شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر هالوتستین (فلوکسیمسترون) (76-43-7)

پودر هالوتستین (فلوکسیمسترون) (76-43-7)

پودر فلوکسیمسترون، پودر خام فلوکسیمسترون، خرید پودر فلوکسیمسترون، پودر فلوکسیمسترون خام، پودر فلوکسیمسترون برای فروش، پودر پودر فلوکسیمسترون، پودر هالوتستین، پودر پودر هالوتستین، پودر هالوتستین برای فروش،


1. پودر Halotestin Raw Halotestin (Fluoxymesterone) چیست؟


Fluoxymesterone استروئید آندروژنی بسیار قوی آنابولیک است که برای اولین بار در اواخر دهه 1950 توسط آگجون تحت نام تجاری Halotestin منتشر شد. بلافاصله پس از آن، داروهای Ciba هورمون را تحت نام Ultandren آزاد می کنند، اما Halotestin نام تجاری شناخته شده ترین باقی مانده است. Pharmacia، قبلا آویجون، اکنون نام تجاری Halotestin را تولید می کند.

 

آزمون 600x هنگامی که Halotestin برای اولین بار به بازار رسید، آن را به عنوان برگزاری مزایای درمانی متعدد است. این استروئید آنابولیک بسیار قوی برای درمان عضلات، کمبود آندروژن در مردان، تعمیر بافتی، سوء تغذیه و برای بهبودی شکستگی استخوان تجویز شد. همچنین به طور منظم برای درمان مواجهه طولانی مدت با کورتیزون، پاراپلژی، سرطان سینه و اغلب برای قربانیان سوختن استفاده می شود.


برخلاف بسیاری از استروئید های آنابولیک، Halotestin به طور منظم برای مردان و زنان تجویز می شود و در حالیکه مصرف روزانه آن تا حدودی محدود است، هنوز برای درمان سرطان سینه در برخی از زنان استفاده می شود. هورمون هنوز برای درمان کمبود آندروژن در بعضی از مردان استفاده می شود، اما این نادر است و برای بعضی از زنان یائسه، برای درمان پوکی استخوان مورد تایید است.

 

در جهان بهبود عملکرد، Halotestin دارای اعتبار بودن یکی از قوی ترین و سریع استروئیدهای عمل در بازار است. با این حال، این یکی نیست بسیاری از کاربران استروئید استفاده خواهد کرد. این استروئید با وجود رتبهبندی آنابولیک عظیم، حجم زیادی از بدن را تولید نمیکند؛ در حقیقت، واقعا برای ارتقاء جرم واقعا کار خوبی نخواهد کرد.


این استروئید است که به طور کلی به عنوان استروئید استحکام خام شناخته شده است، اما Halotestin نیز در برخی از دوره های برش یافت می شود. برای چند بدنساز که چند هفته قبل از رقابت با Halotestin مکمل نیست، بیش از حد معمول نیست. این می تواند برخی از اثرات تهویه خوب ایجاد، و همچنین واقعا کمک به هل دادن از طریق پایان رژیم غذایی وحشیانه. با این حال، عوارض جانبی این استروئید هیچ موضوع شوخی نیست، آنها می توانند بسیار خشن و بیشتر مردم را دور نگه دارد.
 

2. چگونه پودر هالوتستین (فلوکسمایسترون) خالص کار می کند؟


Fluoxymesterone تستوسترون استروئید آنابولیک آندروژنی و یا به طور خاص شکل ساختاری تغییر یافته Methyltestosterone است. هالوتستین هورمون تستوسترون با گروه متیل افزوده شده در موقعیت 17 کربن است که اجازه مصرف خوراکی را میدهد. همچنین دارای یک گروه فلوروئید اضافه شده در کربن 9 و 3 و یک گروه هیدروکسیل در کربن 11 است. این اصلاحات آروماتیزه استروئید را مهار می کند و طبیعت آندروژنی آن را افزایش می دهد. طبیعت و فعالیت اندروژنیک Halotestin بسیار فراتر از Methyltestosterone خواهد بود.


با طراحی ساختاری خود، Halotestin دارای رتبه آنابولیک 1،900 و رتبه وارنژیک 850. همه رتبه بندی ها در برابر تستوسترون خالص اندازه گیری می شود، که دارای رتبه 100 در هر دو دسته است. این بدان معنی است که Halo همانطور که اغلب شناخته می شود دارای رتبه بندی هایی است که تقریبا فراتر از حد است، اما رتبه آنابولیکی آن فوق العاده فریب است. در حالی که رتبه آنابولیک عظیمی را به ارمغان می آورد، ترجمه آنابولیک آن در انسان به صفر نزدیک می شود. این استروئید به سادگی به هیچ اثر آنابولیک قابل توجه تبدیل نمی شود و عمدتا با فعالیت آندروژنی عمل می کند.


Halotestin با آن اثرات فوق العاده قدرتمند، برخی از قوی ترین چرخش در اطراف گلبول های قرمز حمل می کند. هاله توانایی آن را به میزان قابل توجهی افزایش سطح هماتوکریت و هموگلوبین و همچنین توده گلبول قرمز دارد. همچنین به نظر می رسد که از طریق سلول هایی که در حال حاضر به پاسخ اریتروپویتین متعهد هستند عمل می کنند. این اثرات به طور گسترده ای مسئول اثرات قدرت است، همچنین افزایش سطح انرژی استروئید می تواند باشد.


Halotestin همچنین دارای اثرات از دست دادن چربی قوی است. هاله توانایی ترویج تنظیم اکسیداسیون اسید های چرب در کبد و نیز میتوکندری عضلانی را دارد. از طريق اين ترکيبات و همچنين تعامل با گلبول قرمز، ما داراي استروئيد است که مي تواند تأثير قابل توجهي بر جنبه هاي تهيه بصري در فردي داشته باشد که قبلا نسبتا لاغر است.
3. چگونه از پودر هالوتستین (فلوکسمایسترون) خالص استفاده کنید ؟


اثرات Halotestin، در حالی که فوق العاده قدرتمند، نشان نمی دهد آنچه که ما برچسب استروئید آنابولیک واقعا همه کاره است. این استروئید دارای نکات خاصی از استفاده است و در عین حال می تواند مفید باشد زیرا عوارض بالقوه آن برای اکثر مردان غیر ضروری است. اثرات اولیه Halotestin در اطراف قدرت و تجاوز می چرخد.


مسئله تجاوز و استروئیدهای آنابولیک اغلب از طرف دیگر نادیده گرفته می شود، اما در مورد هاله می تواند ماهیت تهاجمی را افزایش دهد. این به نوبه ی خود باعث می شود که ورزشکار سخت تر فشار آورد و حتی قوی تر شود. در حالی که می تواند تجاوز را افزایش دهد، چیزهایی مهم است که باید در ذهن داشته باشیم. Halotestin نمی تواند شخصیت شما را تغییر دهد، توانایی شما را در تشخیص درست و غلط و یا تغییر روند تصمیم گیری خود را از بین ببرد.


این می تواند فرد را یک ماهیت قوی تر و تهاجمی تر به ارمغان بیاورد، اما آنچه که با تجاوز انجام می گیرد، درست یا غلط است. تجاوز به خودی چیزی بد نیست، می تواند ابزار بسیار مثبتی باشد؛ آنچه که ما با تجاوز انجام می دهیم تعیین می کند که آیا درست است یا نادرست است. برای فردی که به طور طبیعی خشونت آمیز و عصبانی است، استفاده از Halotestin او را تکان دهنده تر تکان خواهد داد. برای یک فرد عاقل، او مجبور خواهد شد تا در ورزشگاه یا در رقابت قرار گیرد.


با توجه به ارتقاء قدرت و تجاوز، Halotestin باعث می شود استروئید های مردمی در میان نیروهای ارتش، ورزشکاران قدرت و مبارزان در مدت کوتاهی قبل از رقابت. چند هفته استفاده از رقابت، بسیار رایج است و افزایش قدرت به طور بالقوه می تواند بیشتر از سایر استروئید های آنابولیک باشد. این همان قدرت و تجاوز نیز ممکن است چند هفته ای از نمایشگاه خود به بدنسازان رقابتی مفید باشد.


رژیم غذایی رقابتی بدن سازی وحشیانه و شاید سخت ترین راه برای رژیم غذایی روی زمین است. به پایان رساندن بیشتر به شدت تخلیه می شود و زمان بسیار دشواری را از طریق آموزش آنها می گذراند. اضافه کردن Halotestin آن چند هفته گذشته می تواند آنها را در این زمان بسیار دشوار کمک کند.


این همچنین فردی را با نگاه بسیار سخت تر و دقیق تر ارائه می دهد؛ با این حال، یک یادداشت مهم وجود دارد . در حالی که Halo می تواند تا حد زیادی بهبود شرایط تهویه مطبوع بصری، شما باید بسیار لاغر، مبارزه با بدن سازی بی چاره به واقعا چیزی از آن خارج شود. اکثر کاربران استروئیدی هرگز این سطح بی کفایتی را نمی بینند و هیچ هدف مفیدی برای استفاده از آنها نخواهند داشت.

 

این به طور گسترده ای اثرات Halotestin در مورد اثرات مفید را خلاصه می کند. استروئید استروئید ساختاری توده ای نیست و این یکی نیست که به عنوان یک استروئید پایه ای در هر چرخه ای استفاده شود. این یک استروئید کوتاه مدت است که مزایای خاصی برای اهداف خاص دارد. در یک محیط درمانی، در حالی که برای بعضی نقاط درمان تایید شده است، بسیار نادر است.

4. مقدار مصرف پودر هالوتستین خام (Fluoxymesterone)


برای افزایش عملکرد، دوز Halotestin می تواند از 10-40mg در روز باشد. 10mg در روز نتایج قابل توجهی تولید خواهد کرد، اما بیشتر 20mg در روز برای دوز مفید تر است که با استفاده مناسب توسط یک مرد سالم بالغ کنترل می شود. اگر چنین دوز قابل تحمل باشد، بعدا می توانید 40mg در روز نیز تلاش کنید. با این حال، چنین دوز احتمالا اثرات منفی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و ممکن است برای بعضی از مردان از بین برود. صرفنظر از دوز، هر 4 تا 4 هفته استفاده می شود که می تواند توصیه شود. علاوه بر این، صرف نظر از دوز، مانند بسیاری از استروئید های آنابولیک خوراکی، Halo باید روی معده خالی بگذارد. مصرف آن با غذا میتواند قابلیت دسترسی به آن را کاهش دهد.


Halotestin همچنین می تواند برای درمان مسائل آندروژن و به طور معمول داده می شود در یک دوز 20mg در روز. پس از شروع درمان کوتاه مدت، این دوز به طور معمول کاهش می یابد. مجموع دوز به طور معمول در محدوده 5 تا 20 میلی گرم در روز بر اساس نیاز فردی استراحت می کند. چنین استفاده می تواند در برخی موارد به مدت طولانی باشد با این حال، چشم بسیار تیز و ثابت بر سلامت قلب و عروق و کبد اعمال خواهد شد. این درمان در عصر مدرن تا حدودی نادر است، اما برای بعضی از مردان مفید است.

5. هشدار o f خالص Halotestin (Fluoxymesterone) پودر


Halotestin یکی از قوی ترین استروئید آنابولیک است که تا کنون وجود دارد. با وجود قدرت آن تنها چند ویژگی مفید برای اکثر افراد دارد، و این باعث می شود انتخاب های ضعیف برای اکثریت ورزشکاران عملکردی را افزایش دهد. به طور متوسط ​​سالن بدنسازی موش نمی بیند که این یک استروئید باشد که او می خواهد در چرخه خود قرار دهد. هیچ مزیت استراتژیک وجود ندارد، و ریسک ها به مراتب بیشتر از پاداش است. به طور متوسط ​​موش های بدن ساز بدن می توانند به راحتی با استفاده از ترکیبات دیگر به اهداف خود برسند. البته، برخی از موش های سالم بدنسازی وسوسه می شوند که آن را امتحان کنید، افزایش سریع و چشمگیر در قدرت می تواند جذاب باشد، اما مهم است که طبیعت خشن این استروئید را به یاد داشته باشید.


Halotestin می تواند برای ورزشکار رقابتی یا بدنساز باشد. با این حال، برای بدنسازان سایر استروئید ها می توانند همان تهویه را بدون اضافه شدن استرس به بدن فراهم کنند. در عین حال، هیچ استروئیدی دیگر نمی تواند تجاوز و فشار را اضافه کند که گاهی اوقات برای پایان دادن به رژیم غذایی وحشیانه مورد نیاز است. در صورت نیاز، با احتیاط ادامه دهید. این استروئید برای ورزشکار قدرت، قوای قدرتمند یا جنگنده می تواند برای این فرد بیشتر از هر کس دیگری مفید باشد. با این حال، یک بار دیگر او باید با احتیاط مکمل و به یاد داشته باشید اثرات بالقوه بالقوه است.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی o f Halotestin (Fluoxymesterone) پودر خام ؟


Halotestin استروئید مخرب است که به اثرات جانبی بالقوه می آید، ترکیبات بسیار بدتر است. با این حال، این یک ترکیب نیست که ما می توانیم بسیار کاربر پسند، به ویژه هنگامی که ما در نظر بررسی سمیت کبد و اثرات بالقوه بر سلامت قلب و عروق را در نظر بگیرید. به همین دلیل اکثر نیاز به دور از ترکیب وجود دارد. استفاده از Halotestin بدون مشکلی امکان پذیر است، اما تلاش می کند و تا حد زیادی استفاده از آن را بر اساس اهداف محدود خود استفاده نمی کند. برای درک عوارض جانبی Halotestin و همه شما می توانید برای حفاظت از خود تلاش کنید، ما آنها را به دسته های جداگانه خود اضافه کردیم و همه چیزهایی که باید بدانید.


[1] خلوص Halotestin (Fluoxymesterone) پودر استروژن:

اگر چه تستوسترون از استروئید آنابولیک حاصل می شود، Halotestin آروماتیزه نمی کند و عوارض جانبی استروژنی را تولید نمی کند. احتباس آب و ژنیکوماستی با این استروئید غیر ممکن است. استفاده همزمان از ضد استروژن با Halotestin هیچ مزیتی ندارد. ممکن است بسته به ترکیبات دیگر موجود در چرخه، ممکن است ضد استروژن مورد نیاز باشد اما به دلیل استفاده از Halotestin لازم نیست.


[2] خلوص Halotestin (Fluoxymesterone) پودر آندروژنی:

هالو یک استروئید فوق العاده آندروژنی است و در نتیجه عوارض جانبی Halotestin می تواند یک طبیعت قوی آندروژنی باشد. این می تواند شامل آکنه، ریزش مو در افراد مبتلا به التهاب طاسی و رشد مو بدن باشد. در حالی که چنین اثراتی به شدت وابسته به واکنش فردی و خواص ژنتیکی است، قدرت آندروژنی هالو این احتمال را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این قدرت بسیار عالی است، برخی مطالعات نشان داده اند که فلوکسیمسترون ممکن است در حقیقت بزرگ شدن فالیک باشد.


Halotestin به شدت تحت تاثیر آنزیم 5-آلفا ردوکتاز، همان آنزیم مسئول کاهش تستوسترون به دی هیدروتستوسترون است. به همین علت، استفاده از یک مهار کننده 5-آلفا ردوکتاز مانند فیناستراید ممکن است عوارض جانبی آندروژنیک Halotestin را کاهش دهد. چنین کاربردی این فعالیت آندروژنیک استروئید را به طور کامل نابود نخواهد کرد، اما میتواند به طور بالقوه آن را کاهش دهد. با این حال، کسانی که به شدت حساس به عوارض جانبی آندروژنی هستند، احتمالا باید این استفاده از استروئید را رد کنند.


با توجه به ماهیت شدید آن آندروژنی، عوارض جانبی Halotestin در زنان می تواند شدید در نشانه های ویروزیلی قوی باشد. علائم Virilization عبارتند از رشد مو بدن، عمیق شدن آکورد های صوتی و بزرگ شدن دلهره. اثرات بسیار قوی هستند و شانس اجتناب از virilization برای اکثر زنان غیرممکن است. تنها زمانی که Halo برای استفاده از زن توصیه می شود، در درمان سرطان سینه غیر قابل استفاده حساس به آندروژن حساس است. این استروئید در چرخه های بهبود عملکرد زنان ورزشکار جای ندارد.


[3] پودر هالوتستین خام (Fluoxymesterone) قلب و عروق:

Halotestin می تواند تاثیر قوی و منفی بر سلامت قلب و عروق، به ویژه در مورد مدیریت کلسترول. این می تواند شامل افزایش قابل توجهی در کلسترول LDL و مهار شدید کلسترول HDL باشد. این عمدتا به دلیل ماهیت کبدی آن است که در اطراف مقاومت به کبد قرار دارد. هالوتستین همچنین ممکن است به فشار خون بالا منجر شود و منجر به کاهش سطح تری گلیسرید شود. چنین مسائلی در ظرفیت بلند مدت می تواند منجر به هیپرتروفی بطن چپ شود. با توجه به اثرات منفی قلبی عروقی Halo، قرار گرفتن در معرض طولانی مدت می تواند خطر بیماری قلبی عروقی را افزایش دهد.

 

اگر Halotestin مورد استفاده قرار گیرد، ضروری است که فرد از کلسترول بالا یا فشار خون رنج می برد. اگر فرد به اندازه کافی سالم برای استفاده باشد، ضروری است که او تمام توانایی خود را برای ترویج ادامه سطوح سالم و حفظ نظارت دقیق بر روی آنها داشته باشد. مدیریت باید شامل یک شیوه بسیار سالم و سالم، رژیم غذایی حاوی اسیدهای چرب امگا و یک کلسترول دوستانه باشد. رژیم غذایی نیز باید در قندهای ساده و چربیهای اشباع شده محدود شود و باید با فعالیت قلبی عروقی منظم مرتبط باشد. بسیاری نیز مکمل مکمل های آنتی اکسیدان هستند که میزان کلسترول سالم را بسیار ارزشمند به ارمغان می آورد.

 

[4] خلوص Halotestin (Fluoxymesterone) پودر تستوسترون:

عوارض جانبی Halotestin شامل سرکوب تستوسترون طبیعی است و شدید خواهد بود. با این حال، دلیل سرکوب، به دلیل سرکوب غلط گنادوتروپین ها، کمی از رمز و راز این استروئید است. علیرغم این واقعیت، تولید طبیعی تستوسترون را به طور قابل توجهی کاهش می دهد و باعث می شود تستوسترون خارجی مورد نیاز برای اکثر مردان باشد. کسانی که تستوسترون خارجی را شامل نمی شوند، در معرض کم بودن تستوسترون قرار می گیرند. این اتفاق می افتد بدون توجه به برتری ژنتیکی و می تواند با بسیاری از نشانه های مزاحم همراه باشد. صرف نظر از شدت علائم، تستوسترون کم، یک وضعیت بسیار ناسالم است. کسانی که تستوسترون خارجی را شامل می شوند، از این نتیجه پایین سطح جلوگیری خواهند کرد. فرم تستوسترون که انتخاب می کنید، نامناسب است. همه چیز مهم است که شما بدن خود را با آنچه که نیاز دارید فراهم می کنید.


هنگامی که استفاده از Halotestin به پایان می رسد و تمام هورمون های استروئیدی خارجی که سیستم را پاک کرده اند، تولید طبیعی تستوسترون دوباره آغاز خواهد شد. ریکاوری طبیعی هیچ پیش شرطی در سطح پایین وجود ندارد. به علاوه استفاده از استروئید نامنظم به هيپوتالاموس-هيپوتالاموس-هيپوفيز Testicular-Axis (HPTA) هيچگونه صدمه اي وارد نشده است. در حالی که تولید به صورت خود آغاز خواهد شد، سطح چند ماه به حالت عادی باز نخواهد گشت. به همین دلیل، پیاده سازی یک برنامه چرخه پسا (PCT) اغلب توصیه می شود. این امر به میزان زیادی تستوسترون طبیعی را تحریک می کند و اطمینان حاصل می کند که تستوسترون مناسب برای عملکرد مناسب بدن است. این شما را به حالت عادی بر نمیگرداند، اما هنوز چند ماه طول خواهد کشید، اما این روند را تسریع خواهد کرد و از بهبود بسیار نرمی برخوردار خواهد شد.


[5] پودر Halotestin خام (Fluoxymesterone) پودر سمیت:

Halotestin C17-alpha alkylated (C17-aa) آنابولیک استروئید است که به تغییر ساختاری در موقعیت 17 کربن اشاره دارد. به طور خاص، این اشاره به گروه متیل افزوده شده در موقعیت 17 کربن است که هورمون را از طریق خوراک دهانی محافظت می کند. در حالی که ضروری برای بقای هورمون است، متاسفانه آن را باعث می شود آن را به داشتن یک ماده سمی است. از تمام استروئید های آنابولیک C17-aa دهان، Halotestin یکی از قوی ترین طبیعت کبدی از همه را حمل می کند. ارزش آنزیم های کبدی با استفاده از این استروئید افزایش می یابد و بیش از حد احتمالا قابل ملاحظه است. افزایش ارزش آنزیم های کبدی به آسیب نمی رسد، بلکه نشانه ای از استرس است و می تواند یک شاخص قوی از آسیب در آینده باشد.

 

اگر از Halotestin استفاده می شود، ابتدا باید کبد سالم باشد. علاوه بر این، فرد باید تلاش کند تا کل مقدار استرس را به کبد کاهش دهد و محدود کند. برای محدود کردن استرس، Halo نباید بیش از 4 هفته استفاده شود، زیرا بسیاری از پیدا کردن 2 هفته استفاده از همه چیز مورد نیاز است، مانند 2 هفته پیش از رقابت. فرد باید همچنین با استفاده از این استروئید از مکمل مکمل کبد استفاده کند. در واقع، آن را نباید بدون چنین محافظ استفاده شود. همه کسانی که از Halotestin استفاده می کنند بیشتر تشویق می شوند برای جلوگیری از مصرف بیش از حد الکل به دلیل استرس فوق العاده ای که باعث کبد می شود. اجتناب از مصرف الکل، امن ترین راه برای پیروی است. نکته نهایی در مورد کاهش استرس، محدود کردن استفاده از داروهای ضد OTC است. بسیاری از داروهای OTC بسیار سمی هستند و در بعضی موارد بیشتر از بسیاری از استروئید های آنابولیک. استفاده از داروهای OTC باید محدود به زمانی باشد که کاملا مطلوب باشد.
 

7. خرید Halotestin (Fluoxymesterone) پودر F ROM SZOB


  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و سفارشات Halotestin (Fluoxymesterone) مواد اولیه را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد .

I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: