شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

فیناستراید (98319-26-7)

فیناستراید (98319-26-7)

فیناستراید یک پودر کریستالی سفید است، برای درمان ریزش موی مرد استفاده می شود که تحت نام Proscar و Propecia در میان دیگران فروخته می شود. مانع از تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون (DHT) در بدن می شود. SZOB تامین خلوص خلوص پودر خام فیناستراید خالص و خط مشی آزادسازی مجدد است. کیفیت به طور کامل تضمین شده است، کیفیت فرهنگ ماست


1. پودر خام فیناستراید چیست؟  

فیناستراید تحت نام تجاری Proscar و Propecia فروخته می شود، از تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون (DHT) در بدن جلوگیری می کند. DHT در توسعه هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) دخیل است.


فیناستراید 4-azaandrost-1-ene-17-carboxamide، N- (1،1-dimethylethyl) -3-oxo-، (5α، 17ß) - است. فرمول تجربی فیناستراید C23H36N2O2 و وزن مولکولی آن 372.55 است. فیناستراید یک پودر کریستالی سفید با نقطه ذوب در حدود 250 درجه سانتیگراد است. این محلول آزادانه در کلروفرم و حلال های الکل کمتر است، اما عملا در آب حل نمی شود.


فیناستراید (Propecia) برای درمان ریزش موی مردان استفاده می شود. فیناستراید (Proscar) برای درمان علائم هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) در مردان مبتلا به پروستات بزرگ شده است. این دارو فقط برای مردان استفاده می شود.

  

2. چگونه پودر خام فیناستراید کار می کند؟

ریزش مو مردانه اتفاق می افتد به این دلیل که فولیکول های موی حساس به یک فرآیند به نام کوچک شدن اندروژنیک هستند. فولیکول های مو کوچک می شوند و در نهایت متوقف ساختن مو به دلیل تبدیل از تستوسترون عادی به فرم تستوسترون به نام DHT. برخی از فولیکولهای موی سر مردان به افزایش سطوح DHT با کاهش و تولید موهای نازک پاسخ می دهند، تا زمانی که گاهی اوقات متوقف کردن تولید مو به طور کامل. این تا 70٪ مردان در طول عمر خود تاثیر می گذارد.


فیناستراید مهار کننده 5α-ردوکتاز است، بویژه ایزوآنزیم های نوع II و III. با مهار 5α-ردوکتاز، فیناستراید مانع تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون (DHT) توسط ایزوآنزیم های II و III می شود و در نتیجه کاهش DHT سرم در حدود 65-70٪ و در سطح DHT پروستات تا 85-90٪، جایی که بیان ایزوآنزیم نوع II غالب است.


بر خلاف مهارکننده های سه گانه ای از 3 ایزوآنزیم 5α-ردوکتاز مانند دوتاسترید که می تواند سطح DHT را در کل بدن را بیش از 99 درصد کاهش دهد، فیناستراید به طور کامل تولید DHT را سرکوب نمی کند، زیرا اثرات مهاری آن بر ایزوآنزیم نوع 5α ردوکتاز، با 100 برابر نسبت به I نسبت به II.


با مسدود کردن تولید DHT، فیناستراید فعالیت آندروژن را در پوست سر کاهش می دهد. در پروستات، مهار 5α-ردوکتاز حجم پروستات را کاهش می دهد که باعث بهبود BPH و کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات می شود. مهار 5α-ردوکتاز همچنین وزن اپیدیدیم را کاهش می دهد و حرکتی و مورفولوژی طبیعی اسپرم را در اپیدیدیم کاهش می دهد.


Neurosteroids مانند 3α-androstanediol و alopregnanolone فعال گیرنده GABAA؛ چون فیناستراید مانع از تشکیل neurosteroids می شود، ممکن است به کاهش فعالیت GABAA کمک کند (همچنین به عنوان مهار کننده neurosteroidogenesis را نیز ببینید).


کاهش افسردگی، اضطراب و اختلال عملکرد جنسی باعث کاهش فعال شدن گیرنده GABAA توسط این عصاره استروئیدها می شود.


علاوه بر مهار 5α-ردوکتاز، فیناستراید نیز به طور رقابتی مهار 5β-ردوکتاز (AKR1D1) را پیدا کرده است، گرچه وابستگی آنزیم به میزان قابل توجهی کمتر از 5α-ردوکتاز (به میزان کمتر از 5α-ردوکتاز نوع I) و از این رو بعید است که از اهمیت بالینی برخوردار باشد.


فیناستراید در مردان مبتلا به هیپرپلازی خوش خیم پروستات حجم پروستات را 20 تا 30 درصد کاهش میدهد.

 

3. نحوه استفاده از پودر خام فیناستراید؟


بزرگ شدن پروستات

پزشکان گاهی اوقات از فیناستراید برای درمان BPH استفاده می کنند که به صورت غیر رسمی به عنوان پروستات بزرگ شناخته می شوند. فیناستراید ممکن است نشانه های مرتبط با BPH را بهبود بخشد مانند ادرار کردن، افزایش طول عمر در شب برای ادرار کردن، تردید در شروع ادرار و کاهش جریان ادرار. این تسکین دهنده علائمی کمتر از مسدود کننده های آلفا 1 مانند تامسولوزین و تسکین عالیم در شروع دارد (شروع به شش ماه یا بیشتر از درمان با فیناستراید برای تعیین نتایج درمانی درمان). مزایای علائم بالینی در افراد با حجم پروستات بیشتر از 40 سانتی متر دیده می شود. در مطالعات بلند مدت فیناستراید اما مهار کننده های آلفا 1 خطر ابتلا به ادرار حاد را کم می کند (-57٪ در 4 سال) و نیاز به عمل جراحی (-54٪ در 4 سال). اگر دارو قطع شود، هرگونه مزایای درمانی در حدود 6-8 ماه معکوس می شود.


ریزش الگو

گاهی اوقات فیناستراید برای درمان ریزش مو (آلوپسی آندروژنیک) در مردان تنها استفاده می شود. درمان مو از دست رفته بیشتر می کند و پس از شش ماه درمان بهبودی حدود 30٪ در ریزش مو را تسریع می کند، اما اثربخشی معمولا تا زمانی که دارو مصرف می شود، تنها تا زمانی ادامه پیدا کند که گاهی اوقات پس از قطع دارو آرام شود. فیناستراید نیز برای ریزش مو در زنان آزمایش شده است؛ نتایج بهتر از پلاسبو نبود.


رشد مو بیش از حد

فیناستراید در درمان هیرسوتیسم (رشد بیش از حد صورت و / یا موی بدن) در زنان موثر است. در مطالعه 89 زن مبتلا به هیپرتروژنیسم به علت سندرم دائمی آدرناس، فیناستراید پس از 2 سال درمان کاهش 93٪ کاهش میزان هییرسوتیسم صورت و 73٪ کاهش میزان هیرسوتیسم بدن را نشان می دهد. سایر مطالعات با استفاده از فیناستراید برای هیرسوتیسم نیز به روشنی اثربخش بوده اند .


زنان فرانسوی

فیناستراید گاهی اوقات در درمان جایگزینی هورمون برای زنان فرانسوی به علت خواص آنتی آندروژن در ترکیب با یک فرم استروژن استفاده می شود. با این وجود، تحقیقات بالینی کمی در مورد استفاده از فیناستراید برای این هدف انجام شده است و شواهد اثربخشی محدود است. علاوه بر این، هنگام تجویز فیناستراید به زنان ترانسژنر توصیه می شود، زیرا ممکن است فیناستراید با عوارض جانبی مانند افسردگی، اضطراب و خودکشی همراه باشد ایده ها، نشانه هایی که به طور خاص در جمعیت فرانسوی و دیگران در معرض خطر بالا هستند.

 

قبل از شروع مصرف قرص فیناستراید و هر بار که یک فریزر را دریافت می کنید، جزوه اطلاعات بیمار ارائه شده توسط داروساز خود را بخوانید. اگر در مورد این اطلاعات سوالی دارید، با دکتر یا داروساز مشورت کنید.


این دارو را به صورت دهان، با غذا یا بدون غذا مصرف کنید، معمولا یک بار در روز یا به عنوان دکتر شما عمل می کند.


اگر قرص خرد شود یا شکسته شود، باید توسط یک زن باردار یا توسط یک زن که ممکن است باردار شود، تحت عمل قرار نگیرد (همچنین به بخش احتیاطی مراجعه کنید).


برای به دست آوردن بیشترین سود از این دارو به طور مرتب از این دارو استفاده کنید. به یاد داشته باشید که هر روز در همان زمان استفاده کنید. مصرف دارو را بدون مشورت با پزشک خود متوقف نکنید.

ممکن است 6 تا 12 ماه طول بکشد تا متوجه مزایایی شود.


پزشکتان را مطلع کنید اگر وضعیت تان ادامه پیدا کرد یا بدتر شد.
 

4. مصرف پودر خام فیناستراید


مصرف روزانه بزرگسالان برای هیپرپلازی خوش خیم پروستات:

5 میلی گرم خوراکی یکبار در روز

نظرات:

دوز در هر دو روش درمانی و درمان ترکیبی است.

 

مصرف بالغ برای آلوپسی آندروژنتیک:


1 میلی گرم خوراکی یکبار در روز

برای درمان ریزش موی مردان (آلوپسی آندروژنیک) فقط در مردان. (ایمنی و کارآیی در مردان بین 18 تا 41 ساله با ریزش موی ناحیه سر و گردن و ناحیه قوز زدن قدامی نشان داده شده است):


نظرات:

استفاده روزانه برای 3 ماه یا بیشتر لازم است قبل از بهره برداری مشاهده شود. استفاده مداوم برای حفظ مزایا توصیه می شود.

-استخراج درمان منجر به تغییر معکوس در عرض 12 ماه می شود.

استفاده از: برای درمان ریزش موی مردان (آلوپسی آندروژنیک) فقط در مردان. (ایمنی و کارآیی در مردان بین 18 تا 41 ساله با ریزش مو و ریزش موی سر و ناحیه قوز زدن در ناحیه قوز زدن قدامی نشان داده شده است.
 

5. هشدار O فورستراید پودر خام

داروهای دیگر ممکن است با فیناستراید ارتباط برقرار کنند، از جمله داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی. هر یک از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را درباره تمام داروهایی که در حال حاضر استفاده می کنید و هر دارویی که شروع به استفاده از آن یا استفاده از آن را متوقف می کنید، بگو.


قرصهای فیناستراید USP در موارد زیر ممنوع است:

• حساسیت نسبت به هر عنصر این دارو.

• بارداری. استفاده از فیناستراید در زنان زمانی که باردار هستند یا ممکن است به طور بالقوه باردار باشند، در معرض خطر است. به علت توانایی بازدارنده های 5α-ردوکتاز نوع II برای مهار تبدیل تستوسترون به 5α-dihydrotestosterone (DHT)، فیناستراید ممکن است باعث اختلالات ژنیتال خارجی جنین در زنان باردار شود که فیناستراید دریافت می کنند. اگر این دارو در دوران بارداری استفاده می شود یا در هنگام مصرف این دارو حاملگی رخ دهد، زن باردار باید از احتمال بالقوه برای جنین مذکر مطلع شود.


[همچنین به موارد هشدارها و اقدامات احتیاطی، استفاده در افراد خاص، نحوه تهیه و نگهداری و نگهداری و اطلاعات مشاوره در بیماران در موشهای صحرایی، دوزهای پایین فیناستراید در دوران بارداری باعث اختلالات ژنتیکی خارجی در پسران می شود.


زنان باید به علت احتمال جذب فیناستراید و احتمال بالقوه آن برای یک جنین مردانه، قرص های فیناستراید USP خرد شده یا شکسته ای را تحمل نکنند. قرصهای فیناستراید USP پوشش داده شده و از تماس با مواد تشکیل دهنده فعال در طی دستکاری نرمال جلوگیری می کنند، در صورتی که قرص ها شکسته نشده یا خرد شده اند
قبل از شروع درمان با قرصهای فیناستراید USP، باید به سایر شرایط اورولوژی که ممکن است باعث علائم مشابهی شود توجه شود. علاوه بر این، سرطان پروستات و BPH هم ممکن است با هم همسو باشند.


بیماران با حجم ادرار باقی مانده زیاد و / یا جریان ادرار را به شدت کاهش می دهند باید به علت اوروپاتی انسدادی نظارت شود. این بیماران ممکن است نامزدی برای درمان فیناستراید نباشند.


درمان با قرصهای فیناستراید USP برای 24 هفته برای ارزیابی پارامترهای مایع منی در داوطلبان سالم مرد هیچ اثری بالینی معنی داری بر روی غلظت اسپرم، تحرک، مورفولوژی و یا pH نشان نداد. 0.6 میلی لیتر (22.1٪) کاهش متوسط ​​حجم انسداد را با کاهش همراه با اسپرم در هر انسدادی مشاهده کرد.


این پارامترها در محدوده طبیعی قرار داشتند و پس از قطع درمان با زمان متوسط ​​برای بازگشت به بازه 84 هفته برگشت پذیر شدند.
 

6. آیا ممکن است عوارض جانبی از پودر خام فیناستراید؟

بررسی 2010 Cochrane نتیجه گیری کرد که عوارض جانبی از فیناستراید در هنگام استفاده از BPH نادر است. در مقایسه با دارونما، مردان مبتلا به فیناستراید با افزایش خطر ابتلا به ناتوانی جنسی، اختلال نعوظ، کاهش میل جنسی و اختلال انزال در سال اول درمان مواجه می شوند. در این بررسی، میزان این اثرات بعد از 2 تا 4 سال قابل تشخیص نیست و این عوارض جانبی معمولا در طول زمان بهبود یافته است. در سال 2010 بررسی دیگر نشان داد که در هنگام استفاده از ریزش مو، فیناستراید باعث افزایش میزان مشکلات جنسی شد. بررسی 2016 مهارکننده های 5α-ردوکتاز برای هیپرپلازی پروستات نشان داد که اختلال عملکرد جنسی در افرادی که از آنها استفاده کرد


در مردان مبتلا به هیپرپلازی پروستات، استفاده از هر دو مهار کننده 5α-ردوکتاز و مسدود کننده گیرنده های α1-adrenergic منجر به افزایش خطر اختلال نعوظ نسبت به هر دو عامل شد.


فیناستراید (Propecia) برای مردان مبتلا به طاسی التهابی از سال 1998 با عوارض جانبی نسبتا کم مورد تایید قرار گرفته است. اثرات جانبی بالقوه شامل کاهش میل جنسی و اختلال عملکرد جنسی است، اما اکثر تحقیقات نشان می دهد که این عوارض جانبی جنسی هنگامی که دارو حذف شده است


تعدادی از گزارش های جدید که بر اساس پرسشنامه های بیمار ارائه شده اند نشان می دهد که عوارض جانبی فیناستراید در واقع ممکن است دائمی باشد و این دارو همچنین ممکن است نشانه های افسردگی و افکار خودکشی را در بیماران مبتال به عوارض جانبی جنسی داشته باشد. موضوع داغ در میان متخصصین پوست و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی که برای ریزش مو درمان می شوند، هنوز معلوم نیست که موضوع عوارض جانبی جنسی طولانی مدت چیست.


فیناستراید مهارکننده نوع 5 5a-reductase استروئید است که با کاهش مقدار دی هیدروتستوسترون هورمون بدن (DHT) که باعث رشد پروستات می شود، کار می کند و برای درمان نشانه های هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) در مردان با پروستات بزرگ شده. Proscar در فرم عمومی موجود است. عوارض جانبی رایج از Proscar عبارتند از:


ناتوانی جنسی

از دست دادن علاقه به رابطه جنسی،

مشکل داشتن یک ارگاسم

انزال غیر طبیعی،

تورم در دست یا پا شما،

تورم یا حساسیت در سینه هایتان

سرگیجه

ضعف،

احساس ضعف

سردرد

آبریزش بینی، یا

بثورات پوستی.


در برخی از مردان، Proscar می تواند میزان اسپرم آزاد شده در طول رابطه جنسی را کاهش دهد. این بی ضرر است Proscar همچنین ممکن است رشد مو را افزایش دهد. عوارض جنسی Proscar ممکن است پس از قطع مصرف آن ادامه یابد. اگر نگران این عوارض جانبی هستید با پزشک خود صحبت کنید.


دوز توصیه شده از Proscar یک قرص (5 میلی گرم) یک بار در روز است. سایر داروها ممکن است با Proscar ارتباط برقرار کنند. تمام داروهای تجویزی و داروهای بدون نسخه و مکملهای مورد استفاده خود را به پزشک خود اطلاع دهید. Proscar برای استفاده در زنان توصیه نمی شود و نباید در دوران بارداری استفاده شود. این دارو معمولا در زنان استفاده نمی شود. بنابراین، بعید است که در دوران بارداری یا شیردهی استفاده شود.
 

7. خرید فیناستراید   پودر خام F rom SZOB

→ از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه فیناستراید را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد .
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e