شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر بولدنون استات (2363-59-9)

پودر بولدنون استات، خام بولدنون استات پودر، پودر بولدنون استات، پودر بولدنون استات پودر، پودر بولدنون برای فروش،


1. پودر بولدنون استات آلی چیست؟


بولدنون استات یک نوع از بولدنون است. استروئید آندروژنی آنابولیک است که توسط استات استریت اصلاح شده است. استرها بر میزان جذب دارو و نیمه عمر یا طول مدت مصرف دارو تاثیر می گذارند.

با توجه به استرس متفاوتی که به آن متصل شده است، استئوتروبنون استاتیک به نام "کوتاه موثر Equipoise" شناخته می شود. در واقع، این استروئید دامپزشکی است که بیشتر برای استفاده در مسابقه اسب شناخته شده است. با این حال، استات بیسنگون استروئید آنابولیک تزریقی در میان بدنسازان تا حدودی گسترده است.


پودر بولدنون استات چیست؟

Boldenone Acetate raw، ماده از Boldenone Acetate، یک نوع سفید سفید یا خاموش سفید یا خالص بلورین بلورهای زرد ، بسیاری از محصولات استروئید محصولات معمولا خرید خلوص بالا بولدنون استات پودر آنلاین، آن را به انواع نام تجاری به پایان رسید بولدنون استات، جزئیات از Boldenone Acetate خام در SZOB به صورت زیر است:

نام: بولدنون استات

CAS: 2363-59-9

فرمول مولکولی: C21H28O3

وزن مولکولی: 328.45

ذوب نقطه: 125-130 ℃

Temp ذخیره سازی: RT

رنگ: پودر کریستالی سفید یا خاموش سفید یا خالص زرد
 

2. چگونه خمیر پودر بولدنون استات کار می کند؟


بولدنون استات حاوی 25 میلی گرم / میلی لیتر هورمون boldenone است که نسبت به استر استات و 75 میلی گرم / میلی لیتر هورمون boldenone نسبت به استرپتوزید پروپیوپات محاسبه شده است. داشتن Boldenone برای این استریت ها را تایید می کند و اجازه می دهد تا آن را به سرعت افزایش سطح خون و برای اثرات سریع تر از کسانی که دیده می شود با آرام تر از EQ سنتی است. این امر ورزشکاران را به دنبال چرخه کوتاهتر و کسانی که نگران تست داروهای مکرر هستند نگران هستند و باید بتوانند هورمون ها را از سیستم خود به موقع پاک کنند.


بولدنون استات می تواند شدید تر به افزایش گلبول های قرمز، افزایش اشتها و بازسازی بافت همبند است که علاوه بر بدنسازان نیز در طول تمرین است. از آنجایی که به طور چشمگیری باعث افزایش پروتئین و تعداد گلبول های قرمز می شود، مواد مغذی در سراسر بدن حمل می شود موثرتر. به همین دلیل است که بولدنون استات می تواند از مواد غذایی کمتری استفاده کند و قابلیت های آن را به عنوان یک هورمون موثر برای "برش" استفاده می کند. همچنین افزایش میزان گلبول های قرمز ناشی از این استروئید باعث افزایش حمل و نقل اکسیژن در سراسر بدن می شود. به این ترتیب ورزشکاران و پرورش دهندگان بدنبال استقامت بیشتری و توانایی تحمل جلسات قلبی برای دوره های طولانی مدت بیشتری هستند که این بدان معنی است که این دارو حتی در میان کسانی که به دنبال چربی بدن هستند را محبوب تر می کند.


علاوه بر این، می تواند به طور موثر در چرخه های "برش" و "انباشتگی" به علت اثرات خوبی از این ماده آنابولیک به طور موثر متصل شود. این استروئید آروماتیزه بسیار کم است و بنابراین تقریبا هیچ عارضه ای از نظر عروقی مانند حفظ آب و یا "gyno"

 

Boldenone Acetate VS Boldenone Undecylenate

 

استر استات یک بازی کوتاه است که عمر آن سه روز است. کوتاهتر از استرس های دیگر مانند undecylenate، که می تواند دو تا سه هفته طول بکشد.

 

با توجه به بدنسازی، هرچه سرتر استر به یک استروئید آندروژنی پایه متصل شود، اغلب بدنسازان باید دارو را تزریق کرده یا فرم شفاهی آن را دریافت کنند.

 

همچنین برای بدنسازان مهم است که به یاد بیاورید که نیمه عمر یک داروی دیگر طولانی تر است، برای مصرف دارو به طور کامل از بدن دفع می شود.

 

این امر برای بسیاری از ورزشکاران تحت آزمایش معمول داروها اهمیت حیاتی دارد.

 

بولدنون استات، مانند دیگر استروئید های آندروژنی آنابولیک، توانایی آروماتیزه کردن یا تبدیل تستوسترون به استروژن را دارد. هنگامی که در دوزهای بالا مصرف می شود، این احتمالا اتفاق می افتد.

 

با استفاده از دوزهای پایین، پتانسيل آروماتیزاسیون هنگام استفاده از بولدنون استات کمتر از سایر استروئید های آندروژنی آنابولیک است.

 

گرچه خطر آروماتیزه شدن کاهش می یابد، عوارض جانبی مانند استروژن مانند می تواند رخ دهد.

 

با این حال، در سطح دوزهای ایمن، پتانسیل آروماتیزه منجر به ریسک نسبتا پایین برای عوارض جانبی منفی شامل احتباس آب می شود.

 

این باعث می شود که این فرم بولدنون در میان ورزشکاران محبوب تر به نظر برسد و برای افزایش تحرک عضلانی به جای حجم زیاد، به ویژه در مقایسه با Deca Durabolin که عوارض جانبی شدید تر است، بیشتر است.

3. نحوه استفاده از پودر آرد بولدنون خام

 

چرخه پودر آرد بولدنون خام

بولدنون استات باید در 300-700 میلی گرم (mgs) در هر هفته با تزریق انجام حداقل هر 2-3 روز انجام شود. حداقل مدت زمان چرخه توصیه شده با بولنتون استات 6 هفته است. بعضی از بچه ها دوست دارند یک تستوسترون کوچک یا ترنبولون با آن بسازند؛ و بخش زیبا نسخه استات این است که هیچ kickstart لازم نیست، بنابراین شما نیاز به استفاده از دهان و دندان برای شروع همه چیز را خاموش.


نیمه عمر پودر آرد بولدنون خام

به منظور درک اینکه چگونه این نسخه استات خاص از boldenone متفاوت از یک عادی با استر undecylenate، ابتدا باید درک کنیم که چه استرس و نیم زندگی معنی دارد. نسخه محبوب Equipoise (EQ) نسخه غیرقانونی است که نیمه عمر آن 14 روز است، در حالی که نیمه عمر استات استریت فقط 3 روز است. بدیهی است، این یک تفاوت بزرگ است.

 

برخلاف باور عمومی که در اکثر انجمن های استروئید ارتقا یافته است، نیمه عمر به مدت زمانی که یک ترکیب در بدن فعال می شود اشاره نمی کند و عملا چندین نیمه زندگی می کند قبل از اینکه استرها به طور کامل سیستم شما را پاک کنند. علاوه بر این، این نیز وابسته به مقدار زمانی است که شما به ترکیب به "ساخت" داده شده است، زیرا یک یا دو تزریق 10 تزریق نیست. هنگامی که این ترکیب در سیستم شما به حداکثر رسانده می شود، در حدود 4-3 نیمی از عمر آن را در اغلب موارد پاک می کند. بنابراین، با استفاده از استر از Undecylenate Equipoise، 5-6 هفته طول خواهد کشید تا سیستم را با نسخه استات در مقایسه با 1-2 هفته کاهش دهد.

 

از این رو، نیمه عمر به سادگی به مدت زمان لازم برای غلظت دارو به میزان 1/2 مقدار داده شده اشاره می کند. بنابراین، در مورد استات استری، اگر شما تزریق 100 میلیگرم (mgs) استات، پس از 3 روز (طول زمان نیمه عمر) شما 50mgs هنوز در بدن وجود دارد؛ سپس بعد از 3 روز فقط 25 میلی گرم و غیره.

 

استرس های طولانی در مقابل استرس های کوتاه

بخشی زیبا از استروئید آنابولیک اثرات طولانی مدت است که باعث کاهش ضربان قلب می شود که مزیت اصلی استفاده از استرس های بلند است. پس از همه، آیا سخت نیست اگر شما مجبور به تزریق هر چند ساعت چند؟ با این حال، هنگامی که شما تزریق استر بلند را متوقف می کنید، هفته ها تمیز می شود. این یک مسئله بسیار مهم است، زیرا تا زمانی که استرها کاملا از بین رفته اند، HPTA شما قادر نخواهد بود دوباره خود را دوباره بازیابی کند و هورمون ها را تولید کند.

 

در سمت چپ، مزیت استیرهای کوتاه، این است که آنها در داخل و خارج از بدن بسیار سریعتر است، و اگر شما می خواهید چرخه های متعدد را در هر سال، به عنوان زمان مورد نیاز کاهش می یابد، تفاوت بزرگ است. علاوه بر این، استر کوتاه می تواند بسیار مفید باشد اگر شما در معرض عوارض جانبی که باعث ناراحتی شما می شود.

 

PIP (درد تزریق پست)

PIP مخفف درد پس از تزریق است و استات بیگلنون است که به شدت دردناک برای تزریق در نظر گرفته شده است. این احتمالا بزرگترین ضرر استفاده از نسخه استات EQ نسبت به نسخه undecylenate است. با این حال، چندین چیز برای کمک به کاهش PIP وجود دارد. به عنوان مثال، شما می توانید استات بیولنون خود را به خانه تبدیل کنید تا تبدیل آن را با تنظیم نسبت الکل بنزیل و بنزیل بنزوات (BA و BB) تغییر دهید، که به تزریق کمک می کند. اگر شما یک جادوگر خانگی نیستید، می توانید یک روغن استروئیدی دیگر (مانند تستوسترون) را دریافت کنید و به سادگی آنها را مخلوط کنید تا اثر رقت را قبل از تزریق ایجاد کنید.

 

بعضی از بچه ها ادعا می کنند که گرمایش روغن کمک می کند و همچنین به طور آهسته و به مقدار کم در یک زمان تزریق می کند. با این حال، من شما را تشویق می کنم که دو پیشنهاد اول را امتحان کنید، زیرا آنها بیشتر سودمند و موثر هستند.

 

جنبه بسیار مهم استفاده از استروئید، از آنجا که برخورد با PIP می تواند تمرینات را خراب کند؛ زیرا باعث می شود که عضله شما چندین روز تزریق شود و حتی باعث تورم و قرمزی شود. علاوه بر این، باید توجه داشت که افراد خاص حساس تر نسبت به دیگران هستند، و شما ممکن است متفاوت از آنچه که در طول دوره های قبلی انجام دادید، واکنش نشان دهید، زیرا بدن تغییرات اضافه می کند.

 

پودر آرد بولدنون خام

بولدنون استات یکی از انواع رایج مواد پایه بولدنون است که توسط بدنسازان برای افزایش توده عضلانی و سایر مزایا استفاده می شود.

در حالی که شایعترین شکل بولدنون (Boldenone Undecylenate - Equipoise، رایج ترین) نیست، از منابع آنلاین و همچنین منابع زیر در دسترس است.

بولدنون استات، مانند دیگر اشکال استروئید پایه، عمدتا به عنوان استروئیدهای درجه بندی دامپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد که هرگز برای استفاده در انسان ها مورد استفاده قرار نمی گیرد.

این دارو به طور عمده بر روی اسب ها و سایر حیوانات بزرگ استفاده می شود و دارای سابقه استفاده در سناریوهای اسب سواری (غیرقانونی) است.
 

4. مقدار مصرف پودر آرد بولدنون خام


معمولا توصیه های دوزهای بولدنون استات یک بار دو تا سه بار در هفته 100 تا 350 میلی گرم است که از 300 میلی گرم در هفته به میزان 700 میلی گرم و گاهی اوقات بیشتر است. تزریق به طور کلی هر روز یا هر روز سوم نیاز دارد. برای به حداقل رساندن مزایا، باید در یک چرخه ای که حداقل شش هفته طول بکشد استفاده شود. برخی طول می کشد
 

5. هشدار از طریق پودر آلیاژی بولدنون خام


هر استروئید آندروژنی آنابولیک قادر به ایجاد تعدادی از عوارض جانبی ناخواسته است. برخی از عوامل می توانند بر این عوارض جانبی تأثیر بگذارند و عبارتند از:

 

سن - بدن به طور متناوب متابولیزه می شود

جنسيت - مردان و زنان متابوليزه كردن داروها با نرخهاي متفاوت، بسته به متابوليسم، سطوح هورمون و تعادل شيميايي در بدن است.

قد و وزن - توصیه های بیشتر دارو در سناریوهای پزشکی بر اساس قد و وزن افراد است. این کمک به تعیین فرکانس و همچنین نتایج بالقوه است.

متابولیسم

رژیم غذایی

وضعیت سلامت جاری

شرایط پزشکی مانند دیابت یا سایر اختلالات متابولیکی یا هورمونی نیز می تواند منفی بر مکانیسم اصلی مواد مخدر، نیمه عمر و اثربخشی کلی تاثیر بگذارد.

 

واکنش های جدی می تواند و با استفاده از استروئید های آندروژنی آنابولیک، حتی در دوزهای پایین، رخ می دهد. به منظور دستیابی به نتایج شتابدهنده، خطرات با انبساط سایر اجزاء به بولدنون استات افزایش می یابد.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر آرد بولدنون خام؟


اثرات جانبی بالتنون استات

در مقایسه با سایر استروئیدهای آنابولیک، عوارض جانبی بولدنون استات بسیار کمتر است، حتی اگر عوارض جانبی نیز وجود داشته باشد.

 

عوارض جانبی آندروژنی.

مانند افزایش تهاجم، آکنه، پوست روغنی و ریزش مو، می تواند بر روی این ترکیب افزوده شود. بنابراين، زنان اگر بخواهند از آن استفاده كنند، بايد به شدت مراقب باشند و از اين استروئيد فقط در دوزهاي كوچك استفاده كنند.

 

نتایج تعدادی از مطالعات حیوانی خطرات بسیار واقعی مصرف را در معرض خطر قرار داده اند. چنین مطالعاتی بر روی حیوانات صورت گرفته است؛ زیرا بولدنون در هر شکل برای استفاده انسانی طراحی نشده است. مطالعات انسان امکان پذیر نیست، اما پتانسیل اثرات جانبی در حیوانات و انسان ها مشابه است و نباید نادیده گرفته شود.

 

تعدادی از قابل توجه ترین

بالقوه برای نفروپاتی صفراوی

استرس بر روی کبد و کلیه

تغییرات در سطوح شیمیایی و تاثیر فیزیولوژیکی منفی

البته عوارض جانبی و عوارض جانبی نیز ممکن است. چنین عوارض جانبی همیشه به مصرف زیاد دوز یا طولانی مدت بولدنون در هر فرم محدود نمی شود.

 

سایر عوارض جانبی مرتبط با استفاده از مواد مخدر ترکیب شده در یک پشته، از جمله مهارکننده های آروماتاز، داروهای ضد استروژن و کسانی که برای حفاظت از کبد طراحی شده اند یا به طور خلاصه کاهش اثرات جانبی نیز عوارض جانبی خود را تولید می کنند.

قبل از استفاده از Boldenone Enanthate، Cypionate، Undecylenate، Acetate و یا هر دارویی که در پشته ترکیب شده است، می دانید که چگونه هر یک از آنها به طور جداگانه در بدن رفتار می کنند و چه چیزی برای آنها طراحی شده است.

از عوارض جانبی مرتبط با هر یک از اجزای موجود در یک چرخه استدل بولدنون مطلع شوید.

 

مثل تمام استروئید آنابولیک، باکونن استات، Hypothalamus -Pituitary -Testes-Axis (HPTA) را مهار می کند، بنابراین نیازمند یک چرخه کامل درمانی (PCT) است. یک مثال خوب از یک PCT مناسب PCT کامل است، که شما باید قطعا چک کنید.

7. خرید بولدنون استات پودر F ROM SZOB


وقتی به خرید خلوص پودر خالص بولدنون استات بپردازید ، ممکن است درباره چیزهای زیادی فکر کنید و نگران آن باشید، مانند اینکه چگونه می توانم پودر اسید پتاسیم با کیفیت بالا را پیدا کنم ، چگونه می توانم یک تامین کننده قابل اعتماد پیدا کنم، آیا می توانم آداب و رسوم را تصویب کنم؟ به راحتی؟ تمام مشکل، SZOB آنها را برای شما حل می کند.


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه بولدنون استات را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: