شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

فیناستراید پودر (98319-26-7)

فیناستراید پودر (98319-26-7)

فیناستراید پودر، پودر خام فیناستراید خرید فیناستراید پودر خام فیناستراید پودر، پودر فیناستراید برای فروش فیناستراید پودر supplie،


1. چه شده استفیناستراید پودر خام?


دارو فروش تحت نام تجاری پروسکار Propecia هستند و در میان دیگران، تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون (DHT) در بدن جلوگیری می کند. DHT در توسعه از هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) درگیر است.


فیناستراید است 4-azaandrost-1-ene-17-carboxamide، N-(1,1-dimethylethyl)-3-oxo-,(5α,17ß)-. فرمول تجربی فیناستراید C23H36N2O2 و وزن مولکولی آن 372.55. فیناستراید پودر کریستالی سفید با نقطه ذوب نزدیک 250 درجه سانتیگراد است آزادانه محلول کلروفرم و حلال های الکل پایین تر است اما عملا در آب نامحلول است.


فیناستراید (Propecia) برای درمان ریزش موی استفاده می شود. فیناستراید (Proscar) برای درمان عوارض از هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) در مردان با بزرگ شدن پروستات استفاده می شود. این دارو این است که برای استفاده در مردان است.

  

2. چه کندفیناستراید پودر خامکار می کند?


چرا که فولیکول های مو به یک فرآیند به نام کوچک سازی مردانه ریزش موی اتفاق می افتد. فولیکول های مو کوچک و در نهایت جلوگیری از تولید مو به دلیل تبدیل از تستوسترون معمولی را به یک فرم از تستوسترون به نام DHT. برخی از مردان سر موئی پاسخ به افزایش سطح DHT را کاهش و تولید مو نازک تر تا گاهی توقف تولید مو روی هم رفته. تا 70% مردان را بیش از طول عمر خود را تحت تاثیر قرار.


فیناستراید مهارکننده α5-ردوکتاز است به طور خاص نوع دوم و سوم ايزوزيم هاي. با مهار α5-ردوکتاز فیناستراید مانع از تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون (DHT) نوع دوم و سوم ايزوزيم هاي کاهش سطح DHT سرم 65 – 70 درصد و در سطح DHT پروستات تا 85 – 90%، منجر به جایی که بیان نوع دوم ايزوآنزيم predominates.


از آنجا که آن را فاقد اثرات مهاری قابل ملاحظه در بر خلاف مهارکننده های سه گانه از تمام ايزوزيم هاي سه از α5-ردوکتاز مانند دوتاستراید که سطح DHT در کل بدن می تواند بیش از 99% کاهش فیناستراید نه کاملا تولید DHT سرکوب Α5-ردوکتاز در نوع اول ايزوآنزيم با 100-برابر کمتر میل برای من نسبت به دوم.


مسدود کردن تولید DHT فیناستراید آندروژن فعالیت در پوست سر را کاهش می دهد. در پروستات، مهار α5-ردوکتاز حجم پروستات BPH را بهبود می بخشد و باعث کاهش خطر سرطان پروستات را کاهش می دهد. مهار α5-ردوکتاز همچنین اپیدیدیم وزن را کاهش می دهد و باعث کاهش تحرک و مورفولوژی نرمال اسپرم در اپیدیدیم.


Neurosteroids مانند 3α-آندروستن دی ال و allopregnanolone فعال کردن گیرنده های GABAA; دلیل فیناستراید مانع از شکل گیری neurosteroids، این ممکن است کمک به کاهش فعالیت های GABAA (همچنین نگاه کنید به مهارکننده های neurosteroidogenesis).


کاهش از فعال شدن گیرنده های GABAA توسط این neurosteroids در افسردگی، اضطراب و اختلال عملکرد جنسی شناخته شده است.


اگر چه میل خود برای آنزیم قابل ملاحظه ای علاوه بر مهار α5-ردوکتاز فیناستراید نیز مهار رقابتی 5β ردوکتاز (AKR1D1) یافت شده است کمتر از برای α5-ردوکتاز (منظور از قدر کمتر از α5-ردوکتاز نوع) و از این رو بعید است به اهمیت بالینی است.


فیناستراید حجم پروستات را 20 تا 30 درصد مردان مبتلا به هیپرپلازی خوش خیم پروستات را کاهش می دهد.

 

3. نحوه استفاده از فیناستراید خام پودر است؟


بزرگ شدن پروستات

پزشکان گاهی اوقات استفاده از دارو برای درمان BPH غیررسمی به عنوان بزرگ شدن پروستات شناخته شده. فیناستراید علائم مربوط به پروستات مانند اشکال در ادرار کردن، ممکن است گرفتن در طول شب به ادرار کردن، تردید در شروع ادرار کردن، بهبود و کاهش جریان ادرار. کمتر تسکین علامتی از مسدود کننده های آلفا-1 مانند تامسولوسين را فراهم می کند و تسکین علامتی شروع آهسته تر (شش ماه یا بیشتر از درمان با فیناستراید برای تعیین نتایج درمانی درمان ممکن است لازم باشد). مزایای علامت دار عمدتا در کسانی که با حجم پروستات > 40 cm3 دیده می شود. در مطالعات طولانی مدت فیناستراید اما مهارکننده های آلفا-1 نه کاهش ریسک احتباس ادراری حاد (−57% در 4 سال) و نیاز به عمل جراحی (−54% در 4 سال). اگر دارو قطع شود، هر گونه مزایای درمانی را در حدود 6-8 ماه معکوس می باشد.


ریزش موی

دارو گاهی برای درمان الگوی ریزش مو (آلوپسی آندروژنیک) در مردان تنها استفاده می شود. درمان بیشتر ریزش مو را کند می کند و فراهم می کند حدود 30 درصد بهبود در ریزش مو بعد از شش ماه درمان با تداوم اثربخشی معمولا تنها تا زمانی که مواد مخدر گرفته شده است، اگر چه در مواردی ریزش مو است کند به طور نامحدود پس از برداشت. فیناستراید نیز برای ریزش موی زنان تست شده است; نتایج بهتر از پلاسبو بودند.


رشد بیش از حد مو

فیناستراید در درمان هیرسوتیسم (بیش از حد صورت و یا بدن رشد مو) در زنان موثر یافت شده است. در یک مطالعه زنانی 89 اندوکرين به علت سندرم آدرنارک مداوم فیناستراید تولید 93 ٪ کاهش در صورت هيرسوتيسم و هيرسوتيسم 73 درصد کاهش بدن پس از 2 سال از درمان. دیگر مطالعات با استفاده از فیناستراید برای هیرسوتیسم نیز آن را به وضوح موثر اند.


زنان دگرجنس

فیناستراید گاهی در هورمون درمانی جایگزین برای زنان دگرجنس با توجه به آن خواص آنتی آندروژن در ترکیب با یک فرم از استروژن استفاده می شود. با این حال، تحقیقات کمی بالینی از دارو استفاده برای این منظور انجام شده و شواهد اثر محدود است. دارو ممکن است با عوارض جانبی مانند نشانه های افسردگی، اضطراب و افکار خودکشی است که آذرماه در فراجنسیتی همراه علاوه بر این، احتیاط هنگام تجویز دارو به زنان دگرجنس توصیه شده است جمعیت و دیگران را در معرض خطر در حال حاضر.

 

خواندن جزوه اطلاعات بیمار قبل از شروع مصرف دارو توسط داروساز خود را ارائه و هر بار تعویض کنید. اگر شما هر گونه سوال با توجه به اطلاعات به پزشک یا داروساز خود مشورت کنید.


این دارو را با دهان با یا بدون غذا، معمولا یک بار در روز، یا به عنوان کارگردانی توسط پزشک.


اگر رایانه لوحی است خرد شده یا شکسته، آن هنوز توسط زن باردار و یا زنی که حامله ممکن است باید رفتار (همچنین نگاه کنید به اقدامات احتیاطی بخش).


این دارو به طور منظم به منظور دریافت بیشترین بهره را از آن استفاده کنید. به یاد داشته باشید برای استفاده از آن در همان زمان در هر روز. قطع مصرف این دارو بدون مشورت با دکتر خود.

ممکن است 6-12 ماه متوجه سود است.


اگر وضعیت شما ادامه یابد یا بدتر اطلاع پزشک.
 

4. دوزofفیناستراید پودر خام


دوز نگهدارنده برای خوش خيم پروستات:

5 میلی گرم خوراکی یک بار در روز

نظرات:

-دوز همان در monotherapy و در درمان ترکیبی است.

 

دوز نگهدارنده برای کچلی آندروژنیک:


1 mg خوراکی یکبار در روز

برای درمان الگوی ریزش مو (آلوپسی آندروژنیک) در مردان. (ایمنی و اثر بخشی در مردان بین 18-41 سال سن با خفیف تا متوسط ریزش مو از راس و قدامی اواسط ناحیه پوست سر نشان داده شده اند):


خام فیناستراید پودر نظرات:

-قبل از مشاهده سود روزانه استفاده برای 3 ماه یا بیشتر لازم است. استفاده مداوم به حفظ سود توصیه می شود.

-خروج از درمان منجر به واژگونی اثر تبديل شده است.

استفاده: برای درمان الگوی ریزش مو (آلوپسی آندروژنیک) در مردان. (ایمنی و اثر بخشی در مردان بین 18-41 سال سن با خفیف تا متوسط ریزش مو از راس و قدامی اواسط ناحیه پوست سر نشان داده شده اند).
 

5. هشدارofفیناستراید پودر خام


داروهای دیگر ممکن است تداخل با فیناستراید داروهای تجویزی و بیش از حد داروهای ویتامین ها و محصولات گیاهی. هر یک از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را درباره تمام داروهای شما در حال حاضر استفاده می کنید و هر دارو شروع یا توقف استفاده از.


قرص فیناستراید USP در موارد زیر منع مصرف دارد:

• افزایش حساسیت به هر یک از اجزای این دارو.

• بارداری. هنگامی که آنها یا ممکن است باردار بالقوه استفاده از فیناستراید در زنان منع مصرف دارد. به دلیل قابلیت نوع دوم مهارکننده α5-ردوکتاز تبدیل تستوسترون را به α5-دی هیدروتستوسترون (DHT) مهار دارو ممکن است باعث اختلالات دستگاه تناسلی خارجی جنین پسر زن باردار است که دارو را دریافت می کند. اگر این دارو در دوران بارداری استفاده می شود یا اگر بارداری رخ می دهد در حالی که مصرف این دارو زن باردار باید از خطر بالقوه برای جنین پسر apprised.


[همچنین نگاه کنید به هشدارها و موارد احتیاط، استفاده در جمعیت های خاص چگونه Supplied/ذخیره سازی و حمل و بیمار مشاوره اطلاعات در رت، دوزهای پایین دارو تجویز در دوران بارداری ناهنجاری های دستگاه تناسلی خارجی تولید کرده اند در مردانفرزندان.


زنان خرد شده یا شکسته قرص فیناستراید USP رسیدگی باید هنگامی که باردار هستید یا بالقوه به دلیل امکان جذب دارو و پس از آن خطر بالقوه برای جنین پسر حامله باشید. قرص فیناستراید USP پوشیده شده و تماس با مواد تشکیل دهنده فعال در طول طبیعی، دست زدن به شرطی که قرص است نه شکسته یا خرد شده جلوگیری می کند
قبل از شروع درمان با قرص فیناستراید USP توجه باید به سایر شرایط اورولوژی است که نشانه های مشابه ممکن است باعث داده می شود. علاوه بر این، پروستات و سرطان پروستات همزیستی ممکن است.


بیماران با حجم ادرار زیادی باقی مانده و/یا کاهش شدت جریان ادرار باید به دقت برای uropathy انسدادی نظارت. اين بيماران كانديد دارو درمانی ممکن است.


درمان با قرص فیناستراید USP 24 هفته برای ارزیابی پارامترهای مایع منی در سالم غيرسيگاري بدون عوارض بالینی معنی دار در غلظت اسپرم و تحرک و مورفولوژی یا pH را نشان می داد. 0.6 mL (22.1%) متوسط کاهش حجم انزال با همزمان کاهش تعداد اسپرم در هر انزال مشاهده شد.


این پارامترها در محدوده طبیعی باقی می ماند و قابل برگشت پس از درمان با زمان متوسط برای بازگشت به پایه 84 هفته قطع شد.
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیofفیناستراید پودر خام?


2010 نظر کوکران به این نتیجه رسیدند که عوارض جانبی از دارو نادر استفاده برای پروستات است. در مقایسه با دارونما مردان مصرف فیناستراید، با این حال، در معرض افزايش خطر ناتوانی جنسی و اختلال نعوظ و کاهش میل جنسی و اختلال انزال برای سال اول درمان هستند. در این بررسی میزان این اثرات پس از 2-4 سال غیر قابل تشخیص از دارونما تبدیل شد و این عوارض معمولا با گذشت زمان بهتر شدم. یکی دیگر از بررسی 2010 دریافتند که وقتی برای از دست دادن مو دارو افزایش نرخ از مشکلات جنسی استفاده می شود. بررسی ۲۰۱۶ مهارکننده α5-ردوکتاز برای هیپرپلازی پروستات که ناتوانی جنسی 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد در کسانی که استفاده از آنها را داشت.


در مردان مبتلا به هیپرپلازی پروستات به استفاده از مهارکننده α5-ردوکتاز و مسدود کننده گیرنده های آدرنرژیک α1 منجر به خطر بیشتری از اختلال نعوظ در مقایسه با دو عامل به تنهایی.


فیناستراید (Propecia) برای مردان با طاسی الگوی مردانه از سال 1998 با نسبتا کم عوارض profile.1 عوارض جانبی بالقوه شامل کاهش میل جنسی و عملکرد جنسی مختل اما اکثر تحقیقات نشان می دهد که این طرف جنسی تایید شده است زمانی که مواد مخدر خارج است اثر معکوس دارد.


تعداد گزارش های جدید است که براساس پرسشنامه بیمار را نشان می دهد که عوارض جانبی جنسی فیناستراید واقع ممکن دائم و که مواد مخدر نیز علائم افسردگي و افكار خودكشي در بیمارانی که از مداوم جنسی رنج می برند ممکن است باعث عوارض جانبی. مطالعات موضوع داغ میان متخصصین پوست و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی است که در درمان بيماران مبتلا به ریزش مو شده اند و به نظر می رسد می شود معلوم نیست فقط رتبهدهی نشده است، چگونه گسترده موضوع عوارض جانبی جنسی طولانی مدت است.


فیناستراید مهارکننده های استروئید نوع دوم 5a ردوکتاز-، که با این نسخهها کار با کاهش مقدار طبیعی بدن هورمون دی هیدروتستوسترون (DHT) که باعث رشد پروستات و برای درمان عوارض از هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) در مردان با است بزرگ شدن پروستات. پروسکار بصورت عمومی در دسترس است. عوارض جانبی پروسکار عبارتند از.


ناتوانی جنسی،

از دست دادن علاقه به روابط جنسی،

مشکل داشتن ارگاسم

انزال غیر طبیعی

تورم در دست یا پا

تورم یا حساسیت در سینه های خود را

سرگیجه،

ضعف,

احساس ضعف

سردرد،

آبریزش بینی یا

بثورات پوستی.


در برخی از مردان پروسکار می تواند به کاهش میزان مایع منی در هنگام رابطه جنسی آزاد. این را بی ضرر است. پروسکار نیز ممکن است رشد مو را افزایش دهد. عوارض جانبی جنسی پروسکار پس از توقف به مصرف آن ادامه می یابد. اگر شما نگرانی هایی در مورد این عوارض را به دکتر خود صحبت کنید.


دوز توصیه شده پروسکار یک قرص (5 میلی گرم) یک بار در روز گرفته شده است. داروهای دیگر ممکن است تداخل با پروسکار. دکترتان بگویید تجویزی و بیش از حد داروهای و مکمل های شما استفاده کنید. پروسکار برای استفاده در زنان توصیه نمی شود و باید در دوران بارداری استفاده نمی شود. این دارو در زنان معمولا استفاده نمی شود. بنابراین، بعید است که در طول بارداری و یا شیردهی استفاده می شود است.
 

7. فروشفیناسترایدپودر fرامSZOB


→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه دارو را پر کنید.

→ تعریف محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

 در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

 آن خواهد شدفرستادهدر داخل12 ساعت قبل.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: