شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

چگونه زمانی که استروئید خرید پودر خام از منبع بین المللی خام به امن


1. مالی ایمنی


امير ترتیب بزرگتر

گفت در این دایره نیست سعی کنید پول بیشتری از شما می توانید از دست دادن. هر خرید به یک کشور خارجی آن خطر به خصوص این روزها است. بیش از حد بسیاری از اطلاعات و یا وب سایت و یا شخصی آنها منابع g2g تماس وجود دارد. اما، شاید، آنها فقط 1 نفر "شرکت". هنگامی که شما پول بیش از سرمایه گذاری خود را پرداخت. شرکت و یا منبع از دید خود میرود. شاید شما می توانید بگویید Bitcoin 3-5 می تواند برخی از پاها یا بازوها، حتی زندگی. اما این بازی از دست دادن به از دست دادن است.


آنها را از این دایره خارج است؟ ممکن است. آنها ممکن است یک نام جدید وب سایت و یا شرکت و بروید در همان کسب و کار. منبع G2G جدید در زمین آمده است. بنابراین، هرگز سعی در معامله سرمایه گذاری بیش از شما می توانید از دست دادن.

 

پس چگونه چنین سفارشات? به منبع ملاقات و یا چیزی است که آنها بسیار از پول به عنوان ضمانت مراقبت. قبل از سفارش فله هر کس سعی خواهد کرد که برخی از دستورات کوچک برای test خلوص، خدمات، تحویل، و غیره.


در این ارتباط، شما ممکن است / تصاویر وضعیت خانواده محل و برخی از چیزهای دیگر او مراقبت. سپس به دیدار با او را در جایی. دفتر و یا کارخانه رسید، می توانید. آنها برخی از گارانتی اما خانواده خود را ندارد.


همچنین، اگر شرکت واقعی، آنها ممکن است عضویت در یا حمایت از جایی است. چنین هزینه بالا و نگران آنها است. منبع آنها را در برخی از راه نگران ممکن است.


ب نظم طبیعی

قبل از شما برای سفارش هزینه پرداخت به تایید هر هزینه. بالقوه اما هزینه نمی یاد شده مانند کالا reship هزینه تحویل reship هزینه گمرکی هزینه تغییر آدرس کالا ارسال بازگشت هزینه reship هزینه نه آداب و رسوم دلیل، هزینه های تست، و غیره وجود دارد. هر منبع واقعی ممکن است بخشی از آنها را برای ایجاد رابطه بلند مدت با شما. چه اعتماد به نفس شرکت اما نه یک بار "منبع" خرید است.


ج. پرداخت


پی پال پرداخت واقعی خوب است، اما آن را به ندرت شنیده ام از هر منبع قبول پی پال. این کالا تحت حفاظت توسط پی پال را مقررات نیست.


حواله بانکی/TT نیز خوب می شنیده است. از ثبت نام شرکت دریافت منبع باید برخی از ارتباط با این نام را داشته باشد. این کمک می کند تا برخی به ساخت اعتماد.


Bitcoin ترین مورد علاقه پرداخت توسط بسیاری از منابع ناشناس ثبت نام، انتقال و برداشته است.


وو/MG هستند استفاده می شوند. آن آسان است برای دریافت برخی از یکی به آن پرداخت، اما همچنین به این برداشت.


ریا است که معمولا در اروپا استفاده می شود. در چین، آن نیز توسط برخی منابع تقریبا به همان استفاده به عنوان وو/MG پذیرفته شده است.


پس از همه، شما می توانید آسان ترین روش. برای حفاظت از پول خود را پیشنهاد من این است که با سیم TT/بانک اول، سپس توسط bitcoin باشد. وو/MG/ریا همیشه با مقدار زیادی از هزینه است.

2. اطلاعات ایمنی


هر چه و هر زمان، شما ایمنی شخصی می آید اولین بار.

احمد ایمیل:

ایمیل امن و ایمیل رایگان است آسان برای دریافت و با بسیار کمتر و یا هیچ هزینه. در آنها، protonmail و tutanato و ایمیل های امن توصیه می شود. هر زمان که پست جدید ثبت نام آنها هنوز به طور منظم و بدون تماس با اطلاعات شما را امتحان کنید.


سعی کنید برای تغییر ایمیل استفاده می شود هر 2-3 ماه. و، در صورت امکان ایمیل دو یا سه استفاده می شوند با هم و هیچ کس از آنها ارتباط کامل با منابع و یا مشتریان هستند.


هشدار: اگر برخی از منبع تماس با ما ایمیل به ندرت استفاده می شود، شما این ایمیل و یا اطلاعات شخصی باید باشد بیرون درز یکی شما را قبل از تماس. و یا همان مردم فقط با نام های مختلف هستند.


 Information safety with SZOB-www.ok-biotech.com.jpg


ب Whatsapp/اسکایپ/خط/wickr/و غیره

این ابزار بیشتر و بیشتر این روزها برای همه استفاده می شود. و بله، آنها بسیار ساده تر برای شما به چت چت با برخی از آنهایی که هستند. اما وجود خواهد داشت آهنگ بیش از حد وجود دارد.


پیشنهاد ما ارتباط کامل را در یک راه است. و در صورت امکان سعی کنید برخی از اشتراک در نام های دیگران مردم. شاید فقط یک نوع از آسایش خود است. آنچه ما سعی به انجام به انجام بهترین است.


ج تجهیزات

به تلفن یا هارد دیسک به طور منظم را تغییر دهید. اطلاعات در تلفن وصل ممکن است بیش از حد است از شما انتظار. و این روزها به خصوص نسبت به آنچه ما گران قیمت نیستند.


د. گیرنده و آدرس

قاضی مواد مردم گناه توسط شواهد. علاوه بر ذخیره سازی پودر و چرخ دنده تمام شده گیرنده و آدرس باید می آید به دید پلیس مدت قبل از. پیشنهادات ما عبارتند از:

به برخی از صندوق پستی اجاره و ترک گوشت با استخوان وجود دارد برای دریافت بسته. شما بی گناه را بسته است.

به برخی از رابطه در ایستگاه ارسال/پیک.

به گیرنده های جایگزین برخی بیشتر و آدرس برای پراکنده خطر. هر گیرنده نیست به بیش از 1 تا 2 بسته بین المللی سعی کنید.

به پاکت در ایستگاه و انتظار برای چند روز بیشتر به تایید ایمنی.

هنگامی که وارد بسته تغییر آدرس و تایید ایمنی.

به نه بسته باز کردن چند روز در محل شما.


پس از همه، این کسب و کار بیش از حد جدی مقایسه با تروریست ها و یا مواد مخدر، و غیره است. از طرف قانون مالک و یا طبخ ممکن است چهره برخی از خوب و آموزش و پرورش توجه به ایالات و یا کشورها.

تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: