شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

چرخه پودر Enanthate متhenolone


چرخه پودر Enanthate متhenolone


مونتانات چیست؟


مزانولون انتانتات یک فرم تزریقی استنفورد استنفورد است. هنگامی که شما خرید متیونولون enanthate شما باید آگاه باشید که آن را به عنوان یکی از امن ترین استروئید در دسترس است. متیونولون انتانات همان استروئید پایه را به عنوان متhenolone acetate دارد. مونتانات متیونولون به منظور انتشار آرام متیونولون در بدن تغییر کرده است. متانولون انانتاته یک آنابولیک متوسط است و دارای مشخصات بسیار اندروژنیک است. اثرات آنابولیک با Deca Durabolin قابل مقایسه است، اگر چه عوارض جانبی آندروژنی بسیار کمتر است. ورزشکاران و بدنسازان متانولون enanthate برای به دست آوردن توده عضلانی بدون چربی. دستاوردهای که شما در یک دوره از methenolone enanthate دریافت خواهد شد افزایش آهسته در عضله کیفیت. شما می توانید انتظار داشته باشید که سود چند ماه پس از اتمام چرخه خود را حفظ کنید.


پودر Enanthate متیونولون یک پودر خالص استروئیدهای بسیار محبوب برای ورزشکاران است، دانستن چرخه و دوز پودر Enanthate Methenolone، شما عضله بیشتری از پودر Enanthate Methenolone دریافت خواهید کرد.


Entenhate متیونلون در سال 1962 به بازار تجویز آمریکا معرفی شد. متیونولون انانات برای اهداف دارویی برای ترویج جرم بافتی لاغر اغلب در بیماران قربانی سوزانده می شود، از بیماری هایی مانند اچ آی وی / ایدز رنج می برد. توجه داشته باشید جالب توجه است که با بسیاری از استروئیدهای آنابولیک دیگر دیده نمی شود این است که methenolone enanthate برای افزایش وزن در نوزادان و کودکان نارس کم وزن استفاده می شود. مونتانات موننوتون به طور موثری بدون نشان دادن نشانه های سمیت یا عوارض جانبی نامطلوب اثبات شده است.


متتانولون enanthate یک استروئید گران است؛ این دلیل اصلی آن است که به عنوان محبوب به عنوان کسی که در ابتدا فکر می کنم نیست. این در بازار سیاه به طور گسترده ای در دسترس است. مونتانات اصلی از ارگان به طور عمده به عنوان آمپول 1ml با قدرت 100mg یافت می شود.


شما ممکن است از متhenolone enanthate بیش از methenolone استات به نفع خود را برای 100٪ از استروئید استنشاقی متhenolone از طریق تزریق است. هنگام مصرف methenolone acetate خوراکی می توانید 40 تا 50 درصد از استروئید را از طریق عبور از کبد از بین ببرید.
پودر enanthate متhenoloneجزئیات سریع: پودر اننتاتا Methenolone از پودر خالص استروئید SZOB خریداری کنید


پودر Enanthate متhenolone

نام مستعار: Primobolan انبار

CAS شماره: 303-42-4

EINECS شماره: 206-141-6

MF: C27H42O3

MW: 414.62

خلوص: 99٪

ظاهر: پودر کریستالی سفید.

نقطه ذوب: 66-70 درجه سانتی گراد

چرخش اپتیکی خاص: + 38 درجه - + 42 درجه

درجه: درجه داروسازی

ذخیره سازی: سایه، حفظ محدوده

کلاس دارو: استروئید آندروژنی آنابولیک تزریقی

تولید کننده: SZOBکاربرد: Methenolone enanthate

پودر یک گزینه بسیار محبوب برای ورزشکاران است و در تلاش برای حفظ عضلات همانطور که ممکن است در طول محدودیت کالری. بسیاری از بدنسازان رقابتی، بدون استفاده از متیونولون، قبل از مسابقه پشته را در نظر نمی گیرند. این یک استروئید آنابولیک است که به طور گسترده در متابولیسم جدید، پیشگیری از پوکی استخوان و غیره استفاده می شود.

مقدار دوز پودر اننتاتا Methenolone را وارد کنید


پودر مزانتانت مونتانا (مرد)

به تنهایی، دوز کم باید 200mg / week باشد. دوز Optimum 400 میلی گرم است و برای بهترین نتایج توصیه می شود 600mg / week.


دوز (زن):

ورزشکاران زن معمولا به دوز 50-100 میلی گرم در هفته پاسخ می دهند. اگر هر دو نسخه دهانی و تزریقی در دسترس باشد، دهان اغلب ترجیح داده می شود، زیرا کنترل بیشتری را برای سطوح هورمون های خون فراهم می کند.


تخمگذار کردن با (زن):

علاوه بر این، بعضی از زنان انتخاب می کنند 25 میلیگرم وینسترول انباری / دو بار در هفته یا / و 7.5-10 میلیگرم اکساندرولون در روز مصرف کنند و اثر آنابولیک بسیار افزایش یافته را دریافت کنند.
چرخه مرجع پودر انتانات متhenolone


هفته 1-12

Primobolan Enanthate: 600 میلی ثانیه EW

تستوسترون Cypionate: 250mgs EW

Aromasin: 12.5mgs ED

Cardarine GW-501516: 20mgs ED

N2Guard: 7 پین ED

* EW = هر هفته * ED = هر روز * mgs = میلی گرم * caps = کپسول


پریبولان انباشته (مرد):

پودر مزانولون Enanthate می تواند به طور موثر با تقریبا هر استروئید ترکیب شده است. ما توصیه می کنیم پودر انفجار متیونولون را با یک یا دو استروئید قوی تر ترکیب کنید تا اثر سریع تر و بیشتر افزایش یابد.

برای تعریف بزرگ و عضلانی

یک آندروژن غیر آروماتیک مانند هالوتستین یا ترنبولون می تواند اضافه شود. مولکول قوی تر آندروژن در اینجا باید به اضافه کردن چگالی و سختی اضافه شده به عضلات کمک کند.


برای رژیم غذایی / فازهای برش

استروئید آنابولیک ملایم مانند استنزولول (Winstrol Depot یا Stanozol خوراکی). نتیجه این ترکیب باید دوباره افزایش قابل توجهی در توده عضلانی و سختی باشد، که هنوز هم نباید همراه با اثرات جانبی شدید


برای چرخه فله

استروئید خوراکی مانند Methandienone می تواند اضافه شود، تستوسرون (enanthate، propionate، Sustanon) یا boldenone (Boldabol، Bolde 250) برای اضافه کردن توده عضلانی جدید بدون ارائه سمیت متفاوتی قابل توجه برای کاربر کاملا موثر خواهد بود.

برای کاهش کل دوز اندروژن و به حداقل رساندن عوارض ناخوشایند، شما می توانید یک آنابولیک ملایم مانند پودر Enanthate متhenolone با استفاده از استروئید آنابولیک قوی مانند Methandienone، Oxymetholone یا تستوسترون Depo ترکیب کنید.


چرخه پودر Enanthate متhenoloneمزایای استفاده از پودر Enanthate Methenolone


پودر اننتاتا متیونولون یک استروئید نسبتا ضعیف محسوب می شود. رتبه بندی آنابولیک / آندروژنی آن کم است و یکی از ضعیف ترین استروئید در کاغذ است. هر چند، قوی تر از استارون است. از آنجا که استرانون همیشه با چرخه برش مرتبط است، بر روی کاغذ باید پودر Enanthate متhenolone به عنوان یک استروئید برش اعتبار بدست آورد.


پودر اننتاته متیونولون مزیت بزرگی نسبت به اکثر استروئید ها دارد، زیرا قوی تر از تستوسترون در اتصال به گیرنده آندروژن است. همانند بسیاری از AAS مربوط به دی هیدروتستوسترون (DHT)، این کمک خوبی برای کاهش چربی است. علاوه بر این، پریمو آروماتیزه نمی کند، بنابراین شما به مهار کننده آروماتاز (AI) یا SERM با آن نیاز نخواهید داشت. واقعیت جالب، پودر اننتات متیونولون توسط بدنسازان قدیمی مدرسه به عنوان درمان gynecomastia (gyno) در 70 و 80 سالگی مورد آزمایش قرار گرفت. همانطور که عجیب است به نظر می رسد، از نظر پزشکی اثبات شده است که تومورهای پستان را در زنان (که عمدتا از نظر استروژن هستند) کاهش می دهد.


از آنجایی که پودر Enanthate Methenolone باعث افزایش مقدار نیتروژن می شود، آن را به عنوان ضد کاتابولیک و تا حدودی آنابولیک (که می تواند مورد بحث قرار گیرد) مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت ساده، به شما کمک می کند که توده عضلانی خود را در حالی که رژیم غذایی خود را حفظ می کنید. این یکی از بزرگترین دلایل استفاده از چرخه برش است. شواهد حاکی از آن است که با استفاده از پودر مزانولون Enanthate در رژیم های کم کالری (حتی 20-30٪ کمتر از BMR شما) می توانید عضله لاغر فعلی خود را در حالی که بافت عضلانی جدید را حفظ می کنید. در حالی که این به نظر می رسد در برابر درک پایه ای از تغذیه، ما این یکی را به سحر و جادو از استروئید chuck.

خرید پودر اننتات متیونلون از BEST SUPPLIER - SZOB


از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل پودر Enanthate Methenolone ( primo ) را پر کنید. محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید. در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد. این ظرف 10 روز کاری تحویل خواهد شد.


مزایای استفاده از SZOB:


تجربه 1.Rich

شرکت ما کارخانه پیشرو حرفه ای تولید در چین در زمینه داروسازی سالهای زیادی است، محصولات ما به آلمان، اسپانیا، انگلیس، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، خاورمیانه و غیره صادر شده است، و ما بازخورد بسیار خوبی از ما مشتریان ما روابط دوستانه ای را با همکاری برقرار کرده اند.


کیفیت عالی، خلوص و مطلوب.

کیفیت خوب یکی از موفقیت های سری ما است، سفارشات خوش آمدید نمونه، MOQ فقط 10 گرم است.


تحویل 3.Safe و سریع.

ما سهام داریم، بنابراین ما می توانیم تحویل سریع در همان روز که دریافت پرداخت.

ما می توانیم یک راه خاص داشته باشیم. یک بار می توانیم 0.01 کیلوگرم به محصولات 3.5 کیلوگرمی حمل کنیم. ما پودر ذوب را به سرویس مایع ارائه می دهیم و مایع را در بطری های مخصوص حمل می کنیم.


خدمات پس از فروش 4.good.
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: