شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

5 چیز برتر برای دانستن Pure Trenbolone Acetate خام

5 چیز برتر برای دانستن Pure Trenbolone Acetate خام


پودر استروئید تلخ آکنه چیست؟


پودر آهک Trenbolone خام یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین استروئید موجود است. علاوه بر این، آن نیز یکی از همه کاره ترین ها است؛ زیرا در چرخه های بزرگ و برش به طور یکسان کار می کند. اگر از چرخه بعدی خود در مورد پودر تندر آروماتیک Trenbolone Acet استفاده می کنید، مطمئن شوید که شما متوجه می شوید که چگونه آن را به طور انحصاری برای حفظ امنیت خود استفاده کنید.

به معنای شیمیائی، پودر آفتاب Trenbolone Acetate یک نسخه کمی اصلاح شده از ناندرولون، مولکول اصلی در Deca Durabolin است. به همین ترتیب، می توانید بسیاری از اقدامات مشابه را انتظار داشته باشید. با این حال، پودر آفتاب Trenbolone Acetate دارای چند اصلاحیه است که باعث محبوبیت آن می شود. اول، این محصول aromatized نیست، و یا تبدیل به استروژن در جریان خون است. این خبر خوبی برای کسانی است که به خصوص در مورد اثرات آندروژنی استروئیدها حساس هستند. دوم، استر را کوتاه نگه می دارد که بدین معنی است که پس از استفاده از کار آغاز می شود. این مدت نیمه عمر فقط کمتر از سه روز است، بنابراین مصرف روزانه هر روز بهترین است.


پودر آهک Trenbolone خام یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین استروئید موجود است. علاوه بر این، آن نیز یکی از همه کاره ترین ها است؛ زیرا در چرخه های بزرگ و برش به طور یکسان کار می کند.

چگونه پودر آهک Trenbolone Work کار می کند؟


پودر آفتاب Trenbolone خام هر دو آنابولیک و آندروژن است و قوی تر از تستوسترون معمولی است. آن را با اتصال گیرنده آندروژن (AR) کار می کند و نمی کند (تبدیل به استروژن) منجر به افزایش عضله. علاوه بر اتصال به AR، پودر آفتاب تروبولون آستا نیز خود را به سلول های چربی متصل می کند و مسیرهای چربی را فعال می کند.

پتانسیل اتصال Powder Trenbolone Acetate خام سه برابر تستوسترون است. به عنوان یک آنابولیک، استروئید تولید و حفظ عضله به طور موثر تر از تستوسترون است و همچنین به طور مستقیم با گیرنده های گلوکوکورتیکوئید کار می کند برای مهار تولید کورتیزول که عضلات را می سوزاند. 100mg پودر آفتاب Trenbolone خام دارای اثری مشابه با 500mg تستوسترون است.

مصرف   پودر استروژن ترنبلون است


پودر آفتاب Trenbolone خام معمولا در دوزهای 35-150 میلی گرم در روز استفاده می شود و معمولا بیشتر از 50-100 میلی گرم در روز است. شکل 35 میلی گرم به طور کلی تنها زمانی مناسب است که حساسیت شخصی به عوارض جانبی خاص ترنبولون را داشته باشد. هنگامی که استفاده از پودر خام Trenbolone Acetate این کم است و یک چرخه موثر مورد نظر است، باید یک استروئید آنابولیک دیگری تزریقی اضافه شود. استادان انتخاب خوبی برای این هدف است. یکی دیگر، انتخاب کاملا متفاوت تستوسترون است.


همانطور که برای مقدار بالای 150 میلی گرم، این به طور کلی به منظور افزایش تحریک سیستم عصبی در مقایسه با 100 میلی گرم در روز به جای افزایش بیشتر وزن یا قدرت، که در حال حاضر حداکثر یا تقریبا حداکثر در 100 میلی گرم در روز است، استفاده می شود.


اکثر کاربران 50-75 میلی گرم در روز را به عنوان یک دامنه ایده آل می سنجند، که به عنوان بخشی از ستون استروئیدی آنابولیک مفید است.


این مقدار میلی گرم برای استروئید آنابولیک تزریقی کم است. بخشی از این دلیل آن است که پودر تندرنبلون آستات خام قابل ملاحظه ای قوی است (در هر میلیگرم موثر است). دلیل دیگر این است که استر استات غیر معمول نور است و درصد بسیار بالایی از مولکول مولکول Trenbolone Acetate خالص استروئید فعال است.


میانگین پودر خام Trenbolone Acetate خام بر اساس چرخه و پشته شما متفاوت است. در طی یک فصلی فشرده خارج از فصل، اکثر بدنسازان متوجه میشوند که هر روز 50 میلی گرم، راحت و موثر است. برخی از مردان هر روز با هیچ مشکلی به میزان 100mg تحمل می کنند و می بینند که این بهترین نتیجه برای آنهاست. در طی یک چرخه برش، مردم تمایل دارند تا با استفاده از Tren کمی بیشتر پاکت را فشار داده و دوزهای بیشتری از هر 100 میلی گرم در هر روز مصرف کنند، اما هیچکس نمی تواند این را به عنوان خطر عوارض جانبی تحمل کند. هیچ کس نباید بیش از 200 میلی گرم هر روز مصرف کند، حتی اگر به نظر می رسد که آن را به خوبی تحمل کند.

چطور بهترین چرخه پودر استنبلنت روان بولون چیست؟


چرخه پودر آفتاب Trenbolone خام یکی از قوی ترین استروئید های آنابولیک با ظرفیت بالا برای افزایش عملکرد به ویژه برای ورزشکاران و سازندگان بدن است.


در صورت قانونی بودن در بازار، این استروئید قابل توجه بیشتر از تستوسترون مؤثر است اگر به درستی و با توجه به توصیه ها استفاده شود. تصویب چرخه پودر آهک Trenbolone مناسب می تواند یکی از بزرگترین چرخه برای هر تقویت کننده عملکرد باشد و به همین ترتیب نتایج مطلوب و با موفقیت در طی یک دوره کوتاه مدت به دست می آید.


پودر استنوتایپ Trenbolone خام یکی از به طور گسترده ای در دسترس است و ساده ترین کنترل تمام اشکال Tren است و بنابراین یکی از بهترین توصیه می شود. هنگام استفاده از این استروئید، لزوما نباید از Trenbolone Hexahydrobencylcarbonate یا Trenbolone-Enanthate استفاده کنید تا بهترین نتایج را بدست آورید، اگر چه شما می توانید از آنها استفاده کنید.


پودر استروژن Trenbolone خالص را از Ok-Biotech خریداری کنید فرم استاتیک کارآمد ترین و چرخه ای است که شما می توانید در طی رژیم غذایی یا در طول دوره رشد استفاده کنید. با این حال، این نیز در هر دو دوره موثر است. شگفت آور، پودر Trenbolone Acetate خام را می توان توسط افزایش دهنده های عملکرد در طی بسیاری از دوره ها بدون توجه به هدف استفاده می شود.


اگر چه این به عنوان یک چرخه اساسی شناخته می شود، واقعیت این است که این بسیار موثر است و به هیچ وجه نشانه ضعف نیست. این چرخه ایده آل برای یک مبتدی است، به جز اینکه آن را نیز گسترده خواهد بود از آنچه بیشتر آنها هرگز نیاز دارند.


این چرخه پایه همیشه شامل استفاده از تستوسترون خواهد شد، زیرا هورمون Tren معمولا تولید تستوسترون طبیعی را سرکوب می کند. در واقع ما توصیه می کنیم استفاده از تستوسترون در طول تمام دوره های Trenbolone برای تکمیل مقدار کم فرم طبیعی در بدن است.


در طول چرخه پایه، دوز مناسب باید هر روز 50 میلی گرم در هر روز متناوب باشد. اگر بدن شما تحمل مقدار دوز 50 میلی گرم را داشته باشد، می توانید هر روز متناوب 75 میلیگرم تنظیم کنید. در موارد عادی، مدت مناسب برای استفاده به طور معمول 8 هفته است اگرچه 12 هفته نیز قابل قبول است بدون در نظر گرفتن دوز مورد استفاده. با این وجود، هرچه میزان دوز بالاتر باشد خطر عوارض جانبی قابل توجهی است، بنابراین شما باید این مقاله را بخوانید تا یاد بگیرند که چگونه از عوارض جانبی Tren A. اجتناب کنید.


با این حال، اگر شما برای استفاده از استروئید در مدت 12 هفته، همیشه خوب است که برخی از تجربه استفاده از هورمون یا در برخی از رقابت و یا هدف بسیار خاص درگیر است. استروئیدها در طول چرخه کاملا با Dianabol و تستوسترون کاملا خوب عمل می کنند زمانی که فعالیت های خاصی ندارید. Tren همچنین می تواند به خوبی با تستوسترون و سایر استروئید آنابولیک از جمله Anavar و Winstrol در مرحله برش بکشد.

آیا عوارض جانبی احتمالی پودر تندرنس آستا چیست؟


بخشی از استفاده از پودر Trenbolone Acetate با موفقیت، درک و اجتناب از عوارض جانبی آن، زمانی که ممکن است. این عوارض جانبی را می توان به خفیف و شدید تقسیم کرد.


  1. معطر - اگر چه عوارض جانبی استروژنی مانند gynecomastia ممکن است به نظر می رسد اما هرگز خفیف، آنها به اندازه کافی آسان برای مقابله با استفاده از یک مهار کننده آروماتاز مانند Arimidex در طول دوره خود را آسان است. این یک الزام است

  2. پوست چرب و آکنه - همه افراد این عوارض جانبی را تجربه نمی کنند، و بسیاری از کسانی که متوجه می شوند که آکنه ترسناک نیست. این را نمی توان کاهش داد، اما شما می توانید آن را با محصولات بدون رژیم حاوی مواد تشکیل دهنده مانند بنزوئیل پراکسید یا اسید سالیسیلیک درمان کنید.

  3. Baldness - این یک عارضه دیگر است که برای برخی از مردان نمی تواند اجتناب شود. مهم است که توجه داشته باشیم که طاس خوردن تتربولون استات روی همه تاثیر نمی گذارد - این فقط بر مردان مبتلا به ژنتیکی مستعد است. به وضوح، Tren می تواند ریزش مو را کاهش دهد یا آن را تسکین دهد، اما به طور مستقیم آن را ایجاد نمی کند.

  4. فشار خون بالا - ترن و استروئید مثل آن توانایی فشار خون را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. اگر چه شما در غیر این صورت سالم است، اما اگر مردان در معرض فشار خون بالا باشند باید از استروئید ترنبولون استفاده کنند.

  5. بی خوابی - بعضی از مردان بی خوابی را تجربه می کنند، و این ممکن است از خفیف تا شدید باشد. به عنوان مثال، در حالی که برخی از مردان ممکن است قادر به استفاده از دیفن هیدرامین برای یک یا دو روز به منظور خوابیدن، دیگر مردان ممکن است برای هر روز در معرض هیچ کمکی. این مسئله تحمل فردی است و می تواند با کاهش دوز خود از بین برود.

  6. عرق شبانه - بعضی از مردان ممکن است به علت تغییرات هورمونی عرق شبانه را تجربه کنند و این معمولا نشانه ای از فراوانی استروژن است. استفاده از مهار کننده آروماتاز ممکن است از آن جلوگیری کند.

  7. مشکلات جنسی - در صورت استفاده از دوزهای بالا یا طولانی مدت، ترنبلون ممکن است باعث اختلال نعوظ یا کمبود میل جنسی شود. برای برخی، کاهش دوز این علائم را کاهش می دهد. برای دیگران، Tren به سادگی در هر دوز قابل تحمل نیست.


پودر آفتاب Trenbolone خام یکی از محبوب ترین، قوی ترین و محبوب ترین استروئیدهای آنابولیک موجود در انسان است. این در تقریبا هر چرخه یا پشته خوب است و نتایج آن غیر قابل مقایسه است. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که Tren برای مبتدیان نیست؛ شما فقط باید از آن استفاده کنید اگر تجربه ای خوب با استروئیدهای آنابولیک دوچرخه سواری داشته باشید.

خرید r ah Trenbolone پودر استات از SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و یک نمونه از پودر تندر آروماتیک خام تهیه کنید .

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: