شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Clenbuterol (Clen) پودر HCL (21898-19-1)

پودر کلنبوترول هیدروکلراید، کلنبوترول هیدروکلراید خام، خرید Clenbuterol hydrochloride po، کلنبوترول hcl پودر، خرید کلنبوترول hcl پودر، خام کلنبوترول hcl پودر، کلنبوترول hcl پودر برای فروش، کلنبوترول hcl powder suppliers


توضیحات درباره پودر کلنبوترول HCL


پودر Clenbuterol (Spiropent) یک نوع از داروهای آگونیست بتا است که برای درمان آسم و هدف از تمرین برای از دست دادن وزن استفاده می شود. در برخی موارد، همچنین می تواند برای افزایش عملکرد در ورزش استقامتی استفاده شود.
دوز و دوز کلینبوترول HCL پودر


Clen hcl دوز موثر از 20 میکروگرم در روز به عنوان حداقل 40-140 میلی گرم در روز به عنوان مقادیر بیشتر. من فکر می کنم بهترین 40 میکروگرم در روز، و نتایج ارزیابی به طور مداوم، اضافه کردن یک دوز 20 میکروگرم. بسیاری از کاربران میزان دست دوز را تنظیم می کنند و شروع به لرزش می کنند، اما می توانند به میزان قابل توجهی دوز را بهبود بخشند تا وزن کاهش یابد.


پودر Clenbuterol HCL باید به جای استفاده مداوم یا برای مدت زمان طولانی، اما مدل چرخه دقیق لازم نیست. استفاده از زمان به طور کلی از 2 تا 8 هفته.


مصرف زمان به عنوان دو هفته یا بیشتر در دوز حساسیت کردن، بیش از 40 میکروگرم در روز است. این می تواند از طریق 1 میلی گرم کتوتیفن برای یک بار در روز، ترجیحا قبل از بازنشستگی اجتناب شود .


مانند پودر Clenbuterol HCL برای تمیز کردن بدن به آرامی، الگوی گردش سریع منجر به کلنبوترول منجر به تمیز کردن سیستم نمی شود.


در عملکرد پیشرفت های ورزشی استقامتی، پودر Clenbuterol HCL فقط باید در دوزهای پایین، از جمله 20 تا 40 میکروگرم مورد استفاده قرار گیرد. دوزهای بالایی از کلنبوترول ممکن است عملکرد را کاهش دهد.


برای ساده کردن مواد، استفاده از پودر Clenbuterol HCL را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد: عملکرد پزشکی و ورزشی / فیزیکی.


مزایای پزشکی اولیه CLEN این است که آیا می توان موارد بیماری های التهابی هوای (IAD) و انسداد مجاری هوایی (RAO) را درمان کرد. Clen همچنین ممکن است توسط پزشکان برای درمان موارد خاص برونکوپنیومونی تجویز شود. به عنوان یک آگونیست B2-adrenergic متوسط، اثرات آن به دوز بستگی دارد.


پودر Clenbuterol HCL یک برونکودیلاتور است، بنابراین برای درمان آسم مزمن و سایر شرایط سلامت قلبی عروقی مورد استفاده قرار می گیرد.


مزایای کلن برای ورزشکاران شناخته شده تر از موارد پزشکی است و این بدین معنی است که آنها اغلب مورد استفاده قرار می گیرند.


کاهش وزن پودر Clenbuterol HCL بهترین شناخته شده از تمام مزایای آن است، اما بر خلاف قرص های رژیم غذایی، CLEN اجازه می دهد تا بدن خود را حفظ توده عضلانی و قدرت خود را.


یکی از شایع ترین مشکالت که بدنسازان با آن مواجه هستند، نیاز به از دست دادن چربی بدن بدون کاهش ماهیچه های نرم است، که عمل بسیار دشوار است.


با این حال، این امکان پذیر است. یکی دیگر از مزایای کمتر شناخته شده CLEN این است که به ورزشکاران با خونریزی ریوی (EIPH) ناشی از ورزش کمک می کند.

در اینجا برخی از موارد دیگر استفاده می شود:


پودر Clenbuterol HCL اغلب در طول چرخه برش بدنسازان استفاده می شود، زیرا باعث افزایش دمای بدن شما، افزایش سوخت و ساز بدن و سوختن کالری می شود. Clen همچنین موثر در کاهش چربی احشاء و شکم است و زمانی که شما در یک چرخه برش هستید که دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید.


Clen ممکن است مورد استفاده برای سرعت بخشیدن به بهبود قرار گیرد، به همین دلیل است که بعضی از آنها در طی یک دوره درمان بعد از استفاده از سایر استروئیدها از آن استفاده می کنند.


برخی از افراد فقط برای کاهش وزن استفاده می شوند. این قابلیت بیش از آن است، اما ممکن است فقط به سوختن کالری ها برسد. البته به تنهایی، کلن را به خوبی انجام نخواهید داد زیرا شما همچنین نیاز به کار دارید، اما با گرفتن Clen اثرات را تقویت خواهید کرد.


پودر Clenbuterol HCL نیز باعث افزایش میزان اکسیژن در بدن شما می شود. اکسیژن برای عملکرد های مختلف بدن از جمله کاهش وزن حیاتی است، زیرا اکسیژن بیشتری بدن شما را تشکیل می دهد، ساختار عضلانی و سوختن کالری کارآمدتر خواهد بود. کلن همچنین سیستم عصبی مرکزی بدن شما را تحریک می کند و بر روی گیرنده های بتا-2 شما کار می کند و رشد عضله را بهبود می بخشد.

استفاده و مزایای دیگر
هنگام استفاده از پلاکت Clenbuterol HCL


هنگامی که پودر Clenbuterol HCL باید مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش وزن نیاز به سرعت ویژه ای نسبتا کوتاه مدت زمان دارد. برای مثال، اگر شما نیاز دارید یا هدف فقط یک پوند چربی در هفته است، یک روش بهتر از استفاده از کلنبوترول وجود دارد. تلاش های کاهش وزن حداکثر می شود و یا نزدیک به حداکثر، با این حال، استفاده از پودر Clenbuterol HCL ممکن است یک ضربان دیگر از یک پوند در هفته اضافه کنید.


Clenbuterol hcl powder
مکانیسم عمل کلنبوترول HCL و داروهای مشابه


Clenbuterol باعث تحریک گیرنده بتا 2 می شود که میزان متابولیسم را افزایش می دهد و لیپولیز را افزایش می دهد. سلبتوئل و دیگر داروها همچنین سلبتولول را کار می کنند؛ افدرین به همان اندازه موثر است. سلنوبوترول از ترکیبات دیگر با نیمه عمر طولانی متفاوت است، می تواند باعث کاهش آن وزن، تعداد کمی از مردم برای انتخاب افدرین قبل از اینکه به خواب بروند، برای مثال انتخاب می کنند، اما ممکن است مسئولیت بیشتر گرایش حساسیت کردن را نیز داشته باشند.

عوارض جانبی کلنبوترول

استفاده از کلنبوترول معمولا "عصبی" است، دست ها را تکان می دهد. میزان خونریزی و فشار خون. ادبیات علمی به برخی از دلایل ترس از اینکه مصرف طولانی مدت می تواند منجر به هیپرتروفی قلبی شود.

یکی از جدی ترین مشکلات، فشار خون بالا و / یا ضربان قلب است؛ دو مقوله باید نظارت بر استفاده از کلنبوترول باشد.
خلاصه کلینبوترول HCL پودر خالص


کلنبوترول می تواند کمک زیادی به کاهش وزن کند. روش ترجیح داده شده شروع مصرف 40 میکروگرم در روز است و دوز 20 میکروگرم در روز را فقط در صورت لزوم مصرف کنید و بیش از 140 میلی گرم در روز استفاده نکنید.


Clenbuterol HCL raw powder
برنامه های کاربردی Clenbuterol HCL پودر خام:


در ابتدا، آن را برای جلوگیری و درمان عادت کردن عضلات، و همچنین پوکی استخوان توسعه داده شد. با این حال، ورزشکاران امروزه از استراحین به عنوان یک تقویتکننده عملکردی استفاده می کنند تا به آنها در رقابت برسند. از آنجایی که مشکالت ویروزی در زنان ایجاد نمی شود، اورتارین می تواند توسط هر دو خانم و مرد استفاده شود
پتانسیل بالقوه Clenbuterol HCL مزیت رقابتی


1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص:> 99٪

3) ما تولید کننده هستیم و می توانیم محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه عرضه کنیم.


2 تحویل سریع و ایمن:

1) بسته را می توان پس از 24 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره ردیابی در دسترس است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.


3 ما مشتریان در سراسر جهان داریم:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی مشتریان را به راحتی، سهام مناسب و تحویل سریع به میل خود می دهند.

2) بازخورد بازار و بازخورد کالاها قدردانی خواهند شد، ملاقات مشتریان، مسئولیت ماست.

3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، خدمات کلاس اول، اعتماد و ستایش از مشتریان را به دست آورید.


4 سه اصل:

1) تحویل امن: تنوع کانال، حفاظت از حریم خصوصی مشتریان است و فقط در مورد اطمینان از حمل دوباره.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه خلوص بالا حفظ، تغییر نمی کند، کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

3) خدمات خوب: برای حل مشکلات مشتری به سرعت ممکن است، به طوری که مشتریان با ایمن بودن کالا را دریافت می کنند.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: