شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Boldenone Cypionate (106505-90-2)

پودر Cypionate Boldenone، پودر Cypionate خام Boldenone، پودر Cypionate Boldenone، پودر Cypionate Boldenone، پودر Cypionate Boldenone برای فروش،


1. پودر سیپینات خام بولدنون چیست؟


سیناپی بولدنون تنها نوعی از بولدنون است. یکی از رایج ترین استروئید های آندروژنی آنابولیک است. برای حیوانات مثل اسب ها استفاده می شود که در حال حاضر معمولا توسط بدنسازان و ورزشکاران به دلیل غیر پزشکی به کار می رود.

 

همچنین، سپیپانات Boldenone یک استروئید آنابولیک آندروژنی است که از تستوسترون مشتق شده است. این دارنده استرهای سایپیاگون است که باعث آزاد شدن ماده در جریان خون به مدت 2 هفته می شود. این باعث می شود که سپیپیان boldenone یک استروئید آسان برای استفاده توسط بسیاری از ورزشکاران است، زیرا پس از تزریق، آن را دردناک نیست. آنچه که این ماده را مشخص می کند، طول چرخه ای است که به طور معمول طول می کشد تا یک اثر آندروژنی قابل توجهی به دست آید.

 

این در چندین فرم مختلف می آید و در حالی که داروهای پایه - Boldenone - مزایای مشابهی را در سراسر هیئت مدیره به وجود می آورد، این استر به آن وابسته است که می تواند نحوه استفاده آن را تغییر دهد.

پیش از مصرف سپیپنت بولدنون، ویژگی ها و گزینه هایی که با سایر شکل های بولدنون مانند Boldenone Undecylenate یا Boldenone acetate یافت می شود را بررسی کنید.

 

ویژگی های Cypionate Boldenone

کلسترول کولین می تواند ایجاد پروسه های بافت بدن را افزایش دهد و می تواند کاتابولیسم را معکوس کند. به طور خاص، آن را از تستوسترون، کلسترول اسید اکتادیکنیک اسید، که در آن کتون dodecenol نشان می دهد متابولیت های قوی و مشتقات خواص متوسط آندروژنی مشتق شده است. کلسترول اسید undecylenic دارای اثر معنی داری بر وزن بدون چربی، اشتها و میزان انرژی دارد.


پودر سیپینات بولدنون

پودر خام بولدنون سایپایانات، ماده ای ازترونبولون Enanthate، یک نوع پودر کریستالی سفید یا خاموش سفید یا خالص زرد، بسیاری از محصولات استروئید تامین کننده معمولا خرید خلوص بالا بولدنون پودر سیپینات آنلاین، آن را به انواع نام تجاری به پایان رسید بولدنون سایبان، جزئیات سپیپانات Boldenone خام در SZOB به صورت زیر است:

نام: سیناپی بولدنون

CAS: 106505-90-2

فرمول مولکولی: C26H38O3

وزن مولکولی: 398.58

ذوب نقطه: 33-37 درجه سانتی گراد

دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد

رنگ: پودر کریستالی سفید یا خاموش سفید یا خالص زرد


بولدنون 200

Boldenone 200 یک راه حل روغن چرب زرد تیره برای تزریق عضلانی است که حاوی سایپنینات بابلنون در یک محلول 10 میلی لیتر برای تزریق (200 میلی گرم بیپنجون سیپیونات / میلی لیتر) است. تزریق بولدنون 200 USP باعث ایجاد سایپنینت بولونون می شود. استروئید آنابولیک طولانی است که در داروهای دامپزشکی برای درمان استفاده می شود. از اسب ها بولدنون دارای خواص آنابولیک مشخص و مقدار کم فعالیت آندروژنی است. بولدنون شروع سریعی از عمل است؛ این مزیت است و بر دوزهای مکرر خوراکی یا حتی تزریق مکرر تجویز می شود. استری کردن گروه 17 بتا هیدروکسیل طول مدت فعالیت boldenone را افزایش می دهد. استروئید بولدنون در روغن تزریقی داخل عضلانی به آرامی از فاز لیپید جذب می شود، بنابراین بولدنون 200 می تواند در فواصل هر 2-3 هفته تجویز شود.
 

2. چگونه پودر سیپینات خام بولدنون چگونه کار می کند؟


پودر سولفونات خام خام Boldenone استفاده اصلی

Boldenone Cypionate یک استروئید آنابولیک است که برای استفاده از دامپزشکی طراحی شده است. این باعث می شود تا ذخیره نیتروژن، سنتز پروتئین، افزایش اشتها و تحریک انتشار اریتروپویتین در کلیه ها افزایش یابد. بولدنون Cypionate وضعیت عمومی اسب های ناتوان کننده را بهبود می بخشد، در نتیجه باعث کاهش وزن و بهبود اشتها می شود. این یک جایگزین برای یک رژیم متعادل نیست. نتایج بهینه تنها در صورتی امکان پذیر است که مدیریت خوب و شیوه های تغذیه ای مورد استفاده قرار گیرد. بایستی سوزانده شود. بایونن سپیانات فقط باید به عنوان درمان اضافی برای سایر درمان های مخصوص و حمایتی برای بیماری، جراحی و آسیب های آسیب دیده مورد توجه قرار گیرد.


سپیپونات بولدنون استر از بولژنون است و به عنوان کمک برای درمان اسب های ناتوان توصیه می شود زمانی که بهبود وزن، کرم مو یا وضعیت فیزیکی عمومی مورد نظر است. دفیبریت اغلب به دنبال بیماری است و یا ممکن است پس از اضافه کاری و overexertion رخ دهد.


بولدنون Cypionate در تلاش برای ایجاد methandienone (dianabol) تزریقی طولانی مدت ایجاد شده است، در واقع، boldenone چیزی مانند methandrostenolone عمل نمی کند. این نیمه عمر بسیار طولانی دارد و می تواند به مدت 1.5 سال بر روی یک آزمایش استروئیدی ظاهر شود، به دلیل مدت طولانی ناشی از استرئید والدین. مقادیر ردیابی این دارو می تواند به راحتی طی چند ماه پس از مصرف متوقف شود.


پودر سولفونات بولدنون خام مزایای بدن سازی

سیناپی بولدنون یک استروئید آندروژنی آنابولیک موثر است که در فرمهای مختلف بر اساس استر که به آن متصل است، موجود است.


استروئید آندروژنی آنابولیک مصنوعی امروزه یکی از محبوب ترین استروئید های مورد استفاده ورزشکاران امروز است و تعدادی از مزایا را شامل می شود:


افزایش پتانسیل ساخت بافت (عضله)

مانع از کاتابولیسم عضلانی می شود

ترویج حفظ سود توده عضلانی است

سنتز گلبول قرمز افزایش یافته است

ترویج تولید پروتئین

به رغم مزایای آن، افرادی که علاقه مند به مصرف boldenone برای چرخه برش هستند باید آگاه باشند که این ترکیب برای استفاده در انسان ها هرگز در نظر گرفته نشده یا مورد تایید قرار نگرفته است.


این یک استروئید کلاس دامپزشکی است که بیشتر به درمان اسب ها تمرکز دارد.

یک نام تجاری رایج مرتبط با سپیپنت Boldenone Equipoise است - به طور عمده بر روی اسب ها و حیوانات بزرگ استفاده می شود.
 

3. چگونگی استفاده از پودر سیناپی بولدنون خام؟


دوزهای چرخه Cypionate Boldenone

پیدا کردن دوز سایپیاون بولدنون مناسب که اثرات را فراهم می کند ممکن است روی حیله و تزویر باشد چرا که بسیاری از عوامل دیگر برای چنین نتایجی باید در نظر گرفته شود.

برخی از کاربران تغییرات را در هفته دوم یا سوم اعلام می کنند. دولت دیگری که باید برای به دست آوردن نتایج مطلوب از آن برای چهار تا پنج هفته استفاده کند.


دوز پیشنهاد شده به طور متوسط 100 میلی گرم است، برخی ادعا می کنند که هرچیز کمتر، مانند 50 میلی گرم، اثر زیادی را تأمین نمی کند مگر آنکه به یک فرم دیگر از تستوسترون اضافه شود.


بدنسازان با استفاده از سپیپنت بولدنون اغلب توصیه می شود که از آن در دوزهای مشابه استفاده کنند؛ زیرا سایپنینت تستوسترون از آن استفاده می کند؛ زیرا نتایج مشابهی در رابطه با انتظارات فعال و نیمه عمر دارد.


بدنسازان با استفاده از Equipoise (Boldenone undecylenate) معمولا از 200 تا 400 میلیگرم در هفته استفاده می کنند، دوز را به دو یا سه تزریق تقسیم می کنند تا از عوارض جانبی مانند تحریک پوست و یا درد موضعی در محل تزریق جلوگیری شود.

بدنسازان با استفاده از سپیپنت تستوسترون می گویند که در طول چهار روز بیشترین قدرت "قدرت" و سپس کاهش، اما با اثرات پایدار است که به طور متوسط سه تا چهار هفته است.


بدنسازان اغلب دوزهای سایپیتون تستوسترون را از 200 تا 600 میلیگرم در هفته استفاده می کنند.

چرخه های استفاده از سپیپنت بولدنون و یا هر نوع فرمول بیولوژیک، بسته به تنظیمات شخصی، می توانند از هر شش تا 12 هفته یا بیشتر


بولدنون cypionateHalf زندگی

سایپنینت boldenone vs EQ undecylenate پس از یک نمونه از نیمه عمر (بسته به دوز) چند استرس معمول متصل به boldenone است:

نیمه عمر بولدنون سایپنینت - استرس آهسته با نیمه عمر 8 تا 10 روز

استات - حدود 24 ساعت

undecylenate - (Equipoise) - نیمه عمر 3 تا 4 هفته

enanthate - استر نسبتا آهسته بازی با نیمه عمر 8 تا 10 روز است

پروپیونات - استر سریع عمل با نیمه عمر 3 تا 4 روز

phenylpropionate - نیمه عمر بسیار طولانی برای اکثر، نیمه عمر یک تا سه هفته است

 

بررسیهای Cypionate Boldenone

بولدنون استروئید آندروژنی آنابولیک است که بیشتر در محیط دامپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد نسبت به درمان های مبتنی بر انسان. بافتنون Cypionate، مانند دیگر استروئید های آندروژنی آنتی بیوتیک مصنوعی، طراحی شده است تا اثر تستوسترون را تقلید کند.

 

تستوسترون اولین هورمون مردی است که مسئول توسعه و نگهداری ویژگی های جنسی مرد است. توانایی را برای ساخت و ساز بافت و ویژگی های جنسی فراهم می کند.


بسته به نوع تولید کننده و کشوری که ساخته شده است، می توان آن را در فرم های تزریقی یا دهان یافت. قبل از انتخاب هر نوع boldenone، تفاوت بین آنها را می دانید. این تفاوت از طریق استر آن شناسایی خواهد شد.


سپیپانات Boldenones (و سایر اشکال) در ایالات متحده فقط برای استفاده از دامپزشکی مشخص شده است.


دستور غذا پخت و پز Cypionate Boldenone

بولدنون Cypionate برای 25 میلی لیتر @ 200mg / ml

5 گرم پودر

روغن کنجد 16.25 میلی لیتر

1.25 میلی لیتر BA 5٪

3.75ml BB 15٪
 

4. Dosage o f Powder of Cypionate Boldenone خام


بدنسازان اغلب با سپیپنت بولدنون که از 200 تا 600 میلیگرم در هفته تجویز می شوند، دوزهای 100 تا 300 میلی گرم یک بار، دو تا سه بار در هفته.


دوز متوسط سپیپانات بولدنون 600-600 میلی گرم در هفته است. از ورزشکاران و بدنسازان برای افزایش استقامت، توده عضلانی و تولید گلبول های قرمز در بدن استفاده می شود. در استفاده از پزشکی، Equoise می تواند عامل تحریک اریتروپویتین (EPO) را تقویت کند که به نوبه خود باعث رشد مغز استخوان می شود که منجر به افزایش تولید گلبول های قرمز می شود.

5. هشدار o f Powder of Cypionate Boldenone


Boldenone Cypionate نسبتا خفیف با عوارض جانبی است، اما هنوز هم برخی از آنها - فقط راه هر استروئید است. این عوارض جانبی برای اکثر استروئید ها رایج است: آکنه، رشد مو غیر طبیعی، پوست روغنی، پروستات، نفخ و یا عمیق شدن صدا، رشد مو غیر طبیعی و از دست دادن موی غیرقابل استفاده. هر گونه سوء استفاده ممکن است به عوارض جانبی شدید منجر شود.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر سیناپی بولدنون خام؟


در مقایسه با سایر استروئید های آنابولوک، سپیپیان بولدنون عوارض جانبی کمتری دارد، گرچه ممکن است به بدن شما آسیب برساند. اثرات جانبی سپیپانات بولدنون مانند:


عوارض جانبی مرتبط با سپیپنت بولدنون مشابه مواردی از هر نوع تستوسترون هستند. رایج ترین موارد عبارتند از:


سرکوب تستوسترون درونی

تغییرات در سطوح چربی (کلسترول) که می تواند تاثیر بسیار مهمی در سلامت و سلامت قلب و عروق داشته باشد

بالقوه برای آندروژن آلوپسی باعث (ریزش مو یا طاسی)

برخی از کاربران ادعا می کنند که Boldenone Cypionate PIP (درد پس از تزریق) وجود دارد که می تواند کاملا بد باشد

استفاده از سپیپانات بولدنون توسط زنان می تواند موجب وریلیزاسیون شود، که می تواند موجب توسعه ویژگی های مردانه شود: رشد مو روی صورت، افزایش کلیتوریس، صدای عمیق و غیره.

7. خرید بولدنون سایپایانات پودر F ROM SZOB


خرید بولدنون (Boldenone Cypionate)

بسیاری از ورزشکاران از تمام حوزه های زندگی، Boldenone Cypionate را بخشی از ستون استروئیدی آنابولیک می دانند، زیرا این استروئید برای موفقیت های فوق العاده ای مناسب است. به عنوان یک استروئید که برای استفاده در اسب ها طراحی شده است، همانطور که در نامی که آن را حمل می کند، مشهود است، بسیاری از افراد در جهان بدنسازی به زودی کشف کردند که می توانند Boldenone Cypionate را خریداری و پاداش زیادی به دست بیاورند. این یک شیوه بسیار معمول در جهان بدنسازی است؛ زیرا بسیاری از استروئیدهای دامپزشکی اغلب در مصرف انسانی به علت استفاده از بدن سازی و به زودی پس از پیدا کردن راه خود را به دست همه ورزشکاران به دلیل موفقیت پیدا می کنند. افرادی که Boldenone Cypionate را خریداری می کنند، آن را بسیار انابولیک می دانند و در حالی که در اندازه های تبلیغی بسیار ناکارآمد نیستند، می توانند در صورت موفقیت آمیز بودن با سایر استروئیدها، میزان موفقیت را افزایش دهند، اما برای موفقیت در قدرت و استفاده در طی یک دوره برش شناخته شده است.

 

خرید خام Boldenone پودر سیپونات و رشد:

خرید Boldenone Cypionate & Grow: با وجودی که تنها این استروئید بزرگ است، آن را به ثبات آهسته تولید خواهد کرد، اما بیشترین سود را در زمانی که Boldenone Cypionate و سایر استروئید ها را به عنوان بخشی از پشته خریداری می کنند، پیدا می کنند. یکی از دلایلی که این استروئید می تواند به معنای به دست آوردن ویژگی ها در شرایط اندازه باشد، ظاهرا در بعضی از کاربران به شدت اشتها را افزایش می دهد؛ با این حال، به نظر می رسد که این استروئید به نظر می رسد که این کیفیت را در همه کسانی که از آن استفاده می کنند، بسیار متمایز خواهد بود. با این حال، اگر شما آن را در شما می کند این خبر خوب برای رشد است، به عنوان به عنوان می گوید، خوردن بیشتر - رشد بیشتر.

 

خرید Boldenone Cypionate پودر خام و برش:

در حالی که بعضی از آنها برای رژیم غذایی دشوار است و از این استروئید با توجه به تحریک اشتها ممکن است کسانی که Boldenone Cypionate را برای یک چرخه برش خریداری می کنند، برای این منظور بیشتر از استروئید استقبال می کنند. کسانی که Boldenone Cypionate را برای یک چرخه برش خرید می بینند، عروقی بیش از حد دارند، ظاهری ظریف دارند و می توانند توده عضلانی بیشتری را حفظ کنند، در حالی که استفاده از استروئید در همه جا مورد استفاده قرار نمی گیرد. به عنوان یک پاداش، عوارض جانبی مرتبط با استروژن معمولی با این استروئید بسیار نادر است، مسائل مانند Gynecomastia، احتباس آب و آکنه تقریبا نامعلوم و هنگامی که به عنوان بخشی از چرخه برش استفاده می شود این بدان معنی است که ما فقط یک جسمی دلپذیر را به جای یک با مشکلات ناخوشایندی برخورد می کند. لازم به ذکر است دوباره تحریک اشتها برخی از افراد را برای استفاده از این استروئید در طول یک رژیم غذایی کم می کند، اما بارها بیشتر از این نمی تواند کنترل شود وقتی رژیم غذایی مناسب است و شامل چربی های سالم

چگونه برای خرید پودر Cypionate Boldenone دارویی از شرکت SZOB خام؟


→ از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد خام Boldenone Cypionate را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: