شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

خرید خلوص بالا Methenolone Enanthate powder آنلاین


خرید خلوص بالا Methenolone Enanthate powder آنلاین


Methenolone Enanthate / Primobolan چیست؟


Primobolan نام تجاری استروئید آنابولیک متhenolone (همچنین به عنوان Methenolone نوشته شده است). این در هر دو فرمت مبتنی بر روغن تزریقی و همچنین فرم دهانی موجود است. Primobolan تزریقی به عنوان Methenolone Enanthate شناخته شده است و فرمت خوراکی به عنوان Methenolone Acetate شناخته می شود. این یک استروئید آنابولیک بسیار شناخته شده و محبوب است که به دلیل طبیعت بسیار ملایم آن به عنوان ترکیب آنابولیک و یک ترکیب آندروژنی است.

پودر مزانتانت Enanthate (Primo E) چیست؟


نام: Methenolone Enanthate / Primo E خرید خلوص بالا Methenolone Enanthate powder آنلاین

ظاهر: سفید یا خاموش، پودر کریستالی سفید یا خالص زرد

کاس: 112809-51-5

آزمون: ≥99٪

حلالیت: نامحلول در آب یا الکل، محلول در اسید استیک، اتیل استر

از دست دادن خشک شدن: ≤0.5٪

فلزات سنگین: ≤10ppm

مصرف: 2.5mg

زمان شروع: 20 دقیقه

درجه: درجه داروسازی
پودر ماتنولون Enanthate / چرخه Primobolan و استفاده

چرخه Primobolan معمولا به شکل کاهش چربی و یا چرخه برش است. تقریبا هرگز به عنوان یک عامل فشرده و یا توده ای استفاده نمی شود و بیشتر استفاده از آن در قالب یک دارو پیش از مسابقه در هفته های پایانی است که منجر به نمایش رقابت یا عکس می شود. این است که معمولا با ترکیبات دیگر که دارای خواص، خواص و نیمه عمر مشابه هستند. بسیاری از بدنسازان اغلب پریمو بولان را با تری پروپانات تستوسترون (یا تستوسترون انانیت) پخت می کنند و برای 8 هفته اول یک چرخه به منظور کمک به حفظ توده عضلانی در دوره های کم کالری مصرف می کنند.


سایر بدنسازان چرخه های Primobolan خوراکی را با ترکیبات مانند تریسترون پروپیونات و تتربولون استات را به کار می برند ، زیرا تمام ترکیبات این ترکیبات به ویژه در مناطقی که نیمه عمر دارند، همکاری می کنند. برخی ممکن است تصمیم به استفاده از Primobolan (یا خوراکی یا تزریقی) با برخی از فرم تستوسترون و   وینسترول (استنزولول)، معمولا به صورت تزریقی، اگر با Primobolan خوراکی باشد. مهم این است که به یاد داشته باشید که دو ترکیب مختلف دهان در یک چرخه مشابهی را استفاده نکنید.


پریوبولان خوراکی (متhenolone acetate) به طور معمول نباید بیش از 8 هفته تجویز شود و فرم تزریقی (متhenolone enanthate) را می توان در طول چرخه 10-12 هفته (یا بیشتر، بسته به اهداف و خواسته های فرد).

پودر ماتنولون Enanthate / Primobolan Dosages


دوز و دوز Primobolan به شدت بستگی دارد که کدام فرم استفاده می شود: خوراکی یا تزریقی. نسخه تجویزی تجویز شده دوز تجویز Primobolan 200mg را به عنوان اولین دوز تجویز می کند، سپس هر هفته 100mg تجویز می شود. وضعیت پزشکی که تحت درمان قرار می گیرد مشخص خواهد کرد که دیم واقعی پریموبولان کامل است. این محدوده می تواند هر یک از دو یا سه هفته تا 200 میلی گرم در هر دو تا سه هفته باشد. دستورالعمل های پزشکی برای مصرف خوراکی Primobolan برای 100-150mg در روز برای بیش از 6-8 هفته استفاده منظم تماس بگیرید.


در جایی که بدنسازی، ورزش و بهبود عملکرد مورد توجه قرار گرفته است، دوزهای مبتدی Primobolan برای قالب تزریقی معمولا در حدود 400mg در هفته شروع می شود. دوزهای متوسط Primobolan معمولا در محدوده 400 تا 700 میلی گرم در هفته هستند که باید به اندازه کافی کافی باشد و کاربران پیشرفته ممکن است در حد 800 تا 1000 میلی گرم در هفته تجاوز کنند. دوز خانوار پریموبولن از لحاظ ایمنی و ویرولییزگی حداقل معمولا در محدوده 50-100 میلی گرم در هفته است. Primo تزریقی معمولا در خانم ها کمتر از نوع خوراکی استفاده می شود که فرم ترجیحی است.


دوزهای خوراکی Primobolan دهانی بین 100-150mg در روز برای میان وعده ها و 150-200mg برای کاربران پیشرفته در حدود 50-100mg در روز برای مبتدیان شروع می شود. توصیه می شود که دوزهای Primobolan خوراکی زنان در محدوده 70-70 میلی گرم در روز توصیه می شود و خطر ابتلا به ویرولیز را کم می کنند.


Primo خوراکی باید یک بار در روز تجویز شود بدون نیاز به تقسیم دوز در طول روز، به عنوان نیمه عمر آن حدود 2-3 روز است. Primobolan تزریقی دارای نیمه عمر 7-10 روز به علت استرال Enanthate است و باید دو بار در هفته تزریق شود تا هر تزریق به طور یکنواخت از هم جدا شوند تا سطح پایدار و ثابت پلاسمای خون حفظ شود.

پودر اننتات Methenolone / Primo E برای انبساط یا برش


Primobolan یکی از چند استروئید است که برای هر دو حجم و برش ایده آل است. حقیقت گفته می شود واقعا چیزهایی مانند " استروئید بزرگ " یا " استروئید برش " وجود ندارد، فقط برخی از آنها باعث می شود آب بیشتر از دیگران ذخیره شود. این کار می تواند به نفع شما کار کند اگر شما به دنبال وزن (حتی وزن آب) هستید تا جسم شما بیشتر جرم سازگاری داشته باشد. و احساس بیرون زدن از shirtsleeves شما نیز می تواند سرگرم کننده باشد. اما فراتر از حفظ آب، انبساط و برش بیشتر از رژیم غذایی است. Primo وزن خود را به سرعت افزایش می دهد، اما اگر کالری افزایش یابد، این یک دارو فوق العاده برای انبساط بدون نفخ است. (بعضی از افراد یک "انبوه لاغر" نامیده می شوند). البته، در کمبود کالری Primo هنوز رشد عضلانی را ایجاد می کند، و آن را برای بدنسازان رقابتی در چند هفته گذشته قبل از مسابقه مورد علاقه است.


پودر ماتنولون Enanthate / Primo E برای زنان


Primo بهترین انتخاب برای زنان در نظر گرفته شده است به دلیل کیفیت پایین آن آندروژنی و پس از آن دستاوردهای ناب. زنان تمایل دارند برای جلوگیری از پرخاشگری بیش از حد و صافی بودن از آب نگهداری کنند. همچنین، از آنجا که استروژن یک ظاهر "نرم" ایجاد می کند، استروئید هایی که آروماتیک می شوند، می توانند زیبایی شناسانه ای را که در تلاش برای رسیدن به آن هستند را از بین ببرند. یک داروی که سختی را بدون نفخ شدن و ایجاد استروژن ایجاد می کند، Masteron است، اما Masteron یک آندروژن خالص است. این می تواند منجر به عوارض جانبی مردانه شود که بیشتر زنان از آن اجتناب می کنند - ریزش مو، رشد مو بدن، پوست سخت، صدای عمیق تر و نگران کننده ترین، بزرگ شدن کلیتوریس. از آنجایی که Primo تقریبا صرفا آنابولیک است، اگر دوزها به صورت معقول نگهداری شوند، این دو طرف حداقل به حداقل می رسند. زنان معمولا به میزان دوزهای 50-100 میلی گرم در هفته پاسخ می دهند، اگرچه بسیاری از نسخه های دهانی را انتخاب می کنند که احساس سوزش چربی را دارند، هرچند گمانه زنی و نکته خالص آن است. هیچ شواهدی وجود ندارد که بتواند نشان دهد، اما شواهد تجربی بدون شایستگی نیست.

علاوه بر این، بعضی از خانم ها را انتخاب می کنند که شامل سایر آنابولیک هایی مانند Winstrol یا Anavar باشند ، اما این فقط اضافی است. مخلوط کردن بیش از حد بسیاری از استروئید هیچ مزیتی ندارد و می تواند زیان آور باشد، زیرا مشخص می شود که بهترین ها کار می کنند. اگر دوست دارید Primoblan، از Primobolan استفاده کنید. و به خصوص در مورد زن، معمولا نیازی به افزودنی وجود ندارد. توصیه های مردمی برای زنان نیز برای نخستین بار با استفاده از Primobolan به صورت آزمایشی انجام می شود و در صورت لزوم به استروئید دوم نیز می پردازد.
خرید Methenolone Enanthate پودر آنلاین


شما می توانید مقدار زیادی از پودر Methenolone Enanthate را به صورت آنلاین پیدا کنید، اما دشوار است برای خرید پودر Methenolone Enanthate واقعی آنلاین. منابع زیادی وجود دارند که محصولات جعلی را در بازار عرضه می کنند. بنابراین هنگامی که شما پودر Methenolone Enanthate آنلاین را خریداری می کنید، شما باید یک منبع واقعی را انتخاب کنید.
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: