شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر Drostanolone/Masteron Enanthate (472-61-1)

پودر Drostanolone/Masteron Enanthate (472-61-1)

Masteron Enanthate فروش Masteron Enanthate پودر پودر Masteron Enanthate خام پودر Masteron Enanthate Masteron Enanthate تامین کنندگان پودر، پودر Masteron Enanthate برای فروش Drostanolone پودر، پودر Drostanolone خام,1. چه شده استپودر Enanthate Drostanolone/Masteron خام?


Masteron (Drostanolone پروپیونات) است که شاید یکی از بیشتر "عجیب و غریب آنابولیک / مردانه استروئیدها (AAS) که ممکن است توسط یک ورزشکار مورد استفاده قرار گیرد. اصل آن بود توسعه یافته و به عنوان ضد استروژن (تحت نام Masteril) برای درمان سرطان پستان استفاده می شود. تا حد زیادی در ترکیب با تاموکسيفن دسته دارویی SERM (انتخابی گیرنده استروژن مدولاتور) (نام مستعار Nolvadex) برای درمان سرطان پستان مورد استفاده قرار گرفت و کاهش معنی داری در سطح استروژن در زنان تحت درمان چنین داد. این روزها برای چنین اهداف به دلایل مختلف، با این حال استفاده زیادی ندارد برای بسیاری از ورزشکاران از جمله بدنسازان رقابتی ویژه; Masteron مورد علاقه نه گمنام را به عنوان داروهای باقی مانده است.

2. چه کندپودر Enanthate Drostanolone/Masteron خامکار می کند?


این استروئید در میان بدنسازان به چند ویژگی مثبت این تقاضا می ایستد. اثر قوی ضد استروژن است. دلیل سمی علاوه بر این، بدون آسیب به کبد شما شود. ایمنی آن یکی از دلایل آن است تا به دنبال بعد از اینکه است. با این حال، برخی از دیگر تاثیرات مثبت Masteron وجود دارد.

 

سطح بالایی از effectuality نشان می دهد در حالی که برش چرخه. با این حال، این یک ویژگی. واقعا موثر در آخرین مراحل این دوره است. آن دوره برش که بدان معنی است که ورزشکاران سعی کنید کردن ذخایر چربی را شناخته شده است. بسیار دشوار است برای خلاص شدن از شر گذشته پوند چربی است. این است که Masteron به کمک می آید. آن نیز سخت تر بدن را بهبود بخشد.

 

شرايط شما به طور طبیعی هستند مستعد چاق و تجربه مشکلات زمانی که شما در رژیم غذایی، این محصول به سختی شما نتایج قابل توجه می آورد.

 

با توجه به پتانسیل بزرگ محصول کافی توانایی قدرت افزایش ممکن است. این راهنمایی مفید برای ورزشکاران این است که مصرف کالری خود را محدود شود. یکی هم انتظار پیشرفت متوسط برای بهبود سریعتر و مقاوم ترند.

 

اگر کمک هزینه برای مدت حجیم، لازم به می گویند که آن effectuality نمی خواهد خوب است. امکان به دست آوردن عضله جرم متوسط است. با توجه به این واقعیت اکثر ورزشکاران به استروئید های دیگر در طول چرخه حجیم ترکیب با. ترکیب مناسب ممکن است اثرات فوق العاده ای از دست دادن چربی به اطمینان حاصل شود.

 

به همین ترتیب با توجه به امکان کم عوارض جانبی ناشی از استروژن انتخاب شده است. محدودیت هایی تولید استروژن و حل بسیاری از مشکلات. با این حال، این اثر ضد استروژن خود مدرک قطعی شد. علت کاهش چنین اثر فعالیت افزایش پروژسترون است.
 

3. نحوه استفاده ازپودر Enanthate Drostanolone/Masteron خام?


با توجه به اثرات Masteron در استروژن مربوط به عوارض، Masteron است ابزار بسیار مفید می باشد (به خصوص در بدنسازی رقابتی) هنگام برش. به عنوان سطوح بالاتر نتیجه استروژن در احتباس آب، Masteron مانع احتباس آب و بسیاری از کاربران ادعا می کنند که ماهیچه های خود را با آن دادن آنها شگفت انگیز 'عضله پمپ' در ورزشگاه بسیار کامل و محکم در Masteron، احساس. استفاده از Masteron (در ترکیب با دیگر meds مناسب) در نتیجه سطح چربی بدن کم در کاربر دیدن جزئیات دقیق از عضلات برجسته بودن، مانند striations و جزئیات خوب عضله. Masteron کمک می کند تا در قرعه کشی کردن آب از بین پوست و عضله دادن این نگاه بسیار برش (در سطح بدن کم چربی). بسیاری از داروها به عنوان می دهد چنین اثر بر عضله جزئیات تا کسانی با Masteron دیده می شود.

 

با وجود این اثر Masteron نه ضعیف که در خود است. یکی به سختی در تمام از استفاده از Masteron خود بهره مند و علاوه بر این استفاده از Masteron به تنهایی ممکن است منجر به از دست دادن میل جنسی به دلیل بسته شدن تولید تستوسترون طبیعی بدن. به این دلایل آن همیشه به پشته Masteron با استروئید های دیگر توصیه می شود.

 

توسط بسیاری از کاربر درصد چربی بدن بالاتر از 10-12 درصد است که با استفاده از Masteron اتلاف است که گفته می شود. من می توانم درک استدلال و کاربر باید درک کنند که سطح چربی بدن بالاتر جزئیات عضله نیست به گونه ای به شرح دیده خواهد شد. با این حال من هنوز آن را به عنوان زباله با توجه به خواص ضد استروژنی آن را ببینید. خواص مانند ممکن است یکی دیگر ancillaries استفاده در چرخه است که سایر عوارض جانبی نامطلوب داشته باشد اجازه می دهد و علاوه بر این Masteron ممکن است کار در مد مربوط به همکاری با داروهای دیگر که برای تقویت اثرات آنها (برای مثال با تستوسترون به شرح بالا). Masteron اما نمی خواهد بود توصیه می شود که در شروع این از سطح مورد نیاز است برای استفاده از مبتدی.

 

Masteron Enanthate مقابل پروپیونات

مشخصات فنی، Masteron است که در واقع تنها Drostanolone پروپیونات و نه Drostanolone enanthate است.

 

اما نام Masteron در جوامع بدنسازی تاسیس و Drostanolone enanthate اغلب به عنوان Masteron enanthate گویند.

 

از نظر ترکیب شیمیایی تفاوت بین این دو نوع دقیقا همان تفاوت بین enanthate تستوسترون و propionate تستوسترون است.

 

استر enanthate به هورمون ساختاری اساسی، که در این مورد Drostanolone متصل است. این پیوند می گیرد در گروه 17 بتا هیدروکسی است.

 

شاید مناسب ترین به بدنسازان, Drostanolone P. نیمه عمر 2.5 روز نیاز به تزریق بیشتر بارگیری است. Drostanolone Enanthate نیمه عمر 10 روز است.
 

4. دوزofپودر Enanthate Drostanolone/Masteron خام


Masteron می شود تقریبا گنجانیده شده به هر چرخه های حاوی تستوسترون (تستوسترون به عنوان استروئید آنابولیک را ببینید). دوزهای است که باید مورد استفاده قرار گیرد با Masteron است:

 

350-500mg در هفته (نسخه propionate، تزریق هر روز دیگر)

400-600mg در هفته (enanthate نسخه، تزریق دو بار در هفته)

 

به عنوان مثال از چرخه برش عالی برای کاربر پیشرفته خواهد بود: (6-10 هفته)

150 ميلي گرم تستوسترون پروپیونات هر روز

50 میلی گرم Trenbolone استات هر روز (یا 100mg در هر روز)

150 ميلي گرم (پروپیونات) Masteron هر روز دیگر

50 میلی گرم ذخیره هر روز 4 هفته گذشته از چرخه تنها

البته با چنین متوسط/پیشرفته چرخه، کاربر همچنین داروهای دیگر مانند Clenbuterol افدرین T3 هورمون رشد و IGF، ترکیب کند و غیره.

بیشتر novice چرخه برش ممکن است شامل: (6-8 هفته)

 

پروپیونات تستوسترون 100 میلی گرم هر روز

100 میلی گرم (پروپیونات) Masteron هر روز دیگر

 

زنان توصیه به استفاده از احتیاط به عنوان Drostanolone پروپیونات 100 میلی گرم و یا در دوزهای بالاتر بالقوه برای virilism موقت قطع گردد.

 

Virilism موقت قطع گردد (virilization) در زنان باعث ویژگی های مردان است که عبارتند از:

 

صدای عمیق تر

چوچوله بزرگ شدن

رشد مو در صورت و یا غیر معمول در بدن قرار می دهد.

سینه های کوچک تر

اختلال چرخه قاعدگی

قطع کامل قاعدگی

برخی از عوارض جانبی از virilism موقت قطع گردد در زنان غیر قابل برگشت است.

 

این عوارض جانبی می تواند حتی در دوزهای پایین تر رخ می دهد و حتی زمانی که مواد مخدر در شروع اولین عوارض منفی قطع آسیب برگشت ناپذیر است.
 

5. هشدارofپودر Enanthate Drostanolone/Masteron خام


همانطور که ذکر شد، به خودی خود و در دوز 100 میلی گرم پروپیونات Drostanolone عوارض جانبی معمولی نیست. با این حال، دوز بالاتر، افزایش خطر ابتلا به عوارض جانبی.

 

به طور متوسط، بدنسازان با تجربه هر نقطه از 100 mg 400 میلی گرم از Drostanolone پروپیونات قدرت راه حل در هفته می تواند تزریق. که به دوز 100 mg از Drostanolone پروپیونات هر روز مي افتد.

 

برخی از بدنسازان کاهش دوز به 50 میلی گرم روزانه برای جلوگیری از عوارضبا Masteron مختلف چرخه نتایج.

 

زنان Drostanolone با استفاده از چوب به 50 میلی گرم در هر هفته دوز کاهش پتانسیل برای virilism موقت قطع گردد توصیه می شود. 50 میلی گرم دوز هفته نیز کوچکتر تزریق هر روز دو تا سه تقسیم شده است.
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیofپودر Enanthate Drostanolone/Masteron خام?


Masteron دارای خواص ضد استروژنی است که منجر به حذف بسیاری از ناخواسته اثرات جانبی که آب احتباس و افزایش خطرناک فشار خون به عنوان کاربران، مانند سینهها ممکن است تجربه است. اگر چه Masteron است استروئید ضعیف و روی کاغذ این خواص آندروژنی کم است، این در حال حاضر در عمل خواص آندروژنی کمی بالاتر از تئوری به نظر می رسد و ثانیا Masteron مشتق شده است DHT ذکر شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد DHT و نتایج DHT بیش از حد در گردش بخش ' عوارض جانبی ' مقاله تستوسترون به عنوان استروئید آنابولیک را مشاهده کنید.

 

به طور خلاصه با این حال، عوارض جانبی که ممکن است رخ دهد با استفاده از Masteron ریزش مو (در صورت مستعد ابتلا به طاسی الگوی مردانه)، پرخاشگری و آکنه عبارتند از. اگر کاربر قادر به تجربه آکنه با آندروژن های دیگر مانند تستوسترون، پس امکان واقعی است که آنها ممکن است آن را با استفاده از Masteron تجربه است. من از افرادی که تجربه تنها چند لکه با استفاده از تستوسترون با این حال هنگامی که با استفاده از Masteron به آنها تجربه بسیاری از نقاط بیشتر می دانم. از سوی دیگر کاربرانی که تجربه نقاط کمتر در Masteron از آنها در Trenbolone به نظر می رسد وجود دارد.

 

با تمام AAS، غیر ممکن است برای هر کسی که می گویند چگونه یک فرد قطعا از نظر عوارض جانبی واکنش نشان می دهند است، و غیره با هر پزشکي به عنوان افراد را همیشه متفاوت در پاسخ های خود را به دارو با severities نیز متفاوت است. اما کاربر باید آگاه باشند که پتانسیل وجود دارد، و در نتیجه این هنگامی که برنامه ریزی یک چرخه را در نظر است. وجود دارد دارو به مبارزه با عوارض جانبی مانند فیناستراید برای طاسی و آکوتان آکنه، با این حال این داروها نیز محدودیت های خود را دارند و باید قبل از استفاده تحقیق.
 

7. فروشEnanthate Drostanolone/Masteron پودرfرامSZOB


→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه Drostanolone/Masteron پروپیونات را پر کنید.

→ تعریف محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

 در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

→ آن در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: