پزشک به شما برای انجام چنین کاری می گوید آن را تغییر.


مقدار دارو است که شما را در قدرت دارو بستگی دارد. همچنین تعداد دوزهای شما هر روز زمان مجاز بین دوز و مدت زمان شما را به دارو را مشکل پزشکی که شما هستند با استفاده از دارو بستگی دارد.
 

5. هشدارofپودر خام Avanafil


نگرانی های مربوط به عوارض جانبی:

• رنگ تبعیض: اختلال مربوط به دوز از رنگ تبعیض شود. استفاده از احتیاط در بیماران با بيماران ديده; اقلیتی که اختلالات ژنتیکی شبکیه phosphodiesterases (بدون ایمنی اطلاعات موجود).


• از دست دادن شنوایی: کاهش ناگهانی و یا از دست دادن شنوایی گزارش شده به ندرت; تغییرات شنوایی ممکن است همراه با وزوز گوش و سرگیجه. رابطه مستقیم بین درمان و کاهش شنوایی مشخص شده است.


• افت فشار خون: کاهش فشار خون ممکن است رخ دهد به علت اثر گشادکننده; استفاده با احتیاط در بیماران با انسداد خروجی بطن چپ (تنگی آئورت یا کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک انسدادی); ممکن است حساسیت بیشتری نسبت به اقدامات کاهش فشار خون. مصرف همزمان با آنتاگونيست alpha-adrenergic درمان ممکن است علامتی افت فشار خون شود; بیماران باید نظر همودینامیک ثبات قبل از شروع درمان در کمترین دوز ممکن است. بیماران باید برای جلوگیری از و یا محدود کردن مصرف اتانول قابل توجهی همزمان این خطر علامتی افت فشار خون را افزایش می دهد.


• نغوظ دائم: نعوظ دردناک > 6 ساعت در مدت زمان (به ندرت) گزارش شده است. آموزش بیماران به دنبال مراقبت های پزشکی فوری اگر ادامه نصب > 4 ساعت. استفاده با احتیاط در بیمارانی که شرایط است که آنها را مستعد به نغوظ دائم (کم خونی سلول داسی شکل، میلوم مولتیپل، لوسمی) خون ممکن است.

 


تداخلات

اگر چه برخی از داروها با هم اصلا باید استفاده نمی شود، حتی اگر اثر متقابل رخ می دهد ممکن است در موارد دیگر داروهای مختلف دو با هم می شود. در این موارد پزشک شما ممکن است بخواهید تغییر دوز یا اقدامات دیگر ممکن است لازم باشد. هنگامی که شما در حال مصرف این دارو به ویژه مهم است که خود را پزشک متخصص می دانم اگر شما هر یک از داروهای زیر را مصرف می شود. فعل و انفعالات زیر بر اساس اهمیت بالقوه آنها انتخاب شده است و نه لزوما همه فراگیر.


با استفاده از این دارو با هر یک از داروهای زیر توصیه نمی شود. پزشک ممکن است تصمیم به شما درمان با این دارو و یا برخی از داروهای دیگر شما را تغییر دهید.

آمیل نیتریت

Erythrityl تترا نیترات

ایزوسورباید دی نیترات

ایزوسورباید Mononitrate

ایتراکونازول

نیتروگلیسرین

پنتا اریتریتول تترا نیترات

نیترات Propatyl

Riociguat

 

با استفاده از این دارو با هر یک از داروهای زیر معمولاً توصیه نمی شود اما در برخی موارد ممکن است لازم باشد. اگر هر دو دارو با هم تجویز می شوند، پزشک شما ممکن است به تغییر دوز یا هر چند وقت یکبار شما استفاده از یک یا هر دو از داروها.

Atazanavir

Boceprevir

کلاریترومایسین

Cobicistat

Conivaptan

Darunavir

Efavirenz

Etravirine

Indinavir

کتوکونازول

Lopinavir

Nefazodone

Nelfinavir

Netupitant

Nevirapine

Posaconazole

ریتوناویر

Saquinavir

Telaprevir

Telithromycin

Voriconazole

 

با استفاده از این دارو با هر یک از داروهای زیر ممکن است افزایش خطر ابتلا به برخی عوارض می شود اما با استفاده از هر دو دارو ممکن است بهترین درمان برای شما. اگر هر دو دارو با هم تجویز می شوند، پزشک شما ممکن است به تغییر دوز یا هر چند وقت یکبار شما استفاده از یک یا هر دو از داروها.

Doxazosin

اریترومایسین

تامسولوسين
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیofپودر خام Avanafil?


چه عوارض جانبی این دارو را باعث می شود؟

Avanafil ممکن است عوارض جانبی ایجاد. دکتر شما بگوید اگر هر یک از این علائم شدید هستند و یا به دور:

سردرد

گرگرفتگی

کمر درد

 

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر شما تجربه هر یک از این علائم، فورا به دکتر مراجعه و یا درمان پزشکی اورژانس:

نصب است که بیش از 4 ساعت به طول می انجامد

از دست دادن ناگهانی بینایی در یک یا هر دو چشم (ببینید زیر را برای اطلاعات بیشتر)

از دست دادن ناگهانی شنوایی (ببینید زیر را برای اطلاعات بیشتر)

زنگ در گوش

سرگیجه

راش

خارش

تورم پلک

Avanafil ممکن است باعث عوارض جانبی دیگر. اگر شما هر گونه مشکل غیر معمول در حالی که مصرف این دارو با دکتر خود تماس بگیرید.

7. فروشدكتر AvanafilRaw پودررامSZOB

نحوه خرید پودر دارویی درجه Avanafil از SZOB خام شرکت

→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه Avanafil را پر کنید.

→ تعریف محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه به شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

→ آن در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: