شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

تستوسترون استات پودر (1045-69-8)

تستوسترون استات پودر، تامین کنندگان تستوسترون استات استات تستوسترون برای فروش خام تستوسترون استات پودر خرید پودر تستوسترون استات،


1. پودر خام تستوسترون استات چيست؟


تستوسترون استات (با نام تجاری Sterandryl استو استو Testoviron Amolisin Androtest A Deposteron Farmatest, Perandrone A) و یا تستوسترون ethanoate به androst-4-en-17β-ol-3-one اوارکتومى، 17 بتا-استات، است آندروژن ها و استروئیدهای آنابولیک و استر تستوسترون. تستوسترون استات سرعت جذب در بدن و سپس استرها دیگر است. اگر شما در یک گرم و نیم از test مانند بدنسازان رقابتی تستوسترون استات با خون کمتر از test است.


که بسیار healthy。 است به عنوان داروی بدنسازی تستوسترون تقریبا همیشه به عنوان استر تزریقی با توجه به فراهمی زیستی خوراکی ضعیف و impracticality ترانس درمال دوز بالا و یا تحویل زیرزبانی استفاده می شود. تستوسترون همچنین به عنوان تعلیق تزریقی ارائه شده است. به عنوان یک قاعده کلی، سریعتر/کوتاه تر استر، بالاتر استعداد برای پیپ (درد) وقتی که می آید به تستوسترون (آزمون). اما تستوسترون استات با خون کمتر از test است. که خیلی سالم است. این هیچ راز است که تزریق هستند بسیار محبوب در میان بدنسازان، با یا بدون نسخه است. تستوسترون استات شهرت یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین شکل از تزریق استروئید است.
 

2. چه کندپودر خام تستوسترون استاتکار می کند?


تستوسترون استات، همچنین به عنوان 17b-Hydroxyandrost-4-en-3-one استیک اسید و یا 17beta-Acetoxy-4-androsten-3-one، به عنوان عضو استرهای استروئید طبقه بندی شده است. استروئید استرهای ترکیبات حاوی اندوتوکسیک، استروئید است که خرس گروه استر کربوکسیلیک اسید هستند. تستوسترون استات در نظر گرفته می شود عملا نامحلول (در آب) و پایه. تستوسترون استات مولکول استروئید چربی است.


تستوسترون هورمون مردانه آندروژن یا عامل غدد متابولیک، طبقه بندی و مسئول توسعه ویژگی های جنسی ثانویه در مردان از جمله توسعه و نگهداری از اندام های جنسی رشد موهای صورت, عضله توسعه و ویژگی های دیگر. به صورت نسخه آن را برای درمان مسائل نر تستوسترون، از جمله سطوح پایین تستوسترون (هیپوگنادیسم) استفاده می شود.


تستوسترون استات فقط یک فرم استر است. انواع متعددی از تستوسترون در بازار در دسترس است. برخی قوی تر از دیگران مانند تستوسترون استات است. تزریق تستوسترون استات یکی از محبوب ترین اشکال از درمان برای سطوح کم تستوسترون یا هیپوگنادیسم در مردان بالغ هستند. تزریق نیز معمولا توسط بدنسازان به منظور ارتقاء دستاوردهای عضلات استفاده می شود.

3. نحوه استفاده ازپودر خام تستوسترون استات?


-از آنجا که این دارو ممکن است عوارض جانبی بر روی کودکان کودکان باید بسیار محتاط است. مردان مسن تر استفاده از این دارو، بزرگ شدن پروستات و یا خطر ابتلا به سرطان پروستات وجود دارد.


-قبل از استفاده از این دارو پزشک خود را درباره هر بیماری به خصوص سرطان پروستات یا سرطان پستان (مرد)، کبد، قلب، بیماری کلیوی، آلرژی و سرطان پروستات بزرگ شده. دوز بالا – طولانی-مدت استفاده از هورمون های مردانه کبد سرطان;

-زنان باید نشانه های مردانه مانند عمیق تر از صدا ریش آکنه قاعدگی نامنظم یا بزرگ شدن وابسته به چوچوله نظارت داشته باشند. اگر هر یک از این رخ می دهد, دکتر خود مشورت در موقع;


-این دارو در دوران بارداری استفاده می شود. اگر شما باردار یا فکر می کنم شما ممکن است باردار شود، بلافاصله به پزشک اطلاع شما. تغذیه با شیر مادر در عین حال باید به جلوگیری از استفاده از این دارو؛


تستوسترون هورمون استروئید آندروژن گروه در پستانداران، خزندگان، پرندگان و سایر مهره داران است. در پستانداران، تستوسترون عمدتا در بیضه و تخمدان های زن و مرد هر چند کوچک ترشح است. نقش تستوسترون همچنین می تواند با توجه به سن که در آن رخ می دهد به طور معمول نامیده می شود. اثرات پس از زايمان در زنان و مردان این بستگی دارد عمدتا بر ميزان و مدت زمان گردش رایگانتستوسترون. اثر تستوسترون بزرگسالان در مردان نسبت به زنان برجسته تر است، اما ممکن است مهم برای مردان. برخی از این عوارض ممکن است به عنوان سطح تستوسترون کاهش بیش از چند دهه از بزرگسالی رد.


تستوسترون استات ترویج بهداشت و رفاه توسط میل جنسی افزایش انرژی، کاهش افزایش چربی افزایش و حفظ توده عضلانی جلوگیری از پوکی استخوان (کاهش تراکم استخوان) و احتمالا حفاظت از بیماری های قلبی و ایمنی. تستوسترون موثر علیه گیرنده آندروژن (علیرضا) است و سپس آن را تسریع رشد ماهیچه های جدید و از دست دادن چربی را کاهش می دهد. تستوسترون هورمون آنابولیک شايع است و همچنین اساسی ترین در نظر گرفته شده است. بنابراین، ورزشکار معمولا آن را به پایه استروئید برای بسیاری از چرخه می داند. تستوسترون است که اساسا آنابولیک و آندروژن. ورزشکاران با استفاده از تستوسترون استات به افزایش قابل توجهی در اندازه عضله و قدرت و همچنین سلامت کلی افزایش میل جنسی.

4. دوزofتستوسترونپودر خام تستوسترون استات

تستوسترون استات آندروژن، معمولا مورد استفاده برای پرورش جسمی حفظ و ترویج توسعه مردانگی و اندام جنسی است. همچنین برای درمان زنان مبتلا به سرطان پستان, سرطان تخمدان, فیبروئید رحم مانند مولتيپل ميلوما و كارسينوم سلول استفاده می شود. با این حال، از آنجا که بدن بالاتر از سطح طبیعی تستوسترون و برخی از متوسط به عوارض شديد و نامطلوب را باعث می شود که افراد در چنین شیوه های بدون نظارت و راهنمايي پزشك شرکت توصیه می شود واکنش های.


برای مردان توصیه می شود dosageis 250-1000 میلی گرم در هفته، و برای استفاده از زنان توصیه نمی شود. چرخه می تواند از 8-12 هفته گذشته. این دوز کافی برای رسیدن به نتایج بالا، قدرت و افزایش جرم هستند.
 

5. هشدارofپودر خام تستوسترون استات


تستوسترون استات شهرت یکی از قوی ترین و قوی ترین فرم از تزریق استروئید است. برخی از انواع این استروئید تزریقی فرمولاسیون 100 میلی گرم در هر میلی لیتر است. استفاده از هر نوع تزریق تستوسترون بدون نسخه غیر قانونی است و هنگامی که شما آن را از من خرید, دستور پخت تستوسترون استات togrther ارائه خواهد شد. من فروشنده مسئول.


روش های افزایش و یا افزایش سطح تست دیگر می تواند امن تر با استفاده از مکمل های غذایی طبیعی، تغییر در رژیم غذایی مانند مصرف غذاهایی که ترویج تغذیه و ارتقای عملکرد تابع هیپوفیز.


درمان های گیاهی است که استفاده شده است برای قرن ها یا هزاران سال افزایش میل جنسی نیز مزایایی برای ساخت عضلات فراهم می کند.


تستوسترون استات سرعت جذب در بدن و سپس استرها دیگر است. اوج سطوح در 12 ساعت پس از آن نیاز به تزریق روزانه برای حفظ سطوح تستوسترون سازگار. میلی گرم در هر میلی گرم تستوسترون بیشتری موجود با استات داشته باشد و سپس شما با دیگر استر testosterones بنا شده است خواهد شد. 100 میلی گرم تستوسترون استات احساس قوی تر از 100 میلی گرم پروپیونات تستوسترون.


به عنوان یک قاعده کلی، سریعتر/کوتاه تر استر، بالاتر استعداد برای پیپ (درد) وقتی که می آید به تستوسترون (آزمون). تزریق تستوسترون طولانی estered مانند Enanthate دو بار در هفته می دهد کاملا پایدار خون test... پس چرا احمق اطراف با استرها کوتاه?


در اینجا به همین دلیل است. اگر شما در یک گرم و نیم از test مانند بدنسازان رقابتی می خواهید همیشه خون بسیار بالا از test است. اما البته، که بسیار سالم نیست. برای کسانی که بیشتر به سلامتی خود اهمیت، بسیار سطح پایین تر انتخاب می شوند. چرخه نسبتا امن mgs 4 500 test در هفته داشته باشند. دوز HRT test زیر 250 mgs هفته می باشد. به خاطر داشته باشید شما را در HRT تقریبا طول سال هستند و همین دلیل است که شما منطقه شول اقامت یا زیر 250. هنگامی که شما به آن نیاز دارید آس تست شما کوتاه مدت افزایش می دهد.


بیایید می گویند شما تمرین ویژه سخت آن روز تاريخ داغ دنبال است. برخی از آس test 4 ساعت قبل از تمرین شلیک. 12 ساعت بعد خود اوج سطح است که فوق العاده است. شما می خواهد یک جانور در بستر و بنابراین شما به سالم ماندن شب یکشنبه آس عمدتا، خواهد رفت.


تستوسترون استات چالش به کسانی که آن را ارائه.  به طور کلی کوتاه استر بیشتر احتمال دارد که وجود خواهد داشت پیپ. استات ما خوب تحمل/بدون درد است. از مزایای دیگر میزان ترخیص این استر مطلوب برای ورزشکاران تست شده است. نکته مهم را که تستوسترون استات نیز بسیار سریع تر از استرها دیگر بنابراین شما به اقدامات احتیاطی را اگر شما در حال تلاش برای مدیریت استروژن بر اساس عوارض جانبی معطر است. 100 میلی گرم استات بسیار قوی تر است پس Enanthate بنابراین ترکیب دسته دارویی SERM یا ضد آروماتاز در رابطه با آزمون آس است.


این هیچ راز است که تزریق هستند بسیار محبوب در میان بدنسازان، با یا بدون نسخه است. همچنین باید توجه داشت که چنین به تدریج ناپدید می شوند زمانی که دارو متوقف شده است تمایل در حالی که تزریق استروئید برای بدنسازان در دستاوردهای عضلات و تقویت اهداف. برخی از راه حل ارتباط با نیمه عمر کوتاه تر از دیگران هستند. تستوسترون استات نیمه عمر می تواند به افزایش سریع در میزان که پا زدن در تولید، اما اثرات آن پس از یک تا دو روز پوشیدن.


همچنین باید توجه داشت اگر چه تزریق استروئید از بدست آوردن عضلات و تقویت اهداف در بدنسازان، که تمایل دارند نتایج به ناپدید می شوند زمانی که دارو متوقف شده است. برخی از راه حل از نظر نیمه عمر کوتاه تر از روش های دیگر هستند. نیمه عمر تستوسترون استات به سرعت افزایش می دهد اما این اثر پس از 1-2 days.so بهترین راه حفظ نیاز محو خواهد شد.

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیofتستوسترون استات پودر خام?


تستوسترون استات شهرت یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین شکل از تزریق استروئید است. چرخه استات test می تواند تعدادی از عوارض جانبی غیر منتظره مانند کوچک شدن بیضه ها، ریزش مو، از دست دادن میل جنسی، سردرد، اضطراب استنباط و برای برخی، نوسانات خلق و خوی. هورمونی قدرتمند است که می تواند بر سلامت جسمی و روانی و عاطفی و سلامتی است. به این ترتیب، آن باید مورد احترام و دقت مورد استفاده قرار.


تستوسترون استات اول چند دهه پیش، را شرح داده شد هنگامی که آندروژن تزریقی اولین بار توسعه داده شد. این استروئید دور از عمل بالینی نسبتا به سرعت و احتمالا دلیل خوبی رفت. آن است که توسط عوامل که شد بازیگری راحت تر و کندتر، حلالیت نفت بالاتر بود، بیشتر متمرکز و ارائه پتانسیل بیشتری درمانی جایگزین شده بود. "از آنجا که هورمون تستوسترون را فراهم می کند به طور خلاصه، تستوسترون استات مانند هر داروی تستوسترون کار". اما مگر اینکه شما می خواستم سریع اقدام و احتمالا بسیار تحریک کننده مواد مخدر به هر دلیلی در مجموع مطلوب نیست.


استات کوچکترین استر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تستوسترون تزریقی است. هنگامی که می, این زنجیره کوتاه کربوکسیلیک اسید می تواند بسیار تحریک کننده به بافت ها را در محل تزریق--در برخی موارد بسیار دردناک. انتشار تستوسترون با کند استر استات به تنها کمی می کند. فارماکوکینتیک آن که خیلی بهتر از تعلیق تستوسترون مستقیما که نیز اتفاق می افتد به کمتر دردناک برای بسیاری از مردم نیست.

بسیاری از افراد بی اطلاع از اقدامات انجام شده به ترکیب داروهای تزریقی استریل است که کاملا رایگان از سموم و فلزات است.


بسیاری از هورمون های استروئیدی بازار سیاه آزمایش مثبت برای فلزات سمی و یافت می شود یا تحت dosed یا نه هر مقدار دارو ذکر شده شامل. بازار سیاه داروهای تزریقی به طور معمول تحت مقررات داروخانه ساخته شده است و می تواند در مراحل بحرانی مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی بیمار وجود ندارد.


پزشکان در سرپیچی پزشکی شخصا بررسی هر داروخانه تجویز مواد مغذی و هورمون های تزریقی استفاده می شود. مهم است که پروتکل های خاص به دنبال آن هستند و که هر دسته از دارو تولید مستقل آزمایش تایید قدرت نازائی و عدم وجود مواد سمی اندو تایید است. حداقل اگر شما تصمیم به استفاده از منبع خیابان تستوسترون برای تقویت عضلات, آموزش خود را برای اطمینان از شما حداکثر رساندن منافع و به حداقل رساندن عوارض جانبی.


زیادی گیج کننده و گمراه کننده اطلاعات مورد تستوسترون و بوستر تستوسترون بی اثر در اینترنت وجود دارد. همچنین, برخی از مردان بالاتر دوز بهتر فکر. دیگران خطرات خاموش کردن تولید خود بدن آنها را نادیده بگیرد و یا نمی دانید که چگونه به کنترل عوارض جانبی بالقوه.


نه با استفاده از دوز مناسب: مردانی که تستوسترون شروع نیاز به خون سطح تستوسترون نتايج دو هفته یا یک ماه پس از شروع به درمان (با توجه به فرمولاسیون تستوسترون)، درست قبل از آنها اداره دوز مربوطه برای آن روز یا هفته. این بسیار مهم است از این نتایج به تصمیم گیری اگر دوز مناسب برای شما ضروری هستند.

7. فروشتستوسترون استاتپودر fرامSZOB


 داروخانه آنلاین ما مراجعه و سفارش مواد اولیه تستوسترون استات را پر کنید.

 محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت را تعریف کنیم.

 در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

آن خواهد شد در عرض 12 ساعت فرستاده شده.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: