شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر فلبنسیرین (167933-07-5)

پودر فلبنسیرین (167933-07-5)

پودر فلوبرانسرین، پودر خام فلیبانانسین، پودر فلیبانانسین، پودر فلوبانسینر خام، پودر فلیبانانسین برای فروش، پودر فلبانسیرین،


1. پودر فلوبرزرین خام چیست؟


این مقاله به طور عمده درباره یک عضو خانواده هورمونهای جنسی صحبت می کند - فلانیان دریایی.

Flibanserin شناخته شده به عنوان "زن ویاگرا"، میل جنسی را در زنان افزایش می دهد. بر خلاف ویاگرا، اعتقاد بر این است که فلیبانانسین با بازسازی تعادل شیمیایی مغز کار می کند. برای خود دارو، می تواند به عنوان یک عملکرد برای بهبود عملکرد زنان و همچنین معرفی داروهای تخصصی باشد.

 

آیا خمیر فلبانسرین پودر یک هورمون است؟

شماره فلیبنسیرین استروژن، تستوسترون و هورمون های دیگر را شامل نمی شود. Flibanserinis یک دارو روانگردان است. آن به طور خاص بر روی نورون های سروتونرژیک مغز عمل می کند و اثرات غیر مستقیم آن بر دوپامین و نوراپی نفرین دارد.

به طور کلی تصور می شود که سروتونین در مغز قرار دادن ترمز روی جنس است. فلیبسانرین ممکن است به تسکین سیستم ترمز سروتونین کمک کند، بنابراین ممکن است میل جنسی دوباره بگیرد.

 

پودر فلوبرزیرین خام بررسی اجمالی

Flibanserin، به نام "زن ویاگرا"، یک نسخه تجویزی است که برای افزایش میل جنسی و کاهش اضطراب احساسی در زنان یائسه مبتلا به اختلال تمایل جنسی (HSDD) استفاده می شود. HSDD بیشتر اختلالات جنسی گزارش شده در زنان است.


گرچه flibanserin به نام "زن ویاگرا" شناخته شده است، نحوه کارکرد آن به وضوح متفاوت از ویاگرا است. ویاگرا با افزایش جریان خون به اندام تناسلی عمل می کند، در حالی که فلیبانانسین ممکن است با اصلاح عدم تعادل انتقال دهنده های عصبی در مغز برای کمک به بازگرداندن میل جنسی بیشتر شبیه یک ضد افسردگی باشد. این اثرات را در سطح دوپامین، نوراپی نفرین، و سروتونین در مغز دارد.


Flibanserin به عنوان یک قرص می آید و به طور معمول روزانه در هنگام خواب مصرف می شود.

عوارض جانبی عوارض فلیبانانسر عبارتند از سرگیجه، حالت تهوع و خواب آلودگی. فلیبانانسین همچنین می تواند باعث خفگی، به ویژه هنگامی که با الکل مصرف شود.
پودر فلایانسرین خام

پودر خام فلیبانسرین، ماده فلبانسرین، نوعی پودر کریستالی سفید، بسیاری از تامین کنندگان محصولات استروئیدها معمولا پودر فلوبرانسیرین خلوص بالا را به صورت آنلاین خریداری می کنند، آن را به تمام انواع نام تجاری به پایان رسید Flibanserin، جزئیات از فلیبانانسین خام در SZOB به شرح زیر است:

نام: Flibanserin

CAS: 167933-07-5

فرمول مولکولی: C20H21F3N4O

وزن مولکولی: 390.4

نقطه ذوب: 225 درجه سانتی گراد

Temp ذخیره سازی: RT

رنگ: پودر کریستالی سفید

2. چگونه خمیر پودر فلبنسیرین کار می کند؟


Flibanserin دارو خوراکی است که برای درمان میل جنسی کم در زنان استفاده می شود. مکانیسم عمل flibanserin به طور کامل درک نشده است. فلوبانسین بر مغز اثر می گذارد با دخالت در ارتباط میان اعصاب مغز در مناطقی از مغز که کنترل میل جنسی و سایر احساسات لذت بخش را کنترل می کند.


عصب ها با تولید و انتشار مواد شیمیایی به نام انتقال دهنده های عصبی ارتباط برقرار می کنند. انتقال دهنده های عصبی به سایر اعصاب در این نزدیکی هست که در آن به گیرنده های اعصاب وصل می شوند. پیوستن انتقال دهنده های عصبی باعث تحریک یا مهار عملکرد ناحیه های مجاور می شود. Flibanserin چندین گیرنده در اعصاب از جمله نوع دوپامین 4 و گیرنده های 2A، 2B و 2C سروتونین را مسدود می کند.


همچنین سروتونین نوع 1A را تحریک می کند. چگونه این اثرات میل جنسی را در زنان افزایش می دهد ناشناخته است. دانشمندان بر این باورند که فلیگانسین ممکن است زمینه های مغز را تنظیم کند که میل جنسی را در زنان پیش از یائسگی با کاهش میل و علاقه جنسی کنترل می کند. FDA فیبانسیرین را در 18 اوت 2015 تایید کرد.

 

آیا Flibanserin امن است؟

داده های آزمایشگاهی بالینی به FDA در مورد فلیگانسین شامل بیش از 11،000 بیمار بود که یکی از بزرگترین مجموعه های داده ای است که در تاریخ FDA ارائه شده است. ایمنی این دارو به مراتب شدیدتر از سایر داروهای جدید تایید شده توسط FDA ارزیابی شده است.


گفته می شود که هنوز هم فالبانسرین بسیار ناشناخته است - همانند سایر داروهایی که اخیرا تایید شده است. اما عوارض جانبی جدی اما گاهی اوقات تنها پس از یک بار مصرف مواد مخدر ماهها یا سالها کشف شده است. بنابراین انتظار داریم که داروی مورد نظر خود را با دقت نظارت داشته باشید.

3. چگونگی استفاده از پودر فلبانسرین خام؟


این برای Flibanserin چیست؟

Flibanserin برای درمان زنان مبتلا به اختلال میل جنسی جنسی (HSDD؛ میل جنسی کم است که باعث ناراحتی یا اختلال بین فردی می شود) که منوپوز را تجربه نکرده اند (تغییر زندگی و پایان دوره های ماهیانه ماهانه). فيبانسرين نباید برای درمان HSDD در زناني که از يائسگي يا در مردان رنج مي برد يا به منظور بهبود عملکرد جنسی استفاده کنند. Flibanserin در یک کلاس از داروهایی است که به عنوان آنتاگونیست گيرنده 2A آگونيست / سروتونين گيرنده سروتونين 1A ناميده می شود. این کار با تغییر فعالیت سروتونین و دیگر مواد طبیعی در مغز کار می کند.

 

این دارو چگونه باید استفاده شود؟

Flibanserin به عنوان یک قرص برای دهان به نظر می رسد. این معمولا یک بار در روز به خواب می رود. هر روز فلیبانانس را در وقت خواب بگیرید. دستورالعمل های مربوط به برچسب تجویزی را با دقت بخوانید و از پزشک یا داروساز بخواهید که هر بخشی را که نمی دانید توضیح دهید. دقیقا همانطور که کارگردانی می شود، فلیبانسین را مصرف کنید. بیشتر یا کمتر از آن استفاده نکنید و یا آن را بیشتر از پزشک تجویز کنید. اگر علائم شما پس از 8 هفته درمان بهبود نداشته باشد، با پزشک خود تماس بگیرید.

 

قبل از مصرف پودر خام فيبانسرين

اگر به آلرژی به فلیگانسین، داروهای دیگر یا هر یک از مواد موجود در قرصهای فلبنسیرین حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود بخواهید و یا لیست داروها را برای راهنمای دارو راهنمایی کنید.


به پزشک و داروساز خود بگویید چه داروهای تجویزی و غیر تجویزی، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی که مصرف می کنید و یا برنامه ریزی می کنید. مطمئن شوید که داروهای ذکر شده در بخش هشدار مهم و هر یک از موارد زیر را ذکر کنید: داروهای ضد افسردگی مانند فلوکستین (Prozac، Sarafem)؛ ضد قارچ؛ سایمتیدین (Tagamet)؛ دیگوکسین (لانوکین)؛ دیفندیدرین (بنادریل)؛


داروهای اضطراب یا بیماری روانی؛ داروهای ضد تشنج مانند کاربامازپین (Epitol، Tegretol، Teril، others)، فنوباربیتال و فنیتوین (Dilantin، Phenytek)؛ داروهای ضد افسردگی برای کنترل درد؛ ضد بارداری خوراکی؛ مهارکننده های پروتئین پمپ از جمله دکسلانوسپارازول (دگزیلانت)، اسموپرازول (Nexium، Vimovo)، لانوسپروزول (Prevacid)، اومپرازول (Prilosec)،


پنتوپرازول (پروتونیک) یا رابپرازول (Aciphex)؛ رانیتیدین (زانتیک)؛ rifabutin (میکوبوتین)؛ ریفامپین (Rifadin، Rimactane، در Rifamate، در Rifater)؛ آرام بخش sirolimus (Rapamune)؛ قرص خواب و آرامش بخش. ممکن است پزشک شما دزهای داروهایتان را تغییر دهد یا برای عوارض جانبی دقت کنید.


به پزشک خود بگویید چه محصولات گیاهی مصرف می کنید، به ویژه جینکو، رزوراترول و سنتور جان.


اگر باردار هستید، قصد باردار شدن یا شیردهی دارید، به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در هنگام مصرف فلیگانسین باردار شوید، با پزشک خود تماس بگیرید. هنگام مصرف فلیگانسین، شیر مادر تغذیه نکنید.


شما باید بدانید که flibanserin ممکن است شما را خواب آلود. یک ماشین را رانندگی کنید یا ماشین را تا حداقل 6 ساعت بعد از دوز فلیگانسین مصرف نکنید و تا زمانی که بدانید چگونه این دارو بر شما تاثیر می گذارد.


در حین مصرف Flibanserin

در حالی که شما فلیبانانسین را مصرف می کنید، لطفا به این موضوع توجه داشته باشید:

فلیبنسیرین و الکل

مصرف الکل در هنگام مصرف فلیگانسین باعث ایجاد واکنش های خطرناک می شود.

در هنگام مصرف این دارو از نوشیدن الکل اجتناب کنید.

 

فلیبنسیرین و گریپ فروت

در صورت مصرف Flibanserin، گریپ فروت را مصرف نکنید یا قبل از مصرف گریپ فروت یا گریپ فروت در هنگام مصرف فلبانسیرین با پزشک خود مشورت کنید. میوه ممکن است با چگونگی اثر دارو در بدن تداخل داشته باشد.

 

فلیگانسین ممکن است شما را سرگیجه یا خسته کند.

رانندگی یا انجام فعالیتهایی که به هشدار نیاز دارند، تا زمانی که بدانید چگونه این دارو بر شما تاثیر می گذارد. فلینیانسیرین ممکن است تفکر یا واکنش شما را مختل کند. قبل از اینکه فلیبانانسین را مصرف کنید، نباید از رانندگی یا استفاده از ماشین آلات برای حداقل 6 ساعت استفاده کنید، تا زمانی که شما بدانید که چگونه این دارو بر شما تاثیر می گذارد. سرماخوردگی یا فشار خون پایین می تواند باعث سقوط یا سایر حوادث شود.

 

اجتناب از مصرف یک مکمل گیاهی حاوی: گینکگو، رزوراترول، و یا سنتور جانوری.

اجتناب از صعود سریع از موقعیت نشسته یا دروغ، یا ممکن است احساس سرگیجه کنید. برای جلوگیری از افتادن به آرامی و پایدار باشید.

 

پس از مصرف Flibanserin

پس از مصرف Flibanserin، مهم این است که چگونه آن را ذخیره و دفع کنید، حالا بیایید یاد بگیریم.

این دارو را در ظرفی که در آن قرار داده شده است، محکم بسته و در دسترس کودکان قرار دهید. آن را در دمای اتاق و از گرما و رطوبت اضافی (در حمام) نگهداری کنید.

 

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی برای اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و دیگر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، شما نباید این دارو را در توالت بشویید. در عوض، بهترین راه برای از بین بردن داروهایتان، از طریق یک برنامه برداشت پزشکی است. با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله / بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا درباره برنامه های بازداشت در جامعه خود یاد بگیرید.

 

مهم است که تمام داروها را از بین نگذارید و به اطفال دسترسی داشته باشید زیرا بسیاری از ظروف (مانند متخصصان هفتگی قرص و کسانی که برای قطره چشم، کرم ها، تکه ها و استنشاقی ها) مقاوم نیستند و بچه های کوچک می توانند به راحتی آنها را باز کنند. برای محافظت از کودکان جوان در معرض مسمومیت، همیشه قفل های ایمنی را ببندید و بلافاصله دارو را در یک مکان امن قرار دهید - یکی از آن ها که دور و دور از دید و رسیدن آن است.

 

چه داروهای دیگری بر flibanserin تاثیر می گذارد؟

مصرف این دارو با داروهای دیگر که باعث خواب آلودگی یا کاهش فشار خون می شود می تواند این اثر را بدتر کند. قبل از مصرف فلیگانسین با قرص خواب، داروهای ضد درد، آرامش عضله یا دارو برای اضطراب، افسردگی یا تشنج، از پزشک خود بپرسید.


به پزشک خود در مورد تمام داروهای فعلی خود بگویید و هرچه شروع یا متوقف کنید، به ویژه:

سایمتیدین؛

gingko biloba؛

رزوراترول؛ یا

مخمر سنت جان.

این لیست کامل نیست. سایر داروها ممکن است با فلیبانانسین ارتباط برقرار کنند، از جمله داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی. همه تعاملات احتمالی در این راهنمای دارویی ذکر نشده است.

4. مصرف پودر فيبانسرين خام


100 میلی گرم خوراکی یک بار در روز در زمان خواب

مدت زمان درمان: پس از 8 هفته این دارو باید قطع شود اگر بیمار بهبود علائم را گزارش نکند.


نظرات: این دارو برای افزایش عملکرد جنسی مشخص نیست و برای درمان در زنان یائسه یا در مردان مشخص نیست.


استفاده از: درمان زنان قبل از یائسگی با اختلال تمایل جنسی ژن هیپوفیز (HSDD) به دست آمده با توجه به میل جنسی کم است که دچار آشفتگی مشخص یا مشکل بین فردی می شود و به علت وضعیت پزشکی یا روان درمانی همسایگی، مشکلات در رابطه یا اثرات یک داروی یا داروی دیگر.

 

تنظیم مقادیر کلیه

داده ها در دسترس نیست

تنظیم دوز کبدی

در بیماران مبتلا به اختلال کبدی معکوس


تنظیمات دز

اگر شروع این دارو پس از استفاده از محرک متوسط یا قوی CYP450 3A4:

شروع این دارو 2 هفته پس از آخرین دوز inhibitor CYP450 3A4.

 

اگر شروع یک مهارکننده قوی یا قوی CYP450 3A4 پس از استفاده از این دارو:

2 روز پس از آخرین دوز دارو، بازدارنده CYP450 3A4 را شروع کنید.

 

بیش از حد فلیابانسیرین

اگر شما مشکوک به بیش از حد است، بلافاصله با یک مرکز کنترل سم یا اتاق اورژانس تماس بگیرید. شما می توانید با یک مرکز کنترل سم در 800-222-1222 تماس بگیرید.

 

دوز فوری از فلیگانسین

اگر دوز فلیبنسیرین را از دست ندهید، در روز بعد دوز بعدی را در وقت خواب بگیرید.

دوز دارو را دو برابر نکنید و یا داروهای اضافی مصرف کنید تا برای دوز مصرف نکنید.

 
5. هشدار از طریق پودر فلوبرزیرین خام


با الکل مخالف است

استفاده از الکل باعث افزایش خطر افت فشار خون و انسنکوپیک می شود. بنابراین، مصرف الکل مخالف است


قبل از تجویز فلیبانانسین، احتمال حصول اطمینان از الکل، با در نظر گرفتن رفتار فعلی و گذشته نوشیدن بیمار و سایر سابقه های اجتماعی و پزشکی مربوطه را ارزیابی کنید


مشاوره در مورد بیماران فلیبانانسین را در مورد اهمیت عدم استفاده از الکل توصیه می کند


به علت افزایش خطر افت فشار خون و سنکوپ ناشی از تعامل با الکل، فلیبانانسین تنها از طریق یک برنامه محدود تحت ارزیابی ریسک و استراتژی کاهش ریسک (REMS) به نام ADDYI REMS

 

ضد باکتری با مهارکننده های قوی یا قوی CYP3A4

همکاری با مهارکننده های متوسط یا قوی CYP3A4 باعث افزایش غلظت فلیگانسین می شود، که می تواند باعث فشار خون شدید و انسداد انسداد شود

بنابراین، استفاده از مهارکننده های متوسط یا قوی CYP3A4 غیرقابل توصیف است

در بیماران مبتلا به اختلال کبدی معکوس

برای مصرف با هرگونه اختلال در کبد مشکوک است

قرار گرفتن در معرض Flibanserin در بیماران مبتلا به اختلال کبدی، در مقایسه با افرادی که دارای عملکرد نرمال کبدی هستند، 4.5 برابر افزایش پیدا می کند، افزایش خطر افت فشار خون، انسنکوپیک و افسردگی CNS
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر فلوبرزرین خام ؟


اثرات جانبی متداول فلبانسیرین

اگر هر کدام از عوارض جانبی شدید یا ناپدید می شوند، به پزشک خود بگویید:

 

سرماخوردگی

حالت تهوع

خواب آلودگی

بیخوابی

دهان خشک

عوارض جانبی جدی فلیبانانسین

در صورت بروز هر یک از عوارض جانبی جدی، به پزشک خود بگویید:

 

نابودی یا از دست دادن هوشیاری

سرگیجه شدید یا خواب آلودگی

علائم فشار خون بسیار پایین (ممکن است شامل سرگیجه، حالت تهوع، پوست ملایم، بینایی تیره، افسردگی یا سرگیجه)

این لیست تمام عوارض جانبی را شامل نمی شود، لطفا تصمیمات خود را در مورد detaiks بررسی کنید.
 

7. خرید فلیبانسرین   پودر فریزر SZOB

چگونه برای خرید پودر فلبنسیرین دارویی از شرکت SZOB خام؟

→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه فلیبانانسین را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
Hot Tags: SZOB، ok-biotech.com، Flibanserin، 167933-07-5، پودر فلبیانسرین، پودر خام فلیبانانسین، پودر فلوبانسینر، پودر فلوبانسینر خام، پودر فلیبانانسین برای فروش، پودر فلبانسیرین،
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: