شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

چرخه تستوسترون Enanthate پودر

پودر enanthate تستوسترون چرخه


پودر خام تستوسترون Enanthate چیست؟


Enanthate تستوسترونپودراول معرفی شد در 1952.Sold تحت نام تجاری Delatestryl در میان thers تستوسترون enanthate است عمدتا تحت نام تجاری Delatestryl.It است یا تحت انواع نام های تجاری دیگر نیز از جمله Andro لا Andropository بازار عرضه شده به بازار عرضه شده، Depandro، Durathate، Everone، Testrin، Testostroval، و لا Testro میان دیگران. Enanthate تستوسترون آندروژن ها و استروئیدهای آنابولیک است. استر آندروژن مصنوعی است که عمل به عنوان prodrug تستوسترون و از این رو به صورت طبیعی و ازطریق تستوسترون در نظر گرفته است.


همراه با تستوسترون cypionate تستوسترون پروپیونات و تستوسترون undecanoate تستوسترون enanthate است یکی از استرهای تستوسترون به طور گسترده استفاده می شود. Enanthate تستوسترون prodrug تستوسترون و آندروژن و استروئید آنابولیک آندروژنی-(AAS). است که آگونیست به گیرنده آندروژن (علیرضا) است.

Enanthate تستوسترون در درمان جایگزینی استفاده می شود. به طور گسترده استفاده می شود فرم از تستوسترون در درمان جایگزینی است. Enanthate تستوسترون در ایالات متحده و در جای دیگر به طور گسترده ای در سراسر جهان در دسترس است. تستوسترون Enanthate یکی از قدیمی ترین و شاید متداول ترین استروئید آنابولیک تمام دوران است. تستوسترون Enanthate است آهسته اقدام به انتشار فرم هورمون تستوسترون و خواهد بود اولین بزرگ/طولانی استر فرم تستوسترون استفاده می شود.
تستوسترون Enanthate پودرمشخصات


نام: پودر enanthate تستوسترون

Appearence: پودر کریستالی سفید

Cas:315-37-7

روش: ≥99.2%

حلاليت: محلول در آب (یا اتانول (17.3 میلی گرم/میلی لیتر)< 0.5="" mg/ml).="" solubility="" in="">

آبی (w/v) 2-هیدروکسی پروپیل-بتا-سيكلودكسترين (گربه. نه. H-107): 4 میلی گرم/میلی لیتر.

از دست دادن در خشک کردن: ≤0.5%

هوی متال: ≤10ppm

مقدار مصرف: 50-400 میلی گرم

زمان شروع: 30 دقیقه

درجه: درجه داروییbuy Testosterone enanthate powder from SZOB

نحوه استفاده از تستوسترون Enanthate پودر


تزریق تستوسترون Enanthate، USP تستوسترون Enanthate، مشتق شده از تستوسترون آندروژن درونزاد اولیه برای دولت عضلاني USP فراهم می کند. در خود فرم فعال آندروژن گروه 17 بتا هیدروکسی است. استريفيكاسيون، گروه 17 بتا هیدروکسی طول مدت عمل هورمون تستوسترون را افزایش می دهد; هیدرولیز به تستوسترون آزاد در vivo رخ می دهد.


پودر enanthate تستوسترون است نیمه عمر حذف از 4.5 روز و اقامت ميانگين زمان 8.5 روز استفاده به عنوان انبار تزريق. این دولت مکرر از حدود یک بار در هفته نیاز و نتیجه نوسان های بزرگی در سطح تستوسترون با آن، با سطح ابتدا بالا و supraphysiological بودن.
استفاده از تزریق تستوسترون Enanthate:


این است که برای درمان سرطان پستان در زنان استفاده می شود.

برای درمان استفاده می شودمیزان کم تستوسترون.

زمانی که بلوغ به تاخیر افتاد آن را در برخی کودکان استفاده می شود.

ممکن است به شما برای دلایل دیگر داده می شود. با پزشک صحبت کنید.
Enanthate تستوسترونپودر چرخه


چرخه تستوسترون enanthate پودر 10 هفته دوز 250 و 350 یا 500 mg در هفته گرفته شده است. با توجه به دستورالعمل تزریق دارو یک بار در هفته انجام می شود. مواد مخدر برای مبتدیان توصیه نمی شود.


با این حال، به منظور بهبود نتیجه ورزشکاران اغلب انباشته راenanthate تستوسترونپودرچرخه. اول، آن اثر آنابولیک را بهبود بخشد و در مرحله دوم، ترکیب شیمیایی مواد مخدر، که قابل توجهی افزایش می دهد نتیجه پس از چرخه به پایان رساندن مکمل یکدیگر.

متخصصان بر این باورند که به پیروی از اصل "سه نهنگ" لازم است. این به این معنی ترکیبی از استروئید، به عنوان مثال، تستوسترون boldenone انسولين و هورمون رشد. اما همچنین ممکن است سعی کنید انفرادی دوره ترکیب برخی از anabolics در آن، به عنوان مثال، انفرادی تستوسترون و دکا یا تستوسترون متان + Deca چرخه است.


به عنوان مثال، بسیاری از ورزشکاران چرخه زیر را:

1-اولین هفته: 250 میلی گرم از enanthate + 30 میلی گرم متان.

2. دومین هفته: 250 میلی گرم دکا + 200 میلی گرم تستوسترون + 30 میلی گرم methandrostenolone.

3. هفته سوم: تکنوازی تستوسترون 200 میلی گرم + متان Deca.


متان است به نام "slangy" برایmethandienone. این یک استروئید آنابولیک است که در پزشکی استفاده می شود برای ترمیم بافت پس از سوختگی حرارتی و شیمیایی است. در ورزش، متان به افزایش دستاوردهای عضلات استفاده می شود. این تأثیرو برای گرفتن بیش از 14 روز توصیه نمی شود.

Deca یا ناندرولون آنابولیک که به طور طبیعی در بدن انسان در طول حمل آموزش کودک و یا فشرده تولید شده ممکن است. ماده Deca از تستوسترون توسط ساختار مولکولی آن متفاوت است. در نتیجه، خواص آندروژنی آن کاهش می یابد.

برای افزایش عضله دستاوردهای (تا 8 كيلوگرم در هفته) در افرادی که تجربه ناندرولون نه تنها برای مقاصد ورزشی، بلکه در طب به عنوان یک درمان برای تقویت استخوان ها (پیشگیری از پوکی استخوان) در افراد آلوده به اچ آی وی به عنوان immunostimulator استفاده می شود عملیات جراحی پیچیده.


مهم: با استفاده از استروئید برای به دست آوردن عضله توده می تواند مضر به سلامت شما. اگر شما یک ورزشکار حرفه ای این نمی کنند. اگر شما هنوز تصمیم به شروع انفرادی یا ترکیب چرخه، این کار را تنها پس از گرفتن تست های هورمونی و مشاوره با یک متخصص واجد شرایط. تستوسترون enanthate Drostanoloneذخیره برای فروش، Dianabol و سایر داروهای استروئیدی می تواند باعث آسیب به سلامت شما.


Testosterone enanthate powder is used to treat breast cancer in women and treat low testosterone levels. It will be a good help by Testosterone enanthate powder Cycle.

Enanthate تستوسترونپودربرای فروش--مورد بررسیپودر


تعداد زیادی از ورزشکاران با کسب توده عضلانی راضی هستند. با این حال، بیش از پنجاه درصد توجه پديده عقبگرد قوی است که نقطه ضعف قابل توجهی است. به طور کامل حفظ افزایش دوره پس از برداشت های استروئیدی است. سوم، و گاهی اوقات بیشتر از جرم دور می شود. توجه داشته باشید که پدیده عقب نشستن از درجه یک و یا ویژگی های انواعاستروئیدهای آنابولیک.


این واقعیت البته نقطه ضعف قابل توجهی در نظر گرفته شده است اما اثربخشی این دارو به عنوان یک کل را کاهش. این استروئید بسیار محبوب است. نگرانی های داخلی و خارجی شرکتهای تولید آن. در انجمن ورزشی فارماکولوژی بررسی مورد حقوقی داروهای استروئیدی از هر نام تجاری شما می توانید.

تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: