شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر Drostanolone (Masteron Propionate) (521-12-0)

پودر Drostanolone (Masteron Propionate) (521-12-0)

خرید Masteron پودر پروپیونات، پودر Masteron Propionate، پودر Propionate Masteron، پودر Propionate Masteron، پودر Propionate Masteron، فروش پودر Propionate Masteron، پودر Drostanolone، پودر Drostanolone خام،


1. پودر Drostanolone (Masteron Propionate) خالص چیست؟


Masteron (Drostanolone Propionate) شاید یکی از عجیب ترین استروئیدهای آندروژنی / آنابولیک (AAS) است که ممکن است توسط یک ورزشکار مورد استفاده قرار گیرد. در ابتدا آن را به عنوان یک ضد استروژن (تحت نام Masteril) برای درمان سرطان پستان مورد استفاده قرار گرفت. این دارو به طور عمده در درمان سرطان پستان با ترم (Modulator گیرنده استروژن استروژن) تاموکسیفن (aka Nolvadex) مورد استفاده قرار گرفت و باعث کاهش معنیداری در میزان استروژن در زنان مبتلا به چنین درمان شد. برای اهداف مختلف، به دلایل مختلف، امروزه برای بسیاری از ورزشکاران، از جمله بدنسازان رقابتی به طور خاص استفاده نشده است. استارونن به عنوان یک داروی ضدافسردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

2. چگونه پودر Drostanolone (Masteron Propionate) کار می کند؟


این استروئید به لطف چندین خواص مثبت آن فراهم می شود که در بین بدنسازان تقاضای زیادی می کند. این اثر قوی ضد استروژن دارد. علاوه بر این، باعث ایجاد آسیب به کبد شما نمی شود زیرا سمی نیست. ایمنی آن یکی از دلایلی است که پس از آن به دنبال دارد. با این وجود برخی از اثرات مثبت دیگر Masteron وجود دارد.

 

این نشان می دهد سطح بالایی از اثربخشی در حالی که یک چرخه برش. با این حال، یک ویژگی دارد. این واقعا در مراحل آخر این دوره موثر است. شناخته شده است که دوره برش به این معنی است که ورزشکاران سعی میکنند فروشگاههای چربی را از بین ببرند. از دست دادن آخرین پوند چربی بسیار دشوار است. این زمانی است که Masteron به کمک می آید. همچنین باعث بهبود سختی بدن خواهد شد.

 

تحت این شرایط، شما به طور طبیعی مستعد ابتلا به چاقی و مشکلات در هنگام رژیم غذایی هستید، این محصول به سختی نتایج قابل توجهی را به شما تحمیل می کند.

 

با توجه به توان بالقوه، این محصول توانایی های قدرتمندی شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این ممکن است برای کسانی که ورزشکاران مصرف کالری خود را محدود کرده اند، مفید باشد. همچنین ممکن است پیشرفت های متوسط را برای بازیابی سریع تر و استقامت بیشتر انتظار داشته باشید.

 

اگر برای مدت زمان زیادی هزینه می کنید، لازم است بگوئید که تأثیر آن خیلی خوب نیست. احتمال بدست آوردن توده عضلانی متوسط است. با توجه به این واقعیت، اکثر ورزشکاران در طول چرخه فشرده با سایر استروئید ها ترکیب می شوند. ترکیب مناسب ممکن است تأثیرات زیادی در کاهش چربی ایجاد کند.

 

همچنین به دلیل احتمال کم بودن عوارض ناشی از استروژن، انتخاب شده است. این تولید استروژن را محدود می کند و بسیاری از مشکلات را حل می کند. با این حال، ممکن است اثر ضد استروژن خود را تا حد مشخصی از دست بدهد. علت چنین کاهش کارآیی، افزایش فعالیت پروژسترون است.
 

3. نحوه استفاده از پودر روتینولون (استرانن پروپیونات) خالص


با توجه به اثرات استثنون بر عوارض جانبی مرتبط با استروژن، Masteron در هنگام برش ابزار بسیار مفید (به ویژه در پرورش بدنسازی رقابتی) است. از آنجا که سطوح بالاتر از استروژن باعث ریزش آب می شود، Masteron مانع از احتباس آب می شود و بسیاری از کاربران ادعا می کنند که عضلاتشان به Masteron بسیار پرمشغله هستند و این باعث می شود آنها در ورزشگاه "پمپ های عضلانی" شگفت انگیز به نظر برسند. استفاده از Masteron (در ترکیب با سایر داروهای مناسب) در سطوح پایین چربی بدن باعث می شود تا کاربر جزئیات دقیقی از عضلات را برجسته کند، مانند استریا و جزئیات دقیق عضله. Masteron کمک می کند تا آب از بین پوست و عضله را به این بسیار برش نگاه (در سطح چربی بدن کم) کمک می کند. بسیاری از داروهای AS دیگر نمی توانند این عوارض را در مورد جزئیات عضله مانند آنچه که با Masteron دیده می شود، تحمیل کنند.

 

با وجود این اثرات Masteron، آن را به عنوان خود ضعیف است. یکی از مزایای استفاده از Masteron به تنهایی سودمند است و علاوه بر این، استفاده از Masteron به تنهایی ممکن است منجر به از دست دادن میل جنسی شما به دلیل خاموش شدن تولید طبیعی تستوسترون بدن شود. به همین علت، همیشه توصیه می شود که Masteron را با سایر استروئیدها ببندید.

 

توسط بسیاری گفته شده است که با استفاده از Masteron زباله است در حالی که کاربر درصد چربی بدن بیش از 10-12٪ است. من می توانم استدلال را درک کنم، و کاربر باید درک کند که در سطوح چربی بدن بالاتر، جزئیات به عضله نمی شود به نحوی که شرح داده شود؛ با این حال من به دلیل خواص anti-estrogenic آن را به عنوان یک زباله نمی بینم. چنین خواص ممکن است اجازه دهد که فرد دیگری از چرخه های دیگری که دارای عوارض جانبی نامطلوب دیگری هستند استفاده کند. علاوه بر این، ممکن است Masteron با سایر داروهای AS به منظور تقویت اثرات آن (به عنوان مثال با تستوسترون همانطور که در بالا توضیح داده شد) کار متقابل داشته باشد. Masteron، با این حال برای استفاده مبتدی توصیه نمی شود، زیرا در این سطح شروع، مورد نیاز نیست.

 

Masteron Enanthate VS Propionate

از لحاظ فنی، Masteron در واقع تنها پروتئین Drostanolone و Enanthate Drostanolone نیست.

 

اما نام Masteron در جوامع پرورش اندام ایجاد شده است، و Drostanolone enanthate اغلب به عنوان Masteron Enanthate نامیده می شود.

 

از لحاظ ترکیب شیمیایی، تفاوت بین این دو نوع دقیقا همان تفاوت بین تستوسترون و تستوسترون پروپیونات است.

 

استرهای enanthate به هورمون ساختاری پایه متصل است، که در این مورد Drostanolone است. این پیوند در گروه 17 هیدروکسی بتا رخ می دهد.

 

احتمالا مربوط به بدنسازان، Drostanolone P. نیمه عمر 2.5 روز نیاز به تزریق در هفته بیشتر است. Drostanolone Enanthate نیمه عمر 10 روز دارد.
 

4. مقدار مصرف Drostanolone خام (پودر Masteron Propionate)


Masteron می تواند تقریبا در هر چرخه حاوی تستوسترون (تستوسترون به عنوان یک استروئید آنابولیک) را وارد کنید. دوزهای که باید با Masteron استفاده شوند عبارتند از:

 

350-500 میلی گرم در هفته (نسخه پروپیونات، تزریق هر روز دیگر)

400-600 میلی گرم در هفته (نسخه انتانات، تزریق دو بار در هفته)

 

یک مثال از یک چرخه عالی برش برای کاربر پیشرفته خواهد بود: (6-10 هفته)

تستوسترون 150 میلی گرم هر روز دیگر

هر روز 50 میلیگرم ترنبلون استات (یا هر روز 100 میلی گرم)

150 میلی گرم استاپونات (پروپیونات) هر روز دیگر

هر روز Winstrol 50mg، 4 هفته گذشته تنها

البته با چنین چرخه متوسط / پیشرفته، کاربر همچنین می تواند سایر داروها مانند کلنبوترول، افدرین، T3، هورمون رشد، IGF و غیره را شامل شود.

یک چرخه برش تازه تر ممکن است شامل (6-8 هفته)

 

تستوسترون 100 میلی گرم هر روز دیگر

100mg Masteron (propionate) هر روز دیگر

 

توصیه می شود زنان از احتیاط استفاده کنند زیرا پروتئین 100 میلی گرم دیرونتانولون یا دوزهای بالاتری دارد.

 

ویرولیسم (virilization) در زنان موجب ویژگی های مرد می شود که شامل:

 

صدای عمیق تر

clitoris بزرگ

رشد مو در صورت یا مکان های غیر معمول در بدن

سینه های کوچکتر

اختلال در چرخه قاعدگی

کامل پایان دادن به قاعدگی

برخی از عوارض جانبی ویلیسم در زنان غیر قابل برگشت هستند.

 

چنین عوارض جانبی حتی در دوزهای پایین ممکن است اتفاق بیفتد و آسیب برگشت ناپذیر حتی زمانی که دارو در اولین شروع عوارض جانبی منفی متوقف شود امکان پذیر است.
 

5. هشدار دهنده: Drostanolone خام (پودر Masteron Propionate)


همانطور که ذکر شد، به صورت خود و در Dormant Drostanolone propionate 100 میلی گرم دوز، عوارض جانبی معمول نیست. با این حال، دوز بالاتر، افزایش خطر ابتلا به عوارض جانبی است.

 

به طور متوسط، بدنسازان با تجربه می توانند در هر هفته از 100 تا 400 میلیگرم پروتئین قوی پروتئین خوراکی تزریق کنند. این باعث می شود که هر روز دوز 100 میلی گرم پروتئین Drostanolone مصرف شود.

 

برخی از بدنسازان برای جلوگیری از عوارض جانبی با دوز 50 میلی گرم در روز کاهش می یابند - با نتایج مختلف چرخه Masteron.

 

زنان با استفاده از Drostanolone توصیه می شود که به دوز 50 میلی گرم در هفته برسند تا پتانسیل ویرویلیسم را کاهش دهند. دوز 50 میلی گرم در هفته نیز هر دو تا سه روز به تزریقات کوچکتر تقسیم می شود.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی از پودر Drostanolone خام (Masteron Propionate) ؟


Masteron دارای خواص ضدستروژنیک است که منجر به از بین بردن بسیاری از عوارض جانبی ناخواسته می شود که کاربران ممکن است تجربه کنند مانند gynecomastia، احتباس آب و افزایش خطرناک فشار خون. گرچه Masteron استروئید ضعیف است و بر روی کاغذ دارای خواص آندروژنی کم است، قبلا ذکر شده است که در عمل خواص آندروژنی کمی بالاتر از تئوری است و دوم اینکه Masteron یک مشتق DHT است. برای اطلاعات بیشتر در مورد DHT و نتایج DHT بیش از حد در گردش، بخش «موارد جانبی احتمالی» مقاله تستوسترون را به عنوان استروئید آنابولیک ببینید.

 

با این حال، به طور خلاصه، عوارض جانبی که ممکن است با استفاده از Masteron اتفاق بیافتد، شامل ریزش مو (اگر مبتلا به طاسی قلیایی)، تجاوز و آکنه باشد. اگر یک کاربر آکنه را با دیگر آندروژنها مانند تستوسترون تجربه کند، احتمالا احتمال دارد که آنها با استفاده از Masteron تجربه کنند. من از افرادی که فقط با چند تکه از تستوسترون استفاده می کنند می دانم اما با استفاده از Masteron آنها تعداد بیشتری لکه های بیشتری را تجربه می کنند. از سوی دیگر، کاربرانی وجود دارند که به نظر میرسد نقاط کمتری در Masteron داشته باشند نسبت به Trenbolone.

 

همانطور که در مورد AAS نیز گفته شده است، هیچ کس نمی تواند بگوید که چگونه یک فرد قطعا از لحاظ عوارض جانبی و غیره با هر دارویی واکنش نشان می دهد، زیرا افراد همیشه در پاسخ به داروها با شدت های مختلف تفاوت خواهند داشت. اما کاربر باید آگاه باشد که پتانسیل وجود دارد و بنابراین در هنگام برنامه ریزی چرخه، این را در نظر بگیرید. داروهای موجود برای مقابله با عوارض جانبی مانند فیناستراید برای طاسی و آکوتان برای آکنه وجود دارد، اما این داروها نیز محدودیت دارند و باید قبل از استفاده از آنها به خوبی تحقیق شود.
 

7. خرید پودر پروتئین Drostanolone (Masteron Propionate) SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه پروتئین پروتئین Drostanolone / Masteron را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: