شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

o

o

پودر خام Halotestin (Fluoxymesterone)


با توجه به طبیعت مردانه افراطی آن عوارض Halotestin می تواند شدید در زنان علائم virilization قوی ترویج. علائم virilization شامل بدن رشد مو، عمیق تر از آکورد های آوازی و بزرگ شدن کلیتوریس. اثرات قوی شانس اجتناب از virilization خواهد بود غیر ممکن است برای بسیاری از زنان هستند. تنها زمانی که هاله می تواند برای زنان توصیه می شود استفاده در درمان سرطان پستان غیر قابل جراحی حساس آندروژن است. این استروئید در هیچ جایی در عملکرد بالا بردن چرخه ورزشکاران زن است.


[3] پودر Halotestin (Fluoxymesterone) خام قلب و عروق:

 

Halotestin می تواند تاثیر منفی و قوی در سلامت قلب و عروق بویژه در مورد مدیریت کلسترول داشته باشد. این می تواند افزایش قابل توجه در سرکوب قابل توجهی در کلسترول HDL و LDL کلسترول باشد. این عمدتا به دلیل ماهیت آن کبدی گردان سراسر مقاومت آن به کبد است. Halotestin همچنین منجر به فشار خون بالا ممکن است و تاثیر منفی سطوح تری گلیسرید. مسائلی در ظرفیت های طولانی مدت می تواند منجر به هیپرتروفی بطن چپ است. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت به دلیل قلب و عروق اثرات منفی هاله خطر بیماری های قلبی عروقی را افزایش می دهد.


اگر Halotestin قرار گیرد ضروری است که فرد از کلسترول بالا یا فشار خون رنج می برند است. اگر فرد سالم به اندازه کافی برای استفاده از این بیشتر ضروری او همه او می تواند به تداوم سطوح سالم را ترویج و حفظ چشم و نزدیک در آنها کند است. مدیریت باید بسیار سالم در شیوه زندگی رژیم غذایی غنی از اسیدهای چرب امگا و کلی کلسترول دوستانه است که شامل. رژیم غذایی کلی نیز در در قندهای ساده و چربی های اشباع شده محدود شود و باید با فعالیت منظم قلب و عروق دوقلوي. بسیاری نیز پیدا خواهد کرد مکمل با مکمل های آنتی اکسیدان است که ارتقاء سطح کلسترول سالم بسیار ارزشمند باشد.

 

[4] پودر Halotestin (Fluoxymesterone) خام تستوسترون:


عوارض Halotestin شامل طبیعی تستوسترون سرکوب و آن خواهد بود شدید. با این حال، دلیل سرکوب کمی از رمز و راز را با این استروئید به علت سرکوب متناقض گونادوتروپین است. با وجود این واقعیت تولید تستوسترون طبیعی قابل توجهی، گنجاندن تستوسترون اگزوژن لازم برای اکثر مردان ساخت سرکوب آن خواهد شد. کسانی که درمان با تستوسترون اگزوژن را شامل نمی شود به شرط تستوسترون پایین سقوط خواهد کرد. این بدون در نظر گرفتن برتری ژنتیکی رخ می دهد و می تواند با یک میزبان از علائم آزاردهنده آمده. صرف نظر از شدت علائم کم تستوسترون دولت بسیار ناسالم است. کسانی که تستوسترون اگزوژن شامل اجتناب از این نتیجه سطح پایین. فرم از تستوسترون شما کم اهمیت است. همه که مهم این است که شما ارائه بدن خود را با آنچه به آن نیاز دارد.
 

2. هنگامی که استفاده از Halotestin به پایان میرسد و تمام هورمون های استروئیدی بیرونی سیستم پاک، تولید تستوسترون طبیعی دوباره آغاز خواهد شد. بازیابی طبیعی هیچ وضعیت قبل سطح پایین فرض می شود. فرض آن بیشتر بدون آسیب به هیپوتالاموسی-هیپوفیز بیضه-محور (HPTA) به دلیل استفاده از استروئید نامناسب انجام شد. در حالی که تولید خود آغاز خواهد شد، سطح هنوز به حالت عادی برای چند ماه بازگشت. به همین دلیل اجرای برنامه پست چرخه درمان (PCT) اغلب توصیه می شود. این تا حد زیادی باعث تحریک تولید طبیعی هورمون تستوسترون، و اطمینان حاصل کنید که مقدار کافی از تستوسترون برای عملکرد مناسب بدن. آن نه شما به حالت عادی خود باز خواهد گشت، این هنوز چند ماه را، اما آن سرعت بخشیدن به روند و اطمینان از بهبودی بسیار نرم و صاف.[5] پودر Halotestin (Fluoxymesterone) خام کبدی:Halotestin C17-آلفا alkylated (C17-aa) استروئید آنابولیک، که اشاره به در موضع کربن 17 تغییر ساختاری است. به طور خاص، این اشاره به گروه اضافه شده متیل در موضع کربن 17 است که محافظت از هورمون از طریق بلع دهان. در حالی که لازم برای زنده ماندن هورمون، متاسفانه آن حمل طبیعت سمی باعث می شود. از همه استروئید آنابولیک خوراکی C17-aa، Halotestin حامل یکی از طبیعت hepatotoxic قوی ترین از همه. آنزيم هاي كبدي ارزش با استفاده از این استروئید، و بیش از احتمال قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت. آنزیم های کبدی افزایش ارزش برابر به آسیب اما شاخص استرس است و نشانگر قوی آسیب آمده می تواند.


اگر Halotestin قرار گیرد، کبد برای شروع، باید سالم باشد. علاوه بر این، فرد باید در تلاش برای کاهش و محدود کردن مقدار کل استرس به کبد را. به منظور محدود کردن استرس هاله برای بیش از 4 هفته با بسیاری از پیدا کردن 2 هفته استفاده می شود که مورد نیاز است، مانند 2 هفته منجر به رقابت باید استفاده نمی شود. فرد نیز باید استفاده از مکمل کبد ماده سم زدا هنگام استفاده از این استروئید ترکیب; در واقع آن بدون چنین محافظ باید استفاده نمی شود. همه کسانی که استفاده از Halotestin هستند بیشتر تشویق برای جلوگیری از مصرف بیش از حد الکل به علت فوق العاده استرس این باعث کبد. اجتناب از مصرف الکل تمام خواهد شد امن ترین مسیر را دنبال کنید. توجه داشته باشید نهایی در کاهش استرس در محدود کردن استفاده از بیش از داروهای ضد (OTC) است. هستند بسیاری از داروهای OTC hepatotoxic بسیار و در برخی موارد، پس از بسیاری از استروئیدها آنابولیک. استفاده از داروهای OTC لزوم تنها کاملا محدود شود باید.


فروش


Halotestin (Fluoxymesterone)


پودر
fرام?


SZOBداروخانه آنلاین ما مراجعه و سفارش را پر کنید


Halotestin (Fluoxymesterone)


مواد اولیه.


محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت را تعریف کنیم.


در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.


آن خواهد شدفرستادهدر داخل

 

12 ساعت قبلپودر Halotestin (Fluoxymesterone)

4. ویدیومشخصات پودر خام Halotestin (Fluoxymesterone):نامCetilistat


Appearence


نور زرد پودر کریستالی

5. Casروشانحلال پذیریغیر قابل حل در آب یا الکل محلول در اسيد استيك اتیل استر


از دست دادن در خشک کردن


هوی متال
 

6. ≤10ppmدوز10-40 میلی گرمزمان شروع20 دقیقهدرجه?


کلاس دارویی


پودر خام Halotestin (Fluoxymesterone)

مزیت های رقابتی:


1 با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35


2) خلوص: > 99%


3) ما تولید کننده و محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه ارائه می کنند.


2 تحویل سریع و امن:

1) بسته در 24 ساعت پس از پرداخت فرستاده شده باشد می تواند. ردیابی شماره های موجود

 

2) امن و با احتیاط حمل و نقل. انواع روش های حمل و نقل برای انتخاب شما.

 

3 ما را به مشتریان در سراسر جهان:

1) سرویس حرفه ای و غنی تجربه را احساس مشتریان خيال، دیدار با تمایل خود را به سهام مناسب و تحویل سریع.


2) بازخورد بازار و کالا بازخورد قدردانی خواهد شد، نیاز مشتری مسئولیت ما است.


3) مرغوب قیمت رقابتی تحویل سریع، کلاس اول خدمات افزایش اعتماد و ستایش از مشتریان.

4 سه اصل

 

تحویل 1) امن: تنوع کانال, حفاظت از حریم خصوصی مشتریان. و در این شرایط به کشتی دوباره باشد.
 

7. 2) هرگز تغییر: محصول همیشه حفظ خلوص بالا، نمی تغییر، بالا کیفیت فرهنگ شرکت ما است.خدمات خوب 3): سرعت ممکن برای حل مشکلات مشتری به طوری که مشتریان دریافت کالا با خیال راحت.پودر خام Halotestin (Fluoxymesterone) HNMR | SZOB{$*$72$*$}{$*$73$*$}{$*$74$*$}


 {$*$75$*$}{$*$76$*$}{$*$77$*$}

 {$*$78$*$}

 {$*$79$*$}

 {$*$80$*$}{$*$81$*$}{$*$82$*$}{$*$83$*$}.

محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: