شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر بولدنون (846-48-0)

پودر ساخت عضله، خرید پودر ساخت عضله، پودر Boldenone خام، پودر Boldenone، خرید پودر Boldenone، پودر خام Boldenone، خرید پودر خام Boldenone، پودر Boldenone پودر

Boldenone 846-48-0 (توده عضلانی بدون چربی، قدرت)

 

1. پودر خام بولدنون چیست؟


بر روی کاغذ، به نظر می رسد چیزی خاص در مورد Boldenone وجود دارد. در اینجا برخی از واقعیت های اساسی وجود دارد: این غیر مشتق شده از پروژسترون و غیر متیل 1-dehydro تستوسترون است، بنابراین اثرات سمی کبدی مرتبط با بیشتر استروئید خوراکی. آن دارای نسبت A: A نسبت به 100: 50 (آنابولیک / آندروژنیک) است، آن را تقریبا نیمی به عنوان آندروژنیک به عنوان تستوسترون و به طور مساوی آنابولیک در مقایسه با mg بر اساس mg است. Boldenone یک اتصال دهنده ضعیف برای گیرنده آندروژن نسبت به تستوسترون را نشان می دهد، با این حال، کمتر وابسته به گلوبولین متصل به هورمون جنسی است، که به احتمال زیاد به تعادل اثرات میوتروپیک کمک می کند. این دارو میزان خون پایه را برای 14-16 روز پس از تزریق نگه می دارد، اما تزریق دو بار در هفته برای حفظ سطح پایدار خون مناسب است.

 

یکی از ویژگی های جالب Boldenone که اشاره به آن است، اختلاف بین نرخ پیشنهادی آروماتیزه و تمایل آن به ایجاد عوارض جانبی استروژن است. گفته شده است که بوستونون حدود 50٪ میزان تستوسترون را آروماتیک می کند، که باید آن را یک دارو نسبتا استروژنی، مستعد ابتلا به عوارض جانبی استروژنی مانند gynecomastia و احتباس آب، به ویژه در دوزهای بالاتر. با این حال، تجربه در دنیای واقعی ما را نشان داده است که اکثریت بعید است که اثرات جانبی جدی استروژنی را تحریک کند، حتی زمانی که در دوزهای بالا تجویز می شود.


به عنوان مثال، برای مصرف کننده تستوسترون بسیار معمول است که دچار کمخونی و احتباس آب در دوز 500 میلی گرم در هفته شود، اگر در مورد آن صحبت نکنید ... و تقریبا همیشه وقتی که خطر ابتلا به 750 تا 1000 میلی گرم در هفته را تجربه می کنند، رخ می دهد. بسیاری از کاربران این عوارض جانبی را حتی هنگام استفاده از 300-400 میلی گرم در هفته مواجه خواهند کرد. با این حال، هنگام استفاده از EQ در دوزهای 600-800 میلی گرم در هفته، این عوارض جانبی به ندرت آشکار می شود ... و تعداد کمی از آنها حتی در هنگام استفاده از 1000 میلی گرم در هفته یا بیشتر تجربه می کنند! با استفاده از EQ در معرض نیمی از میزان تستوسترون، انتظار می رود عوارض جانبی استروژنی را در درصد زیادی از کاربران دیده شود، اما این اتفاق نمی افتد.


چرا؟ یک توضیح در متابولیسم دارو وجود دارد. به طور خاص، بولدنون متابولیزه کننده به مهار کننده ضد آروماتاز شناخته شده به عنوان 1،4 dienedone. این قطعا می تواند توضیح دهد که چرا Boldenone، با وجود نرخ نسبتا بالای aromatization، در هر نقطه در نزدیکی پانچ استروژنیک که میزان آروماتیزه آن نشان می دهد نیست.
 

2. چطور؟ پودر خام Boldenone آثار دارد؟


همانطور که انتظار می رود، بولدنون شناخته شده است که به افزایش وزن بدون چربی، سخت و بدون آب در بافت عضلانی کمک می کند. با این حال، به طور کلی به عنوان یک سازنده بسیار قدرتمند عضله شناخته نمی شود، اما اغلب به عنوان یک افزودنی یا ثانویه استروئید مورد استفاده قرار گرفته است، به منظور افزایش بیشتر نتایج بدون افزایش عوارض جانبی. تعداد کمی از آنها انتظار دارند که رشد قابل ملاحظه ای داشته باشند و تقریبا هرگز به عنوان مواد اولیه در پشته ی خود استفاده نکنند. به همین دلیل من شروع به ارزیابی توصیه های بهینه برای این دارو پیشنهاد دادم و آن چیزی که من متوجه شدم این است که بر خلاف اکثر استروئیدها که معمولا شروع به رسیدن به مقادیر بازدهی بین 500 تا 1000 میلی گرم در هفته می کنند، EQ تمایل به رسیدن به محدوده بهینه مطلوب خود را بسیار بعد ... حدود 2 گرم در هفته (نتایج عالی بین 1.5-3.0 گرم یافت می شود). البته، تمام استروئید ها همچنان فعال کردن سایت های گیرنده بیشتری (و در نتیجه رشد عضلات بیشتری را فراهم می کنند)، تا زمانی که حدود 3500 میلی گرم در هفته، اما با Boldenone، به نظر می رسد که دستاوردها فقط شروع به گرفتن 1 گرم در هفته، در حالی که به نظر می رسد اکثر سایر AAS ها به واسطه آن نقطه به نقطه ای نزدیک شده اند، و به سرعت به نقطه کاهش سود می رسند.
 

3. چگونه از پودر خام بولدنون استفاده کنید ؟


Boldenone Undecylenate که EQ نیز نامیده می شود توسط بدنسازان و ورزشکاران برای افزایش توده عضلانی، افزایش استقامت و تولید سلول های قرمز خون در بدن استفاده می شود که همچنین به استقامت می انجامد زیرا گلبول های قرمز اکسیژن را حمل می کنند و اگر خون شما غنی از اکسیژن باشد، شما در طول تمرین های شدید یا عملکردی طولانی تر خواهید بود. Boldenone Undecylenate یا EQ در میان ورزشکاران، بدنسازان و علاقه مندان علاقه مند است، زیرا در طول دوره های اوج انبوه، افزایش ناگهانی و ثابت است. این چرخه ها مزایای EQ نامیده می شود. EQ را می توان در دوزهای که از 200mg تا 600mg در هفته به مدت بیش از 12 هفته تجویز می شود.

4. مقدار مصرف پودر خام بولدنون


بسیاری از آنها به عنوان یک استروئید نسبتا ضعیف، با استفاده کم در بدنسازی، می بینند. در سال های اخیر، با توجه به استروئید های دیگر مانند متونولون (primobolone)، محبوبیت آن بیشتر شده است. بسیاری از مردم معتقدند که تنها استفاده از آن در افزایش اشتها است. بدیهی است این مکانیسم برای استفاده در گاو درست است و یکی از دلایلی که به طور گسترده ای در صنعت گاو و گوشت استفاده می شود. اکثر کاربران گزارش از تمام AAS، boldenone بهترین برای افزایش اشتها است.

 

با این حال، استفاده از boldenone به تدریج توسط بسیاری از ورزشکاران برجسته و بیش از فقط برای خواص افزایش اشتها آن را مورد احترام است. من معتقد هستم که در سال های گذشته بدنسازان به علت آمادگی در دسترس برای آنها، استفاده از بیسکینون را به عنوان مفید نیافتند. یک نام تجاری محبوب undecylenate boldenone Ganabol است؛ آماده سازی ویتینای بولونون تنها 50 میلی گرم در هر 1 میلی لیتر از حامل نفت است. حتی یک دوز متوسط 400 میلی گرم در هفته، مصرف 8 میلی لیتر نفت را ضروری می کند که با توجه به این که کاربر احتمالا همچنین سایر استروئیدها را دوچرخه سواری می کند، یک ناراحتی واقعی است. این دیدگاه نویسنده است که حداقل 600 میلی گرم در هفته از undecylenate boldenone برای اثرات مفیدی مورد نیاز است، ایده آل 800-1000mg / week. با آماده سازی مانند Ganabol، دوزهای 800-1000 میلی گرم در هفته نیاز به 16-20ml در هفته، که بسیار عملی نیست.

5. هشدار از طریق پودر خام Boldenone


در دوزهای بالایی از بولونون، مصرف کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که نتایج بهتر از آنچه پیش از 400mg / week یا کمتر ارائه شده است، به دست آورند. بولدنون خود را آروماتیک می کند، اما این به میزان قابل توجهی کمتر از تستوسترون اتفاق می افتد. بنابراین مصرف کنندگان نباید نگران ابتلا به سندروم ژنیکوماستی یا سایر عوارض مرتبط با استروژن باشند، مگر اینکه با استفاده از دوزهای بسیار بالا و بسیار حساس به استروژن باشند. با این حال برای اکثریت قریب به اتفاق، مسائل استروژن منفی رخ نخواهد داد. لازم به ذکر است که برای حضور استروژن (تنظیم مقررات گیرنده های آندروژنی) مزایایی وجود دارد، در نتیجه مقدار کمی آروماتیزه از مزیت واقعی برخوردار است. بولدنون دارای خواص آنابولیک مناسب است، با این حال آندروژن بسیار خفیف است، بنابراین کسانی که از عوارض جانبی بد آندروژن های قوی (از قبیل ترنبولون) رنج می برند، نباید چنین عوارضی را با استفاده از بولدنون (مگر اینکه دوزهای بسیار بالا استفاده می شوند) را ببینند.

 

همانطور که قبلا ذکر شد، یکی از جذاب ترین اثرات مثبت استفاده از بولونون، افزایش چشمگیر اشتها است. این باعث می شود علاوه بر مفصل مفید برای افرادی که برای مقادیر زیادی کالری مصرف می کنند (که برای رشد عضله مورد نیاز است) علاوه بر مفید بودن ترکیب با چرخه های سنگین، جایی که دوزهای بالاتر از دیگر AS ها تمایل به سرکوب دارند اشتهای کاربر بدیهی است که در اجرای چرخه های سنگین، اگر قصد داشته باشید که از طریق سرکوب اشتها خود در طی یک چرخه به طور قابل توجهی مانع دستاوردهای خود شوید، بدنتان ممکن است مزایایی را در این زمینه برای بدنسازان پیشرفته ای که از چرخه های سنگین استفاده می کنند، ارائه دهد.

 

یکی دیگر از ویژگی های boldenone که برای ورزشکاران ورزشکارانی که در تمرینات قلبی عروقی شرکت می کنند، سودمند است این است که بولونرون به طور مستقیم باعث تحریک کلیه ها برای تولید اریتروپوئیتین (EPO) می شود. EPO یک هورمون است که تعداد گلبول های قرمز را در خون شما افزایش می دهد، در نتیجه ویسکوزیته خون را افزایش می دهد اما مهمتر از همه این است که اکسیژن بیشتری را به سلول های بدن شما انتقال می دهد و باعث بهبود عملکرد ورزش های هوازی می شود. این نیز ممکن است به افزایش عروق خونی در افراد کمک کند. در کل با این حال، به عنوان boldenone یک AS ملایم است، عوارض جانبی منفی به حداقل خواهد رسید، اگر چه برخی از اثرات آندروژنیک مانند آکنه و افزایش موهای بدن ممکن است در دوزهای بالا شروع شود.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خام بولدنون ؟


عوارض جانبی خاص برای مردان می تواند شامل آتروفی بیضه یا کاهش بیضه ها، کاهش تعداد اسپرم، ناباروری، طاسی، و توسعه سینه ها باشد. برای زنان، عوارض جانبی می تواند شامل بزرگ شدن کلیتوریس، تغییرات در رشد شکل صورت بدن مو، اختلال در چرخه قاعدگی، صدای عمیق و ناباروری باشد.

 

افزایش هورمون آندروژنیک (مردانه) از مصرف استروئید نیز ممکن است منجر به رفتار پرخاشگرانه شود. تحقیقات همچنین نشان می دهد که مصرف کنندگان استروئید اغلب از حسادت پارانوئیدی، تحریک پذیری شدید، توهمات و اختلال در قضاوت ناشی از احساس شکست ناپذیر رنج می برند.

 

نوجوانانی که سوء مصرف استروئیدها مانند بولدنون دارند، خطر ابتلا به عوارض جانبی غیر قابل برگشت، از جمله رشد جنون، تغییرات بلوغ شتابان و رشد جنسی غیر طبیعی را در معرض خطر قرار می دهند. به طور خاص دختران نوجوان ممکن است از آکنه شدید، موهای بدن و صورت، صدای عمیق، افزایش دائمی دلخواه، اختلال در چرخه قاعدگی و ناباروری دائمی رنج ببرند.

7. خرید پودر Boldenone روغنی SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد خام Boldenone را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 

 

 

 


محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: