شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر Flumethasone (2135-17-3)

پودر Flumethasone (2135-17-3)

برای کاهش پودر درد، پودر Flumethasone، خرید پودر Flumethasone، پودر Flumethasone خام، پودر Flumethasone برای فروش، پودر خام Flumethasone، پودر Flumethasone پودر،


1. پودر Flumethasone خام چیست؟


Flumethasone برای درمان برخی از انواع عفونت های گوش خارجی استفاده می شود. این کمک می کند تا تورم، خارش، قرمزی و ناراحتی در گوش کاهش یابد. این قطعه گوش شامل هر دو فلوماتاسون، یک کورتیکواستروئید ضد التهابی و کلووینول، یک آنتی بیوتیک است که رشد برخی از باکتری ها و قارچ ها را متوقف می کند. این دارو فقط انواع خاصی از عفونت های گوش و قارچی را مورد توجه قرار می دهد. این کار برای سایر انواع عفونت های گوش نخواهد بود. استفاده غیر ضروری یا بیش از حد از هر آنتی بیوتیک می تواند منجر به کاهش اثر بخشی آن شود. این دارو نباید در کودکان کمتر از 2 سال استفاده شود.


مترادف: 6α، 9α-Difluoro-16α-methyl-11β، 17α، 21-trihydroxy-1،4-pregnadiene-3،20-dione، 6α، 9α-Difluoro-16α-methylprednisolone، 6α-Fluorodexamethasone .


Flumetasone (INN؛ یا Flumethasone) یک کورتیکواستروئید برای استفاده موضعی است. نام های تجاری عبارتند از Locacorten، Locorten و Orsalin. این دارو در ترکیب با کلویکوینول، تحت نام تجاری Locacorten-Vioform (در برخی از کشورها Locorten-Vioform)، برای درمان عفونت اوتیت و اتومیکوز در دسترس است. برچسب ها: Ceritinib. این معمولا به عنوان پروموتراپی اسید پیلولیک اسید فلومتازون پویولات فرموله می شود. Flumethasone 420 برابر قویتر از کورتیزون در یک مدل حیوانی برای فعالیت ضد التهابی است.

2. چگونه پودر خام Flumethasone کار می کند؟


Flumethasone یک آگونیست گیرنده گلوکوکورتیکوئید است. این پیچیده به هسته متصل می شود و موجب فعال شدن و سرکوب گوناگون ژنتیکی می شود. به نظر می رسد اقدامات ضد التهابی کورتیکوستروئید شامل لیپو کورتین ها، پروتئین مهار کننده فسفولیپاز A2 است که از طریق مهار اسید آراکیدونیک، بیوسنتز prostaglandins و leukotrienes را کنترل می کند.


سیستم ایمنی توسط کورتیکواستروئیدها به علت کاهش عملکرد سیستم لنفاوی، کاهش میزان ایمونوگلوبولین و متابولیسم، بارندگی لنفوسیتوپنی و مداخله در اتصال آنتی ژن به آنتی بادی سرکوب می شود. Flumethasone به transcortin پلاسما متصل می شود و هنگامی که به transcortin محدود نمی شود فعال می شود.

3. چگونه از پودر فلومتازون استفاده کنید؟


Flumethasone pivalate یک ترکیب استرپتوکوئیدی است که با ضد التهابی، ضد حساس به تشنج و اثرات رزونوکورتیکواستروئیدی همراه است. کاهش سریع التهاب، اگزودا و خارش پس از اعمال جراحی بهبود می یابد. معمولا در عمل دامپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و در آزمایشات کورتیزو مورد استفاده قرار گرفته است تا مطالعات پیشرفته مورچه های خوک را بررسی کند.


قطره های گوش حاوی flumetasone و کلووینول برای درمان التهاب گوش خارجی مورد استفاده قرار می گیرند، به ویژه اگر فکر می کنید که عفونت باعث تورم می شود. این در شرایط گوش مانند ottis externa اتفاق می افتد. Flumetasone التهاب را کاهش می دهد، و کلووینولول عفونت را درمان می کند.


قبل از شروع درمان، جزوه چاپ شده تولید کننده از داخل بسته را بخوانید. این اطلاعات بیشتری را در مورد قطره ها به شما می دهد و شما را با لیست کامل هرگونه عوارض جانبی که ممکن است از آنها استفاده کنید، ارائه می دهد. قبل از شروع به دست های خود دست های خود را بشکنید.


گوش خود را با آب گرم به آرامی پاک کنید و خشک کنید.

کلاه را از بطری قطره گوش بردارید.


دراز کشیدن یا سر خود کمی شیب دهید تا گوش آسیب دیده به سمت بالا باشد.

به آرامی گوش خود را بچرخانید تا کانال گوش راست شود.

ظرف را در گوشه نزدیک به گوش نگه دارید. سعی نکنید در داخل گوش خود به این کار ضربه بزنید.


فشار کافی را برای آزاد کردن دو یا سه قطره از قطره چکان به گوش خود فشار دهید.

گوش خود را به سمت بالا به مدت چند دقیقه نگه دارید تا این محلول بتواند با منطقه آسیب دیده ارتباط برقرار کند.


اگر از شما خواسته شد که از قطره ها در هر دو گوش استفاده کنید، فرایند را در گوش دیگر تکرار کنید.

کلاه را روی بطری قطره قرار دهید.


این دارو برای استفاده در گوش است. برای بهترین نتایج، کانال گوش قبل از استفاده از این دارو باید خشک و خشک باشد. در مورد نیاز به دستورالعمل های مربوط به نحوه صحیح تمیز کردن گوش و نحوه استفاده از یک سرنگ گوش با یک لامپ لاستیکی نرم افزاری از پزشک خود بخواهید. این دارو را به گوش بسپارید، معمولا دو بار در روز یا به عنوان دکتر شما عمل می کند. از این دارو بیشتر یا طولانی تر از تجویز استفاده نکنید.


طول درمان معمولا بیش از 10 روز نیست. برای اطمینان از اینکه مقدار مناسب دارو به دست می آید و برای جلوگیری از دست زدن به گوش با قطره چکان، فرد دیگری را در صورت امکان قطره ها قرار دهید. برای کاهش خطر سرگیجه، ظرف را در دست خود نگه دارید تا چند دقیقه آن را گرم کنید. برای اعمال قطره های گوش، ابتدا دست های خود را بشویید. برای جلوگیری از آلودگی، نوک قطره ای را لمس نکنید و یا اجازه دهید آن گوش شما یا هر سطح دیگر را لمس کند.


در گوشه سمت چپ یا گوشه آسیب دیده را به سمت بالا بکشید. قطره چکان را مستقیما روی گوش قرار دهید و تعداد قطره های تجویز شده را به داخل کانال گوش قرار دهید. برای کمک به قطره رول به گوش یک بزرگسال، نگه داشتن گوش earlobe بالا و عقب. در کودکان، گوش و حلق و بینی را نگه دارید و به عقب برگردید. نگه داشتن سر به مدت حدود 2 دقیقه کج شده یا در صورتی که به طور مستقیم کار می کند، یک پلاگین پنبه ای نرم را در گوش قرار دهید. اگر چنین هدفی را برای گوش دیگر تکرار کنید. قطره چکان را شستشو ندهید پس از استفاده، کلاه را عوض کنید.


برای به دست آوردن بیشترین سود از این دارو به طور مرتب از این دارو استفاده کنید. برای کمک به شما به یاد داشته باشید، هر روز از آن استفاده کنید. همچنان از تجویز آن برای تجویز کامل استفاده کنید، حتی اگر بعد از چند روز علائم ناپدید شوند. متوقف کردن این دارو خیلی زود ممکن است باکتری ها و قارچ ها را به رشد خود ادامه دهد، که ممکن است منجر به بازگشت عفونت شود. در چشم استفاده نکن اگر وضعیت شما در عرض یک هفته بهبود نیافته و یا آن را بدتر کند، به پزشک خود اطلاع دهید.

4. مصرف پودر Flumethasone


تزریق دو یا سه قطره دو بار در روز به طور مستقیم به کانال شنوایی گوش آسیب دیده. درمان باید تا 7-10 روز محدود شود.


اگر بعد از 7 روز درمان با این دارو کمی بهبود یابد، باید تحقیقات میکروبیولوژیکی مناسب انجام شود و درمان آنتی بیوتیکی موضعی یا سیستمیک انجام شود.


در صورتی که دوز خود را از دست ندهید، آن را به زودی اطلاع دهید. اگر نزدیک به زمان دوز بعدی شما باشد، دوز از دست رفته را از دست ندهید و برنامه دوز خود را از سر بگیرید. از دوز اضافی استفاده نکنید تا دوز مصرف نکنید. اگر به طور منظم دوزهای خود را از دست ندهید، در نظر بگیرید یک زنگ هشدار یا از یک اعضای خانواده درخواست کنید که به شما یادآوری کند. لطفا در مورد تغییرات در برنامه دوز خود و یا یک برنامه جدید برای مقابله با دوزهای از دست رفته مشورت کنید، اگر اخیرا از دوزهای زیادی استفاده کرده اید.


بیش از حد: بیش از دوز تجویز نشده استفاده کنید. مصرف دارو بیشتر باعث بهبود علائم شما نمی شود. بلکه آنها ممکن است مسمومیت یا عوارض جانبی جدی را ایجاد کنند. اگر فکر می کنید که شما یا هر کس دیگری که Flumethasone را بیش از حد مصرف کرده اید، لطفا به بخش اورژانس نزدیک ترین بیمارستان یا خانه سالمندان بروید. جعبه، ظرف یا برچسب دارو را برای کمک به پزشکان با اطلاعات لازم بیاورید.


داروهای خود را به دیگران ندهید، حتی اگر می دانید آنها شرایط مشابهی دارند یا به نظر می رسد که ممکن است شرایط مشابهی داشته باشند. این ممکن است به overdosage منجر شود.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با پزشک یا داروساز یا بسته بندی محصولات خود مشورت کنید.

5. هشدار دهنده of پودر Flumethasone خام


بعضی از داروها برای افرادی که دارای شرایط خاصی نیستند، مناسب نیستند و گاهی اوقات می توان از داروهایی استفاده کرد که در صورت مصرف بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. به همین علت، قبل از اینکه (یا فرزندتان) شروع به استفاده از قطره ها کنید، مهم است که دکتر شما را بشناسد:

اگر یک سوراخ سوراخ شده (سوراخ) داشته باشید.

اگر باردار هستید یا شیردهید


اگر تا به حال یک واکنش آلرژیک به یک دارو یا هر قطره گوش دیگر داشته اید. به خصوص اگر شما تا به حال واکنش بدی نسبت به ید داشته باشید، به پزشک خود بگویید.

اگر مصرف یا مصرف داروهای دیگر را دارید، این شامل هر نوع داروئی است که مصرف میکنید که بدون نسخه خریداری شده است، و همچنین داروهای گیاهی و مکمل.


استفاده از قطره دقیقا همانطور که توسط دکتر شما توصیه شده است. پزشکتان توصیه می کند که از قطره ها دو بار در روز، صبح و عصر استفاده کنید. سعی کنید هر دوز را از دست ندهید. اگر فراموش کنید که قطره ها را در زمان معمول قرار دهید، آن را به زودی به یاد داشته باشید.


مراقب باشید که هیچ کدام از قطره ها را روی لباس یا موهای خود نگذارید، زیرا ممکن است لکه ها را از بین ببرند.

سعی نکنید درون گوش خود را با نوک پنبه تمیز کنید. اگر جوانه ها یا اشیاء دیگر را به گوش خود بچسبانید، می توانند پوست ملتهب را خسارت و تحریک کنند و بدتر شوند. فقط اگر خارج از گوش شما با یک پارچه یا بافت تمیزی پاک شود، آن را پاک کنید.


شما یک دوره درمان کوتاه (بیش از 7-10 روز) تجویز می شود. اگر احساس کنید علائم شما بعد از یک هفته استفاده از قطره ها بهتر نیست، یک قرار ملاقات دیگر برای دیدن پزشک خود برای مشاوره بگیرید.


دمای گرما، نور و رطوبت را در دمای اتاق بین 59 تا 86 درجه فارنهایت (15-30 درجه سانتیگراد) نگه دارید. بطری را محکم بسته نگهدارید. این راه حل ممکن است زمانی که در معرض هوا قرار می گیرد، به رنگ زرد باشد، اما هنوز برای استفاده ایمن است. ممکن است مو، پوست و لباس را از بین ببرد. در حمام ذخیره نکنید. تمام داروها را از کودکان و حیوانات خانگی دور نگه دارید.


داروها را از داخل توالت رعایت نکنید و یا آنها را به یک تخلیه ریختید، مگر اینکه این کار را انجام دهید. پس از پایان دادن به آن، دیگر نیازی به این محصول نداشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی بی خطر بودن محصول خود، از داروساز یا شرکت دفع زباله های محلی مطلع شوید.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی o f Flumethasone پودر خام ؟  


قبل از استفاده از این دارو، اگر به فلوماتازون یا کورتیکواستروئیدهای دیگر (به عنوان مثال، پردنیزون) آلرژی دارید، به پزشک یا داروساز خود بگویید؛ یا به داروهای کلویکوینول یا آنتی بیوتیک / ضد قارچی مرتبط است. یا ید؛ یا اگر آلرژی دارید. این محصول ممکن است حاوی مواد غیر فعال باشد که می تواند واکنش های آلرژیک و سایر مشکلات را ایجاد کند.


برای اطلاعات بیشتر با داروساز خود صحبت کنید. اگر شرایط خاص پزشکی دارید، این دارو نباید استفاده شود. قبل از استفاده از این دارو، اگر دچار حفره / سوراخ شدن در گوش، واکنش های پوستی / عفونت ها (به عنوان مثال ناشی از واکسن، سل، سیفلیس، ویروس ها مانند مرغ و یا تبخال) هستید، با پزشک یا داروساز مشورت کنید. قبل از استفاده از این دارو، سابقه پزشکی خود را به دکتر یا داروساز خود بگویید.


این دارو ممکن است لباس، پوست، ناخن یا مو را رنگ کند. در دوران بارداری، این دارو باید تنها زمانی مورد نیاز باشد که مورد نیاز باشد. در مورد خطرات و مزایای دکتر با آنها صحبت کنید. معلوم نیست که این دارو به شیر مادر منتقل شود. قبل از شیردهی با پزشک خود مشورت کنید.


پزشک یا داروساز ممکن است از هر گونه درگیری احتمالی دارو مطلع باشد و ممکن است شما را برای آنها نظارت کند. قبل از بررسی با آنها ابتدا دوز هر دارویی را شروع نکنید، توقف کنید یا تغییر دهید. قبل از استفاده از این دارو، پزشک یا داروساز خود را از تمام داروهای تجویزی و غیر دارویی / گیاهی که ممکن است از آن استفاده کنید مطلع سازید.


Clioquinol ممکن است با آزمایشات آزمایشگاهی خاص (به عنوان مثال، تست های تیروئید) تداخل داشته باشد، احتمالا باعث نتایج نادرست آزمون خواهد شد. اطمینان حاصل کنید که پرسنل آزمایشگاهی و تمام پزشکان خود می دانند که شما از این دارو استفاده می کنید. این سند حاوی همه فعل و انفعالات امکان پذیر نیست. بنابراین، قبل از استفاده از این محصول، به پزشک یا داروساز خود بگویید تمام محصولاتی که استفاده می کنید.


فهرستی از تمام داروهای خود را با شما حفظ کنید و لیست را با پزشک و داروساز خود به اشتراک بگذارید. به یاد داشته باشید که پزشک شما این دارو را تجویز کرده است زیرا او قضاوت کرده است که منافع شما بیشتر از خطر عوارض جانبی است. بسیاری از افراد مبتلا به این دارو عوارض جانبی جدی ندارند.


واکنش بسیار حساس به آلرژیک این دارو نادر است. با این وجود، در صورت بروز هر یک از علائم زیر یک واکنش آلرژیک جدی، به پزشک فوری مراجعه کنید:

راش


خارش / تورم (به خصوص صورت / زبان / گلو)

سرگیجه شدید

مشکل تنفس

این یک لیست کامل از عوارض جانبی احتمالی نیست.

7. خرید پودر Flumethasone با SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه Flumethasone را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: