شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

آوانافیل (330784-47-9)

آوانافیل (330784-47-9)

Avanafil برای درمان اختلال نعوظ (ED: ناتوانی جنسی، ناتوانی در گرفتن یا حفظ نعوظ در مردان) استفاده می شود. این به گردش خون در بدن کمک می کند به طور عادی. با افزایش جریان خون به آلت تناسلی در طول تحریک جنسی کار می کند. این افزایش جریان خون می تواند منجر به نعوظ باشد. مواد دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود آوافیل موثر باشد ولی اثر و عوارضی را که مواد تشکیل دهنده اصلی آن باید ارائه دهد ندارد.


1. پودر خام آوافیل چیست؟

Avanafil برای درمان مردان مبتلا به اختلال نعوظ (همچنین به نام ناتوانی جنسی) مورد استفاده قرار می گیرد. Avanafil متعلق به گروهی از داروهای مهار کننده فسفودی استراز 5 (PDE5) است. این داروها از آنزیمی به نام فسفودی استراز نوع 5 جلوگیری می کند. آلت تناسلی یکی از مناطقی است که این آنزیم کار می کند.


اختلال نعوظ شرطی است که آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی، و یا وقتی که نتواند نعوظ را حفظ کند، سخت نمی شود و گسترش نمی یابد. هنگامی که یک مرد تحریک نشود، پاسخ طبیعی بدن او افزایش جریان خون به آلت تناسلی خود برای تولید نعوظ است. با کنترل آنزیم، avanafil کمک می کند تا حفظ نعوظ پس از آلت تناسلی توسط افزایش جریان خون به آلت تناسلی استروک. بدون آثار فیزیکی روی آلت تناسلی، مانند آنهایی که در طی رابطه جنسی اتفاق می افتد، avanafil کار نخواهد کرد تا باعث ایجاد نعوظ شود.


پودر آوافیل

پودر خام آوافیل، مواد Avanafil، یک نوع پودر سفید، بسیاری از محصولات استروئید محصولات معمولا خرید پودر خلوص بالا Avanafil آنلاین، آن را به انواع نام تجاری به پایان رسید Avanafil، جزئیات Awanafil خام در SZOB به شرح زیر است:

نام: آوانافیل

CAS: 330784-47-9

فرمول مولکولی: C23H26ClN7O3

وزن مولکولی: 483.95

نقطه ذوب: 150-152 درجه سانتی گراد

Temp ذخیره سازی: RT

رنگ: پودر سفید

2. چگونه خمیر پودر آوانافیل کار می کند؟

Avanafil در دسته داروهایی است که مهار کننده های فسفودی استراز (PDE) نامیده می شوند. برای درمان اختلال نعوظ (ED: ناتوانی جنسی، عدم توانایی در گرفتن یا حفظ نعوظ در مردان) مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تقویت کننده مرد نام خود را از عنصر اصلی فعال خود دریافت کرد که به گردش خون در بدن به طور عادی کمک می کند. مواد دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود آوافیل موثر باشد ولی تاثیر و عوارضی که مواد تشکیل دهنده اصلی آن را ارائه می دهد وجود ندارد.


با افزایش جریان خون به آلت تناسلی در طول تحریک جنسی کار می کند. این افزایش جریان خون باعث ایجاد نعوظ می شود. آوانافیل اختلال نعوظ را درمان نمی کند یا میل جنسی را افزایش می دهد. آوانافیل از حاملگی یا گسترش بیماری های منتقله از راه جنسی مانند ویروس نقص ایمنی بدن (HIV) جلوگیری نمی کند.


آوانافیل مانند ویاگرا عمل می کند و یک قرص بسیار موثر است که مطمئنا اعتماد و عملکرد شما را در رختخواب افزایش می دهد.


مطالعات بالینی وجود دارد که نشان می دهد این واقعا موثر است.

همچنین می توانید دو بار به همان اندازه ویاگرا کار کنید، بسته به اینکه چگونه به آن پاسخ می دهید.

این می تواند برای استفاده در مقایسه با مکمل های دیگر حتی برای کسانی که شرایط پزشکی دارند، امن تر باشد. همچنین در مقایسه با سایر محصولات بسیار گران است.

3. نحوه استفاده از پودر خام آوانافیل؟


قبل از مصرف avanafil

اگر به آلوفوفیل، داروهای دیگر یا هر یک از مواد موجود در قرصهای آونافیل آلرژی دارید، به پزشک و داروساز خود بگویید. از داروساز خود بخواهید یا اطلاعات بیمار را برای لیستی از مواد تشکیل دهنده بررسی کنید.


در صورت مصرف یا مصرف داروهای ضد ویروسی، آونافیل را مصرف نکنید و یا اخیرا ریبوسیگوات (آدامپاس) یا نیترات را مصرف کنید (از قبیل ایزوسوربید دینیترات (Dilatrate-SR، Isordil، BiDil)، ایزوسوربید mononitrate (Monoket) و نیتروگلیسرین (Minitran، Nitro-Dur، Nitromist، نیتروستات، دیگران). نیترات ها به صورت قرص، قرص های زیر زبان (زیر زبان)، اسپری ها، تکه ها، پاستا و پماد ها می آیند. اگر مطمئن نیستید که آیا داروهای حاوی نیترات وجود دارد، از پزشک خود بپرسید.


داروهای خیابانی حاوی نیترات مانند آمیل نیترات و نیترات بوتیل ("پاپرز") را در هنگام مصرف avanafil مصرف نکنید.


به پزشک و داروساز خود بگویید چه داروهای تجویزی و غیر تجویزی، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی که مصرف می کنید و یا برنامه ریزی می کنید. اطمینان حاصل کنید که هر یک از موارد زیر را ذکر کنید: مسدود کننده های آلفا از قبیل آلفوزوسین (اوروکاتال)، دوکسازوزین (Cardura)، پرازوسین (Minipress)، تامسولوزین (Flomax، Jalyn)، سیلوودزین (Rapaflo) و ترازوسین؛ بعضی از داروهای ضد قارچی مانند فلوکونازول (Diflucan)، آنتیروکونازول (Onmel، Sporanox) و کتوکونازول (Nizoral)؛ aprepitant (Emend)؛ کلاریترومایسین (Biaxin، در Prevpac)؛ دیلتیازم (Cardizem، Cartia، Tiazac)؛ اریترومایسین (EES، E-Mycin، Erythrocin)؛ مهار کننده های پروتئینی HIV مانند آتاازانویر (Reyataz، Evotaz)، فوزامن Prvnavir (Lexiva)، Indinavir (Crixivan)، Nelfinavir (Viracept)، Ritonavir (Norvir، Kaletra) و ساکویناویر (Invirase)؛ سایر داروها یا درمانهای اختلال نعوظ داروهای فشار خون بالا؛ nefazodone؛ وراپامیل (Calan، Covera، Verelan، دیگران)؛ و تلتریمایسین (Ketek).


ممکن است پزشک شما دزهای داروهایتان را عوض کند یا برای عوارض جانبی دقت کنید. بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با avanafil تعامل داشته باشند، بنابراین مطمئن شوید که به پزشک خود در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید، حتی در مواردی که در این لیست وجود ندارد، مطلع شوید.

 

اگر قبل از 6 ماهگی از انجام فعالیت جنسی اجتناب کرده اید، اگر دچار جراحی قلب در طی 6 ماه گذشته شده اید و اگر تا به حال نعوظ بیش از 4 ساعت طول کشید، به دکتر خود اطلاع دهید. همچنین اگر به بیماری آلزایمر مبتلا شده اید، به پزشک خود اطلاع دهید که آیا تا به حال وضعیتی دارد که بر روی شکل آلت تناسلی تاثیر می گذارد، مانند زاویه، فیبروز کافئین یا بیماری Peyronie؛ یک حمله قلبی؛ سکته مغزی؛ ضربان قلب نامنظم؛ یک شریان مسدود شده آنژین (درد قفسه سینه)؛ فشار خون بالا یا پایین؛ نارسایی قلبی؛ مشکلات سلول های خونی مانند آنمی سلول داسی شکل (بیماری سلول های قرمز خون)، چند پروتئین (سرطان سلول های پلاسما) یا لوسمی (سرطان سلول های سفید خون)؛ زخم ها؛ مشکلات خونریزی یا بیماری کبد یا کلیه.


همچنین اگر پاستوریزه رتینیت (بیماری نادر به ارث برده شده) دارید یا اگر تا به حال از بین رفته اید، به خصوص اگر به شما گفته شد که از دست دادن بینایی ناشی از انسداد جریان خون به اعصاب است، به پزشک خود بگویید که به شما کمک می کند ببینید

شما باید بدانید که avanafil تنها برای استفاده در مردان است. زنان باید آونافیل را مصرف نکنند، به خصوص اگر آنها حامله باشند یا شیردهی کنند. اگر یک زن باردار avanafil را بگیرد، باید با پزشک خود تماس بگیرد.
در مورد استفاده ایمن از نوشیدنی های الکلی در طول درمان با اوانافیل، با پزشک خود صحبت کنید. اگر شما مقدار زیادی از الکل (بیش از سه لیوان شراب و یا سه عکس از ویسکی) بنوشید، در حالی که شما در حال مصرف avanafil هستید، بیشتر احتمال دارد عوارض جانبی خاصی از آنافیل مانند سرگیجه، سردرد، سریع ضربان قلب و فشار خون پایین .


اگر جراحی دارید، از جمله جراحی دندانپزشکی، به دکتر یا دندانپزشک بگویید که آونوفیل را مصرف می کنید.


شما باید بدانید که فعالیت جنسی ممکن است بر روی قلب شما قرار بگیرد، به ویژه اگر بیماری قلبی دارید. اگر در طول فعالیت جنسی دچار درد قفسه سینه، سرگیجه یا حالت تهوع هستید، بلافاصله با پزشک خود مشورت کنید و از فعالیت جنسی قبل از اینکه پزشک شما به شما اطلاع دهد، به شما بگوید.

به همه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود می گویم که شما در حال مصرف avanafil هستید. اگر شما تا به حال به درمان اضطراری برای مشکلات قلبی نیاز دارید، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که با شما برخورد می کنند، باید بدانند زمانی که شما آخرین دارو را دریافت کردید، آونافیل دارید.


در حالیکه شما avanafil را مصرف می کنید

شما باید این را در هنگام مصرف avanafil بدانید

به تمام متخصصان مراقبت های بهداشتی خود بگویید که این دارو را مصرف می کنید. این شامل پزشکان، پرستاران، داروسازان و دندانپزشکان شما می شود.

اجتناب از رانندگی و انجام وظایف یا اقدامات دیگر که باعث می شود تا شما هوشیار باشید، تا زمانی که متوجه شوید که چگونه avanafil بر شما تاثیر می گذارد.


اگر نشستید یا دراز کشیدید، به احتمال زیاد احساس سرگیجه یا بیرون رفتن را کم کنید. مراقب باشید بالا و پایین پله.

این دارو را با سایر داروهای مورد استفاده برای درمان تغییر در توانایی جنسیت نکنید.

اگر گریپ فروت را بخورید یا گریپ فروت بخورید، با پزشک خود صحبت کنید.

قبل از مصرف الکل، با دکتر خود صحبت کنید.


این دارو گسترش بیماری هایی مانند اچ آی وی یا هپاتیت را که از طریق خون یا داشتن رابطه جنسی منتقل می شود، متوقف نمی کند. بدون استفاده از یک کاندوم لاتکس یا پلی اورتان، هیچ نوع رابطه جنسی ندارید. سوزن ها یا چیزهای دیگری مانند مسواک زدن یا تیغ نزنید. با دکتر خود صحبت کنید.


یک مشکل خیلی بد چشم به ندرت با avanafil اتفاق افتاده است. این ممکن است منجر به تغییر بینایی و گاهی اوقات از بین رفتن بینایی شود که ممکن است به عقب برگردد. با دکتر صحبت کنید.

این دارو برای استفاده در کودکان تایید نشده است.

 

پس از مصرف avanafil

این دارو را در ظرفی که در آن قرار داده شده است، محکم بسته و در دسترس کودکان قرار دهید. آن را در دمای اتاق و از گرما و رطوبت اضافی (در حمام) نگهداری کنید.


داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی برای اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و دیگر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، شما نباید این دارو را در توالت بشویید. در عوض، بهترین راه برای از بین بردن داروهایتان، از طریق یک برنامه برداشت پزشکی است. با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله / بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا درباره برنامه های بازداشت در جامعه خود یاد بگیرید.


مهم است که تمام داروها را از بین نگذارید و به اطفال دسترسی داشته باشید زیرا بسیاری از ظروف (مانند متخصصان هفتگی قرص و کسانی که برای قطره چشم، کرم ها، تکه ها و استنشاقی ها) مقاوم نیستند و بچه های کوچک می توانند به راحتی آنها را باز کنند. برای محافظت از کودکان جوان در معرض مسمومیت، همیشه قفل های ایمنی را ببندید و بلافاصله دارو را در یک مکان امن قرار دهید - یکی از آن ها که دور و دور از دید و رسیدن آن است.
 

4. مصرف پودر خام آوانافیل

برای فرم دوز خوراکی (قرص):

Avanafil به عنوان یک قرص برای دهان به نظر می رسد. برای مردان که دوزهای 100 و 200 میلی گرم را مصرف می کنند، آونوفیل معمولا به مدت حداقل 15 دقیقه قبل از فعال شدن جنسی، بیش از یک بار در روز، بدون نیاز به غذا مصرف می شود.


برای مردان مصرف دوز 50 میلی گرم، آونافیل معمولا در حدود 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی با و بدون غذا مصرف می شود. آونفیل را بیشتر از یک بار در 24 ساعت مصرف نکنید.

استفاده کودکان توصیه نمی شود.

 

دوز این دارو برای بیماران مختلف متفاوت خواهد بود. دستورالعمل پزشک یا دستورالعملهای مربوط به برچسب را دنبال کنید. اطلاعات زیر شامل تنها دوز متوسط ​​این دارو می باشد. اگر دوز شما متفاوت باشد، آن را تغییر ندهید مگر اینکه پزشک شما به شما این کار را انجام دهد.


مقدار دارو که شما مصرف می کنید بستگی به قدرت دارو دارد. همچنین، تعداد دوزهای که هر روز مصرف میکنید، زمان مجاز بین دوزها و مدت زمان مصرف این دارو بستگی به مشکل پزشکی که برای آن از دارو استفاده میکنید بستگی دارد.
 

5. هشدار از طریق پودر خام آوافیل


نگرانی های مربوط به اثرات نامطلوب:

• تبعیض رنگ: ممکن است باعث اختلال در رنگ اختلالات رنگ شود. در بیماران مبتلا به رتینیت pigmentosa با احتیاط استفاده کنید یک اقلیت دارای اختلالات ژنتیکی از فسفودی استرازهای شبکیه (اطلاعات ایمنی در دسترس نیست).


• از دست دادن شنوایی: کاهش ناگهانی یا از دست دادن شنوایی گزارش شده است به ندرت؛ تغییرات شنوایی ممکن است با وزوز گوش و سرگیجه همراه باشد. ارتباط مستقیم بین درمان و کاهش شنوائی مشخص نشده است.


• فشار خون: فشار خون ممکن است به علت اثرات وازودیلاتور ایجاد شود؛ با احتیاط در بیماران مبتلا به انسداد خروج بطن چپ (تنگی آئورت یا کاردیومیوپاتی انسدادی هیپرتروفی) استفاده شود. ممکن است حساسیت بیشتری به اقدامات تشدید کننده داشته باشد. مصرف همزمان با درمان آنتاگونیست های آلفا آدرنرژیک ممکن است منجر به افت فشار خون علائم شود. بیماران باید قبل از شروع درمان با حداقل دوز مناسب، باید همودینامیک پایدار باشند. بیماران باید از مصرف الکل اتانول موثر جلوگیری کنند یا محدود کنند زیرا ممکن است خطر ابتلا به هیپوتانسیون علامتدار را افزایش دهند.


• پریاپیسم: نعوظ دردناك> 6 ساعت در زمان گزارش شده است (به ندرت). در صورتی که ناتوانی ماندگاری> 4 ساعت باشد، بیمار را به دنبال مراقبت پزشکی فوری خود بگردانید. با بیمارانی که شرایطی دارند که ممکن است آنها را به پریاپیسم (کمخونی سلول داسی شکل، چندین میلوما، لوسمی) تبدیل کند، با احتیاط استفاده کنید.

 


تعاملات دارویی

اگر چه داروهای خاصی نباید با هم در همه جا استفاده شوند، در موارد دیگر حتی ممکن است دو نوع دارو با یکدیگر ترکیب شوند. در این موارد، پزشک ممکن است بخواهد دوز را تغییر دهد یا ممکن است احتیاط های دیگر لازم باشد. هنگامی که شما این دارو را مصرف می کنید، بسیار مهم است که متخصصان مراقبت های بهداشتی خود را در صورت استفاده از هر یک از داروهای ذکر شده در زیر ذکر کنید. تعاملات زیر براساس اهمیت بالقوه آنها انتخاب شده اند و لزوما شامل همه چیز نیستند.


استفاده از این دارو با هر یک از داروهای زیر توصیه نمی شود. پزشک ممکن است تصمیم بگیرد که با این دارو درمان نکنید یا بعضی از داروهای دیگر را تغییر دهید.

آمیل نیتریت

Erythrityl Tetranitrate

ايزوسوربيد دينيترات

ایزوسورباید مونونیترات

ایتراکونازول

نیتروگلیسیرین

پنتاآریتتریول تترانیترات

پروپاتیل نیترات

Riociguat

 

استفاده از این دارو با هر یک از داروهای زیر توصیه نمی شود، اما در برخی موارد ممکن است لازم باشد. اگر هر دو دارو با هم تجویز شوند، پزشک ممکن است دوز خود را تغییر دهد یا چقدر از یک یا هر دو دارو استفاده کنید.

اتازناویر

بوپراویر

کلاریترومایسین

Cobicistat

کویوپتان

دارنویور

efavirenz

Etravirine

Indinavir

کتوکونازول

لوپیناویر

Nefazodone

نلفینوایر

بی ادب

نویارپین

Posaconazole

ریتونویر

ساکویناور

Telaprevir

تلیترمایین

واریکونازول

 

استفاده از این دارو با هر یک از داروهای زیر ممکن است باعث افزایش خطر عوارض جانبی خاصی شود اما استفاده از هر دو دارو ممکن است بهترین درمان برای شما باشد. اگر هر دو دارو با هم تجویز شوند، پزشک ممکن است دوز خود را تغییر دهد یا چقدر از یک یا هر دو دارو استفاده کنید.

دوکسازوزین

اریترومایسین

تامسولوزین
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خام آوافیل ؟


این دارومی تواند چه عوارض جانبی داشته باشد؟ - این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

آوافیل ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر کدام از این نشانه ها شدید یا ناپدید می شوند، به پزشک خود بگویید

سردرد

سوزش

درد پشت

 

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از این علائم را تجربه کرده اید، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید یا به درمان های اورژانسی بپردازید:

نعوظ طولانی تر از 4 ساعت است

از دست دادن ناگهانی بینایی در یک یا هر دو چشم (برای اطلاعات بیشتر زیر را ببینید)

افت شنوایی ناگهانی (برای اطلاعات بیشتر به زیر مراجعه کنید)

زنگ در گوش

سرگیجه

راش

خارش

پلک های تورم

آونافیل ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیر معمول در هنگام مصرف این دارو، با پزشک خود تماس بگیرید.

7. خرید AvanafilRaw پودر F ROM SZOB

چگونه برای خرید پودر آوافیل درجه دار از شرکت SZOB خام؟

→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و سفارشات مواد خام آوانافیل را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e