شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر تورینابول (Tbol) (855-19-6)

پودر تورینابول (Tbol) (855-19-6)

پودر Turinabol، پودر Turinabol پودر، پودر Turinabol برای فروش، پودر Turinabol خام، پودر Tbol، خرید پودر Tbol

تورینابول (Tbol) (استروئیدهای سالم و موثر)1. پودر تورینابول (Tbol) چیست؟


تورینابول، همچنین به عنوان Tbol شناخته می شود، استروئید روحي گرانقیمت از کسانی است که مایل به اثربخشی افسانه ای دینابول همراه با ایمنی آنوار است. در حقیقت، این نسخه ی حداقل شناخته شده از دیانابول است و به رغم این آشنایی، در عمل، برنامه های کاربردی و تأثیر بر سلامت ورزشکار بسیار متفاوت است. بنابراین، این استروئید آندروژنی آنابولیک (AAS) است که کاملا مستحق توجه مناسب است.

2. چگونه خمیر تورینابول (Tbol) پودر کار می کند؟


استروئید آنابولیک به سادگی یک نسخه مصنوعی از هورمون تولید شده به طور طبیعی، تستوسترون است. تستوسترون، هورمون است که کاتالیزور در معرض دگرگونی بزرگ است که طی سالهای بلوغ و نوجوانی رخ می دهد. با افزایش تولید بدن تستوسترون، توانایی بدن در افزایش توده عضلانی، قدرت و تراکم استخوان افزایش می یابد. استروئیدهای آنابولیک به منظور ارتقاء این فرایند طبیعی در مردان جوانتر زیر سن سی سال است.

 

هنگامی که یک مرد به سن سی سال می رسد، توانایی او برای تولید تستوسترون به طور طبیعی در سطوح سالم، زمان گذر را از بین می برد. این زمانی است که Turinabol می تواند برای تولید تستوسترون طبیعی بدن مورد استفاده قرار گیرد. هنگامی که به درستی انجام می شود، استفاده از تورینابول می تواند به بدنسازان و سایر ورزشکاران اجازه دهد که فرایند آنابولیک را در ارتباط با رژیم تمرین خود به حداکثر برسانند.

 

تورینابول مشتق شده از دیانابول است که در ساختار شیمیایی خود تغییراتی کرده است. تفاوت عمده بین دو استروئید، وجود تغییرات 4-کلرو در مندابول است، که خواص آن را با دایانابول آشنا نمی کند. در واقع، این تغییر نیز با Clostebol قابل مشاهده است. با تشکر از این ساختار اضافی، محتوایابول نمی تواند با آنزیم آروماتاز ارتباط برقرار کند و این استروئید را تبدیل به استروژن نمی کند. بنابراین مصرف کننده نگران چنین عوارض جانبی استروژنیک مانند احتباس آب، افزایش فشار خون، سینوزیت، و تجمع چربی زیر جلدی نباشید. به همین علت، زمانی که tbol به تنهایی و یا همراه با سایر استروئید های غیر آروماتیزه استفاده می شود، هیچ مهار کننده آروماتاز (AI) مورد نیاز نیست.

 

علاوه بر این، تلول بسیار ضعیف نسبت به آنزیم 5-آلفا ردوکتاز است که مسئول تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون (DHT) است. بنابراین، از آنجا که اکثر عوارض جانبی آندروژنیک توسط DHT ایجاد می شود، این داروها با محتوای باول انجام نمی شود. این خبر خوبی برای افرادی است که دارای مزاحمت برای طاسی و آکنه هستند. علاوه بر این، محتوایابول یک پیوند دوطرفه بین کربن 1 و 2 را نشان می دهد، حتی فعالیت آن آندروژنی را کاهش می دهد.

 

به عنوان یک نتیجه، محتوایابول سود بیشتری نسبت به دایانابول ارائه می دهد و بیشتر از ساییدگی و خشک تر است و مهمتر از همه ، درصد بالائی از این سود پس از اتمام دوره، حفظ می شود. کسانی که به شیوه ای از دیانابول عمل می کنند، دستاوردهای سریع و شدید را به دست نمی آورند، اما عضله با کیفیت فوق العاده ای برخوردار خواهد بود. این اختلاف در کنار یک تصور غلط رایج است که ادعا می کند دیانابول بسیار قویتر از مادهابول است. با این حال، این کاملا درست نیست، زیرا دستاوردهای سریع دایانابول عمدتا تجمع آب و چربی است که به زودی پس از پایان دوره از دست می رود. از سوی دیگر، سود مندابول حاوی آب یا چربی نیست و دوام و کیفیت بالاتری دارد.
 

3. نحوه استفاده از پودر تورینابول (Tbol) ؟


با استفاده از Turinabol، جوانب مختلفی وجود دارد؛ در اینجا به چندین اشاره می کنیم، اما برای شروع برخی از مزایای بالا عبارتند از:

 

ثبات بیشتر در راه افزایش و مسائل هورمونی؛

فشار کمتر بر روی مفاصل و رباط ها؛

پیش بینی پذیری و کنترل پذیری بیشتر؛

احتباس آب کمتر؛

 

از آنجا که Turinabol تا به حال در اطراف به مدت طولانی وجود دارد مقدار قابل توجهی از تحقیق بر روی آن انجام شده است. چه دانشمند پیدا کرده است این است که زمانی که این استروئید در آرامش (10 میلی گرم / بیش از شش هفته) مصرف شود، هیچ اثرات منفی یا عوارض جانبی گزارش نشده است. تورینابول همچنین می تواند برای کاهش SHBG استفاده شود، که بدن را قادر می سازد از تستوسترون بیشتر و موثرتر استفاده کند.

 

علاوه بر مطالعات علمی که نشان دادند هنگامی که به درستی مصرف می شود، تورینابول بی خطر است، همچنین مطالعاتی انجام شد که نشان داد با وجود روند آهسته و تدریجی مرتبط با این استروئید خاص، هنوز هم می تواند برای ورزشکاران که به دنبال دستاوردهای قابل توجه هستند، بسیار موثر باشد در عملکرد کارشناسان در مورد افزایش دوز به سطوح شدید به منظور افزایش نتایج هشدار می دهند. اساسا، دستاوردهای حاصل از این فرآیند، در مقایسه با خطراتی که درگیر هستند، حداقل خواهد بود. این مطالعات نشان داد که ورزشکاران بدون افزایش دوز یا طولانی شدن دوره ها در دستیابی به دستاوردهای قابل ملاحظه ای موثر بودند.

 

یک نکته قابل توجه این است که موفقیت بسیار وابسته به اجرای برنامه آموزشی مناسب با مکمل استروئید است. حتی موثر ترین استروئید نتایج مطلوب را بدون برنامه آموزش مطلوب تولید نخواهد کرد. از آنجا که این استروئید در نتایج آن تأییدی نیست، شدت و طول تمرینات نمی تواند به همان اندازه با برخی از استروئید ها باشد. زمان بازیابی ممکن است کمی افزایش یابد، اما پایداری که از طریق استفاده از این محصول به دست می آید بیشتر از نتایج کندتر می شود.

 

برای ورزشکارانی که به دنبال دستیابی مداوم و پایدار با حداقل خطرات هستند، تورینابول قطعا باید چیزی باشد که در نظر دارد. ممکن است آنها را از جعبه دور نکنید، اما آنها در طول مسیرهای طولانی بیش از آن خوشحال خواهند شد.
 

4. مصرف پودر خالص Turinabol (Tbol)


میانگین دوز منیزیم مندابول در محدوده 25-50 میلی گرم در روز باقی می ماند. بعضی از ورزشکاران روزانه 60 تا 80 میلیگرم دارند اما مزایای اضافی نسبت به خطرات اضافی در سلامت به اندازه کافی برجسته نیستند. همانطور که ذکر شد، به علت سمیت کبد، مدت زمان چرخه نباید بیش از 6 هفته باشد.

 

به رغم این واقعیت که مندابول غالبا به عنوان یک استروئید برش در نظر گرفته می شود، بهتر است آن را به عنوان " گیرنده لاغر " یا " بولکر تمیز " نامید . " این به دلیل اینکه توبل نسبت به توده نسبتا خوبی برخوردار است، و از آنجا که هیچ احتباس آب وجود ندارد، دستاوردها با کیفیت شگفت انگیز خواهد بود. بر خلاف دیانابول، tbol نیاز به زمان و صبر دارد تا نتایج را ببینند، اما قطعا به صورت ثابت و پایدار ظاهر خواهند شد.

 

نیمه عمر Turinabol بسیار طولانی است - 16 ساعت، که اجازه می دهد تا کاربر آن را فقط یک بار در روز است. با این حال، برخی از ورزشکاران سعی می کنند که به طور کامل از مواد فعال در خون دست یابند، با دوز تقسیم شدن در دو قسمت هر 12 ساعت انجام می شود.

 تورینابول تنها چرخه

 

  تورینابول

هفته 1 60mg (در روز)

هفته 2 60mg (در روز)

هفته 3 60mg (در روز)

هفته 4 60mg (در روز)

هفته 5 60mg (در روز)

هفته 6 60mg (در روز)

هفته 7 60mg (در روز)

هفته 8 60mg (در روز)

هفته 9 PCT

هفته 10 PCT

 نگه داشتن آن ساده: Sustanon 250 با Turinabol

 

  Turinabol Sustanon 250

هفته 1 40mg (در روز) 500mg (در هفته)

هفته 2 40mg (در روز) 500mg (در هفته)

هفته 3 40mg (در روز) 500mg (در هفته)

هفته 4 40mg (در روز) 500mg (در هفته)

هفته 5 40mg (در روز) 500mg (در هفته)

هفته 6 40mg (در روز) 500mg (در هفته)

هفته 7 40mg (در روز) 500mg (در هفته)

هفته 8 40mg (در روز) 500mg (در هفته)

هفته 9   500 میلی گرم (در هفته)

هفته 10   500 میلی گرم (در هفته)

هفته 11   500 میلی گرم (در هفته)

هفته 12   500 میلی گرم (در هفته)

هفته 13   

هفته 14   

هفته 15 PCT

هفته 16 PCT

هفته 17 PCT

 چرخه عمر ساختمان: تست E، Deca و Turinabol

 

  تورانبول تستوسترون Enanthate Deca-Durabolin

هفته 1 40mg (در روز) 500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 2 40mg (در روز) 500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 3 40mg (در روز) 500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 4 40mg (در روز) 500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 5 40mg (در روز) 500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 6 40mg (در روز) 500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 7 40mg (در روز) 500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 8 40mg (در روز) 500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 9   500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 10   500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 11   500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 12   500mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 13    

هفته 14    

هفته 15 PCT

هفته 16 PCT

هفته 17 PCT 

چرخه شكسته: Prop، Tren و Turinabol

 

  تورینابول تستوسترون پروپینات تتربرون استات

هفته 1 60mg (در روز) 350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 2 60mg (در روز) 350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 3 60mg (در روز) 350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 4 60mg (در روز) 350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 5 60mg (در روز) 350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 6 60mg (در روز) 350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 7 60mg (در روز) 350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 8 60mg (در روز) 350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 9   350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 10   350mg (در هفته) 400mg (در هفته)

هفته 11 PCT (3 روز پس از آخرین گلوله)

هفته 12 PCT

هفته 13 PCT

5. هشدار o f تورنابول خالص (Tbol) پودر


شاید، محتوایابول یکی از امن ترین استروئید ها از لحاظ عوارض جانبی است و اغلب با آنوار و پریمو بولن در این جنبه دقیق مقایسه می شود. با این حال، درست مثل تمام استروئیدها، Tbol عارضه جانبی نیست و در هنگام استفاده از آن برخی مسائل وجود دارد.

 

اول و مهمتر از همه - تمام استروئید ها باعث سرکوب می شوند و محتوایابول هیچ استثنائی از این قانون نیست. بنابراین، تقویت کننده های طبیعی تستوسترون باید در طول دوره های تلولوم، مانند Nolvadex و / یا HCGenerate ES، به عنوان کمک های اولیه استفاده شوند. علاوه بر این، یک دوره پس از درمان (PCT) همیشه باید پس از یک دوره استروئیدی انجام شود. در غیر این صورت، بدن قادر نخواهد بود به طور کامل بهبود یابد و تولید طبیعی تستوسترون ممکن است به طور دائم سرکوب شود.
 

6. عوارض جانبی احتمالی چیست؟   تورینابل (Tbol) پودر خام ؟


Turinabol مانند سایر استروئید ها دارای برخی عوارض جانبی مرتبط با آن است. عوارض جانبی آندروژنی شایع است اما فقط در دوزهای بالاتر. این عوارض جانبی آندروژنی شامل آکنه، تجاوز و خشم است. با این حال، با مصرف دوزهای پایین، این عوارض جانبی را می توان پیشگیری کرد. یکی دیگر از عوارض جانبی که با داروی مندابول مرتبط است این است که آن را تا حد زیادی تولید طبیعی تستوسترون را در بدن را سرکوب می کند. بنابراین، به عنوان تستوسترون بسیار مهم برای عملکرد بدن به طور مناسب، پس از درمان چرخه Nolvadex یا Clomid توصیه می شود برای بازگرداندن تولید طبیعی تستوسترون.

 

تورینابول آنلاین به صورت خوراکی در طبیعت خوراکی است، بنابراین برای کبد بسیار سمی خواهد بود. هر فرد مبتلا به کبد ضعیف یا هر گونه مشکلی در کبد باید از تورینابول یا سایر استروئیدهای خوراکی اجتناب کند. تورینبول همچنین سطح کلسترول را منفی می کند. کلسترول LDL را افزایش می دهد و کلسترول HDL را کاهش می دهد. این باعث کاهش منفی کلیه کلسترول می شود و کاربران ممکن است میزان نوسانات فشار خونشان را تجربه کنند. برای جلوگیری از این عوارض جانبی، کاربران باید سالم غذا بخورند و هر روز باید ورزش قلبی انجام دهند.
 

7. خرید تورینابول (Tbol)   پودر خام F rom SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد خام تورینابول (Tbol) را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: