شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

چرخه پودر تستوسترون Enanthate

چرخه پودر تستوسترون Enanthate


پودر Enanthate تستوسترون خام چیست؟


تستوسترون enanthate پودر اولین بار در سال 1952 معرفی شد. تحت نام تجاری Delatestryl در میان آنها، تستوسترون enanthate است که عمدتا تحت نام تجاری Delatestryl.It یا تحت نام تجاری مختلف نام تجاری و همچنین شامل آندرو LA، Andropository، Depandro، Durathate، Everone، Testrin، Testostroval و Testro LA در میان دیگران. تستوسترون Enanthate یک استروئید آندروژن و آنابولیک است. این یک استرین اندروژن مصنوعی است که به عنوان یک پیش دارنده تستوسترون عمل می کند و از این رو به عنوان یک فرم طبیعی و زیست شناختی تستوسترون محسوب می شود.


همراه با تریسترون تستوسترون، تستوسترون پروپیونات و تستوسترون undecanoate، تستوسترون enanthate یکی از استروئید ترین تستوسترون است. تستوسترون enanthate یک پیش داروی تستوسترون است و یک استروئید آندروژن و آنابولیک آندروژنی (AAS) است. بدین معنی است که آن را agonist گیرنده آندروژن (AR) است.

تستوسترون enanthate در درمان جایگزینی آندروژن استفاده می شود. این تستوسترون به طور گسترده در درمان جایگزینی آندروژن استفاده می شود. تستوسترون enanthate در ایالات متحده و به طور گسترده ای در سایر نقاط جهان در دسترس است. تستوسترون Enanthate یکی از قدیمی ترین و شاید اغلب مورد استفاده استروئید آنابولیک در تمام دوران است. تستوسترون Enanthate یک فرم انتشار آزاد آرگومان هورمون تستوسترون است و اولین فرم تستوسترون بزرگ / طولانی است که استفاده می شود.
تستوسترون پودر Enanthate پودر مشخصات


نام: تستوسترون پودر Enanthate

ظاهر: پودر کریستالی سفید

کاس: 315-37-7

آزمون: ≥99.2٪

حلالیت: محلول در اتانول (mg / ml 17.3) یا آب (<0.5 میلی="" گرم="" میلی=""> حلالیت در 45٪

آب (w / v) 2-hydroxypropyl-β-cyclodextrin (گربه شماره H-107): 4 mg / ml.

از دست دادن خشک شدن: ≤0.5٪

فلزات سنگین: ≤10ppm

مصرف: 50-400 میلی گرم

زمان شروع: 30 دقیقه

درجه: درجه داروسازیپودر تستوسترون Enanthate را از SZOB خریداری کنید

چگونگی استفاده از پودر Enanthate تستوسترون؟


تزریق تستوسترون Enanthate ، USP تستوسترون Enanthate، USP، یک مشتق از تستوسترون آندروژن آندروژن برای تزریق عضلانی. آندروژن ها در فرم فعال خود دارای یک گروه 17 بتا هیدروکسی هستند. استری کردن گروه 17 بتا هیدروکسی باعث افزایش طول مدت فعالیت تستوسترون می شود. هیدرولیز به تستوسترون آزاد در in vivo.


پودر تستوسترون enanthate است نیمه عمر حذف 4.5 روز و میانگین زمان اقامت 8.5 روز در هنگام استفاده به عنوان یک تزریق عضلانی depot. نیاز به تزریق مکرر تقریبا یک بار در هفته، و نوسانات زیادی در سطح تستوسترون با آن، با سطوح در ابتدا بالا و فوق فیزیولوژیکی است.
استفاده از تزریق تستوسترون Enanthate:


این برای درمان سرطان پستان در زنان استفاده می شود.

این برای درمان سطح تستوسترون کم است .

هنگامی که بلوغ به تأخیر می افتد، در بعضی از کودکان استفاده می شود.

ممکن است به دلایل دیگری به شما داده شود. با دکتر صحبت کنید.
چرخه پودر تستوسترون Enanthate


چرخه پودر آنانتات تستوسترون به مدت 10 هفته در دوز 250، 350 یا 500 میلی گرم در هفته مصرف می شود. طبق دستورالعمل، تزریق دارو یک بار در هفته صورت می گیرد. این دارو برای مبتدیان توصیه نمی شود.


با این وجود، برای بهبود نتیجه، ورزشکاران اغلب چرخه پودر تستوسترون انانتاته را در انبار قرار می دهند. اول، آنابولیک اثر را بهبود می بخشد، و در مرحله دوم، ترکیبات شیمیایی مواد مخدر مکمل یکدیگر است، که پس از اتمام چرخه به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

کارشناسان معتقدند که باید از اصل «سه نهنگ» پیروی کرد. این بدان معنی است ترکیبی از استروئید ها، به عنوان مثال، هورمون تستوسترون، انسولین و هورمون رشد. اما، همچنین ممکن است سعی کنید یک دوره انفرادی ترکیب برخی از آنابولیک در آن، به عنوان مثال، انفرادی تستوسترون و دکا و یا تستوسترون متان + دکا چرخه.


به عنوان مثال، بسیاری از ورزشکاران چرخه زیر را انجام می دهند:

1. هفته اول: 250 ميليگرم enanthate + 30 ميليگرم متان.

2. هفته دوم: 250 میلیگرم Deca + 200 میلی گرم تستوسترون + 30 میلی گرم متانستروسنولون.

3. هفته سوم: تستوسترون انفرادی 200 میلی گرم + دکا + متان.


متان مخفف نام "slangy" برای methandienone است . این یک استروئید آنابولیک است که در پزشکی برای ترمیم بافت ها پس از سوختن حرارتی و شیمیایی استفاده می شود. در ورزش، متان برای افزایش عضلات افزایش می یابد. این دارو برای مصرف بیش از 14 روز توصیه نمی شود.

دکا یا ناندرولون یک آنابولیک است که ممکن است به طور طبیعی در طی انجام یک کودک یا آموزش فشرده در بدن انسان تولید شود. ماده Deca متفاوت از تستوسترون با ساختار مولکولی آن است. در نتیجه، خواص آندروژنی آن کاهش می یابد.

ناندرولون نه تنها برای اهداف ورزشی بلکه در پزشکی به عنوان راه حل برای تقویت استخوان ها (جلوگیری از پوکی استخوان)، در افراد مبتلا به HIV به عنوان ایمنی سازنده، برای افزایش عضلات افزایش می یابد (تا 8 کیلوگرم در هفته) در افراد مبتلا به پیچیده عملیات جراحی.


مهم است: استفاده از استروئید برای به دست آوردن جرم عضلانی می تواند برای سلامتی شما مضر باشد. اگر شما یک ورزشکار حرفه ای هستید این کار را انجام ندهید. اگر هنوز تصمیم بگیرید که یک سیکل انفرادی یا ترکیبی را شروع کنید، این کار را فقط پس از انجام آزمایشات هورمونی و مشاوره با یک متخصص واجد شرایط انجام دهید. تستوسترون enanthate، Drostanolone، Winstrol برای فروش ، Dianabol، و سایر داروهای استروئیدی می تواند به سلامت شما آسیب برساند.


پودر تستوسترون Enanthate برای درمان سرطان پستان در زنان استفاده می شود و سطح تستوسترون پایین را درمان می کند. این کمک خوبی خواهد بود توسط چرخه پودر تستوسترون Enanthate.

پودر enanthate تستوسترون برای فروش - بررسی فرم پودر


تعداد زیادی از ورزشکاران با افزایش توده عضلانی راضی هستند. با این حال، بیش از پنجاه درصد، یک پدیده قوی ردپایی را یادآوری می کند که یک معایب قابل توجه است. پس از مصرف استروئید، افزایش حجم به طور کامل غیرممکن است. یک سوم، و گاهی اوقات بیشتر از جرم، از بین می رود. توجه داشته باشید که پدیده بازدارندگی یک درجه یا دیگری مشخصه همه انواع استروئیدهای آنابولیک است .


این واقعیت، البته، به عنوان یک معایب قابل توجه است اما اثربخشی دارو به طور کلی را کاهش نمی دهد. این استروئید بسیار محبوب است. هر دغدغه دارویی خارجی و داخلی آن را تولید می کند. در انجمن فارماکولوژی ورزشی، شما می توانید بررسی کنید در مورد داروهای استروئیدی قانونی هر نام تجاری.

تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: