شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر Flibanserlin HCL (147359-76-0)

پودر Flibanserlin HCL (147359-76-0)

پودر فلوبرانسرین هیدروکلراید، پودر خالص فلیبنسیرین هیدروکلریدهای، پودر خالص Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserin Hydrochloride برای فروش، پودر Flibanserin Hydrochloride powder، پودر Flibanserlin HCL، پودر Flibanserlin HCL، پودر Flibanserlin HCL، Flibanserlin HCL powder supplie،


1. پودر فلبانسرین هیدروکلرید خام چیست؟


Flibanserin Hydrochloride یک عامل سیستم عصبی مرکزی است که برای درمان اختلال میل جنسی کم در زنان مبتلا به یائسگی استفاده می شود. Flibanserin Hydrochloride دارو برای درمان زنان قبل از یائسگی با اختلال تمایل جنسی (HSDD) است، نحوه عملکرد آن مشابه فلیبانانسین است، همچنین دارای عوارض جانبی مشابه با Flibanserin است. در مقایسه با Flibanserin، تفاوت ها Flibanserin Hydrochloride بیشتر است موثر، ارزانتر از قیمت.

 

پودر فلبانسرین هیدروکلراید خام ؟

پودر خالص Flibanserin Hydrochloride، ماده Flibanserin Hydrochloride، یک نوع پودر کریستال سفید یا خاموش سفید یا خالص زرد، بسیاری از محصولات استروئیدها معمولا پودر فلوبرستر هیدروکلراید خالص را به صورت آنلاین خریداری می کنند، آن را به تمام انواع نام تجاری به پایان رسید Flibanserin Hydrochloride، جزئیات از Flibanserin Hydrochloride خام در SZOB به شرح زیر است:


نام: هیدروکلراید Flibnaserin

CAS: 147359-76-0

فرمول مولکولی: C20H21F3N4O · CIH

وزن مولکولی: 344.49

نقطه ذوب: 118 ℃

Temp ذخیره سازی: RT

رنگ: پودر کریستالی سفید یا خاموش سفید یا خالص زرد
 

2. پودر فلبانسرین هیدروکلراید خام   آثار؟


Flibanserin Hydrochloride بر روی سه ماده شیمیایی مهم مغز کار می کند: دوپامین، نوراپی نفرین و سروتونین. این مواد شیمیایی انتقال دهنده های عصبی هستند. آنها مسئول ارسال سیگنال بین مغز و سایر قسمت های بدن از طریق سیستم عصبی هستند.


دوپامین و نوراپی نفرین با هیجان جنسی درگیر هستند. با این حال، سروتونین باعث مهار جنسی می شود و ممکن است باعث کاهش میل جنسی شود. تصور می شود که اگر این مواد شیمیایی از حد متعادل برخوردار باشند - اگر سطح دوپامین و نورافیرین بیش از حد پایین باشد و یا سطح سروتونین بیش از حد باشد، یک زن ممکن است احساس میل جنسی کمتری داشته باشد.


Flibanserin Hydrochloride با بالا بردن سطح دوپامین و نوراپی نفرین با کاهش سطح سروتونین کار می کند. به این ترتیب، مواد شیمیایی که به ترویج میل جنسی کمک می کنند افزایش می یابد و یکی از آن ها می تواند باعث کاهش میل شود.


کاربرد Flibanserin Hydrochloride:

Flibansetrin hcl دارای میل بالایی برای گیرنده های سروتونین در مغز است: آن را به عنوان آگونیست در 5-HT1A و یک آنتاگونیست در 5-HT2A عمل می کند. فیبانسین در in vivo به طور مساوی به گیرنده های 5-HT1A و 5-HT2A متصل می شود. با این حال، در سطوح بالاتر 5-HT مغز (به عنوان مثال تحت استرس)، Flibanserin Hydrochloride ممکن است گیرنده 5-HT2A را در نسبت بیشتر نسبت به گیرنده های 5-HT (1A) اشغال کند. همچنین ممکن است نسبت به گیرنده های D4 (دوپامین) و 5-HT2B و 5-HTB2C متفاوتی داشته باشد. اثر آن بر گیرنده های عصبی انتقال دهنده می تواند موجب کاهش سطح سروتونین و افزایش سطح دوپامین و نوراپی نفرین شود که می تواند در پردازش پاداش نقش داشته باشد.

 

استفاده از پزشکی

Flibanserin Hydrochloride برای اختلال میل جنسی در میان زنان استفاده می شود. افرادی که Flibanserin Hydrochloride دریافت می کنند 0.5 بار در مقایسه با پلاسبو در تعداد دفعاتی که "رضایت بخش بودن وقایع جنسی" دارند، گزارش شده است. در افرادی که فلیگانسین داشتند، از 2/8 تا 4/5 بار در ماه افزایش یافت، در حالی که زنان دریافت کننده پلاسبو همچنین افزایش «رضایت بخش بودن وقایع جنسی» را از 7/2 به 7/3 بار در ماه افزایش دادند. شروع اثر فلیگانسین از زمان اول پس از 4 هفته های درمان و در طول دوره درمان نگهداری می شود.

 

اثر Flibanserin Hydrochloride در سه مرحله 3 آزمایش بالینی مورد بررسی قرار گرفت. هر کدام از سه آزمایش دارای دو نقطه پایانی اولیه بودند، یکی برای رضایت از وقایع جنسی (SSEs) و دیگری برای میل جنسی. هر یک از این 3 آزمایش همچنین یک نقطه پایانی ثانویه داشت که دوری را با میل جنسی مقایسه می کرد. تمام سه آزمایش نشان داد که فلیبانانسین افزایش تعداد SSE ها و کاهش شدت افسردگی مربوط به میل جنسی را افزایش داد. دو آزمایش اول از یک دفترچه خاطرات الکترونیکی برای اندازه گیری میل جنسی استفاده کردند و افزایش پیدا نکردند. این دو آزمایش همچنین میل جنسی را با استفاده از شاخص عملکرد جنسی زنان (FSFI) به عنوان نقطه پایانی ثانویه اندازه گیری کردند و با استفاده از این اندازه گیری افزایش یافت. FSFI به عنوان نقطه پایانی اولیه برای میل جنسی در محاکمه سوم مورد استفاده قرار گرفت و دوباره افزایش قابل توجهی را نشان داد.

 

آیا Flibanserin Hydrochloride واقعا موثر است؟

مثل این نیست که یک آزمایش خون برای میل جنسی زن وجود دارد؛ Thorp می گوید، میزان میل جنسی شما به اندازه گیری ذهنی صرفا در مقایسه با ویاگرا است که عوامل قابل اندازه گیری مانند قدرت و مدت زمان نعوظ را تغییر می دهد. لیا S. Millheiser، MD، استادیار بالینی است که در مامایی و جراحی زنان و مدیر برنامه های پزشکی جنسی زنان دانشگاه استنفورد می گوید، حتی اگر اثرات کوچک شده توسط تفسیر FDA باشد، آنها می توانند دنیایی از تفاوت را برای زن مناسب ایجاد کنند. مدرسه پزشکی. او می گوید: "اگر به او گفتم" می توانم یک یا دو رویداد جنسی را در هر ماه بهبود دهم "، او در حال حاضر به شدت تحت تأثیر اعتماد به نفس او قرار گرفته است. Thorp می گوید: این همیشه همیشه افراد را در پانل های مشاوره متقاعد نکرده است، یعنی مردان که یک یا دو ماه دیگر در مواجهه با رضایت جنسی قرار می گیرند، بسیار بی اهمیت اند.
 

3. چگونه از پودر فلبانسرین هیدروکلرید خام استفاده کنید ؟


قبل از مصرف Flibanserin Hydrochloride

در هنگام مصرف Flibanserin Hydrochloride نباید الکل مصرف کنید. ممکن است به شما فشار خون خطرناکی را کاهش دهد. اگر فلیسبانین هیدروکلراید آلرژیک دارید، نباید از Flibanserin Hydrochloride استفاده کنید، یا اگر شما:

فشار خون پایین؛

سابقه الکل یا اعتیاد به مواد مخدر؛

بیماری کبد؛

سابقه افسردگی یا بیماری روحی؛ یا

اگر در حال حاضر مشروبات الکلی مصرف میکنید

بعضی از داروها می توانند هنگام استفاده با Flibanserin Hydrochloride اثرات ناخواسته یا خطرناکی داشته باشند.

 

اگر از یکی از داروهای زیر استفاده کنید، پزشک ممکن است نیاز به تغییر برنامه درمان داشته باشد:

nefazodone؛

یک آنتی بیوتیک - سیپروفلوکساسین، کلاریترومایسین، اریترومایسین، تلییدرومایسین؛

داروهای ضد قارچی - فلوکونازول، آنترواکونازول، کتوکونازول، posaconazole؛

داروهای ضد ویروسی برای درمان هپاتیت C - boceprevir، telaprevir؛

داروهای قلب یا فشار خون - conivaptan، diltiazem، verapamil؛ یا

داروهای اچ آی وی یا ایدز - اتازنایوار، فوزامرprenavir، indinavir، nelfinavir، ritonavir، sakvinavir.

 

برای اطمینان از اینکه Flibanserin Hydrochloride برای شما امن است، به پزشک خود بگویید اگر شما:

سابقه مصرف الکل یا اعتیاد به مواد مخدر.


مشخص نیست که آیا Flibanserin Hydrochloride به یک نوزاد متولد نشده آسیب می رساند. اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید، به پزشک خود بگویید.


شناخته شده نیست که آیا Flibanserin Hydrochloride به شیر مادر منتقل می شود یا اینکه ممکن است به یک کودک پرستار آسیب برساند. هنگام استفاده از این دارو نباید سینه بگذارید.


Flibanserin Hydrochloride برای هر کسی که کمتر از 18 سال دارد استفاده نمی شود.

 

در حالی که شما مصرف Flibanserin Hydrochloride

در حالی که Flibanserin Hydrochloride را مصرف می کنید، لطفا از انجام موارد زیر جلوگیری کنید:

در مصرف Flibanserin Hydrochloride الکل مصرف نکنید. نوشیدن الکل با این دارو می تواند عوارض جانبی خطرناک یا ناخواسته ایجاد کند.

لری گریپ فروت و آب گریپ فروت ممکن است با فلبانسرین منجر به عوارض جانبی ناخواسته شود. اجتناب از مصرف گریپ فروت در هنگام مصرف آدیدی.

از مصرف مکمل های گیاهی حاوی: گینگو، رزوراترول، و یا سنتور استفاده کنید.

Flibanserin Hydrochloride ممکن است فکر یا واکنش شما را مختل کند. قبل از مصرف این دارو حداقل 6 ساعت قبل از رانندگی یا استفاده از ماشین آلات اجتناب کنید، و تا زمانی که بدانید چطور این دارو بر شما تاثیر می گذارد. سرماخوردگی یا فشار خون پایین می تواند باعث سقوط یا سایر حوادث شود.

از جلوگیری از بالا رفتن از موقعیت نشسته یا دروغ جلوگیری کنید، یا ممکن است دچار سرگیجه شوید. برای جلوگیری از افتادن به آرامی و پایدار باشید.

 

پس از مصرف Flibanserin Hydrochloride

پس از مصرف Flibanserin Hydrochloride ، مهم این است که چگونه آن را ذخیره و دفع کنید، حالا بیایید یاد بگیریم.


این دارو را در ظرفی که در آن قرار داده شده است، محکم بسته و در دسترس کودکان قرار دهید. آن را در دمای اتاق و از گرما و رطوبت اضافی (در حمام) نگهداری کنید.


داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی برای اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و دیگر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، شما نباید این دارو را در توالت بشویید. در عوض، بهترین راه برای از بین بردن داروهایتان، از طریق یک برنامه برداشت پزشکی است. با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله / بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا درباره برنامه های بازداشت در جامعه خود یاد بگیرید.


مهم است که تمام داروها را از بین نگذارید و به اطفال دسترسی داشته باشید زیرا بسیاری از ظروف (مانند متخصصان هفتگی قرص و کسانی که برای قطره چشم، کرم ها، تکه ها و استنشاقی ها) مقاوم نیستند و بچه های کوچک می توانند به راحتی آنها را باز کنند. برای محافظت از کودکان جوان در معرض مسمومیت، همیشه قفل های ایمنی را ببندید و بلافاصله دارو را در یک مکان امن قرار دهید - یکی از آن ها که دور و دور از دید و رسیدن آن است.
تداخلات دارویی Flibnaserin Hydrochloride چیست؟


ضد بارداری خوراکی و سایر ضعف های CYP3A4

این داروها می توانند غلظت Adyi را افزایش دهند که منجر به افزایش خطر ابتلا به عوارض جانبی می شود. مؤثرترین ضعف های مهار کننده CYP3A4 شامل داروهای ضد بارداری خوراکی، سایمتیدین، فلوکستین، گینکو بیوبا و رانیتیدین می باشد.

 

قوی مهار کننده های CYP2C19

مهار کننده های قوی CYP2C19 همچنین می توانند غلظت آدیوی را افزایش دهند. مهارکننده های متداول CYP2C19 مهار کننده های پروتون پمپ (به عنوان مثال، Prilosec)، مهار کننده های بازجذب سروتونین انتخابی (مثلا Prozac)، بنزودیازپین ها و ضد قارچ ها هستند.

 

CYP3A4 Inducers

غلظت هیدروکلرید Flibnaserin به طور قابل توجهی توسط القا کننده CYP3A4 کاهش می یابد. استفاده از ADDYI با القاء CYP3A4 توصیه نمی شود. القا کنندگان متداول CYP3A4 شامل کاربامازپین، ریفامپین، rifapentine و داروی سنت جان است .

 

دیگوکسین

استفاده همزمان از Flibnaserin Hydrochloride و دیگوکسین باعث افزایش غلظت دیگوکسین می شود. در حالی که Flibnaserin Hydrochloride، غلظت دیگوکسین باید کنترل شود.

 

الکل و مهار کننده های CYP3A4

فلبنزرین هیدروکلراید با مصرف الکل، مهارکننده های قوی یا قوی CYP3A4 و اختلال در کبد، منع مصرف دارد. مصرف همزمان از الکل باعث افزایش فشارخون، انسداد و افسردگی در ناحیه CNS می شود. استفاده از مهارکننده های مؤثر یا قوی CYP3A4 خطر ابتلا به هیپوتانسیون و سنکوپ را افزایش می دهد

 

مهار کننده های مؤثر CYP3A4 عبارتند از: آمپرناویر، آتازانویور، سیپروفلوکساسین، دیلیتازیم، اریترومایسین، فلوکونازول، فوزاپنورویر، وراپامیل و آب گریپ فروت

 

مهار کننده های قوی CYP3A4 عبارتند از: کتوکونازول، اتراکونازول، posaconazole، کلاریترومایسین، نافازودون، ریتوناویر، ساکوینور، نلفینوویر، وینینوویر، بوتتریریر، تلآاپروویر، تلی تریرومایسین و کویوپاتان

 

اختلال در کبد: هرگونه اختلال در عملکرد کبدی می تواند منجر به افزایش 4.5 برابر غلظت Flibnaserin Hydrochloride شود.
 

4. استفاده از پودر فلوبرستر هیدروکلراید خام


توصیه دوز فلبنزرین هیدروکلراید

Flibnaserin Hydrochloride را دقیقا همانطور که تجویز شده است. Flibnaserin Hydrochloride به شکل قرص می آید و یک بار در روز، در هنگام خواب، 100 میلی گرم یکبار در روز مصرف می شود.

Flibnaserin Hydrochloride را فقط در زمان خواب ببینید. مصرف Flibnaserin Hydrochloride در زمان دیگری غیر از زمان خواب، ممکن است خطر ابتلا به فشار خون پایین، غش کردن (از دست دادن هوشیاری)، آسیب اتفاقی و خواب آلودگی را افزایش دهد.

 

چه اتفاقی می افتد اگر من دوز دارم؟

اگر دوز Flibnaserin Hydrochloride را از دست ندهید، دوز از دست رفته خود را از دست ندهید. دوز بعدی خود را بعد از خواب در روز بعد بگذارید. صبح روز بعد Flibnaserin Hydrochloride را مصرف نکنید یا دوز بعدی خود را دو برابر کنید. اگر بیش از حد Flibnaserin Hydrochloride مصرف کنید، با پزشک خود تماس بگیرید.

 

چه اتفاقی می افتد اگر من بیش از حد مصرف کنم؟

اگر بیش از حد Flibnaserin Hydrochloride را مصرف کنید، از مرکز مراقبت های بهداشتی خود یا مرکز کنترل سموم خود تماس بگیرید، یا از اورژانس پزشکی اورژانسی بخواهید. خط خط سم را در 1-800-222-1222 تماس بگیرید.

 

اگر علائم HSDD پس از مصرف 8 بار فلوبنزرین هیدروکلرید را بهبود ببخشید، به پزشک خود اطلاع دهید.
 

5. هشدار از طریق پودر فلایانسرین هیدروکلرید خام


در هنگام مصرف فلبنزرین هیدروکلرید، الکل مصرف نکنید. استفاده از فلبنزرین هیدروکلراید و الکل خطر ابتلا به فشار خون بالا و سنکوپ را افزایش می دهد؛ بنابراین، مصرف الکل مخالف است.

 

هیپوتانسیون شدید و انسداد سینوسی می تواند به عنوان مثال ccur زمانی که Flibnaserin Hydrochloride، با مهار کننده های متوسط یا قوی CYP3A4 یا در بیماران مبتلا به اختلال کبدی استفاده می شود؛ بنابراین، Flibnaserin Hydrochloride، استفاده از این تنظیمات، منع مصرف دارد.

 

Flibnaserin Hydrochloride تنها از طریق برنامه استراتژی ارزیابی ریسک و کاهش ریسک Flibnaserin Hydrochloride (REMS) به دلیل افزایش خطر ابتلا به فشار خون شدید و کم خونی (از دست دادن هوشیاری) با مصرف الکل در دسترس است. شما می توانید Flibnaserin Hydrochloride را از داروخانه هایی که در برنامه رمیس Flibnaserin Hydrochloride ثبت نام کرده اید دریافت کنید.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر فلبانسرین هیدروکلرید خام؟


 

در کنار اثرات مورد نیاز، دارو ممکن است برخی از اثرات ناخواسته را ایجاد کند. اگرچه تمام این عوارض جانبی ممکن است رخ ندهد، اما اگر رخ دهد، ممکن است به مراقبت پزشکی نیاز داشته باشند.

 

بیشتر رایج

چشم دید نازک

سردرگمی

سرگیجه، سرگیجه یا سرگیجه، به ویژه هنگامی که به طور ناگهانی از موضع دروغگو یا نشسته بالا میرود

عرق کردن

ل   خستگی یا ضعف غیرمعمول

خواب آلودگی یا خواب آلودگی غیرمعمول

 

کمتر رایج

احساس حرکت مداوم خود و محیط اطراف

احساس چرخش

 

نادر

التهاب

لیتر تب

حالت تهوع

گرفتگی شدید

معده یا درد شکمی کم است

من استفراغ میکنم


برخی عوارض جانبی ممکن است اتفاق بیفتند که معمولا به مراقبت پزشکی نیاز ندارند. این عوارض جانبی ممکن است در طول درمان باقی بماند زیرا بدن شما به دارو تنظیم می کند. همچنین ممکن است متخصص مراقبت های بهداشتی شما بتواند به شما در مورد راه های پیشگیری یا کاهش برخی از این عوارض جانبی بگوید. اگر هر یک از عوارض جانبی زیر را ادامه دهید یا ناراحت کننده باشید یا اگر در مورد آنها سوالی دارید، با پزشک حرفه ای خود مشورت کنید
 

7. خرید پودر فلبنزرین هیدروکلراید از طریق SZOB


چگونه برای خرید پودر فلبنزرین هیدروکلراید دارویی از شرکت SZOB خام؟

→ از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و از دستورالعمل های مواد فلبناسرین Hydrochlorideraw را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.Hot Tags: پودر خالص Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserin Hydrochloride، فروش پودر Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserin Hydrochloride، پودر خالص Flibanserin Hydrochloride، پودر Flibanserlin HCL، خرید پودر Flibanserlin HCL، پودر Flibanserlin HCL برای فروش، Flibanserlin HCL powder supplie،
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: