شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

تستوسترون استات (1045-69-8)

تستوسترون استات یک استروئید آندروژن و آنابولیک است و یک استر تستوسترون است، میزان جذب بیشتری در بدن و سپس استرهای دیگر دارد. تستوسترون اسید با سطح خون کمتر از آزمون است. این بسیار سالم است. SZOB تامین خلوص بالا خلوص تستوسترون خالص و خط مشی رایگان است. کیفیت به طور کامل تضمین شده، کیفیت فرهنگ ما است. انتظار برای سفارش شما ...


1. پودر خالص تستوسترون استاتیک چیست؟

تستوسترون استات (نام تجاری Aceto-Sterandryl، Aceto-Testoviron، Amolisin، Androtest A، Deposteron، Farmatest، Perandrone A) و یا اتانوتا تستوسترون، همچنین به نام آندروست-4-en-17β-ol-3-one 17β-acetate، استروئید آندروژن و آنابولیک و استرس تستوسترون است. تستوسترون استاتاورت دارای میزان جذب بیشتری در بدن و سپس استرهای دیگر است. اگر تستوسترون تستوسترون تستوسترون تستوسترون تستوسترون تستوسترون تستوسترون تستوسترون را در یک و نیم تست انجام دهید، آن را به عنوان یک بدنسازگر رقابتی تلقی کنید.


این بسیار سالم است. به عنوان یک داروی بدن سازی، تستوسترون تقریبا همیشه به عنوان یک استر قابل تزریق استفاده می شود، به دلیل کمبود زیستی در دسترس زیستی و غیر عملی بودن تحویل دوزهای ترشحی یا زیر زایی. تستوسترون نیز به عنوان تعلیق تزریقی ارائه شده است. به عنوان یک قاعده کلی، سرتر سریعتر / کوتاهتر، استعداد بیشتر برای PIP (درد تزریق) در هنگام تستوسترون (تست). اما، تستوسترون اسید با سطح خون کمتر از آزمون است. این بسیار سالم است. هیچ مخفی نیست که تزریق ها در بین بدنسازان، با یا بدون نسخه، بسیار محبوب هستند. تستوسترون استات دارای شهرت یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین انواع تزریق استروئید است.
 

2. چگونه خمیر پودر تستوسترون آستیت کار می کند؟

تستوسترون اسید، همچنین به نام 17b-Hydroxyandrost-4-en-3-one استیک اسید یا 17beta-Acetoxy-4-androsten-3-one، به عنوان یک عضو از استروئید استرها طبقه بندی می شود. استروئید استرها ترکیباتی هستند که دارای گروه استروئیدی هستند که گروه استر را تشکیل می دهند. استئات تستوسترون در نظر گرفته شده است عملا غیرحلال (در آب) و اساسی است. تستوسترون استاتیک یک مولکول استرویید چربی است.


تستوسترون هورمون مردانه است که به عنوان یک ماده متابولیک آندروژن یا غدد درون ریز طبقه بندی شده و مسئول توسعه ویژگی های جنسی ثانویه در مردان از جمله رشد و نگهداری اندام های جنسی، رشد موی صورت، رشد عضلات و سایر ویژگی ها است. در فرم تجویز، برای درمان مسائل تستوسترون مردانه، از جمله سطح پایین تستوسترون (hypogonadism) استفاده می شود.


تستوسترون استات فقط یک فرم از استر است. اشکال متعددی از تستوسترون در بازار موجود است. بعضی از آنها قوی تر از دیگران هستند، مانند استئوتستون استات. تزریق استئوسترون استات یکی از محبوب ترین روش های درمان کم تستوسترون و یا هیپوگونادیسم در مردان بالغ است. تزریق نیز معمولا توسط بدنسازان برای افزایش عضلات استفاده می شود.

3. نحوه استفاده از پودر خالص تستوسترون اسید ؟

کودکان باید بسیار محتاط باشند، زیرا این دارو ممکن است اثرات نامطلوب بر رشد کودک داشته باشد. مردان مسن تر از این دارو استفاده می کنند، بزرگ شدن پروستات یا خطر ابتلا به سرطان پروستات وجود دارد.


قبل از استفاده از این دارو، در مورد هر گونه بیماری، به خصوص سرطان پروستات یا سرطان پستان (مرد)، کبد، قلب، بیماری کلیوی، آلرژی و سرطان پروستات بزرگتر، به پزشک خود اطلاع دهید. دوز بالا، استفاده طولانی مدت از هورمونهای مردانه، سرطان کبد؛

زنان باید علائم مردانگی نظیر عمیق شدن صدا، ریش، آکنه، قاعدگی نامنظم یا بزرگ شدن دلبستگی را کنترل کنند. اگر هر کدام از این موارد اتفاق بیفتد، به موقع با دکتر خود مشورت کنید؛


این دارو در بارداری نباید استفاده شود. اگر باردار هستید یا فکر می کنید که حامله باشید، بلافاصله به پزشک خود اطلاع دهید. تغذیه با شیر مادر در همان زمان باید از مصرف این دارو جلوگیری شود؛


تستوسترون هورمون استروئیدی در گروه آندروژن موجود در پستانداران، خزندگان، پرندگان و دیگر مهره داران است. در پستانداران، تستوسترون به طور عمده در بیضه تخمدان های مرد و زن ترشح می شود، اگرچه کوچک است. نقش تستوسترون همچنین می تواند بر اساس سن که در آن به طور معمول رخ می دهد طبقه بندی شده است. برای اثرات پس از زایمان هر دو مردان و زنان، این به طور عمده در سطح و طول مدت تستوسترون آزاد قرار می گیرد. تأثیر تستوسترون بزرگسالان در مردان بیشتر از زنان است، اما ممکن است برای مردان مهم باشد. برخی از این اثرات ممکن است کاهش یابد زیرا سطح تستوسترون در چندین دهه بزرگسالی کاهش می یابد.


استات تستوسترون با افزایش میل جنسی، انرژی، ایمنی، افزایش چربی، افزایش و حفظ توده عضلانی بدون چربی، جلوگیری از پوکی استخوان (از دست دادن تراکم معدنی استخوانی) و احتمالا حفاظت از بیماری های قلبی، سلامتی و رفاه را ترویج می دهد. تستوسترون در برابر گیرنده آندروژن AR)، پس از آن رشد عضلات جدید را کاهش می دهد و کاهش چربی را کاهش می دهد. تستوسترون شایع ترین هورمون آنابولیک است و همچنین اساسا در نظر گرفته می شود. به این ترتیب، ورزشکار معمولا این استروئید اساسی را برای اکثر دوره ها در نظر می گیرد. تستوسترون اساسا آنابولیک و آندروژن است. ورزشکاران از تستوسترون استات استفاده می کنند تا افزایش قابل توجهی در اندازه و قدرت عضلانی، و همچنین سلامت کلی، افزایش میل جنسی داشته باشد.

4. استفاده از تستوسترون تستوسترون پودر خالص استات

تستوسترون استاتین یک آندروژن است که معمولا برای بدن سازی استفاده می شود و از نظر جسمانی حفظ و ارتقاء انسانی و ارگان های جنسی را ترویج می کند. همچنین برای درمان زنان مبتلا به سرطان پستان، سرطان تخمدان، فیبروئید های رحم، از جمله مولتیپل میلوما و کارسینوم سلولی کلیه استفاده می شود. با این حال، توصیه می شود افراد بدون چنین نظمی و راهنمایی از پزشک در چنین شیوه ای شرکت نکنند زیرا بدن بالاتر از سطح نرمال تستوسترون است و باعث عوارض جانبی شدید تا شدید و واکنش های جانبی می شود.


برای مردان، دوزاژ توصیه شده 250 تا 1000 میلی گرم در هفته است و برای استفاده زنان توصیه نمی شود. چرخه می تواند از 8 تا 12 هفته گذشته باشد. این دوزها برای رسیدن به نتایج عالی، افزایش قدرت و جرم کافی است.
 

5. هشدار o f تستوسترون پودر خالص استات

تستوسترون استات دارای شهرت یکی از قدرتمندترین و قدرتمندترین نوع تزریق استروئید است. برخی از فرمهای این استروئید تزریقی عبارتند از فرمولاسیون 100 میلی گرم در هر میلی لیتر. استفاده از هر گونه تزریق تستوسترون بدون نسخه غیرقانونی است و هنگامی که آن را از من خریداری می کنید، دستور غذای تستوسترون استات به آن پیشنهاد می شود. من یک تامین کننده مسئول هستم


روش های دیگر افزایش یا افزایش سطح تست می تواند با استفاده از مکمل های غذایی طبیعی، تغییرات در رژیم غذایی، نظیر مصرف مواد غذایی که باعث تقویت تغذیه و تابع عملکرد هیپوفیز می شود، امن تر باشد.


داروهای گیاهی که برای قرن های یا هزاران سال افزایش میل جنسی استفاده می شوند، ممکن است برخی از مزایای ساخت عضله را نیز ارائه دهند.


تستوسترون اسید دارای میزان جذب بیشتری در بدن و سپس استرهای دیگر است. سطح پیک در 12 ساعت به دست می آید، به طوری که شما نیاز به تزریق روزانه برای حفظ سطح تستوسترون دارید. تری گلیسرید در هر میلی گرم شما تستوسترون بیشتری را با استاته در دسترس خواهید داشت و پس از آن شما با هر تستوسترون پایدار تر از آن خواهید بود. 100 میلی گرم اسید تستوسترون قوی تر از 100 میلی گرم تریسترون پروپیونات را احساس خواهید کرد.


به عنوان یک قاعده کلی، سرتر سریعتر / کوتاهتر است، بیشتر استعداد برای PIP (درد تزریق) زمانی که آن را به تستوسترون (تست) می آید. تزریق یک تستوسترون بلند مدت که مانند انتانات دو بار در هفته انجام می شود، سطح خون کاملا سطح پایینی از آزمایش را به شما می دهد ... بنابراین برای اینکه با استرسهای کوتاه احمق باشید؟


در اینجا دلیل است. اگر شما یک گرم و نیم از آزمون مانند یک بدنسازان رقابتی هستید، شما همیشه باید سطح خون بسیار بالایی از آزمون را داشته باشید. اما البته این بسیار سالم نیست. برای کسانی که بیشتر آگاه هستند، سطح بسیار پایین تر انتخاب می شوند. یک چرخه نسبتا سالم 4 تا 500 میلی گرم تست در هفته خواهد داشت. یک آزمون دوز HRT کمتر از 250 میلی گرم در هفته است. به خاطر داشته باشید که شما در HRT تقریبا سال دارید و به همین دلیل است که شما در 250 یا کمتر از 250 قرار دارید. ACE تست هنگامی که به آن نیاز دارید، به شما کمک می کند.


بگذارید بگوییم که در آن روز تمرین بسیار سختی انجام داده اید، و با یک تاریخ داغ دنبال شده است. ساقه بعضی از آزمایشات 4 ساعت قبل از تمرین. 12 ساعت بعد سطح پیک شما، عالی است. شما در یک تختخواب حیوانات خواهید بود و تا یکشنبه شب اکسیده خواهد شد، بنابراین سالم بمانید.


تستوسترون استات را برای کسانی که آن را می سازند، به چالش می کشد. به طور کلی، کوتاهتر استر بیشتر احتمال دارد که PIP وجود داشته باشد. استات ما خوب تحمل / بدون درد است. مزیت دیگر این است که میزان ترخیص این استر برای ورزشکاران مورد آزمایش مناسب است. نکته مهم این است که استات تستوسترون نیز بسیار سریعتر از استرهای دیگر آروماتیک می کند، بنابراین اگر شما در حال تلاش برای کنترل عوارض جانبی استروژن هستید، باید اقدامات احتیاطی داشته باشید. 100 میلی گرم استات قوی تر است پس Enanthate بنابراین ترکیب SERM یا ضد آروماتاز ​​در ارتباط با تست آس.


هیچ مخفی نیست که تزریق ها در میان بدنسازان، با یا بدون نسخه، بسیار محبوب هستند. همچنین لازم به ذکر است که در حالی که تزریق استروئید برای بدنسازان در بهبود عضلات و اهداف تقویت می شود، چنین نتایجی به تدریج از بین می رود زمانی که دارو قطع شود. بعضی از راه حل ها در مقایسه با دیگر نیمه عمر کوتاه تر است. نیمه عمر استئوتون استات می تواند باعث افزایش سریع در سطوح می شود، اما این اثرات پس از یک تا دو روز خسته می شوند.


همچنین لازم به ذکر است که اگر چه تزریق استروئید از افزایش عضله سود می برد و اهداف را در بدنسازان تقویت می کند، اما هنگامی که دارو قطع شود، نتایج آن ها ناپدید می شوند. بعضی از راه حل ها از لحاظ نیمه عمر کمتر از سایر روش ها است. نیمه عمر تستوسترون استات می تواند به سرعت افزایش یابد، اما این اثرات پس از 1-2 روز ناپدید می شوند. بنابراین بهترین راه برای حفظ آن است.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی تستوسترون تستوسترون پودر خالص است؟

تستوسترون استات دارای شهرت یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین انواع تزریق استروئید است. آزمایش چرخه استات می تواند عوارض جانبی غیر منتظره ای مانند انقباض بیضه ها، ریزش مو، از دست دادن میل جنسی، سردرد، اضطراب و بعضی دیگر ، نوسانات خلقی. این هورمون قوی است که می تواند سلامت و سلامت جسمی، ذهنی و احساسی را تحت تاثیر قرار دهد. به این ترتیب، باید با احترام و با دقت مورد استفاده قرار گیرد.


تستوسترون استات اولین بار در دهه های قبل مورد بررسی قرار گرفت، زمانی که آندروژن های تزریقی در حال توسعه بودند. این استروئید به اندازه کافی سریع از عمل بالینی خارج شد و احتمالا دلیل خوبی هم بود. آن ها توسط مؤسساتی که راحت تر و سریع تر عمل می کردند جایگزین شدند، حلالیت بیشتری در روغن داشتند، بیشتر متمرکز شدند و پتانسیل بالاتری درمانی داشتند. به طور خلاصه، استات تستوسترون به عنوان یک داروی تستوسترون کار می کند، زیرا تستوسترون آن را فراهم می کند. اما در کل، مطلوب نیست، مگر اینکه به دلایلی یک دارو سریع و احتمالا بسیار تحریک کننده داشته باشید.


استات، کوچکترین استر است که می تواند برای ساخت تستوسترون تزریقی استفاده شود. هنگامی که شکسته شد، این اسید کربوکسیلیک کوتاه مدت می تواند بسیار دردناک به بافت ها در محل تزریق، در برخی موارد بسیار دردناک باشد. استر استات همچنین تسکین تستوسترون را فقط کمی کاهش می دهد. فارماکوکینتیک آن چیزی است که خیلی بهتر از تعلیق مستقیم تستوسترون است که همچنین برای بسیاری از افراد کمتر دردناک است.

اکثر مردم از اقداماتی که برای ترکیب داروهای تزریقی استریل که کاملا از سموم و فلزات استفاده می کنند، اطلاع ندارند.


بسیاری از هورمونهای استروئیدی سیاهپوست، برای داروهای سمی مثبت آزمایش کرده اند و در معرض کمبود و یا هیچ گونه مقدار داروهای لیست شده قرار نگرفته اند. داروهای تزریقی بازار سیاه به طور معمول تحت مقررات داروخانه ساخته نمی شوند و می توانند در مراحل حیاتی مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی بیمار مورد نیاز باشند.


پزشکان در Defy Medical شخصا هر داروخانه مورد استفاده برای تجویز هورمون های تزریقی و مواد مغذی را بررسی می کنند. مهم است که تأیید کنیم که پروتکل های خاصی دنبال می شوند و هر کدام از داروهای تولید شده مستقیما آزمایش می شوند تا قدرت، استریل و عدم وجود توکسین های انتهایی را تایید کنند. اگر تصمیم به استفاده از منبع خیالی تستوسترون برای افزایش عضلات دارید، حداقل آموزش دهید خودتان برای اطمینان از به حداکثر رساندن مزایا و به حداقل رساندن عوارض جانبی.


بسیاری از اطلاعات گیج کننده و گمراه کننده در مورد تستوسترون و تستوسترون ناکارآمد تقویت کننده ها در اینترنت وجود دارد. همچنین برخی از مردان فکر می کنند دوز بالاتر، بهتر است. دیگران خطراتی را برای خنثی کردن تولید خود بدن خود ندارند یا نمی دانند چگونه می توانند عوارض جانبی بالقوه را کنترل کنند.


استفاده از دوز مناسب: مردان مبتلا به تستوسترون باید دو هفته یا یک ماه بعد از شروع درمان (بسته به فرمول تستوسترون) خون خود را بررسی کنند، درست قبل از مصرف دوز متناظر برای آن روز یا هفته. این مهم است زیرا این نتایج برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا دوز مناسب برای شما ضروری است، ضروری است.

7. فروش استات سدیم تستوسترون   پودر خام F rom SZOB

  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد خام تستوسترون استات را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e