شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Boldenone Undecylenate(Equipoise) مواد (13103-34-9)

Boldenone Undecylenate مواد اولیه، خرید مواد اولیه Boldenone Undecylenate Boldenone Undecylenate تامین کنندگان مواد اولیه برای فروش مواد اولیه متعادل ساختن Boldenone Undecylenate خام، خرید مواد اولیه تعادل تعادل مواد اولیه برای فروش، تامین کنندگان مواد اولیه متعادل ساختن


توضیحات درباره Boldenone Undecylenate(Equipoise) خام:


متعادل ساختن نام تجاری محبوب مرجع دامپزشکی تزریق استروئید boldenone خام پودر undecylenate(equipoise) است. به طور خاص مشتق شده از تستوسترون، که به نمایشگاه های قوی آنابولیک آندروژنی و متوسط خواص است. استر undecylenate تا حد زیادی گسترش فعالیت های مواد مخدر (استر undecylenate تنها 1 اتم کربن بیش از ناندرولون تستوسترون است) طوری که تزریق بالینی نیاز به تکرار هر سه یا چهار هفته است. در دامپزشکی متعادل ساختن © اغلب در اسب اثر تلفظ در وزن بدن بدون چربی و اشتها و وضع عمومی حیوان برگزاری نمایشگاه استفاده می شود. این ترکیب همچنین گفت: به نشان می دهد توانایی مشخص برای افزایش تولید سلول های قرمز خون، اگر چه وجود هیچ سردرگمی است که این ویژگی تازه تمام آنابولیک/استروئید آندروژنی اثر. خواص مطلوب از این دارو تا حد زیادی توسط ورزشکاران، تعادل بودن بسیار محبوب تزریقی در سال های اخیر استقبال مینماید. آن توسط بسیاری از قوی تر، کمی بیشتر مردانه Deca-Durabolin نظر گرفته است. به طور کلی ارزانتر است و Deca در چرخه بیشتر بدون تغییر تا حد زیادی نتیجه نهایی جایگزین می تواند.

مواد اولیه Boldenone Undecylenate(Equipoise) نرم افزار:


حالت تعادل دراوردن توسط ورزشکاران و بدنسازان برای افزایش استقامت، توده عضلانی و تولید سلول های قرمز خون در بدن استفاده می شود. برای ارائه دستاوردهای آهسته اما مداوم در طول چرخه (معمولا به نام سود EQ) حجیم شناخته شده است.  معادله را می توان در دوزهای محدوده 200 mg-600 mg در هر هفته برای مدت 12 هفته استفاده می شود.


در سال های اخیر، تعادل مورد علاقه در میان powerlifters تبدیل شده است و توسط مربیان به عنوان جایگزین ایده آل برای دکا durabolin در نظر گرفته است. عمدتا به دلیل کیفیت و قدرت دستاوردهای عضلات که در تعادل با تجربه به اتفاق می افتد بدون عوارض جانبی تند و زننده deca این است. همچنین اکولایزر اثر مثبت در گردش خون در بدن است; اجازه می دهد برای سیلاب حداکثر خون به عضلات در طی جلسات آموزشی شدید.

زمانی که جستجو برای بهترین استروئید را مهم ترین جنبه های شما پرداخت توجه به است چگونه آنابولیک و آندروژنی آن است. حالت تعادل دراوردن استروئید است که تا حد زیادی با هر دو شرایط حال استروئید آنابولیک قوی، با حد متوسط اثرات آندروژنی طرف است.

ابتدا به عنوان یک استروئید آنابولیک دامپزشکی ایجاد شد اما در طول زمان یکی از استروئید ترین خواستار میان بدنسازان تبدیل شده است. متعادل ساختن نام تجاری Boldenone Undecylenate است و همچنین به عنوان Ganabol یا Ultragan است.


تعادل به نظر می رسد که در نتیجه تلاش برای تولید فرم طولانی اثر تزریقی dianabol استروئیدهای. نکته اصلی این است که در Dbol تغییر کرده است برای این منظور است 17 آلفا متیل گروه (توسط کبد نابود شده است زمانی که قرص dbol مصرف می شود). با وجود شباهت های شیمیایی خود را dbol و متعادل ساختن اعمال روش های کاملا متفاوت.

از نقطه نظر شیمیایی، متعادل ساختن فقط اصلاح مولکول تستوسترون است. و شما درست حدس زدن که آن ارائه همان خواص آنابولیک به عنوان تستوسترون، در حالی که اثرات آندروژنی بسیار کم است. این باعث می شود تعادل بیشتر ترجیح داده در میان بدنسازان.


اگر شما در انجمن بدنسازی نگاه خواهید دید که بسیاری از کسانی که توصیه می شود برای جلوگیری از استفاده همزمان dbol و تعادل وجود دارد. این است زیرا آنها تقریبا یکسان در نظر گرفته شده است و آنها پشته ممکن است خطرناک باشد. اما این روش غلط است و شما باید بدانید چرا. اول از همه، این تصور غلط است که سالها پیش توسط دن Duchaine در کتاب خود که در آن گفت که تعادل و dbol دادن نتیجه همان باعث شد. پس از زمان او لغو به نظر او اما آن باقی می ماند واقعی برای بسیاری از بدنسازان حتی امروزه. Dbol پروژسترون و 19 است-و نه مشتق شده است، در حالی که تعادل است مولکول اندکی اصلاح testostosterone. همین دلیل است که تعادل ویژگی dbol باشد، اما بیشتر آنابولیک و آندروژنی نسبت به آن است.

مزایای Boldenone Undecylenate(Equipoise) خام


بسیاری از بدنسازان که استفاده از تعادل، گزارش مختصری اما سود توده عضلانی كيفي. اعتقاد بر این است که آهسته اثر دارو مربوط به استر undecylenate که بود متصل به مولکول تعادل است. همین دلیل است که در حالت تعادل دراوردن چرخه دستاوردهای عضلات آهسته تر از در مورد dbol اما کیفی بیشتر خواهد شد. این جنبه هنگام طراحی چرخه متعادل ساختن ضروری است. طول آن نباید بیش از 10 هفته است. همچنین، تعادل در بدن برای مدت زمان طولانی تر می توان رسید. همین دلیل است که ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات باید بدانید که این جزئیات.


دستاوردهای کنار عضله با کیفیت آهسته اما بالا, تعادل قدرت عضلات و اشتها افزایش می دهد. آن نیز مثبت تحت تاثیر قرار گردش خون. افزایش سطح گلبول تحویل اکسیژن به عضلات را بهبود می بخشد. این باعث می شود این استروئید به ورزشکاران جذاب.

حالت تعادل دراوردن دوز و پشته


تعادل است که معمولا در 400-600 میلی گرم تزریق هفتگی گرفته می شود. در حالی که دوز بالاتر است مسئول برای آسیب رساندن به سلامتی شما ضمن نتایج در رشد عضلات موثر نخواهد بود دوز پایین تر موثر نخواهد بود.


این استروئید آنابولیک ملایم طبیعت است که "چرا بهترین این است که آن را با استفاده از استروئید های دیگر مانند Winstrol، Anavar Trenbolone و تستوسترون پشته.  آن با موفقیت برای حجیم و برش استفاده می شود. طول دوره 10 هفته باشد. اگر شما نگران عوارض جانبی بالقوه و به حداقل رساندن آنها، از شما می توانید خود را متعادل ساختن حداقل طول دوره - 8 هفته.

Boldenone: پروفيل طولي


1 / تبدیل به استروژن: کم

شاخص 2 / آنابولیک: 100% شاخص آندروژن: 50%

3 / قرار گرفتن در معرض پروژسترون: هیچ

4 / مدت زمان: 16 روز

5 / تشخیص زمان: 150 روز

مواد اولیه Boldenone Undecylenate(Equipoise) مزیت رقابتی:


1 با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص: > 99%

3) ما تولید کننده و محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه ارائه می کنند.


2 تحویل سریع و امن:

1) بسته در 24 ساعت پس از پرداخت فرستاده شده باشد می تواند. ردیابی شماره های موجود

2) امن و با احتیاط حمل و نقل. انواع روش های حمل و نقل برای انتخاب شما.


3 ما را به مشتریان در سراسر جهان:

1) سرویس حرفه ای و غنی تجربه را احساس مشتریان خيال، دیدار با تمایل خود را به سهام مناسب و تحویل سریع.

2) بازخورد بازار و کالا بازخورد قدردانی خواهد شد، نیاز مشتری مسئولیت ما است.

3) مرغوب قیمت رقابتی تحویل سریع، کلاس اول خدمات افزایش اعتماد و ستایش از مشتریان.


4 سه اصل:

تحویل 1) امن: تنوع کانال, حفاظت از حریم خصوصی مشتریان. و در این شرایط به کشتی دوباره باشد.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه حفظ خلوص بالا، نمی تغییر، بالا کیفیت فرهنگ شرکت ما است.

خدمات خوب 3): سرعت ممکن برای حل مشکلات مشتری به طوری که مشتریان دریافت کالا با خیال راحت.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: