شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر آرومازین (اگزمتن) خام (107868-30-4)

Exemestane، Aromasin، پودر Exemestane، پودر Exemestane خام، پودر Exemestane، پودر Exemestane پودر، پودر Exemestane برای فروش، پودر Aromasin، پودر Aromasin خام،


1. پودر Aromasin خام (Exemestane) چیست؟


Exemestane یک مهارکننده ای استروئید آروماتاز (AI) است که بیشتر به عنوان Aromasin شناخته می شود. در حقیقت، نام تجاری Aromasin تنها نام تجاری داروسازی درجه Exemestane AI به علت ثبت اختراعات آتیجون است که بر روی محصول نگهداری می شود. در حالی که به شدت توسط غول دارویی کنترل می شود، Aromasin در کشورهای متعدد در سراسر جهان در دسترس است.


Aromasin برای اولین بار در سال 2000 در بازار ایالات متحده منتشر شد و پس از چندین ماه در سال 1999، مدت کوتاهی در زمینه تأیید FDA بود. هدف اصلی استفاده از آن همانند بسیاری از AI ها برای مبارزه با سرطان پستان در زنان بعد از یائسگی بود. اندکی پس از آن، AI شروع به محبوبیت زیادی در میان مصرف کنندگان استروئید آنابولیک برای توانایی آن در برابر عوارض جانبی مرتبط با استروژن می کند. این عمل بسیار شبیه به AI های قدیمی و محبوب تر در Arimidex (Anastrozole) و Femara (Letrozole) است. همچنین در برنامه های پسا-چرخه درمان (PCT) در میان مصرف کنندگان استروئید، میزان قابل توجهی از محبوبیت را نیز به دست خواهد آورد. این اولین AI برای به دست آوردن چنین محبوبیت نبود، اما برای این هدف، نسبت به اکثر AI ها، کمی بیشتر سودمند بود.

2. چگونه پودر آرومازین (Exemestane) خالص کار می کند؟


Aromasin به عنوان یک مهار کننده آراماتاز خودکشی استروئیدی به رسمیت شناخته شده است و دارای توانایی مهار آنزیم آروماتاز است که مسئول تولید یا تبدیل تستوسترون به استروژن است. Aromasin دارای توانایی بلوکه کردن آروماتیزه است که به نوبه خود مانع تولید استروژن می شود و در نتیجه سطح سرمی استروژن بدن را کاهش می دهد. این امر برای بیماران مبتلا به سرطان مفید است زیرا سرطان سینه اغلب هورمون استروژن را تغذیه می کند. این نیز برای کاربر استروئید آنابولیک مفید خواهد بود.


بسیاری از استروئید آنابولیک قادر به افزایش میزان استروژن به علت فرآیند آروماتاز، به ویژه تبدیل تستوسترون به استروژن هستند. این می تواند منجر به جینکوماتیزاسیون و احتباس آب شود. احتباس آب بیش از حد می تواند فشار خون بالا را در هنگام شدت آن افزایش دهد. استروئیدها که طبیعت شدید استروژنیک ندارند، می توانند این اثرات را نیز داشته باشند، از جمله ژنیکوماستی اگر آنها دارای طبیعت پروژستین باشند.


یک مثال ساده ناندرولون است که در حالی که آن را aromatizes می کند به طوری که در 20٪ میزان تستوسترون. با این حال، آن نیز دارای یک پروژستین قوی است و پروژسترون برای انتقال توانایی تحریک مکانیزم استروژن در بافت پستان به خوبی شناخته شده است. با استفاده از Aromasin در طول استفاده از استروئید آنابولیک، این باعث فرآیند آروماتاز، سطوح پایین استروژن و محافظت فرد از عوارض جانبی استروژن می شود. Aromasin چقدر موثر است؟ این محصول به طور متوسط می گوید که توانایی کاهش سطح سرمی استروژن را با 85٪ افزایش می دهد.


Aromasin نیز توانایی تحریک تولید طبیعی تستوسترون را دارد، که دقیقا همین دلیل است که برخی از آنها در طول PCT خود شامل می شوند. مانند آریمیدکس و لتروزول، آراماسین هیپوفیز را تحریک خواهد کرد تا هورمون های Luteinizing (LH) و هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH)، دو هورمون ضروری برای تولید طبیعی تستوسترون را آزاد کند.


در حالی که سایر مشترکین AI این ویژگی را دارند، نشان داده شده است که Aromasin اثر کمی اندروژنیک دارد و همچنین توانایی افزایش تولید انسولین مانند عامل رشد 1 (IGF-1). این صفی است که هیچ AI دیگر نمی تواند ادعا کند که حمل کند. با استفاده از Aromasin در طول PCT، فرد به میزان لازم برای بهبودی تستوسترون نیاز دارد، اما با افزایش IGF-1، یک فضای آنابولیک قوی نیز ایجاد می شود.


این توسط بعضی از کاربران استروئیدی مفید است زیرا ممکن است به طور بالقوه توانایی محافظت از بافت چربی خود را بیشتر در طول استفاده. با این حال، با توجه به اثرات مستقیم Aromasin به عنوان آن مربوط به PCT، استفاده از PCT را توصیه می کنیم به طور معمول با وجود این اثرات مثبت توصیه نمی شود.

3. نحوه استفاده از پودر آرومازین خام (اگزمتن) ؟


در یک محیط درمانی، با مسدود کردن آنزیم آروماتاز، Aromasin به طور فعال از سرطان از تغذیه کردن هورمون لازم برای بقاء آن ممنوع است. برای این منظور بسیار موثر است اما تنها پس از استفاده از Modulator گیرنده استروژن انتخابی (SERM) Nolvadex (تاموسیفن سیترات) شکست خورده است. در حالی که موثر است، این نیز به عنوان معمول به عنوان Arimidex به این منظور استفاده نمی شود به عنوان Arimidex تا حد زیادی حفظ خود را به عنوان AI اولیه در درمان سرطان سینه نه تنها در زنان بعد از یائسگی بلکه در تعدادی از سناریوهای سرطان پستان.


سپس ما Aromasin را به عنوان ضد استروژن برای کاربر استروئید آنابولیک داریم. با درك كاركرد و صفات آن، بايد قبلا آرماسين را در اين زمينه درك كنيد. سطوح بالای استروژن می تواند موجب تخفیف زنان و حفظ آب و احتمالا فشار خون بالا به عنوان یک مسئله ثانویه شود.


با این حال، در نظر داشته باشید که چنین اثراتی با تمام استروئید آنابولیک امکان پذیر نیست، در درجه اول باید دارای طبیعت استروژنی باشد، باید قادر به آروماتیزه شدن باشد تا منجر به چنین اثراتی شود یا طبیعت پروژسترون را حمل کند. تستوسترون اولین استروئید معطر است، اما استروئید های مشتق شده از تستوسترون مانند دیانابول نیز می توانند فعالیت استروژنی قوی را ترویج کنند.


سپس ما هورمون Boldenone (Equipoise) را داریم و در حالی که فقط 50٪ تستوسترون را آروماتیزه می کند، این به اندازه کافی برای ایجاد استروژن در برخی از آنها است. در نهایت، ما با استروئیدهای آنابولیک 19-نورستوسترون (19-nor) باقی مانده ایم. ترکیبات 19-nor در ابتدا تمام اشکال ناندرولون و ترنبلون را شامل خواهد شد. همانطور که در مورد ناندرولون aromatizes در 20٪ میزان تستوسترون، اما همچنین دارای پروژستین بسیار قوی طبیعت.


این می تواند مقدار مناسبی از فعالیت استروژنیک را در بسیاری از مردان ترویج کند. همانطور که برای Trenbolone، آن را به طور کلی عطر نمی کند، اما طبیعت پروژستین نسبتا قوی آن می تواند بر اساس حساسیت فردی امکان ایجاد گنوم کبد را فراهم کند. هنگامی که استفاده از استروئید معطر همراه است، این احتمالا به احتمال زیاد gynecomastia را افزایش می دهد. صرف نظر از استروئید مورد نظر، Aromasin می تواند از اثرات استروژن محافظت کند.

 

یک نکته مهم: آرومازین بر روی استروئید آنابولیک مشتق شده از دی هیدروتستوسترون (DHT) تأثیری نخواهد گذاشت زیرا به استروژن تبدیل نمی شود. چنین استروئیدی نمی تواند منجر به زخم های مکرر یا احتباس آب بیش از حد شود. غیرممکن است
استثنا آنادرول (Oxymetholone) است، در حالی که مشتق DHT، آن را با آن ماهیت استروژنی قوی است. با این حال، در حالیکه عمل استروژنیک وجود دارد، هورمون آروماتیزه نمیکند، به این معنی که برای آرومازین مهار نشدن آروماتیزه کردن وجود دارد. استفاده از AI بر استروژنیت Anadrol تاثیر نمی گذارد. برای محافظت از این استروئید، فرد باید از فعال شدن مکانیزم استروژن جلوگیری کند، و این باعث می شود SERM اولین خط دفاع باشد.

 

اثرات نهایی Aromasin استفاده خود را در یک برنامه PCT محصور می کند. با توجه به استفاده از استروئیدهای آنابولیک تولید طبیعی تستوسترون سرکوب می شود. میزان سرکوب بستگی به استفاده از استروئید ها دارد و به درجه ای،


کل دوز، اما تولید طبیعی با این وجود سرکوب خواهد شد. اکثر کاربران نر از نظر استروئید توصیه می شود که تستوسترون های خارجی را در تمام دوره های خود در نظر بگیرند تا اطمینان حاصل شود که تستوسترون کافی برای برآوردن نیاز بدن آنها است. این مسئله برای اکثر مردان نیست، زیرا تستوسترون معمولا یک استروئید پایه در یک چرخه است. اگر به عنوان یک استروئید پایه استفاده نشود فرد باید مطمئن شود که حداقل مقدار لازم برای مبارزه با سرکوب را اداره می کند.
هنگامی که چرخه استروئید به پایان رسیده است، در حالی که تستوسترون خارجی بدن را در هنگام چرخه محافظت می کند، در پایان این دوره تولید طبیعی هنوز هم سرکوب می شود. هنگامی که تمام هورمون های خارجی بدن را پاک می کنند، تولید طبیعی دوباره شروع می شود، اما بازگشت به مقادیر قبلی قبل از سیکل، زمان زیادی را صرف خواهد کرد.


در واقع، به طور بالقوه می تواند تا یک سال طول بکشد و فرض شود که هیچ استروئیدهای آنابولیک دیگر در این دوره استفاده نشود. با اجرای یک برنامه PCT، ما تولید طبیعی تستوسترون را تحریک می کنیم، کل زمان بهبودی را کاهش می دهیم و اطمینان داریم که تستوسترون کافی برای عملکرد مناسب بدن دارد.


این سطح کلی ما را به حالت طبیعی خود در حالت قبلی بالا نمی آورد، اما سرعت بخشیدن به بهبود را تضمین می کند و ما را در زمان کم تستوسترون کم نمی کند. نه تنها وضعیت کم تستوسترون به دلیل چندین نشانه ممکن است به شدت ناسالم و مزاحم است، بلکه می تواند سبب نابود شدن بافت چربی در دوران کودکی شود. در طی یک فاز تستوسترون کم، کورتیزول به بدن غالب می شود که سبب کاهش سلول های عضلانی و افزایش چربی می شود.

 

با توجه به نیاز به PCT قوی و Aromasin حمل بسیار قوی تستوسترون تحریک کننده خواص طبیعی، این باعث می شود آن را بسیار جذاب برای این منظور. با توجه به ماهیت اندک اندروژنیک و ارتقای مناسبی از IGF-1 این باعث جذابتر شدن آن می شود.


با این حال، ما باید هدف اولیه Aromasin را، که به عنوان ضد استروژن است، در نظر بگیریم. سطح بالای استروژن می تواند مشکل ساز باشد، اما هورمون هنوز برای سلامت بدن ما ضروری است. در حفظ یک سیستم ایمنی مناسب و همچنین حفظ سطح کلسترول سالم مهم است.


سپس PCT را که در قسمت اول به طور عمده برای تولید تستوسترون طبیعی طراحی شده است، در نظر بگیرید، اما نقطه اصلی کلی این است که بدن را نرمال کنید. ما نمیتوانیم با سطوح پایین استروژن عادت کنیم. برای PCT مناسب که نه تنها تستوسترون را تحریک می کند، بلکه عاملی کلی را ترویج می دهد، SERM همیشه باید اولین انتخاب شما باشد.
 

4. مصرف پودر آروماسین خام (اگزستمنت)


در تنظیمات درمانی برای درمان سرطان پستان، Aromasin تنها پس از Nolvadex شکست خورده است. این معمولا پس از 2-3 سال درمان Nolvadex است. از اینرو، Aromasin به بیمار در دوز 25 میلی گرم در روز داده می شود، که به طور معمول 2-3 سال دیگر ادامه می یابد یا تا زمانی که پیشرفت سرطان به حالت تعلیق درآید. این به طور معمول توسط درمان Nolvadex بیشتر به منظور متوقف کردن سرطان از بازگشت دنبال می شود. این یک طرح بسیار موفق در مبارزه با سرطان پستان است.


در تنظیمات عملکرد، استاندارد های Aromasin به طور معمول روزانه 12.5-25mg است. بیشتر افراد باید روزانه 12.5 میلیگرم داشته باشند و بعضی ها فقط دو تا سه بار در هفته دریافت می کنند. حساسیت کل فرد و ترکیب استروئید در چرخه مورد نظر نتیجه نهایی را تعیین می کند.


با این حال، برخی از افراد نیاز به مقدار روزانه 25 میلی گرم در روز دارند. این باید کوتاه باشد و تنها تا زمانی که ضروری است به علت مسائل کلسترول ممکن است ادامه یابد. این نوع استفاده می تواند 7-14 روز برای بدنسازان رقابتی مفید واقع شود تا به اتمام برسد و تلاش کند تا به همان اندازه خشک و سخت به نظر برسد. اما دوباره این استفاده کامل از دوز تنها برای مدت زمان محدودی استفاده می شود.
 

5. هشدار از طریق پودر Aromasin خام (Exemestane)


Aromasin یک AI بسیار قدرتمند و ارزشمند است. ما نمی توانیم لزوما آن را ارزشمند تر از AI های سنتی تر بدانیم، اما مفید است. در نهایت، ممکن است مجبور شوید سایز مختلف AI را در زمان های مختلف آزمایش کنید تا بتوانید کدامیک از بهترین ها برای شما مناسب باشد.


اگر شما در طول یک دوره استروئیدی آنابولیک از Aromasin استفاده می کنید، به شدت تشویق می شوید که مسائل کلسترول احتمالی را در ذهن داشته باشید. برخی معتقدند استفاده از یک AI مانند Aromasin همراه با یک دوز کم Nolvadex می تواند فرد را از مسائل کلسترول محافظت کند. در حالی که هیچ اطلاعات مشخصی برای پشتیبانی کامل از آن وجود ندارد، در تئوری ممکن است به عنوان Nolvadex به عنوان یک ضد استروژن عمل کند به طور فعال به عنوان استروژن در کبد عمل می کند، در نتیجه سطح کلسترول سالم را افزایش می دهد.


صرفنظر از آن، برای سلامتی کلسترول شما، رژیم غذایی خود را تضمین می کند و شیوه زندگی هم دوستانه با کلسترول است. یک سبک زندگی دوستانه کلسترول در چربی های اشباع شده و قندهای ساده محدود خواهد شد. همچنین باید در اسیدهای چرب امگا فراوان باشد. مکمل ماهی روزانه ماهی توصیه می شود. همچنین توصیه می شود که فعالیت های قلبی عروقی زیادی را به همراه داشته باشید. برخی ممکن است یک مکمل آنتی اکسیدان کلسترول برای مفید بودن پیدا کنند.

6. آیا ممکن است عوارض جانبی از طریق Aromasin (Exemestane) پودر؟

عوارض جانبی احتمالی Aromasin بسیار شبیه به AI اولیه در Arimidex و Letrozole هستند. بسیاری از افرادی که از AI استفاده می کنند اغلب خستگی و ضعف را گزارش می دهند، اما این اغلب برای کاربر استروئید آنابولیک مشکل نیست. استثنایی کاربر استروئیدی است که در وسط چرخه برش سخت، مانند در آماده سازی برای مسابقه بدنسازی است. بسیاری از بدنسازان اغلب در طول این دوره، بی حوصلگی قوی را گزارش می دهند که به دلیل رژیم غذایی شدید و اغلب مقدار باور نکردنی قلب، تعجب آور نیست. با این حال، اغلب توسط استفاده از AI مانند Aromasin تقویت می شود. به طور کلی، عوارض جانبی اولیه Aromasin عبارتند از:


ضعف یا خستگی

سردرد

فلاش های داغ

فشار خون بالا

درد مشترک

افسردگی (نادر)

تهوع و استفراغ (نادر)


مطالعات نشان داده اند که AI ممکن است توانایی کاهش مقدار مواد معدنی استخوان را داشته باشد که در عوض می تواند خطر ابتلا به پوکی استخوان را افزایش دهد. این نباید نگرانی بزرگی برای اکثر مصرف کنندگان استروئید باشد زیرا بسیاری از استروئیدها در واقع توانایی افزایش محتوای معدنی استخوان را دارند. صرفنظر از آن، هنگامی که به عوارض جانبی Aromasin نگاه می کنید، در حالی که آنها عمدتا در اطراف امکان پذیر هستند، احتمال کلی حوادث فردی را در بر می گیرد. همه ما به انواع داروها و هورمون ها به طور متفاوتی پاسخ می دهیم. این شامل AI مانند Aromasin به هر آخرین بر روی داروهای مبارزه با دارو در زمین و حتی در مورد بسیاری از مواد غذایی که ما می خوریم.

 

عوارض نهایی Aromasin در اطراف کلسترول خواهد بود. Aromasin، مانند همه AI ها، توانایی منفی سطح کلسترول را از بین می برد. به نظر می رسد تنها این توانایی را در سطح قابل توجهی نداشته باشد، اما هنگامی که با داده های استروئیدی معطر ترکیب شده است، نشان می دهد که در واقع ممکن است قابل توجه باشد. این موضوع می تواند موضوع نگرانی کاربر استروئید باشد زیرا بسیاری از استروئید آنابولیک توانایی تأثیر منفی بر سطح کلسترول دارند.


این مسئله است که بسیاری از کاربران استروئید توجه بسیار کمی به آن دارند. اکثر آنها بیشتر در معرض اثرات جانبی چشمگیر مانند آکنه، ریزش مو و احتباس آب قرار دارند، اما اینها واقعا مربوط نیستند. کلسترول، مسئله نگرانی است و در حالی که یک بالغ سالم برای حفظ سطح کلسترول مناسب و استفاده از استروئیدهای آنابولیک، ممکن است تلاش کند و مورد توجه شماست.

 

هنگامی که به اطلاعات سخت افزاری دست بزنید، متوجه می شویم که استفاده از تستوسترون در سطح درمانی، مانند درمان تستوسترون کم، اثر منفی بر میزان کلسترول ندارد. با این حال، داده های مشابه نشان می دهد که زمانی که همان سطح تستوسترون با AI مانند Aromasin متصل است، HDL کلسترول را می توان کاهش می یابد و یا توسط 25٪ سرکوب می شود. سپس ما دوز سطح عملکردی داریم که تأثیر متوسطی روی کلسترول HDL داشته، اما بار دیگر این امر با استفاده از یک AI خسته کننده می شود. 

با توجه به اثرات منفی بالقوه بر کلسترول، Aromasin و سایر AI ها باید در صورت لزوم استفاده شوند. بسیاری از کاربران استروئید آنابولیک به شدت به AI متکی هستند و این یک اشتباه است. ممکن است عوارض جانبی استروژن را بدون AI اجتناب کنید. این همیشه امکان پذیر نیست، اما در صورت امکان از آن باید اجتناب شود. بسیاری از SERM هایی مانند Nolvadex را پیدا خواهند کرد تا همه محافظت هایی را که لازم دارند ارائه دهند.


SERM آروماتیزه یا سطوح پایین تر سرمی استروژن را مهار نخواهد کرد، اما به گیرنده ها متصل می شود و باعث جلوگیری از اتصال استروژن می شود. این می تواند به شدت در جلوگیری از gynecomastia کمک کند. این می تواند تا حد زیادی به حفظ مقدار آب کمک کند، اما اغلب برای بسیاری از مردان کافی نیست. با این حال، اکثر مردان پیدا می کنند که آنها می توانند برای کنترل ریزش در آب کار کنند، اگر آنها بهتر کار کنند تا رژیم های غذایی خود را کنترل کنند. کالری اضافی برای رشد ضروری است، اما وقتی که بیش از حد سنگین باشد، این امر باعث حفظ آب می شود.


این امر با کربوهیدرات بیش از هر چیز دیگری بسیار درست انجام خواهد شد و با استفاده از استروئیدهای آنابولیک یا بدون آن، درست است. اگر فرد مقدار زیادی کالری مصرف می کند و استروئید معطر را به مخلوط اضافه می کند، این تنها مشکل را تحریک می کند. علاوه بر این، در نظر داشته باشید که در حالی که کالری بیش از حد برای رشد ضروری است، به طور معمول این فقط نیاز به افزایش کمی بالاتر از نگهداری دارد. افزایش کل از یک مرد به بعد بر اساس نیاز او متفاوت است، اما به ندرت آن را به عنوان فراوان که بسیاری آن را تشکیل می دهند. رژیم غذایی خود را و مصرف کربوهیدرات خود را کنترل کنید و برای کنترل احتباس آب، مقدار زیادی مصرف می کنید.

 

در حالی که SERM می تواند حفاظت زیادی را ارائه دهد، برخی هنوز به AI نیاز دارند. این در بسیاری از برنامه های هاردکور درست است و اغلب می تواند برای یک چرخه رقابت مفید باشد. با این حال، استفاده باید محدود به زمانی که لازم است. بسیاری از افرادی که چرخه استروئید آنابولیک متوسط را اجرا می کنند، که اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان آنابولیک استروئید است، از این که چگونه کمی Aromasin یا هر AI که واقعا می توانند با آن به دست آورند، شگفت زده می شوند.
 

7. خرید Aromasin (Exemestane) پودر F ROM SZOB

از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل Aromasin (Exemestane) مواد اولیه را پر کنید.

تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: