شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

هورمون رشد هورمون رشد انسانی HGH

هورمون رشد هورمون رشد انسانی HGH

هورمون رشد (هورمون رشد انسانی) هورمون رشد، هورمون رشد، پپتیدی تولید شده توسط غده هیپوفیز است که گردش خون وارد می شود و با این نسخهها کار در بافت های مختلف بدن از طریق گیرنده های هورمون رشد است. گیرنده هورمون رشد فعال برخی از اثرات مستقیم و اثرات غیر مستقیم توسط فراهم می کند تحریک تولید IGF-1...


توضیحات درباره بشر هورمون رشد/غلامرضا/هورمون رشد CAS12629-01-5 8iu/10 واحد:


هورمون رشد، هورمون رشد، پپتیدی تولید شده توسط غده هیپوفیز است که گردش خون وارد می شود و با این نسخهها کار در بافت های مختلف بدن از طریق گیرنده های هورمون رشد است.     گیرنده هورمون رشد فعال برخی از اثرات مستقیم و اثرات غیر مستقیم توسط فراهم می کند تحریک تولید IGF-1. افزایش برخی از هورمون رشد ممکن است به طور طبیعی با استفاده از ورزش به دست آورد; بزرگتر را افزایش می دهد را می توان با تزریق به دست آورد. تزریقی هورمون رشد به طور معمول به عنوان پودر خشک شده بوسیله انجماد در ویال ارائه شده است.

هر محصول تزریقی هورمون رشد باید یکسان با هورمون رشد طبیعی است که 191 اسید آمینه است. برخی از محصولات آنالوگ ارزان تر با 192 آمینو حال     اسیدهای. این محصولات می تواند باعث عوارض جانبی ایمنی و باید استفاده نمی شود.

فارماکولوژی هورمون رشد


چه هورمون رشد خود را در دوزهای بالاتر منحصر به فرد از آنچه ممکن است اتفاق می افتد از آزاد IGF-1 کار می کند؟

در عضله اسکلتی هورمون رشد در دوزهای supraphysiological تداخل با علامت انسولین، کاهش گلوکز، جذب اسید چرب و بازال میزان اکسیداسیون چربی (سوزاندن چربی) را افزایش می دهد. به طور کلی، اثرات بیش از قند سوز آنابولیسم و تغییر سوخت و ساز نسبت به سوزاندن چربی را حمایت کنند.

در دوزهای supraphysiological غلامرضا ذخیره سازی چربی درون سلول های عضلانی است که اثر سوء به برخی از lipotoxicity میزان بازده مي شود. (فقط سلول های چربی قادر به ذخیره مقادیر قابل توجهی چربی بدون اختلال متابولیک و خودآزاری هستند.) جز که نرمال هورمون رشد واقع پشتیبانی سیگنالینگ انسولین طبیعی به جای آن را مختل و ذخیره سازی غیر طبیعی لیپید باعث در سطح نرمال هورمون رشد، داستان در عضله تا حد زیادی که در بالا ذکر، است.
در بافت چربی، غلامرضا تجزیه و تحلیل چربی را افزایش می دهد، lipogenesis را کاهش می دهد، کاهش گلوکز و کاهش فعالیت های محلی از کورتیکواستروئیدها با downregulating 11βHSD1. برخی از افزایش در تجزیه و تحلیل چربی به نظر می رسد از upregulating چربی β2 و گیرنده β3.

این کمک می کند تا در از دست دادن چربی و یا کمک در پارتیشن بندی مواد مغذی نسبت به دست آوردن عضله. علاوه بر این، افزایش سرم رایگان اسیدهای چرب از تجزیه و تحلیل چربی افزایش تولید هورمون مکانیزم برای افزایش آنابولیسم عضله به ظاهر می شود. هنگامی که این افزایش اسیدهای چرب آزاد مسدود غلامرضا دیگر آنابولیسم عضله را افزایش می دهد.

در کبد، غلامرضا تبدیل گلیکوژن به گلوکز را تحریک، حساسيت به انسولين را مختل و نتیجه جذب قند خون را کاهش می دهد، جذب تری گلیسرید، ذخیره سازی تری گلیسیریدها را افزایش می دهد و افزایش تولید VLDL ("کلسترول بد.")

در بافت عضله و کبد هورمون رشد نیز تحریک تولید IGF-1. IGF-1 تولید شده توسط کبد اثر سیستمیک را فراهم می کند; اثر IGF-1 در عضلات بیشتر محلی تصور شود.

بر چسب ها:Stanolone

محصولات مرتبط

ميانجی


API


Prohormone


SARMS Raws
Hot Tags: هورمون رشد هورمون رشد انسانی هورمون رشد CAS12629-01-5 8 واحد 10 واحد تولید کننده تامین کننده کارخانه فروش هورمون رشد انسانی هورمون رشد raws پودر, بدنسازی آنابولیک،
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e