شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

بوپیواکایین HCL (14252-80-3)

Bupivacaine HCL (14252-80-3) پودر خالص بیهوشی بیهوشی است (دارو خفیف) که مانع عصبی که سیگنال های درد را به مغز شما می فرستد را مسدود می کند. آن را به عنوان محلی (در یک منطقه) بیهوشی استفاده می شود. بوپیواکائین به عنوان تزریق اپیدورال به ستون ستون فقرات برای تولید بیحسی در طول کار، جراحی، و یا برخی از روش های پزشکی. بووواکایین نیز به عنوان یک بیهوشی برای روش های دندان استفاده می شود. بوواکایین نیز ممکن است برای اهداف که در این راهنمای دارو نیست لیست شده است.


پودر خالص بی حس کننده بوپیواکایین HCL

بوپیواکائین hcl بی حسی موضعی طولانی مدت است. بنابراین اضافه کردن اپی نفرین به ندرت مورد نیاز است. آن را با تثبیت غشای عصبی شروع و انتقال امواج عصبی را در محل استفاده از بلوک می کند. این ترکیب در نهایت در کبد متابولیزه می شود. با توجه به محل تزریق و غلظت مورد استفاده، بیهوشی معمولا 2 تا 4 ساعت طول می کشد.  مصرف پودر خالص بیهوشی با بوپیواکائین HCL

دوز هر نوع بی حسی موضعی با روش های بیهوشی، منطقه ای که بیهوش می شود، عروق کشی بافت ها، تعداد قسمت های عضلانی مسدود شده، عمق بیهوشی و درجه آرام سازی عضلات مورد نیاز، طول مدت بیهوشی مورد نظر متفاوت است، متفاوت است. ، تحمل فردی و وضعیت فیزیکی بیمار. کوچکترین دوز و غلظت لازم برای تولید نتیجه مطلوب باید تجویز شود. دوز سنسورکائین باید برای بیماران مسن و یا بیماران مبتلا به بیماری قلبی و یا کبدی کاهش یابد. تزریق سریع حجم زیادی از محلول بی حس کننده موضعی باید اجتناب شود و در صورت امکان از دوزهای کسری (افزایشی) استفاده شود.


برای تکنیک ها و روش های خاص، به کتاب های درسی استاندارد مراجعه کنید.

گزارش های حاد ناشی از کندرولیز در بیمارانی که تزریقات داخل عصبی بیهوشی موضعی را پس از آرتروسکوپیک و سایر روش های جراحی دریافت می کنند، گزارش شده است. Sensorcaine برای این استفاده تایید نشده است.


در دوزهای توصیه شده Sensorcaine (bupivacaine HCl) بلوک حسی کامل را تولید می کند، اما اثر آن بر عملکرد حرکتی در بین سه غلظت متفاوت است.


0.25٪ - هنگامی که برای بلوک عصبی کادال، اپیدورال یا محیطی استفاده می شود، بلوک موتور ناقص تولید می کند. باید برای عملیاتی که در آن آرامش عضلانی مهم نیست یا زمانی که یک روش دیگر برای آرام سازی عضلات به طور همزمان مورد استفاده قرار می گیرد استفاده شود. شروع عمل ممکن است کندتر از 0.5٪ یا 0.75٪ راه حل باشد.


0.5٪ - مسدود کننده حرکتی برای بلوک کولور، اپیدورال یا عصبی را فراهم می کند، اما آرام سازی عضلات ممکن است برای عملیات که در آن آرامش عضلات کامل ضروری است، ناکافی باشد.

0.75٪ - بلوک کامل موتور تولید می کند. برای بلوک اپیدورال در فعالیت های شکمی که نیاز به آرامش کامل عضلات و بیهوشی رتروبولبار دارند مفید است. نه برای بیهوشی بیهوشی.


مدت زمان بیهوشی با Sensorcaine چنین است که برای بیشتر علائم، یک دوز کافی است.


حداکثر حد مجاز دوز در هر مورد پس از ارزیابی اندازه و وضعیت فیزیکی بیمار، و همچنین میزان معمول جذب سیستمیک از یک محل تزریق خاص، باید در هر مورد خاص باشد. اکثر تجارب تا به امروز با دوزهای مجاز Sensorcaine تا 225 میلیگرم با اپی نفرین 1: 200،000 و 175 میلیگرم بدون اپی نفرین است؛ بسته به نوع شخصیت هر مورد، ممکن است دارو بیشتر یا کمتر استفاده شود.


این دوزها ممکن است تا یک بار در هر سه ساعت تکرار شود. در مطالعات بالینی تا به امروز، کل دوزهای روزانه تا 400 میلی گرم بوده است. تا زمانی که تجربیات بیشتری کسب شود، این دوز نباید از 24 ساعت تجاوز کند. مدت زمان اثر بیهوشی ممکن است با افزودن اپی نفرین طولانی شود.


دوزهای موجود در جدول 1 به طور کلی رضایت بخش هستند و به عنوان راهنما برای استفاده در بزرگسالان متوسط توصیه می شود. این دوزها برای بیماران مسن یا ناتوان باید کاهش یابد. تا زمانی که تجربه بیشتری کسب شود، Sensorcaine برای کودکان زیر 12 سال توصیه نمی شود. Sensorcaine برای بلوک های پاراسترکتومی مادری ممنوع است و برای بیهوشی منطقه ای (Bier Block) توصیه نمی شود.
پس از دریافت بوپیواکایین HCL، پودر خالص بیهوشی چه باید بکنم؟

این دارو می تواند باعث ایجاد بیحسی در قسمت زیادی از بدن شما شود. مراقب باشید برای جلوگیری از آسیب زدن قبل از احساس کامل به طور کامل.

پس از عمل جراحی دندان، از خوردن، آدامس یا نوشیدن نوشیدنی گرم جلوگیری کنید تا دهان دیگر بیفتد.
هشدار دهنده بوپیواکایین HCL بیحسی پودر خام :

غلظت 0.75٪ برای بیهوشی بیهوشی توصیه نمی شود: توقف قلب با احیاء دشوار یا مرگ رخ داده است. تحت نظارت پزشکان با تجربه قرار گرفته است. آیا لوله گذاری، تنفس مصنوعی، درمان با اکسیژن و عوامل معکوس موجود است؟ سلنس حاوی نگهدارنده های ضد میکروبی: برای بیهوشی اپیدورال یا کادمیوم استفاده نکنید. بیهوشی منطقه ای IV (Block Bier): توصیه نمی شود. بیماری قلب و عروقی. اختلال کبدی یا کلیوی. نظارت بر علائم حیاتی قلبی عروقی و تنفسی را بررسی کنید. هیپرترمی بدخیم سر و گردن. کار و تحویل بارداری (Cat.C). مادران پرستاری: توصیه نمی شود.
عوارض جانبی احتمالی بوپیواکایین HCL (14252-80-3)، پودر خالص بیهوشی چیست؟

در صورت وجود هر یک از این علائم یک واکنش آلرژیک، به کمک اورژانسی کمک کنید: کندو، بثورات قرمز، خارش؛ عطسه، دشواری تنفس؛ سرگیجه شدید، استفراغ؛ تورم چهره، لبها، زبان یا گلو.

اگر هر یک از این عوارض جانبی جدی دارید، یکبار به پزشکان خود بگویید:

 1. احساس اضطراب، بی قرار، اشتباه، و یا مانند شما ممکن است عبور؛

 2. مشکلات با گفتار یا بینایی؛

 3. زنگ در گوش، طعم فلزی، بی حسی یا سوزن شدن در اطراف دهان و یا لرزش؛

 4. تشنج (تشنج)

 5. تنفس ضعیف یا کم عمق؛

 6. سرعت ضربان قلب، گاز گرفتن، احساس غیرعادی داغ؛

 7. ضربان قلب آهسته، ضربان ضعیف؛

 8. ادرار کردن کمتر از حد معمول یا نه در همه.

عوارض جانبی کمتر عبارتند از:

 1. تهوع، استفراغ؛

 2. لرز و یا لرز؛

 3. سردرد یا

 4. درد پشت.

این لیست کاملی از عوارض جانبی نیست و ممکن است دیگران رخ دهند. در مورد عوارض جانبی با پزشک خود مشورت کنید. شما ممکن است عوارض جانبی را به FDA در 1-800-FDA-1088 گزارش دهید.
چه داروهای دیگری بوپیواکایین hcl پودر خالص بیهوشی را تحت تاثیر قرار می دهد؟  

در مورد تمام داروهای دیگر که استفاده می کنید به پزشک خود بگویید، به ویژه:

 1. یک نشت کننده خون مانند وارفارین (کومادین، یانوتون)؛

 2. داروهای قلیایی مانند ارگوتامین (Ergomar، Cafergot، Migergot)، دی هیدروگراتامین (DHE 45، Migranal)، ergonovine (Ergotrate) یا Methylergonovine (Methergine)؛

 3. داروهای ضد افسردگی مانند آمیتریپتیلین (الاوییل، واناتrip، Limbitrol)، دوکسپین (Sinequan، Silenor)، آموکسیاپین (Asendin)، کلومیفامین (Anafranil)، Desipramine (Norpramin)، Amitriptyline (Elavil، Vanatrip، Limbitrol)، Doxepin (Sinequan، Silenor) imipramine (Janimine، Tofranil)، نورتریپتیلین (پامولور)، پروپریپتیلین (ویواکتیل)، یا تریمیپامینین (سورمونیت)؛

 4. یک مهارکننده MAO مانند فورازولیدون (فوروکسان)، ایسوکاربوکازید (مارپلن)، فنلزین (ناریل)، راازگالین (آزیلکت)، سلگیلین (الدپریل، امام، زلاپار) یا ترانیلسیپرومین (پارنیت)؛ یا

 5. فنوتیازین مانند کلرپرمازین (تورازین)، فلوفانازین (Permitil، Prolixin)، پروپرانازین (Trilafon)، پروکلوپرازین (Compazine، Compro)، پرومتازین (Pentazine، Phenergan، Anergan، Antnaus)، ترییدیدین (ملاریل)، یا تری فلوپورازین (استلاازین).

این لیست کامل نیست و سایر داروها ممکن است با بوپیواکائین ارتباط برقرار کنند. به دکتر خودت در مورد داروهایی که مصرف می کنی بگو. این شامل تجویز، داروهای بدون نسخه، ویتامین و محصولات گیاهی است. داروهای جدید را بدون صحبت کردن با پزشک خود شروع نکنید.
خرید bupivacaine hcl بطری خام بی بو آنلاین

از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل بوجوواکایین hcl مواد خام مواد مخدر را پر کنید. محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید. در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد. این ظرف 10 روز کاری تحویل خواهد شد .
Hot Tags: Bupivacaine HCL خام، Bupivacaine HCL خام خرید، Bupivacaine خرید، Bupivacaine HCL، دوز Bupivacaine HCL، هورمون Bupivacaine HCL، عوارض جانبی Bupivacaine HCL، خرید Bupivacaine HCL آنلاین، Bupivacaine HCL بیهوشی خالص خام پودر، Bupivacaine HCL پودر خام بی حسی
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: