شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر استات کلستوبل

پودر Acetate Clostebol، پودر Acetate Clostebol، پودر Acetate Clostebol برای فروش، Clostebol پودر Acetate خام، خرید Clostebol پودر Acetate


1. پودر استات کلستوبل چیست؟

پودر کلستوبل استات و یا Megagrisevit Mono، داروئی است که امروز در بازار به طور گسترده ای موجود نیست. با این حال، یک طرز تفکیک منحصر به فرد را به عنوان یک استروئید استاندارد تستوسترون با تنظیم جزئی در سطح مولکولی پر می کند که مانع استروئید از تعامل با آنزیم ها در بدن می شود و یا تبدیل به بیش از حد قدرتمند می شود. در نتیجه تمام عوارض جانبی مثبت استفاده از تستوسترون - از جمله عضلات و افزایش قدرت - با کاهش شدید عوارض جانبی منفی مانند Gynecomastia، ریزش مو، آکنه و نفخ گیری.


در نتیجه، شما نباید تعجب کنید که برخی از این داروها در ماهها و سالهای آینده دوباره ظاهر شوند. بعضی از بنگاههای آلمانی در حال حاضر این دارو را در فرمت های مختلف تولید می کنند، اما از لحاظ توزیع بزرگ در سراسر جهان، ما آن را در چند سال گذشته دیده ایم. بدون ظهور بسیار وسیعی از مواد مخدر، این یک شرط امن است که هر گونه Clostebol که شما مشاهده می کنید، احتمالا تقلبی خواهد شد. این بیشتر از "نگه داشتن درخواست سازنده شما برای آوردن این بازگشت!" نوع مواد مخدر است.

2. چگونه پودر کلستوبل آستات کار می کند؟

در حالی که Clostebol Acetate ضعیف تر از Dianabol است، هنوز مزایای متعددی را ارائه می دهد، بدون عوارض جانبی مرتبط با استروئیدها که باعث افزایش استروژن می شوند.

این بدان معنی است که شما می توانید انتظار داشته باشید که بدون عوارض ناگهانی، احتباس آب و یا gynecomastia، احساس عضلات پایدار، اگر نه ظاهرا غیر قابل مشاهده است.

این استروئید برای ورزشکاران سودمند بود زیرا باعث افزایش توده عضلانی بدون چربی شد، بدون احتباس آب قابل توجه و یا بدون افزایش استروژن.

افزایش استروژن می تواند منجر به شرم شرم آور شناخته شده به عنوان gynecomastia، که اغلب به نام "مردان مشاعره".


در حالی که مزایای ساخت عضلات Turinabol کمتر از سایر استروئید های آنابولیک مانند Dianabol است، شما اغلب این استروئید را که توسط بدنسازان "پشته" استفاده می شود پیدا می کنید.

دلیل این امر این است که آن می تواند به افزایش سطح آزاد (فعال) تستوسترون کمک کند که آن را بر روی گلوبولین متصل به هورمون جنسی (SHBG) عمل می کند. این کمک می کند تا مزایای استفاده از استروئید های دیگر را افزایش دهید.

 

استر استات در این واقعیت است که می توان آن را به هورمون والدین متصل کرد تا یک ترکیب کوچک تزریقی تزریقی تولید کند (فکر کنید ترنبلون استات) و همچنین یک نسخه دهانی (همانطور که ما با قرص های پریمو بولن، بعنوان مثال Methenolone acetate می بینیم). از لحاظ توده ای استروئیدهای آنابولیک تولید شده است، Primobolan تنها (بالای سر من) است که می توانم فکر کنم، جایی که استر استات برای قرص استفاده می شود. تزریق Primo تنها توسط شرکت های مشروع دارویی (Enanthate (long acting) استر تولید شد).

 

در واقع، تنها استروئید است که معمولا به این استر متصل می شود، Trenbolone است، که اگرچه بعضی از آزمایشگاه های زیرزمینی به صورت قرص ارائه می شوند، بیشتر به عنوان استات در گلدان های Finaplex یافت می شوند. بله، این گلوله هایی است که دامداران به گاو تزریق می کنند تا قاعدگی را افزایش دهند وزن. گرچه منطقی بود که گلوله های Finaplex بتوانند خورده شوند، من تقریبا هرگز از کسی که این کار را می کند، شنیدم، زیرا اکثر کاربران تصمیم به تمیز کردن آنها و تزریق کوتاه مدت خود را به دست آوردند.


برعکس، من فرض می کنم که بیشتر ورزشکاران تحت آزمایش مواد مخدر و استفاده از بستبتول، از مصرف خوراکی برای کاهش زمان ترخیص استفاده می کنند. این چیزی است که ما معمولا با ورزشکاران آزمایش شده دارویی با استفاده از winstrol (stanozolol) که استروئید است که متیلاسیون برای استفاده دهانی است، اما همچنین به عنوان یک تزریق (بعنوان مثال، شما به سادگی می توانید شکل تزریقی این استروئید را نوشیدنی) را مشاهده کنید. 


3. نحوه استفاده از پودر کلستوبل استات

قبل از استفاده از Clostebol Acetate، پزشک خود را در مورد لیست فعلی داروهای خود، بیش از محصولات ضد عفونی (مانند ویتامین ها، مکمل های گیاهی و غیره)، آلرژی ها، بیماری های پیش از ازدواج و شرایط سلامتی فعلی (مانند حاملگی، جراحی بعدی و غیره) مطلع کنید. ) برخی از شرایط بهداشتی ممکن است شما را بیشتر به عوارض جانبی دارو سوق دهد. طبق دستور پزشک خود را انجام دهید و یا مسیری را که در قسمت محصول چاپ شده است دنبال کنید. مصرف بر اساس شرایط شما است. اگر وضعیت شما همچنان ادامه پیدا کند یا بدتر شود، به پزشک خود بگویید. نکات مهم مشاوره در زیر ذکر شده است.

باردار، برنامه ریزی برای باردار شدن یا تغذیه با شیر مادر.


علاوه بر نسخه های (مشروع) خوراکی و تزریقی دارو (که مجددا قطع شده است)، آن را در یک دسته از حوادث ساخته شده است که من نمی توانم تصور کنم بسیار محبوب با ورزشکاران: یک قرص داخل واژنی، یک دسته کرم های مختلف و حتی اسپری های داخل بینی. اسپری داخل بینی ممکن است برخی از تضمین های بیشتر در برابر آزمایش های دارویی را ارائه دهد، زیرا به سرعت جذب و پاکسازی می شود. با این حال، کمردرد این است که آن را برای مدت طولانی فعال نیست، و من هرگز از آن در بازار سیاه در دسترس نیست.


بدیهی است که این نیز برای قرص های داخل ویاگرا و کرم ها صادق است (دومی که اثبات شده است که باعث ایجاد اختلال متقابل اتفاقی از طریق رابطه جنسی می شود). بنابراین، فرض می کنم که هر نوعی از این دارو در بازار سیاه وجود دارد، به طور انحصاری از آزمایشگاه های زیرزمینی یا شیمیدانان سرکش هستند. همچنین می توان ذکر کرد که زیرزمینی نسخه ای با استریت (long acting) استر تولید کرده است، اما این چیزی است که تقریبا قطعا توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار نمی گیرد و احتمالا توسط بدنسازان تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

Clostebol (یک بار دیگر، و با توجه به استر) به سادگی تستوسترون با جایگزینی 4-کلرو در A-Ring است. این اثر جلوگیری از آروماتیزاسیون است که تبدیل تستوسترون به استروژن است. بنابراین، در ساده ترین شرایط، آنچه ما به دنبال آن هستیم، یک فرم تستوسترون است که به استروژن تبدیل نمی شود. در حالی که این ممکن است به نظر برسد، مهم است که توجه داشته باشید که تبدیل تستوسترون به استروژن در واقع دارای اثرات مفید بسیاری است، و نه حداقل آن را افزایش ظرفیت آنابولیک (ساخت عضله). البته، بسیاری از اشکالات بالقوه ای برای استروئیدها که به استروژن تبدیل می شوند وجود دارد، و نه کمترین آن ژنیکوماستی (توسعه بافت سینه مانند زنانه)، احتباس آب، و سرکوب اضافی / افزایش سطح تستوسترون طبیعی است. این آخرین اثر جانبی با هر استروئیدی اتفاق می افتد، اما به نظر می رسد با کسانی که میزان بالای تبدیل به استروژن دارند، بدتر می شود.

4. مقدار مصرف پودر کلستوبل استات

نسخه خوراکی دارو باید تقریبا دو بار در روز به منظور حفظ برخی از ترکیب فعال در بدن کاربر استفاده شود. زندگی فعال تقریبا هشت تا دوازده ساعت است، بنابراین دو بار در روز باید کافی باشد. و تزریق هر روز یا هر روز برای حفظ سطوح نسبتا ثابت از ترکیب سیستم کاربر است.


برای کاربران مردانی که نسخه خوراکی کلستبول استات را اداره می کنند، دوزهای تقریبا بین 25 تا 70 میلی گرم در روز باید برای اکثر کاربران نتایج خوبی داشته باشند. همانطور که برای تزریق، دوزهای در محدوده 20-40 میلی گرم در روز باید بیش از حد برای کاربران مرد مناسب باشد، البته به یاد داشته باشید که نسخه تزریق باید حداقل هر روز دیگر تجویز شود.


برای مصرف کنندگان زن 10 میلیگرم در روز از نسخه دهانی این ترکیب، نقطه شروع خوبی برای اندازه گیری دوز مورد نیاز کاربر است. برای دوزهای تزریقی 50 تا 100 میلی گرم در هفته به نظر می رسد که اکثر کاربران رایج هستند.

5. هشدار o f Clostebol پودر استات

اثر جانبی هر دارویی می تواند به عنوان اثر ناخواسته یا ناخواسته تولید شده توسط دارو تعریف شود. عوارض جانبی می تواند عمده باشد و یا در چند دارو کوچک است که می تواند نادیده گرفته شود. عوارض جانبی نه تنها از مواد مخدر تا مواد مخدر متفاوت است، بلکه به دوز دارو نیز بستگی دارد، حساسیت فردی فرد، برند یا شرکتی که آن را تولید می کند. اگر عوارض جانبی بیش از اثر واقعی دارو باشد، ممكن است مشكلی برای متقاعد كردن بیمار به مصرف دارو باشد. تعداد کمی از بیماران عوارض جانبی خاصی را به داروهای خاص می رسانند؛ در این مورد، پزشک یک داروی دیگر را جایگزین می کند. لیست زیر، عوارض جانبی Clostebol استات است. اگر احساس عارضه ای دارید و به شما آسیب می رساند، فراموش نکنید که با متخصص مراقبت های بهداشتی خود به اشتراک بگذارید.


همچنین توجه داشته باشید که فرم خوراکی Clostebol واقعا کبد سمی نیست. این به این دلیل است که به جای سنتی (و موثر) القاء آلفا C-17 که عموما در استروئیدهای خوراکی یافت می شود، از استر استات استفاده می شود. متاسفانه، استر استات، در حالی که ارائه درجه ای از حفاظت برای اولین بار عبور از مواد مخدر از طریق کبد، بسیار کارآمد نیست ... بنابراین در حالی که جایگزینی 4-کلرو هیچ کاری برای افزایش در دسترس بودن دهان، باعث افزایش مقاومت در برابر آروماتیزه، همچنین به عنوان مقاومت به کاهش 5a و 5b (تبدیل به متابولیت فعال دی هیدرو و متابولیت غیرواقعی / غیر غیر انابولیک). به طور کلی تصور می شود که کاهش 5a (تبدیل به متابولیت دی هیدرو) به این معنی است که به نظر می رسد برخی از استروئید (که 5a-reduced یا نسخه دی هیدرو برای خودشان هستند) باعث آکنه و ریزش مو می شوند.


با این حال، آن استروئید آنابولیک نسبتا زیر تحقیق شده است، بنابراین داده های انسانی در مورد اثرات واقعی آن تا حدودی محدود است. در واقع، تا 1993، تقریبا هیچ اطلاعاتی در مورد متابولیسم بستن سل وجود نداشت. با وجود این واقعیت است که استروئیدهای آنابولیک از سال 1976 در بازی های المپیک ممنوع بود (آزمایش در سال 1984 آغاز شد). در سال 1993، نخستین مقاله بررسی متابولیت های بستبتول منتشر شد - هرچند که تقریبا هیچ کدام مشخص نشده بود و هر چیزی شبیه تشخیص بلند مدت به تقریبا یک متابولیت اصلی (4-chloroandrost-4-en-3a-ol-17-one) .


تا همین اواخر، این به این معنی بود که پنجره تشخیص نسبتا کوچک بود (علی رغم زمانهای تشخیص آنلاین). با این حال، تا سال 2016، تکنولوژی جدید پنجره تشخیص را تا حداقل 31 روز افزایش داده است. عجیب و غریب، برای استروئید است که (تا اخیرا) ثابت شده است که قابل ملاحظه ای دشوار برای تشخیص، به راحتی می تواند منجر به نتیجه مثبت از طریق مصرف محصولات گوشتی مضر.

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر کلستوبل استات

عوارض جانبی Clostebol Acetate که اغلب گزارش شده اند، بی نظمی قاعدگی، virilization در زنان، بیماری های نارسایی قلبی عروقی و هیپرتروفی پروستات در مردان است.

در زیر لیستی از عوارض جانبی احتمالی است که ممکن است از استفاده از Acetate Clostebol رخ دهد. این یک لیست جامع نیست. این عوارض جانبی ممکن است، اما همیشه رخ نمی دهد. برخی از عوارض جانبی ممکن است نادر اما جدی باشد. در صورت بروز هر یک از عوارض جانبی زیر، با پزشک خود مشورت کنید، به ویژه اگر آنها از بین بروند.

بی نظمی قاعدگی

سرخ شدن در زنان

بیماری های قلبی عروقی پیش آگهی

هیپرتروفی پروستات در مردان

کلستوبل استات می تواند منجر به عوارض جانبی که در اینجا ذکر نشده است.

اگر سایر عوارض جانبی که در بالا ذکر نشده است متوجه شوید، با پزشک خود مشورت کنید. شما همچنین ممکن است عوارض جانبی را به اداره غذا و داروی محلی خود گزارش کنید.

7. خرید پودر اسید کلستوبل استار SZOB

  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و سفارشات مواد اولیه Clostebol Acetate را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: