شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Cetilistat (282526-98-1)

Cetilistat (282526-98-1)

محصولات مرتبط تماس با حال حاضر Methasterone 3381-88-2 نام محصول: MethasteroneChemical نام: 17a-متیل-Drostanolone; 2,17 Dimethyldihydrotestosterone; 17-hydroxy-2,17-dimethylandrostan-3-one; (2alpha,5alpha,17beta)-17-hydroxy-2,17-dimethylandrostan-3-on تماس 2015-07-06 بیشتر بخوانید...


1. Cetilistat خام پودر چیست؟?


Cetilistat دارو برای درمان چاقی طراحی شده است. آن را در همان راه به عنوان مسن تر داروی ارلیستات (Xenical) با مهار لیپاز پانکراس آنزیمی است که تجزیه تری گلیسرید در روده عمل می کند. بدون این آنزیم تری گلیسرید از رژیم غذایی مانع هیدرولیز شدن به جذب اسیدهای چرب آزاد است و هضم نشده دفع می شود.

 

Cetislim Cetilstat همچنین به عنوان شناخته شده است پزشکی از دست دادن وزن می تواند برای کسانی که اضافه وزن قابل توجهی دارند تجویز می شود. بنابراین آن نمی شود به هضم و یا درون بدن جذب چربی را مسدود کردن کار می کند. آن است که به عنوان مهارکننده لیپاز طبقه بندی است. این کار با سیستم گوارش به مسدود کردن آنزیمی به نام لیپاز است که نیازهای بدن را برای چربی هضم شود. شبیه به نامهای تجارتی Xenical (ارلیستات) اما بهتر توسط اکثر افراد قابل تحمل است.

 

در آزمایش های انسانی cetilistat به از دست دادن وزن مشابه به ارلیستات نشان داده شده است، اما همچنین تولید عوارض جانبی مشابه مانند مدفوع چرب، سست و بی اختیاری مدفوع و مکرر اجابت مزاج و نفخ شکم. احتمال دارد که همان اقدامات احتیاطی می توانست در آن جذب چربیها ویتامین ها و سایر مواد مغذی چربیها، نیاز به مکمل های ویتامین برای جلوگیری از کمبود مورد استفاده قرار گیرد مهار شود ممکن است.

 

Cetilistat فاز 1 و 2 آزمایشات در غرب به اتمام رسانده است و در حال حاضر در فاز 3 محاکمه در ژاپن که در آن آن را با تاکدا همکاری است. پس از دومی به دولت رفت Norgina BV و حاضر است حقوق کامل جهانی به cetilistat از Alizyme به دست آورد.
 

2. چگونه می Cetilistat پودر خام با این نسخهها کار?


Cetislim (Cetilistat) وزن از دست دادن مواد مخدر مورد استفاده در ترکیب با رژیم غذایی کم کالری است. مسدود کردن مقدار قابل توجهی چربی از هضم و جذب به بدن کار می کند. این دارو در طبقه بندی شده به عنوان مهارکننده لیپاز و آثار آن را به طور مستقیم در سیستم گوارشی که آن عمل آنزیم lipolytic نام لیپاز را مسدود می کند. Lipases این چه با استفاده از بدن برای هضم چربی است.

 

هدف Cetislim این است که به ارائه روش دو راه از دست دادن وزن و سالم است. اول، آن بلوک های چربی به عنوان بالا ذکر شد. دوم، این روش کاهش وزن همراه با رژیم غذایی کم کالری با محدودیت های بسیاری از مواد غذایی. ایده این است که بدن مانع مصرف در بیشتر از غذاهایی است که می تواند به چربی تبدیل شده است. با دادن بدن مواد غذایی استفاده از آن می توانید برای سوخت فرد انرژی بیشتر و آن افزایش سوخت و ساز بدن.

 

علاوه بر استفاده از دارو و رژیم غذایی، فرد نیاز به توسعه عاداتی بهتر کلی. این شامل حق کنترل بخش و ورزش روزانه خوردن. برنامه سفارشی عمل را می توان بین بیمار و پزشک توسعه یافته است.

3. نحوه استفاده ازپودر خام Cetilistat?


قبل از استفاده از Cetilistat اطلاع پزشک مورد لیست کنونی داروها، محصولات ضد (به عنوان مثال ویتامین ها، مکمل های گیاهی، و غیره) و آلرژی و بیماری های از قبل موجود و شرایط فعلی سلامت (مانند بارداری, آینده جراحی, و غیره.). برخی از شرایط بهداشتی ممکن است شما را بیشتر مستعد ابتلا به عوارض جانبی دارو. را که توسط پزشک یا جهت چاپ بر روی محصول درج را دنبال کنید. دوز بر وضعیت شما است. دکترتان بگویید اگر شما شرایط ادامه یابد یا بدتر. نکات مهم مشاوره به شرح زیر است.


دکتر خود مشورت کنید اگر مبتلا به دیابت یا مصرف دیگر محصولات گیاهی و یا تغذیه ای

خوردن یک رژیم غذایی سالم، کم چرب و ورزش در حالی که مصرف این دارو

ورزش و رژیم غذایی کم چربی در حالی که مصرف این دارو را دنبال کنید

اگر مصرف لووتیروکسین و/یا سيكلوسپورين جداگانه تجویز این داروها و این دارو حداقل 4 ساعت

کپسول را در عرض 1 ساعت بعد و یا طول یک وعده غذای اصلی.


Cetislim حاوی مواد تشکیل دهنده فعال cetilistat نوع مهارکننده لیپاز دارو در نظر گرفته شده است. آثار دارو با مسدود metabolization چربی در مواد غذایی به طوری که شما آن را هضم و چربی هضم نشده از طریق بدن در روده منتقل می شود. کپسول همراه با کم کالری و کم چربی رژیم غذایی و برنامه ورزشی مناسب برای درمان چاقی استفاده شود. نگهداری وزن و مصرف کالری کاهش می تواند به جلوگیری و درمان بیماریهای مانند کلسترول خون و دیابت و فشار خون و بیماری های قلبی کمک کند.


Cetislim معمولا که توسط پزشک به صورت خوراکی است. دارو با، در طول یا حتی تا می توانید تا 1 ساعت بعد از هر وعده غذایی اصلی گرفته. اگر رد شدن غذا دارو را ندارد. کل کپسول را با یک لیوان آب فرو برد. تماس با دکتر صحیح دوز دارو و طول درمان آن بستگی دارد در شرایط بیمار و پاسخ آنها به درمان.

4. دوزoدكتر Cetilistat خام پودر


Cetislim (Cetilistat) به عنوان 60 mg کپسول قدرت دولت خوراکی شده است. دارو با غذا تا اطمینان حاصل شود در حالی که مواد غذایی هضم شده است، که می تواند به کاهش جذب چربی از رژیم غذایی به طور موثر که آن کار می تواند گرفته شده است. پزشک خود شما را در چه مقدار دارو را با هر دوز و همچنین دوز روزانه مورد نیاز راهنمایی می کند. بسیار مهم است که شما را به این دستورالعمل ها پایبند است. از پزشک خود می گوید شما را به را ندارد.

 

کپسول Cetislim 60 ميلي گرم قدرت ارائه می گردد. دوز به یک کپسول با هر وعده غذایی است. وعده های غذایی پرش نیست و بیشتر از دارو از تجویز شده را ندارد. مصرف Cetislim با مواد غذایی می تواند کمک به جلوگیری از آنچه که می خورید از درون بدن جذب چربی. کار شما را با دکتر خود را برای اطمینان از مواد غذایی مناسب خورده می شوند و همانطور که شما باید به شما در حال مصرف این دارو مطمئن شوید.

5. هشدارoدكتر Cetilistat خام پودر


به بیش از 3 کپسول در 24 ساعت توصیه نمی شود.

 

اگر شما دچار یک واکنش آلرژیک بلافاصله اقدام به نزدیک ترین اورژانس خود را. علائم معمولا مربوط به یک واکنش عبارتند از: مشکل تنفس یا بلع تنگی قفسه سینه تورم خارش پوست و کهیر.

 

Cetislim همیشه مناسب برای همه بیماران است. مشورت پزشک شما قبل از استفاده از این دارو اگر شما باردار، تغذیه با شیر مادر، تلاش برای باردار شدن، با استفاده از هر داروی دیگر (نسخه پزشک یا بدون نسخه)، با استفاده از محصولات گیاهی و یا مکمل, و یا اگر شما هر گونه آلرژی و یا مشکلات سلامتی دیگر.

 

دوز صحیح و تجویز معمولا بیمار و بیماری درمان می شود بستگی دارد. دوز خود را بدون تأیید پزشکتان تنظیم. این محصول فقط برای استفاده به عنوان دستور و تجویز شده است.

 

اگر چه Cetislim (Cetilistat) می تواند کمک به بیماران مبتلا به اضافه وزن از دست دادن وزن و در نتیجه کاهش خطر ابتلا به دیابت یا سایر بیماری های جدی مرتبط با چاقی, شما نیز توسط پزشک خود به خوردن یک رژیم غذایی کم کالری و ورزش منظم توصیه شود.

 

خوردن غذاهای سرشار از چربی عوارض ذکر شده در بالا را افزایش می دهد. چنین رژیم غذایی نیز می تواند نتیجه شده در جدی دل درد و سوء هاضمه. مطمئن شما تنها در فعالیت های فیزیکی پزشک می گوید: شما قادر به انجام است درگیر شوید. افزایش سطح تناسب اندام و کاهش وزن شما می توانید از فعالیت فیزیکی سخت تر به مخلوط اضافه کنید.

 

افراد با مشکلات قلبی یا دیابت ممکن است قادر به این دارو. شما مشورت با پزشک مورد تمام نگرانی های سلامت خود مطمئن شوید. آنها نیز نیاز به دانستن هر گونه داروها و یا مکمل های گیاهی را در حال حاضر.
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیoدكتر Cetilistat پودر خام?


با استفاده از Cetislim ممکن است ناخواسته اثرات جانبی مانند برخورد:

 

درد رکتوم

گاز با دبی

اسهال

سردرد

كنترل

تعداد افزایش از اجابت مزاج

نیاز فوری به اجابت مزاج

لکه های روغنی

مدفوع چرب یا چرب

 

تماس با دکتر بلافاصله باید عوارض باقی بماند و یا عوارض جانبی شدید مانند روبرو می شوند:

 

تیره رنگ ادرار

زردی

درد در قسمت راست بالای معده

از دست دادن اشتها

خستگی بیش از حد

درد شدید معده

تنگی نفس و یا بلع

 

بیماران تحت درمان چاقي با Cetislim (Cetilistat) از عوارض رنج می برند. اگر این اتفاق می افتد شما باید پزشک خود را مطلع کند. چند مثال در اینجا داده می شود:

 

گرفتگی بینی

مکرر اجابت مزاج

Steatorrhea (مدفوع چرب)

لکه های لباس زیر

مشکلات کنترل اجابت مزاج

اگر چه واکنش های خفیف معمولا بیشتر رایج در نظر گرفته، برنامه های جانبی جدی نیز ممکن است رخ دهد. با پزشک خود مشورت بلافاصله این باید رخ دهد.
 

Cetilistat پودر خام - پرسش و پاسخهای متداول

 

1. پودر خام Cetilistat به مصرف یا هنگامی که باردار امن است?
نه
 
2. Cetilistat امن در حالی که تغذیه با شیر مادر است?

لطفا خطرات و مزایای با پزشک خود صحبت.


 

3. من باید Cetilistat معده خالی قبل از غذا و یا پس از غذا مصرف?

کاربران اغلب گزارش مصرف Cetilistat قبل از غذا. با این حال، این انعکاسی از چگونه شما باید مصرف این دارو ممکن است. لطفا توصیه های پزشک خود را دنبال در چگونه باید این دارو را استفاده کنید. برای پیدا کردن چه گزارش بیماران به عنوان زمان با استفاده از Cetilistat.

 

4. امن برای رانندگی یا کار ماشین آلات سنگین در هنگام مصرف?

اگر شما خواب آلودگی و سرگیجه و کاهش فشار خون یا سردرد به عنوان عوارض جانبی استفاده از طب Cetilistat سپس آن امن به یک وسیله نقلیه رانندگی یا کار ماشین آلات سنگین ممکن است. اگر شما باعث کسل، سرگیجه یا باعث کاهش فشار خون خود را به طور گسترده با استفاده از دارو یک وسیله نقلیه رانندگی باید. داروسازان نیز بیماران به نوشیدن الکل با داروهای که الکل تشدید عوارض جانبی خواب آلودگی توصیه می کنند. این اثرات در بدن شما هنگام استفاده از Cetilistat لطفا. مشورت با پزشک برای توصیه های خاص به شرایط بدن و سلامت خود را.

 

5. این دارو یا محصول اعتیاد یا عادت شکل دهی است؟

اکثر داروهای نمی آیند با پتانسیل برای اعتیاد و یا سوء استفاده. معمولا، دولت طبقه بندی شکسته دارو است که می تواند به عنوان کنترل مواد اعتیاد آور. نمونه شامل برنامه H یا X در هند و برنامه دوم پنجم در ایالات متحده. لطفا مشورت بسته محصول حاصل که دارو به چنین categorizations ویژه از داروهای تعلق ندارد. در نهایت، نه خود خود درمانی و افزایش بدن شما وابستگی به دارو بدون توصیه پزشک.


6 آن بلافاصله-می تواند متوقف یا من باید به آرامی ween کردن مصرف?

بعضی از دارو باید بتدریج یا نمی تواند بلافاصله به دلیل اثرات ارتجاعی متوقف شد. لطفا مشورت با پزشک برای توصیه های خاص به بدن شما بهداشت و درمان و داروهای دیگر است که شما ممکن است با استفاده از.
 

سایر اطلاعات مهم در مورد Cetilistat


دوز از دست رفته

در صورتی که هنوز یک دوز به محض این که شما متوجه استفاده از آن. اگر نزدیک به زمان دوز بعدی خود را جست و خیز دوز از دست رفته و برنامه دوز خود را از سر گرفته است. دوز اضافی را برای دوز از دست رفته استفاده نکنید. اگر شما به طور منظم از دست رفته دوز، تنظیم زنگ یا درخواست اعضای خانواده به شما یادآوری در نظر بگیرید. لطفا مشورت دکتر خود را برای بحث در مورد تغییرات در خود برنامه دوز یا برنامه جدیدی را برای دوز از دست رفته اگر شما مقادیر زیادی تازگی رفته.

 

مسمومیت حاد Cetilistat

هنوز بیش از دوز تجویز شده استفاده کنید. مصرف دارو بیشتر نیست نشانه های شما بهبود خواهد یافت; نه آنها ممکن است باعث مسمومیت یا جدی اثرات جانبی. اگر شما گمان می برند که شما یا هر کس دیگری که ممکن است از Cetilistat، overdosed است مراجعه به بخش اورژانس نزدیکترین بیمارستان یا خانه سالمندان. کادر پزشکی ظرف یا برچسب با شما به پزشکان کمک کند با اطلاعات لازم به ارمغان بیاورد.


حتی اگر شما می دانید که آنها از همان شرایط و یا به نظر می رسد که آنها ممکن است شرایط مشابه داروهای خود را به دیگران بدهد. این ممکن است منجر به مسمومیت حاد.

لطفا مشورت پزشک یا داروساز یا محصول بسته برای اطلاعات بیشتر.

 
ذخیره سازی Cetilistat

دارو را در دمای اتاق دور از حرارت و نور مستقیم را ذخیره می کنند. نه داروهای مگر در مواردی که مورد نیاز داخل بسته یخ. دارو را دور از کودکان و حیوانات خانگی را نگه می دارد.

خیط و پیت کردن داروها توالت یا آنها را پور به زهکشی مگر دستور به انجام این کار. دارو از بین رفت در این روش ممکن است آلوده به محیط زیست. لطفا مشورت پزشک یا داروساز خود را برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به با خیال راحت Cetilistat را دور بیندازید.

 
Cetilistat منقضی شده

مصرف یک دوز واحد Cetilistat منقضی شده بعید به تولید یک رویداد نامطلوب است. با این حال، لطفا با ارائه دهنده خدمات بهداشتي اوليه یا داروساز برای مشاوره صحیح و یا اگر شما احساس ناخوشی یا بیمار مورد بحث. مواد مخدر شده ممکن است بی اثر در درمان شما شرایط تجویز می شوند. می شود در سمت امن، مهم استفاده از مواد مخدر منقضی شده است. که می توانید عرضه تازه unexpired شما هستند بسیار امن تر در تماس با حفظ ارائه مراقبت های بهداشتی اولیه در صورتی یک بیماری مزمن است که نیاز به مصرف دارو دائما مانند بیماری قلبی و تشنج و تهدید کننده حیات آلرژی داروها.

7. خرید Cetilistatپودر خامfرامSZOB


 داروخانه آنلاین ما مراجعه و سفارش مواد اولیه Cetilistat را پر کنید.

 محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت را تعریف کنیم.

 در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

آن خواهد شد در عرض 12 ساعت فرستاده شده.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: