شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

هیدروکلراید clenbuterol هیدروکلراید (21898-19-1)

Clenbuterol هیدروکلراید, CAS No.21898-19-1 پودر سفید رنگ است که به عنوان مواد خام اضافه شده به آن پر کننده مربوطه است. OK-biotech(SZOB) ارائه نابغه clenbuterol هیدروکلراید پودر خام با خلوص کمتر از 98 درصد بسیار خوب برای ساخت clenbuterol قرص یا clenbuterol talets البته clenbuterol مایع...

پودر خام شرح مورد Clenbuterol هیدروکلراید


Clenbuterol (Spiropent) نوع بتا آگونیست مواد مخدر مورد استفاده در درمان آسم و هدف از ورزش برای کاهش وزن است. در برخی از موارد آن نیز به منظور افزایش عملکرد در ورزش استقامتی استفاده می شود می تواند.
دوز و دوچرخه سواری Clenbuterol هیدروکلراید

Clen هیدروکلراید محدوده دوز از 20 میکروگرم در روز به عنوان حداقل 40-140 میلی گرم/روز به عنوان ارزش های شایع تر بود. من فکر می کنم بهترین 40 میکروگرم/در اضافه کردن دوز 20 icrograms روز و نتایج ارزیابی بر اساس مداوم. بسیاری از کاربران تنظیم سطح دوز دست شروع به لرزش، اما بهبود قابل توجهی می تواند دوز برای کاهش وزن بسیار کمتر از آن است.

Clenbuterol باید به جای استفاده مداوم و یا برای مدت طولانی حدودا اما هنوز مدل چرخه دقیق لازم است. استفاده از زمان به طور کلی از 2 تا 8 هفته.

استفاده از زمان به عنوان دو هفته یا بیشتر در دوز محوربودن کنون بیش از 40 میکروگرم در روز است. این را می توان با 1 میلی گرم اجتنابketotifenبرای یک بار در روز، ترجیحا قبل از بازنشستگی.

مانند clenbuterol به تمیز کردن بدن به آرامی، الگوی گردش سریع منجر به clenbuterol تمیز نیست سیستم.

در عملکرد پیشرفته ورزشی استقامتی clenbuterol تنها در دوزهای پایین مانند این رویداد 20 تا 40 میکروگرم استفاده باید. دوزهای بالای clenbuterol قادر به کاهش عملکرد ممکن است.


برای ساده کردن مسائل clenbuterol استفاده می کند به دو دسته کلی تقسیم می تواند: عملکرد پزشکی و ورزشی / فیزیکی.


مزایای اولیه پزشکی clen موارد بیماری التهابی راه هوایی (IAD) و انسداد راه هوایی راجعه (رائو) درمان آن است. Clen همچنین می تواند توسط پزشکان برای درمان بعضی از موارد bronchopneumonia تجویز می شود. B2 آدرنرژيك آگونيست متوسط آن اثرات وابسته به دوز است.

Clenbuterol گشاد کننده برونش است بنابراین برای درمان آسم مزمن و دیگر شرایط سلامت قلب و عروق استفاده می شود.

مزایای clen برای ورزشکاران بهتر از آنهایی که پزشکی شناخته شده است، و این است که چگونه آنها اغلب استفاده می شود.


کاهش وزن Clenbuterol معروفترین تمام منافع آن است، اما بر خلاف قرص های رژیم غذایی clen اجازه می دهد تا بدن خود را به حفظ آن عضله و قدرت.


یکی از مشکلات شایع ترین است که بدنسازان نیاز به از دست دادن چربی بدن بدون انداختن عضلات لاغر, یک عمل است که بسیار دشوار است برای انجام متعادل است.


با clen اما این امکان پذیر می شود. کمتر شناخته شده از مزایای دیگر از clen ورزشکاران کمک می کند تا با خونریزی ریوی (EIPH) ناشي از ورزش است.

در اینجا به برخی از آن استفاده می کند دیگر:


چرا که دمای بدن شما را افزایش می دهد Clenbuterol اغلب در طول چرخه برش یک بدنساز افزایش سوخت و ساز بدن شما و سوزاندن کالری استفاده می شود. Clen نیز برای کاهش چربی احشایی و شکم و هنگامی که شما در چرخه برش است که دقیقا آنچه شما نیاز دارید است موثر است.


Clen ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای سرعت بخشیدن به بهبود, به همین دلیل است که برخی آن را در پست چرخه درمان پس از استفاده از استروئید های دیگر استفاده کنید.


برخی از افراد استفاده از clen فقط برای کاهش وزن. قادر به بیش از آن است، اما ممکن است به clen فقط برای سوزاندن کالری. Clen تنها ترفند البته شما همچنین نیاز به کار کردن اما مصرف clen اثرات تقویت خواهد شد انجام خواهد داد.


Clenbuterol نیز راه اکسیژن است در بدن خود حمل و نقل را بهبود می بخشد. اکسیژن است حیاتی برای توابع مختلف بدن از جمله کاهش وزن, به عنوان اکسیژن بیشتری به بدنتان است, کارآمد تر عضله سازی و سوزاندن کالری خود را داشته باشد. Clen نیز تحریک سیستم عصبی مرکزی بدن شما و آثار آن را در خود دارای گیرنده های بتا 2 بهبود رشد عضلات.

کاربرد و مزایای دیگر
زمانی که نیاز به استفاده از Clenbuterol HCL


وقتی clenbuterol باید مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش وزن نیاز سرعت ویژه تا یک دوره نسبتا کوتاه از زمان. به عنوان مثال، اگر شما نیاز دارید و یا هدف این است که از دست دادن تنها یک پوند چربی در هفته، روش بهتر از استفاده clenbuterol وجود دارد. تلاش های کاهش وزن را به حداکثر و یا نزدیک - حداکثر، با این حال، با استفاده از clenbuterol یکی دیگر از دست دادن 1 £ یک هفته اضافه کنید.


Clenbuterol hcl raw powder
مکانیسم عمل clenbuterol هیدروکلراید و داروهای مشابه


Clenbuterol تحریک گیرنده های بتا 2, که بیشتر باعث افزایش متابولیسم افزایش تجزیه و تحلیل چربی. سالبوتامول و داروی دیگر هم کار salbuterol، افدرین به همان اندازه موثر هستند. Clenbuterol است متفاوت از دیگر ترکیبات از طریق نیمه عمر بسیار طولانی می تواند آن را بیشتر موثر برای کاهش وزن، قبل از رفتن به خواب، به عنوان مثال--اما همچنین ممکن است برای بیشتر مردم چند به مستقیم افدرین گرايش را انتخاب کنید زدایی منظم.

عوارض جانبی clenbuterol

استفاده clenbuterol معمولا "عصبی"، دست دادن به احساس می کند. ضربان قلب و فشار خون. علم ادبیات دلیلی برای ترس که استفاده طولانی مدت می تواند منجر به هیپرتروفی قلب می دهد.

یکی از مهمترین مشکلات فشار خون یا ضربان قلب است. دو مقدار باید نظارت استفاده clenbuterol.
خلاصه Clenbuterol هیدروکلراید


Clenbuterol می تواند کمک بسیار موثری برای از دست دادن وزن. بهترین راه این است که شروع به استفاده از 40 میکروگرم در روز و افزایش دوز 20 میکروگرم در هر روز تنها در صورت لزوم، استفاده از بیش از 140 میلی گرم در روز.


clenbuterol steroid
برنامه های کاربردی Clenbuterol HCL:


در اصل, آن را برای جلوگیری و درمان به هدر رفتن عضلات و همچنین پوکی استخوان توسعه داده شد. با این حال، ورزشکاران ostarine امروز به عنوان تقویت عملکرد به آنها بدهد لبه بیش از رقابت خود را استفاده کنید. از آنجا که این مشکلات virilization در زنان ایجاد نمی, ostarine می توانید توسط زنان و مردان استفاده می شود
مزیت رقابتی Clenbuterol هیدروکلراید


1 با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص: > 99%

3) ما تولید کننده و محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه ارائه می کنند.

2 تحویل سریع و امن:

1) بسته در 24 ساعت پس از پرداخت فرستاده شده باشد می تواند. ردیابی شماره های موجود

2) امن و با احتیاط حمل و نقل. انواع روش های حمل و نقل برای انتخاب شما.

3 ما را به مشتریان در سراسر جهان:

1) سرویس حرفه ای و غنی تجربه را احساس مشتریان خيال، دیدار با تمایل خود را به سهام مناسب و تحویل سریع.

2) بازخورد بازار و کالا بازخورد قدردانی خواهد شد، نیاز مشتری مسئولیت ما است.

3) مرغوب قیمت رقابتی تحویل سریع، کلاس اول خدمات افزایش اعتماد و ستایش از مشتریان.

4 سه اصل:

تحویل 1) امن: تنوع کانال, حفاظت از حریم خصوصی مشتریان. و در این شرایط به کشتی دوباره باشد.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه حفظ خلوص بالا، نمی تغییر، بالا کیفیت فرهنگ شرکت ما است.

خدمات خوب 3): سرعت ممکن برای حل مشکلات مشتری به طوری که مشتریان دریافت کالا با خیال راحت.


مشکل کیفیت محصول  پرسش و پاسخ
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e