شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

هورمون رشد انسانی gH HGH

هورمون رشد انسانی gH HGH

هورمون رشد هورمون رشد (HGH) هورمون رشد، GH، یک پپتید تولید شده توسط هیپوفیز است که وارد گردش خون می شود و از طریق گیرنده GH در بافت های مختلف بدن کار می کند. گیرنده فعال GH برخی از اثرات مستقیم و دیگر اثرات غیر مستقیم با تحریک تولید IGF-1 ....


شرح درباره هورمون رشد انسان / gH / HGH CAS12629-01-5 8iu / 10iu:


هورمون رشد، GH، یک پپتید تولید شده توسط هیپوفیز است که وارد گردش خون می شود و از طریق گیرنده GH در بافت های مختلف بدن کار می کند. گیرنده GH فعال فراهم می کند برخی از اثرات به طور مستقیم و دیگر اثرات غیر مستقیم با تحریک تولید IGF-1. برخی از افزایش GH ممکن است به طور طبیعی با استفاده از ورزش به دست آورد؛ افزایش بیشتر می تواند با تزریق به دست آید. تزریق GH معمولا به عنوان پودر لیوفیلیز در ویال ارائه شده است.

هر محصول تزریقی GH باید با GH طبیعی که دارای 191 اسید آمینه باشد، یکسان باشد. با این حال، برخی از محصولات یک آنالوگ ارزان تر با 192 اسید آمینه هستند. این محصولات می توانند واکنش نامطلوب ایمنی را ایجاد کنند و نباید مورد استفاده قرار گیرند.

فارماکولوژی هورمون رشد


هورمون رشد خود را با دوزهای بالاتر انجام می دهد، بدون اینکه چه چیزی ممکن است از IGF-1 منتشر شود؟

در عضله اسکلتی، GH در دوزهای فوق فیزیولوژیکی باعث تداخل با سیگنالینگ انسولین می شود، باعث کاهش جذب گلوکز، افزایش جذب اسید های چرب، و افزایش پایه اکسیداسیون چربی (سوزاندن چربی) می شود. به طور کلی، اثرات آنابولیسم و تغییر متابولیسم نسبت به چربی سوزی بر سوزاندن گلوکز را افزایش می دهد.

در غلظت های فوق فیزیولوژیکی، GH همچنین ذخیره سازی چربی در سلول های عضلانی را افزایش می دهد که یک اثر نامطلوب است و تا حدی سبب سمیت لوتئین می شود. (فقط سلول های چربی قادر به ذخیره مقدار قابل توجهی از چربی بدون صدمه زدن به خود و آسیب متابولیکی هستند.) در سطح GH طبیعی، داستان در عضله عمدتا مشابه موارد فوق است، به جز اینکه سطح طبیعی GH از حامل سیگنالینگ انسولین طبیعی پشتیبانی می کند، نه آن را مختل کرده و باعث ذخیره سازی چربی های غیر طبیعی نمی شود.
بافت چربی GH لیپولیز را افزایش می دهد، لیپوژنز را کاهش می دهد، جذب گلوکز را کاهش می دهد و فعالیت محلی کورتیکواستروئیدها را با کاهش 11βHSD1 کاهش می دهد. برخی از افزایش لیپولیز به نظر می رسد از گیرنده های تنظیم کننده β2 و β3 چربی است.

همه اینها در از دست دادن چربی کمک می کند یا به تجزیه مواد مغذی نسبت به افزایش عضله کمک می کند. علاوه بر این، افزایش اسید چرب آزاد سرم تولید شده از افزایش لیپولیز به نظر می رسد مکانیسم GH برای افزایش آنابولیسم عضلانی است. هنگامی که این افزایش در اسیدهای چرب آزاد مسدود می شود، GH دیگر آنابولیسم عضله را افزایش نمی دهد.

در کبد، GH تبدیل گلیکوژن به گلوکز را تحریک می کند، حساسیت انسولین را کاهش می دهد و در نتیجه باعث کاهش جذب گلوکز، افزایش جذب تری گلیسیرید ها، افزایش تری گلیسیرید ها و افزایش تولید VLDL ("کلسترول بد") می شود.

در هر دو بافت عضلانی و کبد، GH نیز تولید IGF-1 را تحریک می کند. IGF-1 تولید شده توسط کبد اثر سیستمیک دارد؛ تصور می شود که اثر IGF-1 تولید شده در ماهیچه عموما محلی است.

برچسب های داغ: استنولون

محصولات مرتبط

واسطه ها


API


پرو هورمون


SARMS Raws
Hot Tags: هورمون رشد انسانی gH HGH CAS12629-01-5 8iu 10iu، تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، خرید، هورمون رشد انسان HGH raws پودر، بدن سازی، آنابولیک،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: