شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

اثرات مواد Equipoise Raw

اثرات مواد Equipoise Raw


مواد اولیه Raw


Equipoise Raw یک استروئید آندروژنی است که به وسیله نام تجاری Equipoise شناخته شده توسط Squibb در دهه 1970 شناخته شده است. در حالی که Equipoise به طور رسمی به عنوان استروئید آنابولیک درجه دامپزشکی طبقه بندی شده است، اولین دسته از Boldenone در بازار دارویی بازار انسان توسط Ciba در اوایل سال 1950 تحت نام Parenabol نامگذاری شد. بولدنون نوع بشر می تواند در سالهای 1960 و 70 به برخی از موفقیت های پزشکی انسانی دست یابد اما در نهایت تا پایان دهه به پایان رسیده است. از آن زمان، استروئید تنها از طریق داروهای دامپزشکی و آزمایشگاه های زیرزمینی با نام Material Equipoise Raw در بازار شناخته شده است. Fort Dodge Health Health در حال حاضر دارای نام Material Equipois Raw است.


تست 600X برای چندین دهه، فرض شده است Equipoise بسیار شبیه به Deca Durabolin (Nandrolone Decanoate) است. این فرض بر اساس نظرات دومی دون Duchaine ساخته شده در مورد استروئید بود. با این حال، دو ترکیب به هیچ وجه مشابه نیستند؛ در واقع، Duchaine این بیانیه را بی اعتبار می کند، اما بیانیه اولیه برای حفظ شایعه زنده است. اگر Equipoise هر چیزی را با دیگر هورمون استروئیدی آنابولیک به اشتراک بگذارد، این می تواند تستوسترون باشد ، اما EQ همانطور که معمولا شناخته می شود منحصر به فرد است. توجه مهم در مورد تفاوت در این دو هورمون استروئیدی؛ ناندرولون طبیعت پروژستین قوی دارد، در حالی که بولدنن هیچ ویژگی پروژستین ندارد.

اثرات مواد اولیه Equipoise


اثرات مواد اولیه Equipoise نسبتا ساده است. این یک استروئید آنابولیک است که عمدتا به خوبی تحمل می شود و فعالیت های آنابولیک قابل توجهی را در اکثر کاربران در تمیز و حتی مد انجام می دهد. در خارج از استفاده از افزایش بهره وری، Equipoise مواد خام از برخی از موفقیت به عنوان یک استروئید درجه یک برای یک زمان لذت می برد. استروئید تا حدودی موفقیت در درمان بیماری های عضلانی و پوکی استخوان داشت اما در نهایت به سایر گزینه های استروئیدی منجر شد. به عنوان یک استروئید دامپزشک، مواد اولیه Equipoise برای استفاده از آن در اسب شناخته شده است، از این رو نام "مواد اولیه Equipoise" و شباهت آن به کلمه "Equipoise Raw" است. اکو اغلب به اسب ها در تلاش برای افزایش چربی ها کمک می کند وزن بدن، که بخشی به دلیل توانایی استروئید برای افزایش اشتها است. اشتها افزایش یافته است در بین بسیاری از ورزشکاران با عملکردی که از مواد اولیه Equipoise Raw استفاده می کنند ، به نظر می رسد، به نظر نمی رسد که همه را تحت تاثیر قرار دهد. بسیاری از افرادی که از گزارش استروئید آنابولیک استفاده می کنند بدون افزایش اشتها، تمایل دارند که بسیار فردگرا باشند، اما برای افرادی که در حال تلاش برای مصرف کالری مورد نیاز هستند مفید خواهد بود.


مواد اولیه Equipoise Raw به عنوان یک استروئید فشرده خارج از فصل، می توانند سود جامع توده ای را به مقدار کافی اضافه کنند، اما آنها به مدت یک شب نزول نمی کنند و از بسیاری از استروئید های آنابولیک کوتاه می آیند. استروئیدها مانند Deca Durabolin نتیجه های جسمی بیشتری تولید می کنند، مانند استروئیدها مانند Anadrol و Dianabol؛ با این حال، دو مورد دوم اغلب با مقدار زیادی از احتباس آب همراه است. با این حال، بعضی از ورزشکاران گزارش داده اند که بیشترین درآمد خارج از فصل هنگامی که Equipoise Raw به یک پشته کل فصلی اضافه می شود، به جای استفاده از آن به عنوان یک استروئید پایه استفاده می شود. اگر سرکوب اشتها یک موضوع است، این استروئید می تواند به شما کمک کند که کالری اضافی مورد نیاز برای رشد بی رویه را مصرف کنید. البته، در حالی که ممکن است یک استروئید ساختاری عظیم ایجاد نشود، برای برخی ممکن است تمام جرمی را که می خواهند تولید کند. همه کسانی که از استروئیدهای آنابولیک استفاده می کنند، به دنبال دستاورد های عظیم در اندازه هستند.


مواد اولیه ایده آل نیز برای افزایش قدرت افزایش یافته است. افزایش قدرت میتواند برای یک طرح تودهای غیرفعال سودمند باشد، اما شاید بیشتر برای افزایش عملکرد ورزشی مفید باشد. متاسفانه، زمان تشخیص بسیار طولانی، بسیاری از ورزشکاران را از استفاده مواد غذایی خام ممانعت می کند . زمان تشخیص کل می تواند تا پنج ماه طول بکشد. با این حال، استروئید قطعا مزایای متعددی برای ورزشکار فراهم می کند، نه تنها در افزایش قدرت، بلکه در افزایش استقامت عضلانی نیز قابل توجه است. بازیابی باید افزایش یابد. صرف نظر از هدف مورد نظر استفاده، همه کسانی که با مواد اولیه Equipoise Raw تکمیل می کنند از مزایای مربوطه برخوردار خواهند شد.

مواد اولیه Raw را می توان به عنوان یک استروئید برش استفاده کرد. در واقع، این ممکن است مفید ترین نقطه استفاده است. این استروئید آنابولیک یک محافظ عالی از توده عضلانی بدون چربی است. به منظور از دست دادن چربی بدن، باید کالری بیشتری مصرف کنید، باید از کمبود کالری برخوردار باشید و این امر با استفاده از استروئید آنابولیک درست یا بدون آن انجام می شود. متأسفانه کمبود کالری باعث کاهش خطر کمبود عضلات ما می شود زیرا بدن اغلب نیازهای خود را برای پاسخگویی به نیازهای انرژی خود از بافت چربی ما تامین می کند. رژیم غذایی مناسب می تواند تا حد زیادی از توده عضلانی ناز ما محافظت کند، اما می تواند تا حد زیادی ادامه یابد. بدون معرفی استروئید آنابولیک، برخی از توده های عضلانی در نهایت و ناگزیر از بین می روند.


EQ به میزان قابل توجهی از شما در برابر این آسیب در بافت لاغر محافظت خواهد کرد، و همچنین نشان داده شده است که برخی از اثرات تهویه بسیار خوب بر روی بدن. چنین اثراتی تا زمانی که با استروئید غیر آروماتیک مانند Masteron (Drostanolone) یا Trenbolone ترکیب می شود، بسیار افزایش یابد . با این حال، در بیشتر برنامه های برش طبیعت رقابتی پرورش اندام، در حالی که EQ به طور معمول استفاده می شود، معمولا در عصر چرخه برش استفاده می شود. با توجه به فعالیت استروژن موجود، معمولا در نیمه دوم برنامه کاهش می یابد. در حالیکه فعالیت کلی استروژنیک باید کم باشد، در طول این مرحله از مکمل، هر فعالیت و فعالیت استروژنی به طور معمول اجتناب شود و یا حداقل به کمترین نقطه ممکن باشد.

فروش مواد اولیه Equipoise از SZOB


1. با ما تماس بگیرید از طریق سیستم ایمیل ما ، و یا نماینده خدمات آنلاین مشتری اسکایپ (CSR).

2. برای ما مقدار و آدرس مورد نظر خود را ارائه دهید.

3. ما CSR شما نقل قول، مدت پرداخت، شماره ردیابی، روش های تحویل و تاریخ ورود تخمین زده (ETA) را به شما ارائه می دهد.

4. پرداخت انجام شده و کالا در عرض 12 ساعت ارسال می شود (برای سفارش در ظرف 10 کیلوگرم).

5. محصولات دریافت شده و به نظرات

تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: