شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر ناندرولون دکانو (DECA) (360-70-3)

پودر دندونات ناندرولون، پودر خردل ناندرولون، پودر خردل ناندرولون، پودر ناندرولون پودر، پودر ناندرولون پودر، پودر ناندرولون خالص، پودر دندونات ناندرولون، پودر دندونات ناندرولون، پودر دندونات پودر ناندرولون، پودر DECA، پودر DECA، پودر DECA خام، پودر DECA برای فروش، پودر DECA supplie،


1. پودر خام نانرولون دكاناته چیست؟  

از اواسط دهه 1960، Deca Durabolion تبدیل به یک عنصر در بیشتر دوره های تستوسترون و یا دیانابول شده است، دلیل اصلی این است که Deca قدرت زیادی را به یک چرخه بدون افزایش عوارض جانبی اضافه می کند.

 

در صورت استفاده از تستوسترون و / یا چرخه دایانبول، deca واقعا وزن چرخه را بدون استرس زیاد در سیستم افزایش می دهد. دکا عوارض جانبی اضافی را در صورت استفاده با سایر استروئیدها اضافه نمی کند، اما هرگز نباید به تنهایی استفاده شود. استفاده مستقل از ناندرولون همراه با مجموعه ای از عوارض جانبی تند و زننده آن است که از همه مهمتر آن ها "Deca Dick" است که در آن کاربران آسیب دیده قادر به دریافت یا نگهداری نعوظ نیستند.


این به خاطر این واقعیت است که بدون متابولیت های قوی تر تستوسترون مانند دی هیدروتستوسترون (DHT)، متابولیت های نرمتر و بسیار ضعیف از deca، گیرنده های شما را سیل می کنند، و نه اتاق را برای آندروژن ها قوی تر می کند. نه تنها متابولیت های ضعیف دكا، مسئله ای است كه در آن فقدان قویتر و ضعیف تر وجود دارد، اما خود ناندرولون می تواند و به گيرنده های پروژسترون وصل شود. این امر باعث ایجاد عوارض جانبی می شود که تنها در صورت عدم وجود مقادیر فوق العاده ای از آندروژن ها موثر است.

 

بهترین راه برای توضیح دهان دوابولین این است که اساسا هورمون پروژسترون مانند است که توده عضلانی، قدرت و به میزان کمتر، کمک می کند تا تعمیر مفصل کمک می کند. این نباید عوارض جانبی بدی را هنگام استفاده با آندروژن های قوی تر که باعث نابود شدن و جلوگیری از مشکلات احتمالی ناندرولون می شود، به شما بدهد. اگر تا کنون به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد، عوارض جانبی ناگوار از ناندرولون، میل جنسی، میل جنسی شما، نفخ و سینوزیتی (جوانه های زنانه) را تحریک می کند.
 

2. چگونه پودر خالص نانرولون پودر خردل کار می کند؟

ناندرولون دكاناته عملكردهاي آندروژنهاي آندوژنز مانند تستوسترون را در خود دارد. آندروژن های خارجی نظیر ناندرولون دهانات باعث افزایش آنابولیسم پروتئین و تحریک اشتها می شود که منجر به برگشت پروسه های کاتابولیک و تعادل منفی نیتروژن می شود. افزایش توده بدنی در بیماران مبتلا به کاهکسیا (به عنوان مثال بیماران دیالیزی دچار نارسایی مزمن) و کاهش میزان جذب استخوان و افزایش تراکم استخوان در بیماران مبتلا به پوکی استخوان اغلب مشخص می شود. گلوکز خون، تولید اریتروسیت و تعادل کلسیم نیز تحت تاثیر آندروژن قرار دارند. ظاهرا افزایش تولید اریتروسیت به دلیل افزایش تولید فاکتور تحریک کننده اریتروپوئیت است. بیماران مبتلا به کم خونی مرتبط با بیماری کلیوی بعد از دریافت ناندرلن دکانوات، حجم گلبول قرمز و هموگلوبین را افزایش می دهند.

 

از آنجایی که ناندرولون دکانوات دارای اقداماتی شبیه به آندروژن های آندوژن است، تجویز ناندرولون دکانوات باعث ایجاد اختلالات جدی در رشد و رشد جنسی در کودکان می شود و باعث عوارض ناخواسته در زنان می شود. آندروژن های خارجی، هورمون آزاد کننده گنادوتروپین را سرکوب می کنند، بنابراین عملکرد گونادوتروپیک هیپوفیز را از طریق مکانیسم بازخورد منفی کاهش می دهند. این باعث کاهش تستوسترون درونی، هورمون لوتئینیزه و هورمون تحریک کننده فولیکول می شود. آندروژن های خارجی نیز ممکن است تأثیر مستقیمی بر روی تیروئید داشته باشند. افزایش غلظت لیپوپروتئین های کم چربی (LDL) و کاهش لیپوپروتئین های با چگالی بالا (HDL) نیز رخ می دهد.

3. چگونه از ناندرولون پودر خالص دكاناتي استفاده كنيد ؟

از آنجا که deca durabolin با استفاده از نانرولون decanoate، یکی از طولانی ترین موجودات موجود است، آن را بسیار محلول در روغن است، راه استروئید با استرس های طولانی است. این حلالیت آسان در روغن به این معنی است که تولید کنندگان باید از درصد کمتر از حلال ها برای تولید محصولات استفاده کنند؛ بنابراین، برای یک شلیک کمتر تحریک کننده. به طور کلی، تزریق دهان توسط اغلب بدنسازان بارگیری می شود.

4. مقدار مصرف ناندرولون پودر خالص دكانات

با اضافه کردن 400 میلی گرم در هفته از ناندرولون به یک چرخه تستوسترون و یا یک چرخه دایانبول، شما بدون افزایش عوارض جانبی می توانید مقدار کلی استروئید خود را افزایش دهید. به عنوان مثال، یک بدنساز که 250 میلیگرم استوانن 250 در هفته دریافت می کند، احساس نیاز به قدرت بیشتری در چرخه وی داشته است، اگر بیشتر از همان تستوسترون را مصرف کند، با عوارض جانبی بیشتری روبرو خواهد شد. از آنجایی که تستوسترون با افزایش میزان دوزهای بالاتر آروماتیزه می شود، اگر افزایش هورمون تستوسترون هر بار افزایش یابد، احتمال افزایش گلوکز و احتباس آب وجود خواهد داشت. هنگام اضافه کردن ناندرولون دکانوات به همان چرخه تستوسترون، میزان کلی استروئیدها را که بدن هر هفته دریافت می کنید افزایش می دهد. با این حال، شما جایگزین دیگری برای واکنش های آنزیمی ناخواسته از آروماتاز ​​و 5 ردوکتاز اضافه نمی کنید. به عبارت ساده، شما از استروئیدها بیشتر بدون عوارض جانبی بیشتری استفاده می کنید.

 

دوز برای مردان حدود 400-600 میلی گرم در هفته است اما بسته به اهداف متفاوت است. من دیده ام که بچه ها به عنوان یک تقویت کننده به میزان 200 میلی گرم در هفته استفاده می کنند و تا 1500 مترمکعب در هفته به عنوان سنگین کننده سنگین.

 

برای زنان، من به دلیل عوارض جانبی که از زن به زن خیلی متغیر است استفاده نمی کنم.
 

5. هشدار دهنده o f ناندرولون پودر خام دكانات  

عوارض جانبی ناندرولون دکانوات (Deca Durabolin) مربوط به میزان کلسترول در بدن انسان از سایر استروئید آنابولیک است.

 

این شامل افزایش LDL کلسترول بد و همچنین کاهش HDL کلسترول خوب است.


این انحرافات منجر به افزایش خطر سرطان ریه می شود. Excesses مقدار اضافی تعیین درجه ای که این نوسانات باعث تغییرات مخرب است.

 

طول مدت مصرف و مسیر تجویز، جنبه های دیگری است که بر این نوسانات کلسترول منفی تأثیر می گذارد.

Deca Durabolin در مطالعات پزشکی تایید می کند که وقتی افراد آزمایشی یک دوره ششصد میلیگرم در هفته را برای یک دوره 10 هفته دریافت می کنند که کاهش شریانی HDL یا کلسترول خوب است.

 

این امر می تواند توسط انباشته شدن با عصاره دانه انگور کاهش یابد. تزریق ناندرولون موجب تغییرات منفی زیادی در کلسترول نسبت به تستوسترون می شود در مقایسه با نظارت بر HDL یا کلسترول خوب و LDL و یا سطح کلسترول بد در مطالعه های مختلف با تجویز تستوسترون Cypionate.

 

از آنجا که Nandrlone یک استروئید آنابولیک C17 Alpha alkylated نیست، هیچ خطری برای سمیت کبدی وجود ندارد.


سمیت کبدی از آسیب کبدی ناشی از شیمیایی است، اما شما نباید نگران این عارضه با استفاده از ناندرولون دکانوات باشید.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خام دندانی ناندرولون تهیه شود

تغییر در درایو یا عملکرد جنسی؛ اسهال؛ ریزش مو؛ سردرد مشکل خواب. این فهرست ممکن است همه اثرات جانبی را مشخص نکند. اگر هرگونه نشانه ای از یک واکنش آلرژیک را تجربه می کنید، بلافاصله از پزشک خود مطلع کنید: واکنش های آلرژیک مانند بثورات پوستی، خارش یا کندو، تورم صورت، لب ها یا زبان. تومور سینه؛ مشکلات تنفسی؛ تغییر خلق، به ویژه خشم، افسردگی یا خشم؛ تغییر در صدا؛ ادرار تیره؛ افزایش موی صورت دوره های قاعدگی نامنظم؛ آکنه، تهوع، استفراغ؛ دل درد؛ تورم در مچ پا یا پاها مشکل انتقال ادرار یا تغییر مقدار ادرار زرد شدن چشم یا پوست.

 

ناهنجاری قاعدگی می تواند در درمان ناندرولون دکانوات در زنان رخ دهد. اختلال در چرخه قاعدگی به طور عادی ناشی از تزریق ناندرولون ناشی از کاهش غربالگری گنادوتروپین باعث ایجاد آمنوره یا الیگومنوره می شود.

 

هنگامی که آندروژنها (مانند ناندرولون) به زنان داده می شوند، ویروزی شدن، آشکار شده توسط آکنه، هیرسوتیسم، کلتورومگالی، طاسی الگوی مردانه، کاهش اندازه سینه و عمیق شدن صدای یا خفگی می تواند رخ دهد. در صورتی که این علائم برای اولین بار به نظر می رسد، درمان قطع می شود، معمولا آنها از بین می روند. درمان طولانی مدت می تواند به مردانگی غیرقابل برگشت منجر شود، بنابراین منافع درمان باید در برابر خطر سنجیده شود.

 

آندروژنی ها می توانند باعث ایجاد تراتوژنز شوند. آندروژنها به عنوان گروه حاملگی طبقه بندی شده اند و در دوران بارداری به علت اثرات جانبی احتمالی روی جنین کاملا ضد باردار هستند. استروئید آنابولیک آندروژنی مانند نانرولون دکانوات شناخته شده است که موجب سمیت جنینی، سمیت ماده غذایی و اختلال تخریب پسران ماده حیوانی می شود. Nandrolone decanoate در زنان که حامله یا حامله هستند ممکن است در معرض خطر باشد.


در مردان

بیماران نر می توانند در طول درمان طولانی با نان اندرولون دكانوات تجویز می كنند كه به نظر می رسد از مهار ترشح گنادوتروپین و تبدیل آندروژن ها به استروژن ها جلوگیری شود. این اثرات در بیماران مبتلا به بیماری همزمان کبد شایع تر است و شامل ماسالژی و ژنیکوماستی می شود. اثرات زنانه معمولا به طور برگشت پذیر است. ممنوعیت عملکرد بیضه، آتروفی بیضه، ناتوانی جنسی (اختلال نعوظ)، اپیدیدیمیت و تحریک مثانه نیز ممکن است رخ دهد.

 

پریاپیسم و ​​تحریک جنسی بیش از حد، که بیشتر در مردان مردان سالمند دیده می شود، عموما اثر دوز نان اندرولون دكانا را افزایش می دهند. Oligospermia و کاهش حجم انسداد ممکن است در بیماران دریافت درمان دراز مدت یا دوزهای بیش از حد رخ دهد. آلوپسی شبیه به طاسی الگوی مردانه نیز رخ داده است.

 

سرطان پروستات به عنوان یک بدخیمی ثانویه یا هیپرتروفی پروستات می تواند در طول درمان طولانی مدت با نانرولون دکانوات ایجاد شود و بیشتر در مردان مسن رخ می دهد. علائم اپیدیدیمیت حاد (مثلا تب، لرز، درد در ناحیه پستان) و / یا اورژانسی ادرار باید بیرون از دارو و ارزیابی مجدد دوز خود را سریعا انجام دهد.
در مردان پیش دبستانی

هنگامی که آندروژن ها (مانند ناندرولون) در درمان مردان نابالغ مورد استفاده قرار می گیرند، ابتلا به ویلیسم می تواند یک معایب باشد زیرا بسته شدن اپیفیوس زودرس همراه است. نظارت بر بلوغ اسکلت باید در فواصل حدود 6 ماه انجام شود. هنگامی که epiphyses بسته شده است، رشد خاتمه یافته است. حتی پس از قطع درمان، بسته شدن Epiphyseal می تواند برای چند ماه افزایش یابد. بزرگ شدن قوسی و افزایش بروز نعوظ نیز ممکن است رخ دهد.

 

در مردان و زنان

ادم محیطی می تواند با استفاده از ناندرولون در نتیجه افزایش مایع (همراه با احتباس سدیم) رخ دهد و با افزایش وزن ظاهر می شود. در درمان بیماران مبتلا به اختلال عملکرد کلیوی یا نارسایی احتقانی قلب، احتباس مایع اهمیت بیشتری دارد. دیگر الکترولیتهای سرم (به عنوان مثال کلسیم، کلرید، فسفات و پتاسیم) نیز حفظ می شوند.

 

آندروژن درمانی (مانند ناندرولون) به رشد و ترشح غدد سباسه مربوط می شود که می تواند باعث بروز آکنه به صورت غیر قابل تشخیص از آکنه ولگاریس شود.

 

اختلالات عملکرد کبدی می تواند از استفاده از استروئید های آنابولیک آندروژنی (مانند ناندرولون) ایجاد شود و با تجویز 17-آلفا-آلکیلندروژن های خوراکی (به عنوان مثال، متیل تستوسترون) مشخص شده است. زردی کلستاتیک، به ندرت، نکروز کبدی و مرگ گزارش شده است. افزایش آنزیم های کبدی شایع تر از زردی آشکار است.


اگر زردی کلستاتیک یا هپاتیت رخ دهد، دارو باید قطع شود. Hepatitis Peliosis، وضعیتی که بافت بافت کبد جایگزین کیست های پر از خون می شود، در بیماران دریافت شده استروئیدهای آنابولیک آندروژنی دیده می شود. گاهی اوقات کیست ها با اختلال عملکرد کبدی کم می شود اما ممکن است با نارسایی کبدی همراه باشد. اغلب آنها تا زمانی که نارسایی کبدی تهدید کننده حیات یا خونریزی داخل شکمی ایجاد نمی شود قابل توجه است.


قطع درمان استروئید معمولا منجر به ناپدید شدن کامل کیست می شود. هپاتما نیز به ندرت رخ می دهد و معمولا خوش خیم و وابسته به آندروژن است. هپاتوما بدخیم تهدید کننده حیات گزارش شده است. ترک اعتیاد اغلب منجر به رگرسیون یا توقف پیشرفت تومور می شود. با این وجود، هپاتوم های مرتبط با آندروژن ها یا استروئیدهای آنابولیک بسیار بیشتر از سایر تومورهای کبدی عروقی هستند و ممکن است تا زمانی که خونریزی داخل شکمی در معرض تهدید کننده زندگی قرار نگیرند شناسایی نشود.
آندروژن درمانی (مانند ناندرولون) باعث استئولیز شدن می شود و می تواند هیپرکلسمی را تشدید کند. هیپرکلسمی ناشی از آندروژن به ویژه در بیماران متحرک و افراد مبتلا به کارسینوم متاستاتیک پستان رخ می دهد.

 

مطالعات مشاهده ای در زنان بعد از یائسگی، بدنسازان و وزنه برداری با استفاده از استروئیدهای آنابولیک، تغییرات پرولاکتروفیک در پروتئین های چربی، از جمله کاهش غلظت HDL و افزایش غلظت LDL را نشان می دهد. اندروژن های مصنوعی ممکن است باعث کاهش بیشتر نسبت HDL-C: LDL-C نسبت به تستوسترون شود. استروئیدهای آنابولیک خوراکی (به عنوان مثال، استنزولول) ممکن است تغییرات بیشتری را نسبت به داروهای تزریقی انجام دهد. اگر چه پیامدهای ناشی از هیپرکلسترولمی ناشی از آندروژن (مانند ناندرولون) نامشخص است، لازم است احتیاط شود، به ویژه در بیماران مبتلا به دیس لپیدمی یا آترواسکلروز.

 

آندروژن درمانی (مانند ناندرولون) می تواند باعث کاهش میل جنسی یا افزایش میل جنسی شود. به نظر می رسد مردان مذکر بیشتر احتمال تحریک جنسی بیش از حد دارند.

 

عوارض جانبی متفاوتی نسبت به درمان ناندرولون دکانوات شامل کاهش تحمل گلوکز، اسهال، ادم، تحریک پذیری، عادت، افزایش CPK و کراتینین، بی خوابی، افسردگی روانی، تهوع و استفراغ است.

 

تجویز عضلانی استروئیدهای آنابولیک (مانند ناندرولون) می تواند سبب التهاب، التهاب، تزریق داخل دهان و فورونکولوز شود. بیمار باید هر نشانه ای از واکنش محل تزریق را مشاهده کرد.

 

استروئید آنابولیک (مانند ناندرولون) ممکن است منجر به سرکوب عوامل لخته شدن II، V، VII و X شود. زمان خونریزی طولانی مدت ممکن است رخ دهد.

 

این لیست ممکن است شامل تمام واکنش های جانبی یا عوارض جانبی نباشد. بلافاصله از بلافاصله به پزشک خود اطلاع دهید اگر علائم یک واکنش آلرژیک را تجربه کرده اید: بثورات پوستی، خارش یا کندر، تورم صورت، لب ها یا زبان، آفتاب آبی به پوست، تنگی قفسه سینه، درد، تنفس دشوار، خس خس، سرگیجه ، قرمز، ناحیه دردناک در ناحیه / ناحیه در ناحیه پا.

7. خرید پودر روغنی ناندرولون Decanoate F SAMP

  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه ناندرولون دکانات را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: