شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

  شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)

  هنگ کنگ اضافه کنید: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F، ساختمان Fuxuan، شماره 46، شرق Heping Rd، Longhua منطقه جدید، شنژن، PRC چین

  ایمیل: nicole@ok-biotech.com

  smile@ok-biotech.com

  وب: www.ok-biotech.com

  تلفن: +852 6679 4580

شما در اینجا: > صفحه اصلی > محصولات > پپتید > محتوای

هورمون رشد انسان / gH / HGH CAS12629-01-5 8iu / 10iu

هورمون رشد انسان / gH / HGH CAS12629-01-5 8iu / 10iu

هورمون رشد هورمون رشد (HGH) هورمون رشد، GH، یک پپتید تولید شده توسط هیپوفیز است که وارد گردش خون می شود و از طریق گیرنده GH در بافت های مختلف بدن کار می کند. گیرنده فعال GH برخی از اثرات مستقیم و دیگر اثرات غیر مستقیم توسط تحریک تولید IGF-1 ....

شرح درباره هورمون رشد انسانی / gH / HGH CAS12629-01-5 8iu / 10iu:

هورمون رشد، GH، یک پپتید تولید شده توسط هیپوفیز است که وارد گردش خون می شود و در بافت های مختلف بدن از طریق گیرنده GH کار می کند. گیرنده فعال GH برخی از اثرات مستقیم و دیگر اثرات غیر مستقیم با تحریک تولید IGF-1 فراهم می کند. برخی از افزایش GH ممکن است به طور طبیعی با استفاده از ورزش به دست آورد؛ افزایش بیشتر می تواند با تزریق به دست آید. تزریق GH به طور معمول به عنوان پودر لیوفیلیز در ویال ارائه شده است.

هر محصول تزریقی GH باید با GH طبیعی که دارای 191 اسید آمینه است، یکسان باشد. با این حال برخی از محصولات یک آنالوگ ارزان قیمت با 192 اسید آمینه هستند. این محصولات می تواند واکنش نامطلوب ایمنی را ایجاد کند و نباید مورد استفاده قرار گیرد.

فارماکولوژی هورمون رشد

هورمون رشدی خود را با دوزهای بالاتر انجام می دهد، بدون اینکه چه چیزی ممکن است از IGF-1 منتشر شود؟

در عضلات اسکلتی، GH در دوزهای فوق فیزیولوژیکی باعث تداخل با سیگنالینگ انسولین می شود، باعث کاهش جذب گلوکز، افزایش جذب اسید های چرب، و افزایش پایه اکسیداسیون چربی (سوزاندن چربی) می شود. به طور کلی، اثرات آنابولیسم و تغییر متابولیسم در برابر سوزاندن چربی در اثر سوزاندن گلوکز را افزایش می دهد.

در غلظت های فوق فیزیولوژیکی، GH همچنین ذخیره سازی چربی در سلول های عضلانی را افزایش می دهد که یک اثر نامطلوب است و تا حدی سبب سمیت لوتئین می شود. (فقط سلول های چربی قادر به ذخیره مقدار قابل توجهی از چربی ها بدون صدمه زدن به خود و آسیب متابولیکی هستند.) در سطح GH طبیعی، داستان در عضله عمدتا مشابه موارد فوق است، به جز اینکه سطح طبیعی GH در واقع از سیگنالینگ انسولین طبیعی پشتیبانی می کند، به جای آن را مختل کرده و باعث ذخیره سازی چربی های غیر طبیعی نمی شود.

بافت چربی GH لیپولیز را افزایش می دهد، lipogenesis را کاهش می دهد، جذب گلوکز را کاهش می دهد و فعالیت محلی کورتیکواستروئیدها را با کاهش 11βHSD1 کاهش می دهد. برخی از افزایش در لیپولیز به نظر می رسد از گیرنده های تنظیم کننده β2 و β3 چربی است.

همه اینها در از دست دادن چربی کمک می کند یا به تجزیه مواد مغذی به سوی افزایش عضله کمک می کند. علاوه بر این، افزایش اسید چرب آزاد سرم تولید شده از افزایش لیپولیز به نظر می رسد مکانیسم GH برای افزایش آنابولیسم عضلانی است. هنگامی که این افزایش در اسیدهای چرب آزاد مسدود می شود، GH دیگر افزایش آنابولیسم عضلانی را افزایش نمی دهد.

در کبد، GH تبدیل گلیکوژن به گلوکز را تحریک می کند، حساسیت انسولین را کاهش می دهد و در نتیجه باعث کاهش جذب گلوکز، افزایش جذب تری گلیسیرید ها، افزایش تری گلیسیرید ها و افزایش تولید VLDL ("کلسترول بد") می شود.

در هر دو بافت عضلانی و کبد، GH نیز تولید IGF-1 را تحریک می کند. IGF-1 تولید شده توسط کبد اثر سیستمیک دارد؛ تصور می شود که اثر IGF-1 تولید شده در ماهیچه عموما محلی است.

برچسب ها داغ: استنولون

محصولات مرتبط
واسطه
API
پرو هورمون
SARMS Raws
Hot Tags: هورمون رشد انسان / gH / HGH CAS12629-01-5 8iu / 10iu، تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، خرید، raws، پودر، بدن سازی، آنابولیک،
Previous:
Next:
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen، PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: