شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

چرخه تستوسترون Enanthate پودر

Enanthate تستوسترونپودرچرخه


Enanthate تستوسترونپودر


پودر تستوسترون Enanthate برای برش چرخه لاغر توده سیکل و چرخه حجیم همه به همان اندازه به عنوان موفق استفاده می شود. هنگامی که حجیم نگران است، تستوسترون Enanthate ترکیبی از پودر با استفاده از دو دیگر بسیار محبوب استروئید آنابولیک برای ایجاد گسترده ترین و محبوب استروئید آنابولیک چرخه پشته تا کنون شناخته شده. این تستوسترون Enanthate است /Dianabol/ پشته ناندرولون. اصل طراحی شده و توسط بدنسازان عصر طلایی دهه های 1960 و 1970 محبوبیت, آرنولد شوارتزنگر و بسیاری از اعضای بدن سازی همه این پشته جزء اصلی در حجیم و مراحل به دست آوردن قدرت ساخته اند گفته بودند. همچنین این پشته محبوب ترین در میان تمام سه ردیف کاربران استروئید آنابولیک امروز (مبتدی، متوسط و پیشرفته) است. این دسته که caters به هدف حجیم و تقریبا به طور انحصاری به دست آوردن قدرت است و این است که چرا این چنین جذاب و به طور گسترده ای استفاده می شود پشته میان انواع کاربران استروئید آنابولیک است.


Enanthate تستوسترونپودرچرخه هستند نیز در واقع ممکن است، اگر چه استفاده از مهارکننده های آروماتاز در واقع مورد نیاز به منظور کنترل احتباس آب است و نفخ که مسئول نگاه نرم و پف کرده است که بسیار نامطلوب است که سخت است با هدف از برش در ذهن و هیکل لاغر به دنبال مورد نظر است. وقتی که دارد هدف از دست دادن چربی و برش چرخه، پودر Enanthate تستوسترون در دوزهای بالا اجرا نیازی دوزهای پایین تر هستند و اغلب کافی با توجه به استفاده از استروئیدها آنابولیک در چرخه برش است استفاده به سادگی به منظور حفظ توده بدون چربی در طول حکومت از محدود کردن کالری و کم به جای افزودن عضله توده.


چرخه تستوسترون Enanthate پودر بودن انتشار کندتر آنابولیک استروئید با نیمه عمر طولانی تر از 10 روز مستلزم نیاز دیگر Enanthate تستوسترون پودر در حدود 10 – 12 هفته. با توجه به زمان طولانی مورد نیاز برای اوج مطلوب خون پلاسما به دست آورد. بنابراین، ضربه در دوره در تاریخ بعد (حدود 4-6 هفته به چرخه) از کوتاه estered سریع انتشار استروئیدهای آنابولیک (2-4 هفته به چرخه) رخ می دهد.

پودر Enanthate تستوسترون چرخه برای مردان


پیشرفته ترینچرخه برای مردانآخرین به روز رسانی برای 12-16 هفته. چرخه 12 هفته معمولا به اندازه کافی است، اما اگر شما گرفتن آماده برای عملکرد یا بدنسازان پیشرفته، 12 هفته نمی خواهد کافی و 16 هفته ضروری خواهد بود.


این که آیا آن 12 یا 16 هفته چرخه پیشرفته ترین دوز 600 میلی گرم حدود 1000 میلی گرم باید. حدود 600 میلی گرم برای مبتدی بالا به نظر می رسد ممکن است و آن است، اما اگر شما یک کاربر متوسط یا پیشرفته به عنوان شما قادر خواهید بود به آن را به خوبی تحمل دوز مشکلات حاضر نیست باید. در سال 1996، مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شده مطالعه اثبات که مردان می تواند 600 میلی گرم از پودر Enanthate تستوسترون را اداره کند.


وقتی که می رود دوز گذشته 600 میلی گرم با این حال، شانس شما احساس عوارض جانبی وجود دارد. این بدان معنی نیست نمی تواند شما را 750 یا 1000 ميلي گرم تستوسترون Enanthate پودر: انجام بسیاری از مردان، تنها که هنگامی که دوز می رسد این سطح وجود دارد احتمال قوی شما احساس عوارض جانبی.


شما می توانید پودر Enanthate تستوسترون به تنهایی و یا آن را پشته با استروئید های آنابولیک دیگر مانند dianabol winstrol trenbolone و anadrol. انتخاب در مورد اینکه آیا پشته یا نه بستگی به هدف و هدف. برای: جستجوی پیشرفته چرخه تا زمانی که شما سعی چرخه مبتدیان و آن را بدون احساس هر گونه عوارض جانبی تکمیل کنید.


201801161559291236736.jpg


اگر شما قادر به انجام این کار و می خواهم به گسترش اهداف خود را، سپس شما می توانید سعی کنید که چرخه پیشرفته. اگر 1000 میلی گرم است که کمی بیش از حد بالا برای شما اما 250 میلی گرم بسیار کم است، شما می توانید سطح متوسط 500 ميلي گرم در هفته را امتحان کنید. برخی از علاقمندان آمادگی جسمانی در نظر این سطح عادی برای به دست آوردن افزایش عملکرد. 500 ميلي گرم مصرف هفته چه اکثر بدنسازان برای رفتن است اما می توان 250 میلی گرم در هر پنج روز را، اما دوز بارگیری است آنچه ترجیح می دهند بسیاری از مردان.


قبل از خرید Enanthate تستوسترونپودرچرخه برای فروش، به خاطر چرخه طول برای مبتدیان و کاربران پیشرفته معمولا همان، یعنی حداقل 8 هفته و 16 هفته است حداکثر باشید. بدون توجه به طول چرخه باید نتیجه آن را با پست چرخه Therapy.Once شما می توانید با چرخه انجام می شود، شروع PCT اینجا هفته اول تزریق و یا دوز خود را دنبال. عنوان پودر تستوسترون Enanthate تستوسترون طولانی استر بر اساس PCT شما باید شامل Clomid Nolva یا hCG.

پودر Enanthate تستوسترون چرخه نوجوانان و جوان مرد


قبل از سعی anavarو چرخه تستوسترون Enanthate پودر آن بهتر است با دوز کم شروع خواهد بود. این امر به ویژه برای نوجوانان که پودر Enanthate تستوسترون ممکن است برای اولین بار با استفاده از است.


اگر که مورد سپس شما در سطح درمان جایگزین تستوسترون (TRT)، معنی دوز خود را در حدود 100 تا 200 میلی گرم هر هفته برای 4 یا 8 هفته خواهد بود اغاز باید. هشت هفته است هنجار، اما اگر شما می خواهید بازی واقعا امن برای 4 هفته و اگر چیزی اتفاق می افتد، گسترش آن به هشت در سیکل بعدی شما.


از پودر Enanthate تستوسترون معمولا در فرم تزریقی می آید، دوز از طریق تزریق دو بار در هفته (50-100 میلی گرم در هر تزریق بسته به آنچه که شما انتخاب کرده اید) اداره می شود. اگر شما سعی کردم دوز داده شده در بالا و احساس هیچ عوارض جانبی، می توانید دوز را در چرخه بعدی به 200 تا 250 میلی گرم در هفته افزایش دهید. این مقدار مصرف باید به پیشرفت با خیال راحت شما اجازه می دهد و اگر شما با استفاده از dianabol یا trenbolone، دوز 250 میلی گرم خواهد شد کافی برای نگه داشتن سطح تستوسترون خود را در بالا.


هیچ بازه زمانی برای استفاده از این استروئید وجود دارد. این بدان معنی است که تا زمانی که شما می خواهید شما پودر تستوسترون Enanthate برای چرخه های 8 تا 16 هفته برای نگهداری با استفاده از می توانید. آنچه مهم است که شما دنبال دوز و چرخه طول داده شده در اینجا بنابراین بدن شما زمان کافی برای به تغییرات عادت کرده و انطباق است.
نتيجه گيري


تستوسترون enanthate است یکی از محبوب ترین بوستر T زیرا آن را بارها به کار ثابت شده است. با این حال مزایای تنها مقدار مناسب را استفاده از آشکار خواهد شد. به عنوان اطلاعات بالا را نشان می دهدenanthate تستوسترونپودرچیزی است که شما فقط را هر روز نمی باشد: دوز و چرخه است که شما نیاز به گرفتن برای نتایج مطلوب وجود دارد.

تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: