شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

مهم ترین نکته پنج مورد Boldenone Undecylenate خام مواد


مهم ترین نکته پنج مورد Boldenone Undecylenate خام مواد


چه شده است Boldenone Undecylenate خام?


زمانی که شما نگاه به boldenone بر روی کاغذ، شما می توانید ببینید به آن اساسا همان هورمون به عنوان dianabol، به جز یک تغییر بزرگ است. هورمون dianabol 17AA برای استفاده خوراکی است و تنها موثر است 8 ساعت نیمه عمر به دلیل آن است.Boldenone Undecylenate خام موادفاقد گروه 17AA اما واقع استر undecylenate بسیار طولانی است زنجیره ای متصل به جای. این زنجیره استر boldenone نفت بسیار محلول، به نقطه ای می سازد که در آن ' فرم خام قبل از روغن Boldenone Undecylenate خام مواد معلق بودن در حال حاضر نوع ماده روغنی با قوام شربت.

آنزیم در کبد است که نهایت زنجیره استر از هورمون boldenone نهایت آن رایگان تنظیم طوری که آن می تواند تعامل با گیرنده های آندروژن در سلول های عضلانی خود را cleave می خواهد شد.
Boldenone Undecylenate خام چگونه است؟


Boldenone Undecylenate خام واقع است نام undecylenate استر زنجیره به جای ترکیب 17AA که Bodenone باعث می شود مواد تشکیل دهنده نفت کاملا محلول با قوام شربتی چیست. که آن به طور موثر تعامل با سلول های ماهیچه های خود را و آنها گیرنده های آندروژن آنزیم های کبد شما نهایت هورمون Boldenone از زنجیره استر جدا خواهد شد. گیرنده های آندروژن تابع مستقل از اتصال به طور مستقیم به هدف توالی DNA است و از طریق دیگر پروتئین ها که همچنین اتصال DNA به خدمت گرفته است. "سرم پاسخ عامل" یکی از نمونه های یک پروتئین قادر به فعال کردن چند ژن مسئول رشد عضلانی است. بر خلافDianabol، مواد خام Boldenone Undecylenate است مشخصاً نیمه عمر 14 روز به عنوان مخالف Dianabol هشت ساعت. تا یک سال پس از آن خواهد شد مثبت را در طول فعال test فصل ورزشی با که گفت، اثری در بدن برای باقی می ماند می تواند.

مزایای استفاده Boldenone Undecylenate خام مواد


Boldenone Undecylenate خام, نیز نامیده می شودEQ، توسط بدنسازان و ورزشکاران برای افزایش توده عضلانی را افزایش استقامت و تا تولید سلول های قرمز خون در بدن همچنین استقامت کمک می کند زیرا سلول های قرمز خون در حمل اکسیژن و شما دیگر در گذشته اگر شما خون سرشار از اکسیژن استفاده می شود تمرینات شدید و یا عملکرد. از آنجا که آن را فراهم می کند افزایش آهسته اما مداوم در اوج چرخه حجیم Boldenone Undecylenate خام یا EQ محبوب در میان ورزشکاران و بدنسازان و آمادگی جسمانی علاقه مندان است. این چرخه سود EQ نامیده می شوند. معادله را می توان در دوزهای است که طیف وسیعی از 200 میلی گرم به 600 میلی گرم در هفته به مدت بیش از دوازده هفته اداره می شود.


نحوه استفاده از Boldenone Undecylenate خام مواد چه دوزازBoldenone Undecylenate خام برای استفاده از?


Boldenone Undecylenate خام موادتوسط ورزشکاران و بدنسازان برای افزایش استقامت، توده عضلانی و تولید سلول های قرمز خون در بدن استفاده می شود. برای ارائه دستاوردهای آهسته اما مداوم در طول حجیم چرخه (معمولا به نام EQgains) شناخته شده است. معادله را می توان در دوزهای محدوده 200 mg-600 mg در هر هفته برای مدت 12 هفته استفاده می شود.

در سال های اخیر، تعادل مورد علاقه در میان powerlifters تبدیل شده است و توسط مربیان به عنوان جایگزین ایده آل برای دکا durabolin در نظر گرفته است. عمدتا به دلیل کیفیت و قدرت دستاوردهای عضلات که در تعادل با تجربه به اتفاق می افتد بدون عوارض جانبی تند و زننده deca این است. همچنین اکولایزر اثر مثبت در گردش خون در بدن است; اجازه می دهد برای سیلاب حداکثر خون به عضلات در طی جلسات آموزشی شدید.

حالت تعادل دراوردن استفاده پزشکی دارو (EPO) تحریک عامل که به نوبه خود تحریک رشد مغز استخوان که منجر به افزایش تولید سلول های قرمز خون را حمایت می کنند. بیشتر سلول های قرمز خون به معنی بیشتر هموگلوبین و ظرفیت حمل اکسیژن بالاتر. اکولایزر نیز تغییرات سطح الکترولیت به دلیل خواص آنيزومايسين قوی آن ممکن است در نتیجه.

برای مردان دوز به طور متوسط 400-600mgs در هر هفته است اما بچه ها رفتن تا چرخه ایدز مورد استفاده قرار گرفت به 1000mgs در هفته را دیده ام.

زنانه دوز به طور متوسط 25-50mgs در هر هفته است، اما شما باید بسیار مراقب باشید. در صورت مشاهده عوارض سنگین قطع EQ یا دوزهای پایین تر.
Boldenone Undecylenate خام موادچرخه


با توجه به ماهیت خفیف boldenone یکی نیست دستاوردهای چشمگیر نباید انتظار داشت. یکی ممکن است منافع حاصل از boldenone که از مقایسهmethenolone (primobolan)به عنوان مثال، که در سود آهسته و مداوم، با این حال به طور کلی کاملا retainable بعد از دوره. که کمی aromatisation کمی وزن آب شود، بسیاری در ابتدای چرخه زمانی که در مقایسه با عنوان مانند تستوسترون که در چند پوند آب در هفته اول قرار disheartened ممکن است. با این حال یکی این آب از دست خواهد رفت که به یاد داشته باشید بعد از چرخه و سپس کمی بیشتر می توانید از هر عنوان خواسته می شود اگر یک 1 پوند عضله در هر هفته به دست آورید نیمه عمر نسبتا طولانی استر undecylenate (حداقل 8 روز) و ماهیت خفیف boldenone آن بهتر است برای حداقل 10-12 هفته گرفته. کاربران تمایل به نشان می دهد این دارو بهتر است مورد استفاده در چرخه های طولانی تر. PCT باید حدود 3-4 هفته پس از آخرین شات مواد خام Undecylenate Boldenone آغاز خواهد شد. اگر چه بسیاری از مردم ادعا می کنند boldenone مفید برای برش آن نرخ کم aromatisation و عروق افزایش داده است، تقویت اشتها جنبه های منفی برای برش است. بنابراین به نظر من که بهترین استفاده از boldenone به عنوان بخشی از یک چرخه حجیم است. این استفاده بیشتر از مزایای boldenone است – یعنی افزایش اشتها می شود.


متناوبا boldenone می تواند با سایر داروهای غیر aromatising مانند primobolan (methenolone) انباشته یا masteron (drostanolone) که در آن مقدار کمی استروژن تولید شده توسط boldenone مفید است و سود حاصله باید لاغر می شود و به آسانی نگه داشته. با توجه به استر undecylenate طولانی (11 کربن) متصل به طور معمول برای boldenone هورمون تزریق دو بار در هفته اگر چه مطلوب برای خون پایدار بیش از یک بار در هفته تزریق بیش از کافی است. اگر کس صرفا مایل به استفاده از boldenone برای اشتها افزایش خواص، دوز 400 میلی گرم/هفته باید برای این منظور کفایت هر چند بهره مندی کامل از boldenone به نظر من در این دوزهای پایین تر دست آورد. برخی از چرخه های نمونه زیر برشمرد (من در همه موارد 500IUs گونادوتروپین جفتی انسان است تجویز بارگیری در این هفته از هفته 1 در طول چرخه به عنوان این قابل توجهی کمک خواهد کرد بازیابی کمک به توقف بسته به پایین از وقوع به طور کامل توصیه می شود):
Novice چرخه جمعی


500 ميلي گرم تستوسترون Enanthate/Cypionate رمز هفته 1-12

600 میلی گرم Boldenone Undecylenate خام مواد، هفته 1-11

Dianabol 30 ميلي گرم 4-1 هفته اد (متناوبا injectables در هفته اول برای front-load دو برابر شود می توانید)

PCT – 3 هفته بعد از آخرین تزریق تستوسترون
چرخه جمعی کم aromatising


800 میلی گرم Boldenone Undecylenate خام مواد، هفته 1-12

600 میلی گرم Primobolan (Methenolone Enanthate) رمز هفته 1-13

(اختیاری – Anavar 60mg اد هفته 1-16)

PCT – 3 هفته بعد از آخرین تزریق Primobolan
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: