شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

پودر Sarm: از کجا بخرید GW-501516 پودر

پودر Sarm: از کجا بخرید GW-501516 powder؟


پودر SARM


استفاده از استروئید ها برای تقویت هورمون شما مانند تلاش برای کشیدن یک میکروچاپ با یک چکش است. استروئیدها با افزایش تستوسترون به شما کمک می کند که عضله را بسازید و سپس سنتز پروتئین را در سلول های خود، ساخت عضله و سوزاندن چربی را افزایش دهید. این به عنوان آنابولیک استروئیدها در نظر گرفته شده است و عالی است.


اما استروئید ها همچنین با کبد، پروستات، قلب، اندام های جنس شما (که منجر به انقباض توپ در مردان و افزایش میل جنسی در زنان) می شود، و ویژگی های جنسی ثانویه (عمق صدا، رشد مو بدن، ریزش مردان، آکنه، و غیره.). تمام این عوارض جانبی بخش آندروژنی استروئید هستند.


مسئله استروئیدها این است که نسبت آنابولیک به اندروژنیک 1: 1 دارند. این بدان معنی است که آنها به اندازه کافی احتمال می دهند که توپ خود را کوچک کنید یا چهره خود را بزرگتر کنید تا بتوانید عضله را بسازید - مگر اینکه شما برای کنترل سطح هورمون مطلوب، با نظارت دقیق پزشک، بیولوژیک تستوسترون مصرف می کنید (من این کار را انجام می دهم برای سالها و من عوارض جانبی نداشته ام. شما می توانید در مورد هک کردن تستوسترون در اینجا بخوانید).


اجازه دهید ما در مورد پودر GW-501516 بیشتر بدانیم که یکی از محبوب ترین پودر سرامیک است: مزایای GW-501516 پودر و جایی که برای خرید پودر GW-501516؟


این است که SARMs نوآوری است. آنها نسبت به استروئید ها انتخابی بسیار بیشتری دارند و نسبت آنابولیک به آندروژنیک را با شروع 3: 1 شروع می کنند و به سطح 90: 1 می رسند. این بدان معنی است که شما هنوز می توانید رشد عضلانی و کاهش چربی را دریافت کنید، اما SARM ها به شما مشغول نیستند یا شما را به خانم ریشو تبدیل می کنند. شما همچنین می توانید   SARM را به صورت خوراکی مصرف کنید. بدون نیاز به تزریق


SARM ها نیز قانونی هستند، تا زمانی که آنها را "فقط برای اهداف تحقیقاتی خریداری می کنید." شما خرده فروشان SARM را ذکر می کنید شامل سلب مسئولیت هایی مانند "برای اهداف تحقیقاتی آزمایشگاهی" و "نه برای مصرف انسانی". آنها این کار را در قوانین قانون تغییر می دهند، بنابراین آنها با دولت مواجه نمی شوند.


در حدود دوازده SARM در آزمایشهای بالینی (انسانی) یا آزمایشات قبل از بالینی (حیوانات) وجود دارد. در این مقاله، جوانب مثبت و منفی از محبوب ترین ها را پوشش خواهد داد. باز هم، این کمی بیشتر از آن است که بیشتر از زخم های زلزله من بحث می کنند. در معرض خطر خود قرار بگیرید


سپس اجازه دهید ما بیشتر درباره پودر GW-501516 که یکی از محبوب ترین پودر سرامیک است را بیاموزیم.


پودر GW-501516 (Cardarine) چیست؟


پودر GW-501516 (یا Cardarine )، یک شیمی تحقیقاتی است که در دهه 1990 برای جلوگیری و درمان تومور در کولون، پروستات و سینه تولید شده است. مطالعات انجام شده در اوایل سال 2000 نشان می دهد که پودر GW-501516 و دیگر آگونیست های PPAR همچنین قادر به جلوگیری از اختلالات متابولیکی مانند چاقی و دیابت از طریق بیان خاص ژن هستند.


همانطور که تحقیقات همچنان رشد می کند، بدنسازان به سرعت به پودر GW-501516 می رسند و آن را "مکمل تقویت استقامتی نهایی" می دانند. به علاوه، توانایی Cardarine برای سوزاندن بافت چربی اضافی، افزایش بهبودی و به طور چشمگیری افزایش استقامت باعث شده این محصول یک اساسی باشد در هر چرخه ورزشکار و PCT. بدون عوارض جانبی مضر که در 20 سال گذشته پیدا شده است، جالب است که چرا پودر GW-501516 در جهان ورزش و ورزشگری تبدیل به یک افسانه شده است.


چگونه پودر GW-501516 کار می کند؟


پودر GW-501516 یک آگونیست PPARδ است و نه SARM، اما به روش های بسیار مشابه عمل می کند. در این مورد، پودر GW-501516 به گیرنده های آندروژن می رساند که باعث جذب گلوکز و بافت ماهیچه اسکلتی می شود. در حال حاضر، آن را به عنوان یک درمان بالقوه برای چاقی، با سرعت ذوب شدن از طریق آنچه که به نام " اسیدهای اسید چرب " نامیده می شود .


همچنین گفته می شود Cardarine به میزان متوسط 79٪ (کلسترول خوب) HDL را افزایش می دهد و LDL (کلسترول بد) را در آزمایش های مرحله دوم انجام می دهد. این کمک می کند سطح HDL خود را از بیان افزایش یافته از انتقال دهنده کلسترول ABCA1 افزایش دهد.


دوز GW-501516 پودر چیست؟


دوز معمولی مردان و زنان هر روز 20 میلی گرم است. نیمه عمر قرنیه 20 تا 24 ساعت است. این بدان معنی است که یک روز یک بار کاملا طبیعی است. بعضی از ورزشکاران ترجیح می دهند از هر 20 میلی گرم یک ساعت قبل از ورزش استفاده کنند، در حالی که سایر ورزشکاران تقسیم دوز در AM و PM در نیمه است. بهتر است اسپری مایع را به دهان خود، بلعیدن آن، و پس از آن با برخی از آب و یا آب به دنبال تعقیب.

مزایای مهم GW-501516 پودر


1) GW-501516 powder محافظت از مغز است


پودر GW-501516 در حیوانات، هنگامی که تحت استرس اکسیداتیو قرار می گیرند، از عروق مغزی محافظت می کند. ایجاد PPAR توسط پودر GW-501516 می تواند باعث رشد سلول های عصبی شود. علاوه بر این، از اختلالات رگ خونی جلوگیری می کند، به خصوص در عروق مغزی.


2) GW-501516 پودر از قلب بهره مند است


پودر GW-501516 از آسیب اکسیداتیو در قلب جلوگیری می کند. خطر و شدت آترواسکلروز (ایجاد پلاک در شریان ها) را از طریق تعدادی از مکانیسم ها کاهش می دهد. پودر GW-501516 سطح اکسید نیتریک را افزایش می دهد که در برابر آترواسکلروز محافظت می کند. همچنین ضایعات و التهاب همراه با آترواسکلروز در موش ها را کاهش می دهد.


پودر GW-501516 باعث افزایش تولید VEGF از سلول های عروق خون انسان می شود که موجب تشکیل سلول ها و خونی می شود. پودر GW-501516 باعث افزایش کلسترول HDL و کاهش تری گلیسیرید در مطالعات حیوانی می شود، به طور بالقوه خطر بیماری قلبی عروقی در بیماران را کاهش می دهد .


3) GW-501516 powder کمک به سیستم ایمنی


پودر GW-501516 با سرکوب التهاب همراه است. PPAR فعال شده با مهار مولکول هایی که به واکنش های التهابی کمک می کند، باعث التهاب در کبد در حیوانات می شود. پودر GW-501516 می تواند PPAR را فعال کند که از سلول های خاص پوست محافظت می کند که در طی فرایند بهبود زخم سلول خود به خودی خود را تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین نشان داده شد که بسته شدن زخم های دیابتی تسریع می شود.

خرید پودر خالص GW-501516 از www.ok-biotech.com از کجا بخرید GW-501516 پودر؟


پودر GW-501516 به علت لینک سرطان موجود در تحقیقات به عنوان یک داروی سالم شناخته شده نیست. این بدان معنی است که پودر GW-501516 به راحتی در قفسه های داروخانه و فروشگاه های مواد غذایی موجود نیست. البته این به این دلیل است که FDA تایید نشده است. با این حال، فروشندگان آنلاین که فروش پودر GW-501516، از جمله پپتیدهای اثبات شده وجود دارد. اگر شما تصمیم به خرید پودر GW-501516 خود را آنلاین ، شما باید در هنگام انتخاب یک فروشنده احتیاط کنید.


اثبات شده Peptides صادقانه بهترین گزینه شما است. آنها آزمایش کامل شخص ثالث را در هر دسته محصولات خود انجام می دهند. آنها همچنین سابقه شفافیت در مورد شیوه ها، روش ها و خلوص محصول خود را دارند. Peptides ثابت شده ارائه می دهد سریع حمل و نقل روز بعدی، نمایندگان خدمات مشتری و تضمین کامل پول نقد اگر شما با خرید خود راضی نیست.

بهترین تامین کننده پودر سرامیک - SZOB


از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل GW-501516 powder را پر کنید. محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید. در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد. این ظرف 10 روز کاری تحویل خواهد شد.


1. بهترین کیفیت پودر SARM با قیمت پایین کارخانه:

ما تضمین بالاترین درجه خلوص پودرهای 98٪ + را داریم و چون ما تولید کننده نیستیم، خرده فروشان، همه کالاها در اینجا به طور مستقیم با کمترین قیمت فروخته می شوند.


2. تحویل سریع و ایمن مواد اولیه استروئید

1) بسته می تواند ظرف 24 ساعت پس از پرداخت ارسال شود. سپس شماره ردیابی را ارائه می دهد.

2) فرستنده غنی با تجربه، حمل و نقل امن و محرمانه از تمام مواد استروئید خام را تضمین می کند. روش های مختلف حمل و نقل، و بهترین انتخاب بر اساس آدرس شخصی شما.

3) نرخ موفقیت بالای تحویل سالم بالاتر از 92 درصد است.

4) زمان تحویل پودر استروئید: 3-5 روز به ایالات متحده آمریکا، و 5-7 روز به کشورهای اتحادیه اروپا


3. SZOB دارای مشتریان در سراسر جهان است.

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی، مشتریان را به راحتی، سهام مناسب انواع مواد استروئید و تحویل سریع به میل خود می دهند.

2) استفاده از بازخورد قدردانی خواهد شد، پیشنهادات ما ما را به بهبود خدمات ما هدایت خواهد کرد، و مسئولیت ما برآوردن نیازهای مشتریان است.

3) SZOB یکی از قابل اطمینان ترین تامین کننده مواد خام استروئیدها با بهترین کیفیت کالا، ایمن و سریع حمل و نقل، خدمات خوب است.


خوش آمدید به ما تماس بگیرید اگر شما علاقه مند به پودر GW-501516 ما و یا پودر SARM دیگر!
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: