شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر T3 (Cytomel) (55-06-1)

پودر T3 (Cytomel) (55-06-1)

پودر Cytomel، پودر Cytomel، پودر Cytomel خام، پودر Cytomel خام، پودر Cytomel برای فروش، پودر Cytomel پودر، پودر T3، پودر T3، پودر T3 خام،


1. پودر خالص Cytomel / T3 چیست؟

Liothyronine یک فرم مصنوعی از triiodothyronine (T3)، یک هورمون تیروئید است که برای درمان هیپوتیروئیدیسم و کمردرد مایکستم استفاده می شود. T3 هورمون متابولیک فعال تیروئید است که باعث مهار بازخورد و کاهش سطح TSH می شود. این متابولیسم را در بافت های محیطی افزایش می دهد و زمانی که تبدیل T4 به T3 در بافت های محیطی اختلال ایجاد می شود، مشخص می شود. همچنین به عنوان یک استراتژی تقویت در درمان اختلال افسردگی عمده هنگامی که در ترکیب با داروهای ضد افسردگی استفاده می شود، استفاده می شود. این دارو به عنوان نمک سدیم تحت نام تجاری Cytomel یا Tertroxin در استرالیا عرضه می شود.

 

لیوتیرین یک هورمون تیروئید است. داروهای هورمون تیروئید، داروهای طبیعی یا مصنوعی حاوی tetraiodothyronine (T4، levothyroxine) سدیم یا تیتریتوئرونین (T3، لیوترینرون) سدیم یا هر دو هستند. T4 و T3 در غده تیروئید انسان توسط یدید و ترکیب تیتروستین اسید آمینه تولید می شود. T4 شامل چهار اتم ید است و بوسیله دو مولکول دیوودیتوریسین (DIT) تشکیل شده است. T3 حاوی سه اتم ید است و بوسیله اتصال یک مولکول DIT با یک مولکول مونوودیتروئید (MIT) تشکیل شده است. هر دو هورمون در تیروئید کلوئیدی به عنوان تریروگلوبولین ذخیره می شوند. این دارو می تواند نشانه هایی از کمبود تریروئید مانند سخنان آهسته، کمبود انرژی، افزایش وزن، ریزش مو، خشکی پوست و احساس سرماخوردگی را بهبود بخشد. همچنین برای درمان گواتر (افزایش غده تیروئید) کمک می کند.

 

داروهای هورمون تیروئید، داروهای طبیعی یا مصنوعی حاوی tetraiodothyronine (T4، levothyroxine) سدیم یا تیتریتوئرونین (T3، لیوترینرون) سدیم یا هر دو هستند. T4 و T3 در غده تیروئید انسان توسط یدید و ترکیب تیتروستین اسید آمینه تولید می شود. T4 شامل چهار اتم ید است و بوسیله دو مولکول دیوودیتوریسین (DIT) تشکیل شده است. T3 حاوی سه اتم ید است و بوسیله اتصال یک مولکول DIT با یک مولکول مونوودیتروئید (MIT) تشکیل شده است. هر دو هورمون در تیروئید colloid به عنوان تيروگلوبولين ذخيره می شوند.


آماده سازی هورمون تیروئید به دو دسته تقسیم می شود: (1) هورمون های طبیعی هورمونی حاصل از تریروئید حیوانی و (2) آماده سازی های مصنوعی. داروهای طبیعی عبارتند از: تیروئید و تیروئلوبولین خشک شده. تیروئید خالی شده از حیوانات اهلی شده است که برای غذا توسط انسان استفاده می شود (یا گوساله گوساله یا تیروئید) و تیروئروگلوبولین از غده تیروئید گوسفند حاصل می شود. فارماکوپیا ایالات متحده (USP) مقدار کل ید را از ترکیبات طبیعی استاندارد کرده است. تیروئید USP حاوی کمتر از (NLT) 0.17 درصد و بیش از (NMT) 0.23 درصد ید، و تیروئلوبولین شامل کمتر از (NLT) 0.7 درصد از ید ادرار متصل شده است. محتوای ید تنها شاخص غیر مستقیم فعالیت فعال بیولوژیکی هورمونی است.

 

2. چگونه Cytomel / T3 پودر خام را کار می کند؟  

Liothyronine برای درمان هیپو تیروئیدیسم استفاده می شود، وضعیتی که غده تیروئید به اندازه کافی هورمون تیروئید تولید نمی کند. همچنین برای کمک به کاهش اندازه غده تیروئید بزرگ (که به عنوان گواتر شناخته می شود) مورد استفاده قرار می گیرد. لیتیرونین همچنین در برخی آزمایش های پزشکی برای تشخیص مشکلات غده تیروئید مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو فقط با نسخه پزشک شما در دسترس است.


پزشکان ممکن است به جای یا علاوه بر لووتیروکسین (T4) از بیماران مبتلا به ترک هورمون تیروئید استفاده کنند. هنگامی که یک بیمار مبتلا به سرطان تیروئید یا بیماری گریوس می شود، درمان با درمان با ید رادیواکتیو (131I) می تواند برای حذف ردیابی بافت تیروئید مورد استفاده قرار گیرد که ممکن است بعد از تیروئیدکتومی (برداشت جراحی غدد) باقی بماند. برای درمان 131I برای موثر بودن، باید بافت تریروی ردیابی به ید متورم شود، که با افزایش سطح TSH بیمار به دست می آید. برای بیماران مبتلا به لووتیروکسین، TSH ممکن است با قطع دارو لووتیروکسین به مدت 3 تا 6 هفته افزایش یابد. این مدت طولانی از برداشت هورمون ها به علت نیمه عمر بیولوژیکی نسبی لووتیروکسین است و ممکن است به علت کم کاری تیروئید در بیمار ایجاد شود. نیمه کوتاه مدت لیوترینرون اجازه می دهد یک دوره قطع 2 هفته، که ممکن است علائم هیپوتیروئیدی را به حداقل برساند. یک پروتکل این است که لووتیروکسین را متوقف کنید، سپس لیوتایرونین را تجویز کنید در حالی که سطح T4 در حال سقوط است و در نهایت، دو هفته قبل از درمان ید رادیواکتیو، لیوتایرونین را متوقف کنید.


Liothyronine همچنین ممکن است برای بیماران مبتلا به کمخونی مکسیدما ترجیح داده شود زیرا شروع سریعتر آن در مقایسه با لووتیروکسین است. نشان داده شده است که لتهیرینین با دوز کم، علائم افسردگی را در بیماران مبتلا به عملکرد نرمال تیروئید بهبود می بخشد که پس از چندین دارو ضد افسردگی، از افسردگی کمتری برخوردار نیستند. هنگامی که به داروهای موجود اضافه شد، لیوتیرونین به بهبودی در 24٪ از بیماران شرکت کننده در یک گروه از آزمایش بزرگ افسردگی STAR * D کمک کرد. طبق یک متاآنالیز 2001 که اثربخشی اضافه کردن لیوتیرین به داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای را مورد بررسی قرار داد، از Liothyronine سود ببرید.


متوسط دوز موثر برای افسردگی 45 میکروگرم لیوتیروئین روزانه بود که کمتر از دوزهای مورد استفاده برای درمان کم کاری تیروئید است. حدود 9٪ از بیماران از مصرف لیوتیرونین به دلیل عوارض جانبی متوقف شدند. تفاوت در پاسخ جنسیتی ممکن است ناشی از تفاوت در متابولیسم پیش داروهای تیروئید باشد.


یک الگوریتم که از پروتکل STAR * D طراحی شده است توصیه می کند که لیوتیئرونین به عنوان یک گزینه زمانی که بیماران دو دارو ضد افسردگی را شکست دهند.

3. نحوه استفاده از پودر خالص Cytomel / T3؟

دوز هورمونهای تیروئید به وسیله نشانه تعیین می شود و باید در هر مورد با توجه به پاسخ بیمار و یافته های آزمایشگاهی، فردی باشد.


سیتومل (لیتیمرونین سدیم) قرص برای تزریق خوراکی در نظر گرفته شده است؛ دوز یک بار در روز توصیه می شود. اگر چه لیتیوئرونین سدیم یک برش سریع دارد، اثرات متابولیکی آن به مدت چند روز پس از قطع متوقف می شود.


در تصمیم گیری برای استفاده از دارو، خطرات مصرف داروی باید با توجه به خوب بودن انجام شود. این تصمیم شما و دکتر شما خواهد بود. برای این دارو، موارد زیر باید مورد توجه قرار گیرد:


در صورتی که تا به حال هرگونه واکنش غیرعادی یا آلرژیک به این دارو یا سایر داروهای دیگر داشته باشید، با پزشک خود مشورت کنید. در صورت وجود هر نوع آلرژی دیگری از قبیل غذاها، رنگ ها، نگهدارنده ها یا حیوانات، به پزشک حرفه ای خود نیز بگویید. برای محصولات غیر تجویز، برچسب ها یا مواد بسته بندی را با دقت بخوانید.


بارداری در طول FDA ایالات متحده، لیوتیررونین به عنوان رده بارداری طبقه بندی شده است. هورمون تیروئید به اندازه ی جنین یا جفت منتقل می شود، اما تا اکتبر 2014، مطالعات نشان داده اند که هیچ اثری بر جنین وجود ندارد. مادران مبتلا به هیپوتیروئیدی باید در دوران بارداری هورمون ترویج جایگزین را برای جلوگیری از عوارض جانبی ادامه دهند.


Breastmilk پرستاری حاوی مقدار کم هورمون تیروئید است، بنابراین مهم است که هنگام شیردهی هنگام مصرف لتی سینین، احتیاط کنید.

 

سالمندان بیماران سالخورده باید در دوزهای پایینتر از لیوتیررونین شروع شوند. غلظت پلاسما (T3) در این جمعیت به میزان 25٪ تا 40٪ کاهش می یابد. TSH باید به طور منظم تحت نظارت قرار گیرد، زیرا خطر بیماری عروق کرونر، پرکاری تیروئید و از دست دادن بیش از حد استخوان از جایگزینی ناکافی یا غیر طبیعی تیروئید وجود دارد.

4. مصرف پودر خالص Cytomel / T3

دوز این دارو برای بیماران مختلف متفاوت خواهد بود. دستورالعمل پزشک یا دستورالعملهای مربوط به برچسب را دنبال کنید. اطلاعات زیر شامل تنها دوز متوسط این دارو می باشد. اگر دوز شما متفاوت باشد، آن را تغییر ندهید مگر اینکه پزشک شما به شما این کار را انجام دهد.


مقدار دارو که شما مصرف می کنید بستگی به قدرت دارو دارد. همچنین، تعداد دوزهای که هر روز مصرف میکنید، زمان مجاز بین دوزها و طول مدت مصرف دارو بستگی به مشکل پزشکی است که برای آن دارو مصرف میکنید.


Liothyronine قوی ترین نوع هورمون تیروئید است. به عنوان یک نمک triiodothyronine (T3)، از لحاظ شیمیایی مشابه و به لحاظ دارویی معادل با T3 است. به همین ترتیب، بر روی بدن تاثیر می گذارد تا میزان متابولیسم پایه را افزایش دهد، بر روی سنتز پروتئین تأثیر می گذارد و حساسیت بدن به کاتلول آمین ها (مانند آدرنالین) را با قابلیت پذیری افزایش می دهد. به عنوان یک درمان یا در درمان ترکیبی با SSRI، لیوتیررونین همچنین ممکن است تولید نورون های جدید در سیستم عصبی مرکزی را افزایش دهد. هورمون های تیروئید برای توسعه و تمایز مناسب تمامی سلول های بدن انسان ضروری هستند. این هورمون ها همچنین متابولیسم پروتئین، چربی و کربوهیدرات را تنظیم می کنند و بر سلول های انسانی استفاده می کنند.


در مقایسه با لووتیروکسین (T4)، لیوتیئرونین دارای شروع سریعتری از فعالیت و نیز نیمه عمر بیولوژیکی کوتاهتر است که ممکن است به دلیل کمبود پروتئین پلاسما به گلوبولین اتصال دهنده تيروکسين و ترانس آنتروماتين باشد.


برای فرم دوز خوراکی (قرص):

برای درمان کم خونی تیروئید:

بزرگسالان - ابتدا 25 میکروگرم (میکروگرم) یک بار در روز. دوزهای ممکن است تا 25 میکروگرم هر 1 یا 2 هفته افزایش یابد. با این حال، دوز معمولا بیش از 75 میکروگرم یک بار در روز نیست.

استفاده از کودکان و دوز باید توسط دکتر شما تعیین شود.


برای درمان myxedema:

بزرگسالان - ابتدا 5 میکروگرم یک بار در روز. دوزهای 1 تا 2 هفته می توانند 5 تا 10 میکروگرم در روز افزایش پیدا کنند. هنگامی که دوز روزانه 25 میکروگرم به دست می آید، ممکن است دوز هر 5 تا 25 میکروگرم در هر 1 یا 2 هفته به صورت مورد نیاز افزایش یابد. با این حال، معمولا دوز روزانه بیش از 100 میکروگرم است.

استفاده از کودکان و دوز باید توسط دکتر شما تعیین شود.


برای درمان کم کاری تیروئید مادرزادی:

بزرگسالان و کودکان بالای 3 سال - استفاده و دوز باید توسط پزشک تعیین شود.

کودکان ابتدا 5 میکروگرم یکبار در روز. در هر 3 یا 4 روز در صورت نیاز، ممکن است میزان مصرف 5 میکروگرم افزایش یابد.

کودکان 0 تا 1 ساله -20 میکروگرم یک بار در روز برای نگهداری.

کودکان 1 تا 3 ساله - 50 میکروگرم یک بار در روز.


برای درمان ساده (غیر سمی) گواتر:

بزرگسالان - ابتدا 5 میکروگرم یک بار در روز. دوزهای 1 تا 2 هفته می توانند 5 تا 10 میکروگرم در روز افزایش پیدا کنند. هنگامی که دوز روزانه 25 میکروگرم به دست می آید، ممکن است دوز مصرفی به میزان 12.5 تا 25 میکروگرم در هر 1 یا 2 هفته افزایش یابد. با این حال، دوز معمولا بیش از 75 میکروگرم یک بار در روز نیست.

استفاده از کودکان و دوز باید توسط دکتر شما تعیین شود.

5. هشدار o f Cytomel / T3 پودر خالص

بعضی از داروها نباید در زمان غذا خوردن یا خوردن انواع خاصی از غذا از زمان وقوع متقابل استفاده شود. با استفاده از الکل یا تنباکو با داروهای خاص نیز ممکن است باعث ایجاد تعاملات شود. با استفاده از داروهای خود را با غذا، الکل و یا تنباکو مشورت کنید.


داروها با فعالیت هورمون تیروئید، به تنهایی یا همراه با سایر عوامل درمانی، برای درمان چاقی استفاده شده است. در بیماران یوتیرید، دوز در محدوده مورد نیاز هورمون های روزانه برای کاهش وزن بی تاثیر است. دوزهای بزرگتر ممکن است تظاهرات جدی یا حتی تهدید کننده زندگی سمی را ایجاد کنند، به ویژه هنگامی که با آمین سمیپامومیتیک مانند آنهایی که برای اثرات ضد انعقادی آنها استفاده می شود.


داروها و یا داروهای زیر می توانند آزمایشات آزمایشگاهی انجام شده در بیماران مبتلا به هورمون تروئید درمان را تحت تاثیر قرار دهند: آندروژن ها، کورتیکواستروئیدها، استروژن، داروهای ضد بارداری حاوی استروژن، داروهای حاوی ید و داروهای متعدد حاوی سالیسیلات.

6. آیا ممکن است اثرات جانبی o f Cytomel / T3 پودر خام ؟

Liothyronine ممکن است تعدادی عوارض جانبی ایجاد کند، بیشتر شبیه به علائم هیپرتیروئیدی است که عبارتند از: [11]

 

کاهش وزن

لرزش

سردرد

ناراحتی معده

استفراغ

اسهال

گرفتگی معده

عصبی بودن

تحریک پذیری

بیخوابی

تعرق مفرط

افزایش اشتها

تب

تغییرات در چرخه قاعدگی

حساسیت به گرما

 

بسیار مهم است که دکتر شما پیشرفت های خود را در بازدید های منظم بررسی کند. این به پزشک خود اجازه خواهد داد تا ببیند آیا دارو درست کار می کند و تصمیم بگیرد که آیا شما باید آن را ادامه دهید. آزمایشات خون و ادرار برای بررسی اثرات ناخواسته مورد نیاز است.

 

Liothyronine نباید برای درمان چاقی یا برای از دست دادن وزن استفاده شود. این دارو برای کاهش وزن بی اثر است و وقتی که مقدار بیشتری مصرف شود، ممکن است باعث ایجاد بیماری های جدی تر شود.

 

هیپوتیروئیدی گاهی اوقات می تواند باعث ناباروری در مردان و زنان شود. Liothyronine نباید برای درمان ناباروری مورد استفاده قرار گیرد، مگر اینکه آن توسط کم کاری تیروئید ایجاد شود.


اگر دچار درد قفسه سینه، ضربان قلب سریع یا نامنظم، عرق بیش از حد، عدم تحمل گرما، نگرانی و یا هر گونه بیماری غیر معمول پزشکی شود، با پزشک خود تماس بگیرید.


برای بیماران مبتلا به دیابت، بسیار مهم است که شما با توجه به دستور پزشک خود، میزان قند خون و یا میزان ادرار را دنبال کنید. بلافاصله با پزشک خود مشورت کنید اگر متوجه تغییرات در میزان قند خود شوید.


در طی چند ماه اول درمان با لیوتایرونین، مواجهه موقت ممکن است رخ دهد. در صورتی که دچار نگرانی هستید از پزشک خود بپرسید

7. خرید Cytemol / T3   پودر خام F rom SZOB

از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و سفارشات مواد اولیه Cytomel / T3 را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: