شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر Clomiphene citrate (Clomid) (50-41-9)

پودر Clomiphene citrate، پودر Clomiphene citrate، پودر خالص Clomiphene citrate، خرید پودر خالص Clomiphene citrate، پودر Clomiphene citrate، پودر Clomiphene citrate، Clomiphene citrate پودر برای فروش، Clomiphene citrate پودر supplie، پودر Clomid، خرید پودر Clomid، پودر Clomid برای فروش، Clomid powder supplie،


1. پودر Clomiphene citrate (Clomid) خالص چیست؟


Clomid (کلومیفن) داروهای باروری غیر استروئیدی است. این باعث می شود غده هیپوفیز آزاد هورمون های مورد نیاز برای تحریک تخمک گذاری (انتشار تخم مرغ از تخمدان).

 

Clomid برای ایجاد تخمک گذاری در زنان با شرایط خاص پزشکی (مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک) استفاده می شود که مانع از تخمک گذاری طبیعی می شود.

 

Clomid یک دارو تحریک تخمک گذاری است که برای کمک به زنان مبتلا به مشکلات تخمک گذاری استفاده می شود. این دارو که اغلب استفاده می شود باروری است. از آنجا که Clomid را می توان توسط یک متخصص زنان تجویز کرد و به متخصص باروری نیازی ندارد، اولین درمان باروری برای اکثر زوج ها نیز مورد آزمایش قرار گرفته است.

 

Clomid به عنوان قرص مصرف می شود. این بر خلاف داروهای باروری قوی است که نیاز به تزریق دارند. Clomid نیز بسیار موثر است، تحریک تخمک گذاری 80 درصد از زمان.

 

Clomid نیز ممکن است تحت نام Serophene به فروش برسد، و یا شما ممکن است متوجه شوید که آن را تحت نام عمومی خود، کلومیفن سیترات فروخته اید.
 

2. چگونه پودر خام Clomiphene citrate (Clomid) کار می کند؟


Clomid تخمک گذاری را باعث می شود تا غده هیپوفیز به ترشح هورمون های تحریک کننده فولیکول (FSH) ترشح کند. این هورمون رشد رشد فولیکول های تخمدانی حاوی تخمک را موجب می شود که باعث آزاد شدن استروژن می شود. اگر چرخه دارویی باروری موفق باشد، افزایش LH حدود یک هفته پس از مصرف قرص قبلی اتفاق می افتد. شما تخمک را برای تخمک گذاری تخمک گذاری می کنید.


Clomid، یا کلومیفن سیترات، و یا Serophene یک دارو است که معمولا برای درمان ناباروری استفاده می شود. Clomid در ابتدا برای درمان انقباض ساخته شده بود. این دارو اغلب باعث ایجاد تخمک گذاری در زنان می شود که تخمک گذاری (تخمک گذاری) را به تنهایی انجام نمی دهند، مانند زنان مبتلا به تخمدان پلی کیستیک.


Clomid نیز اغلب برای تحریک فولیکول های اضافی در تخمدان های زنان که در حال حاضر تخمک گذاری بدون دارو دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.


Clomid، Serophene یا کلومیفن سیترات (نام عمومی) دارو است که معمولا برای درمان ناباروری استفاده می شود. این اغلب برای تلاش برای ایجاد تخمک گذاری در زنان است که تخمک و تخمک گذاری را به تنهایی انجام نمی دهند.


Clomid، یا کلومیفن سیترات، و یا Serophene یک دارو است که معمولا برای درمان ناباروری استفاده می شود. Clomid در ابتدا برای درمان انقباض ساخته شده بود. این دارو اغلب باعث ایجاد تخمک گذاری در زنان می شود که تخمک گذاری (تخمک گذاری) را به تنهایی انجام نمی دهند، مانند زنان مبتلا به تخمدان پلی کیستیک.


Clomid در 80 درصد بیماران تخمک گذاری را آغاز می کند، اما تخمک گذاری حاملگی را تضمین نمی کند. حدود 40 تا 45 درصد از خانم هایی که از Clomid استفاده می کنند، طی شش دوره استفاده باردار می شوند.


در حالی که Clomid به زنان بسیاری از تخمک ها کمک می کند، بدیهی است که همیشه موفق نیست. وقتی Clomid به تخمک گذاری منجر نمی شود، ما می گوئیم که زن Clomid مقاوم است. (این همان چیزی نیست که Clomid باعث تخمک گذاری می شود اما به حاملگی منجر نمی شود.)


وقتی Clomid کار نمی کند چه اتفاقی می افتد؟ شما لزوما نیازی به زودتر به درمان های پیچیده تر حرکت نمی کنید. پزشک شما ممكن است داروی متفورمین دیابتی را جهت تزریق Clomid تجویز كند.


یا، آنها ممکن است شما را به یک دارو به نام لتروزول حرکت دهید. لتروزول - که یک داروی درمان سرطان است که برای ناباروری استفاده می شود، برای کمک به زنان که مقاوم به Clomid دارند، تخمک گذاری می شود.


Clomid نیز اغلب برای تحریک فولیکول های اضافی در تخمدان های زنان که در حال حاضر تخمک گذاری بدون دارو دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.


در این موارد امید این است که با افزایش تعداد فولیکول هایی که در تخمدان ها رشد می کنند، احتمال بروز بارداری بهبود پیدا کند و به همین ترتیب تعداد تخمک ها آزاد شود. این به نام هیپرستولاسیون تخریب شده یا تخریب تخمدان کنترل می شود.

3. چگونگی استفاده از پودر Clomiphene citrate (Clomid) ؟


استفاده از Clomid دقیقا همانطور که توسط دکتر شما انجام شده است. به دنبال همه برچسب ها در برچسب تجویزی خود باشید. پزشک ممکن است گاهی اوقات دوز خود را تغییر دهد تا مطمئن شود بهترین نتایج را دریافت می کنید. این دارو را در مقادیر بزرگتر یا کوچکتر و یا طولانی تر از توصیه توصیه نکنید.


دکتر شما آزمایش های پزشکی انجام خواهد داد تا مطمئن شوید شرایطی وجود ندارد که از Clomid با خیال راحت جلوگیری کند.


Clomid معمولا برای 5 روز، از روز پنجم قاعدگی شروع می شود. دستورالعمل های دکتر خود را دنبال کنید.


قبل از هر دوره درمان باید یک معاینه لگنی داشته باشید. در حالیکه شما از Clomid استفاده می کنید باید تحت مراقبت پزشک قرار گیرید.


به احتمال زیاد به مدت 5 تا 10 روز پس از مصرف Clomid، تخمک گذاری خواهید کرد. برای بهبود شانس ابتلا به بارداری، در حالی که ovulating هستید، باید مقاربت جنسی داشته باشید.


پزشکتان ممکن است هر روز صبح خود را حرارت داده و قرائت روزانه خود را بر روی نمودار ثبت کنید. این به شما کمک خواهد کرد هنگام تعیین تخمک گذاری پیش بینی کنید.


در بیشتر موارد Clomid نباید بیش از 3 دوره درمان استفاده شود.


اگر تخمک گذاری رخ دهد اما بعد از 3 دوره درمان حامله نمی شود، پزشک شما ممکن است درمان را متوقف کند و ناباروری شما را بیشتر ارزیابی کند.


دمای اتاق را از رطوبت، گرما و نور حفظ کنید.


بهتر است در صورت امکان مقاربت را در روز تخمک گذاری داشته باشید. بعضی از زنان ترجیح می دهند از کیت های پیشگویی تخمک گذاری استفاده کنند که آزمایشات ادراری است که زن می تواند در خانه انجام دهد. این کیت ها برای تشخیص حضور LH در بدن طراحی شده اند. افزایش LH در خون حدود 36 ساعت قبل از تخمک گذاری آغاز می شود. آزمایش پیش بینی تخمک گذاری معمولا در صبح انجام می شود. جنسیت در روز مثبت یا صبح روز بهتر است برای باروری.


در بسیاری از زنان، چرخه قاعدگی تا حدودی توسط Clomid طولانی شده است. این فقط یک اثر موقت است در حالی که در دارو. به طور متوسط چرخه Clomid چند روز طول می کشد تا طول چرخه قاعدگی در یک زن بدون Clomid.


تخمک گذاری معمولا حدود 14 روز قبل از شروع دوره قاعدگی بعدی است. بنابراین، اگر مدت زمان سیکل قاعدگی برای یک چرخه Clomid معمولی زن شناخته شده باشد، پس از آن جنس می تواند به حدود 12 تا 16 روز قبل از تاریخ "انتظار" برای دوره بعدی کاهش یابد.


به عنوان مثال، اگر زن مدت كوتاهي 32 روز را در Clomid داشته باشد، احتمالا او در حدود روز 18A تخمك گذاری خوبی دارد و برای او در مورد روزهای 16، 18، و 20

4. مصرف پودر Clomiphene citrate (Clomid)


تزریق بزرگسالان معمولی برای القایی تخمک گذاری:

50 میلی گرم خوراکی یک بار در روز به مدت 5 روز. درمان باید در روز پنجم قاعدگی شروع شود و یا ممکن است در هر زمان در بیماران بدون خونریزی اخیر رحم شروع شود.


اگر تخمک گذاری رخ دهد و حاملگی به دست نیاورده شود، تا 2 دوره اضافی Clomid 50 میلی گرم خوراکی یکبار در روز به مدت 5 روز ممکن است تجویز شود. هر دوره بعدی ممکن است در اوایل 30 روز پس از دوره قبلی آغاز شود و پس از بارداری حذف شود.


اکثر بیماران پس از اولین دوره درمان، تخمک گذاری می کنند. با این حال، اگر بیمار نتواند تخمک گذاری شود، دوره ی دوم 100 میلی گرم در روز به مدت 5 روز ممکن است به مدت 30 روز پس از دوره ی ابتدایی داده شود. یک دوره سوم از 100 میلی گرم در روز به مدت 5 روز ممکن است پس از 30 روز در صورت لزوم مصرف شود.


درمان های فراتر از سه دوره Clomid، دوز بیش از 100 میلی گرم یک بار در روز و / یا مدت دوره بیش از 5 روز توسط سازنده توصیه نمی شود. با این حال، حاملگی های موفقیت آمیز و تحویل دوره ای در زنان دریافت شده تا روزانه 200 میلی گرم در روز به مدت 5 روز، دوره درمان 10 روزه یا دوره های متوالی درمان بیش از 3 توصیه شده توسط تولید کننده گزارش شده است.

 

مصرف روزانه بزرگسالان برای سرکوب شیردهی:

50 تا 100 میلی گرم خوراکی یک بار در روز به مدت 5 روز. به طور کلی، یک دوره درمان کافی است.


دوز بزرگسالان معمولی برای Oligospermia:


25 تا 100 میلی گرم خوراکی یکبار در روز. درمان معمولا به مدت چند ماه ارائه می شود.

5. هشدار از طریق Clomiphene citrate (Clomid) پودر


شما باید از Clomid استفاده نکنید اگر به کلومیفن آلرژی دارید یا اگر دارید:


خونریزی واژینال غیر طبیعی؛

یک کیست تخمدانی که به سندرم تخمدان پلی کیستیک وابسته نیست.

بیماری کبدی گذشته یا حال؛

تومور غده هیپوفیز شما؛

یک مشکل درمان نشده و یا کنترل نشده با غده تیروئید یا غده فوق کلیه؛ یا

اگر باردار هستید

برای اطمینان از اینکه Clomid برای شما امن است، به پزشک خود بگویید اگر شما:


اندومتریوز یا فیبروئید رحم.

اگر در حال حاضر باردار هستید، از Clomid استفاده نکنید. اگر دچار نگرانی در مورد اثرات احتمالی Clomid در بارداری جدید هستید، با پزشک خود صحبت کنید.


کلومیفن می تواند به شیر مادر منتقل شود و ممکن است به یک کودک پرستار آسیب برساند. این دارو ممکن است باعث کاهش تولید شیر مادر در بعضی از زنان شود. در صورتی که شیردهی کنید، به پزشک خود بگویید.


استفاده از Clomid برای بیش از 3 دوره درمان ممکن است خطر ابتلا به تومور تخمدان را افزایش دهد. از پزشک خود در مورد خطر خاص خود بپرسید.
درمان باروری ممکن است شانس خود را برای داشتن چندین تولد (دوقلوها، سه گانه) افزایش دهد. این حاملگی ها در معرض خطر برای مادر و نوزادان است. اگر نگران این خطر باشید، با پزشک خود صحبت کنید.


Clomid نباید به طور نامحدود استفاده شود. یکی از دلایل این افزایش احتمال ابتلا به سرطان تخمدان است.


مطالعات متعدد به بررسی اینکه آیا داروهای باروری احتمال شانس ابتلا به سرطان را افزایش می دهد، مورد بررسی قرار گرفته است. خبر خوب این است که بیشتر مطالعات، ناباروری را به خود اختصاص میدهند، و نه استفاده از Clomid، به افزایش خطر ابتلا به سرطان.


این بدان معنی است که اگر Clomid به بارداری کمک کند، فقط باردار می شود و داشتن یک نوزاد خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد.


خبر بد این است که برخی مطالعات متوجه شده اند که اگر با Clomid در طول مدت زمان طولانی درمان شود، خطر ابتلا به سرطان افزایش می یابد، حتی در مقایسه با سایر زنان نابارور که تصور نمی کنند.


با وجودی که پژوهش به نظر می رسد نشان می دهد که خود ناباروری علت افزایش احتمال ابتلا به سرطان است، فقط برای حفظ ایمنی، اکثر پزشکان توصیه می کنند که محدود کردن درمان به 12 ماه باشد. بعضی ها ترجیح می دهند اضافات محتاطانه و محدود کردن درمان به شش ماه باشد.

6. آیا ممکن است اثرات جانبی Clomiphene citrate (Clomid) پودر ؟


در صورت وجود علائم واکنش آلرژیک به Clomid: hives؛ تنفس سخت تورم چهره، لبها، زبان یا گلو.


برخی از زنان که از این دارو استفاده می کنند شرایطی به نام سندروم Hyperstimulation تخمدان (OHSS) ایجاد می کنند، مخصوصا پس از اولین درمان. OHSS می تواند وضعیت تهدید کننده زندگی باشد. در صورت بروز هر یک از علائم زیر از OHSS، از پزشک خود بلافاصله مطلع شوید:


معده درد، نفخ

تهوع، استفراغ، اسهال؛

افزایش سریع وزن، به خصوص در صورت و متوسط شما؛

کمی یا بدون ادرار کردن یا

درد زمانی که نفس بکشید، ضربان قلب سریع، احساس ضعف نفس (به خصوص هنگام لمس کردن).

متوقف کردن استفاده از Clomid و در صورت برخورد با پزشک خود در صورت داشتن:


درد یا فشار لگن، بزرگ شدن در ناحیه لگنی شما؛

مشکلات بینایی؛

دیدن چشمک های نور یا "floaters" در بینایی شما؛

حساسیت چشم شما را به نور افزایش می دهد یا

خونریزی واژینال سنگین

عوارض جانبی مشترک Clomid ممکن است شامل موارد زیر باشد:


سوزش (گرما، قرمزی، یا احساس تنهایی)؛

درد سینه یا حساسیت؛

سردرد یا

خونریزی دستیابی به موفقیت یا لکه بینی


عوارض جانبی Clomid خیلی بد نیست، تا آنجا که به داروهای باروری مربوط می شود. شایع ترین عوارض جانبی عبارتند از گرگرفتگی، حساسیت پستان، نوسانات خلقی و حالت تهوع.

 

هنگامی که دارو قطع شود، عوارض جانبی نیز از بین خواهد رفت.
عوارض جانبی احتمالی Clomid عبارتند از:


تخمدان های بزرگ و تمیز (14 درصد)

فلاش های داغ (11 درصد)

حساسیت شکمی به علت تخمک های بزرگ و ملایم (7.4 درصد)

پوسیدگی (5.5 درصد)

حساسیت پستان (2.1 درصد)

خشکی واژن یا مخاط مخاطی ضخیم تر (درصد وقوع در دسترس نیست)

تهوع و استفراغ (2/2 درصد)

اضطراب و بی خوابی (1.9 درصد)

اختلالات دید (1.6 درصد)

سردرد (1.3٪)

خونریزی غیرطبیعی رحم (لایتینگ) (0.5 درصد)

نوسانات خلق و خستگی (0.3 درصد)

یکی از عوارض جانبی وحشیانه برای درک آن این است که Clomid می تواند کیفیت مخاط مخاطی شما را کاهش دهد. این باعث می شود که اسپرم بتواند از طریق دهانه رحم به راحتی حرکت کند و باعث ایجاد مشکل تر شدن مفصل شود.


Clomid همچنین می تواند پوشش رحم خود را نازک تر و کمتر مناسب برای لانه سازی.


به همین دلیل است که "بیشتر" لزوما بهتر از مصرف دوز Clomid و استفاده نیست.

7. خرید Clomiphene سیترات / Clomid پودر F ROM SZOB


  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد خام Clomid را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: