شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

پودر دیابوکان هیدروکلراید چیست؟


پودر هیدروکلراید Dibucaine


پودر هیدروکلراید Dibucaine یک بیهوشی موضعی آمید است. در میان قوی ترین و سمی ترین مواد بی حس کننده موضعی طولانی مدت، استفاده فعلی از پودر دیابوکان هیدروکلراید به طور کلی به بیهوشی نخاعی و موضعی محدود می شود. این نام تجاری تحت نام Cincain، Nupercainal، Nupercaine و Sovcaine فروخته می شود. پودر هیدروکلراید دیبوکانین نسبتا محلول در محلول های آبی قلیایی است. هیدروکلرید Dibucaine ماده فعال در برخی از کرم های موضعی خونریزی مانند پروکتوزیدیل است. این نیز جزء مواد مخدر دامپزشکی سامولوز است که برای ائتانازیا اسب ها و گاوها مورد استفاده قرار می گیرد. اطلاعات مربوط به شخصیت های اصلی Dibucaine Hydrochloride به شرح زیر است:


نام: هیدروکلراید Dibucaine

CAS: 61-12-1

فرمول مولکولی: C20H30ClN3O2

وزن مولکولی: 379.92

نقطه ذوب: 99-101 درجه سانتی گراد

دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد

رنگ: پودر سفید


Cinchocaine HCL CAS 61-12-1 (4).jpg

dibucaine موضعی چیست؟


دیابوکان یک داروی بیهوشی است یا دارو خفیف، آره. این یکی از محصولاتی است که از محصولات پودر دیابوکان هیدروکلراید تولید شده است.


Dibucaine موضعی (برای پوست) برای درمان درد جزئی و خارش ناشی از سوختگی، نیش حشرات، آفتاب سوختگی یا سایر تحریکات پوستی استفاده می شود. موضعی دایبکانین همچنین برای از بین بردن درد رکتوم و خارش ناشی از هموروئید یا سایر تحریکات رکتوم استفاده می شود.


Dibucaine موضعی همچنین ممکن است برای اهدافی که در این راهنمای دارویی ذکر نشده استفاده شود.

تمام برچسب ها و بسته بندی دارو را دنبال کنید. به هر یک از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود در مورد تمام شرایط پزشکی، آلرژی و تمام داروهایی که استفاده می کنید بگویید. اگر حساسیت به آن دارید، نباید از موضع فیبوآبیین استفاده کنید.


در صورتی که دارای شرایط دیگر پزشکی هستید، به ویژه اگر:

آسم یا آلرژی سولفات.

معلوم نیست که موضعی dibucaine به یک نوزاد متولد نشده آسیب برساند. قبل از استفاده از این دارو اگر حامله باشید، از یک پزشک مطلع شوید.

شناخته شده نیست که موضعی dibucaine به شیر مادر منتقل می شود و یا ممکن است به یک کودک پرستار آسیب برساند. قبل از استفاده از این دارو، اگر یک شیر مادر شیرین داشته باشید، از یک پزشک بخواهید.

این دارو را به کودک زیر 12 سال توصیه نمی کنید. موضعی دایبکانین را نباید در کودکانی که بیش از 2 سال سن داشتند استفاده کنند.

پودر دیابوکان هیدروکلراید چگونه کار می کند؟


پودر هیدروکلراید Dibucaine یک بیهوشی موضعی است و درد و خارش را که گاهی اوقات همراه با هموروئید است را کاهش می دهد، در حالی که هیدروکورتیزون - کورتیکواستروئید - التهاب، تورم و تحریک را کاهش می دهد. فامسیکتین یک آنتی بیوتیک وسیع است و بیشترین عفونت را که ممکن است در ضایعات ناحیه مقعد / رکتوم وجود داشته باشد یا از بین برود، ریشه کن می کند.

  پودر هیدروکلراید Dibucaine کاربرد:  


بیهوشی نخاعی (بالا، پایین، بلوک زین) و موضعی برای تولید بیهوشی سطح. چشم: قبل از روش های سطحی (از جمله تونومتر، گنایسکوپی، حذف جسد خارجی یا بخیه، کراکر شدن قرنیه)، ملتحمه و قرنیه را بیهوش کنید.

بینی و گلو: برای از بین بردن رفلکس های حنجره و مری قبل از برونکوسکوپی، مزانشوپلاستی.

پوست: برای از بین بردن خارش، درد، سوزش.
دیابوکان هیدروکلراید از دوز پودر HCl استفاده می کند


با دهان بر ندارید. پودر هیدروکلراید Dibucaine موضعی فقط برای پوست استفاده می شود. این دارو را در معرض زخم های باز یا پوست خشک شده، باد زده، خشک، چکیده و یا تحریک شده استفاده نکنید.

پودر هیدروکلراید Dibucaine معمولا در ناحیه آسیب دیده 3 یا 4 بار در روز استفاده می شود. دستورالعمل های برچسب را در مورد چگونگی استفاده از دارو و نحوه استفاده از آنها دنبال کنید. قبل از استفاده از پودر دیابوکان هیدروکلرید، پوست را با صابون و آب شستشو دهید. به طور کامل شستشو داده و به راحتی با یک بافت یا پارچه نرم خشک کنید. به اندازه کافی دارو مصرف کنید تا کل منطقه را تحت درمان قرار دهید.

برای هموروئید: پماد دایوکانین هیدروکلراید ممکن است به خارج از رکتوم اعمال شود. دارو را داخل رکتوم قرار ندهید. بعد از هر حرکت روده یا تا 4 بار در روز برای درمان درد هموروئید و خارش استفاده کنید.

پس از استفاده از این دارو دست های خود را بشویید. بهتر است بیش از 1 لوله از پودر دیابوکان هیدروکلراید در روز (24 ساعت) استفاده نکنید. اگر از پماد در یک کودک استفاده می کنید، بیش از 1/4 لوله در روز استفاده نکنید. ممکن است پوست ناحیه تحت پوشش پوست را با پوشیدن کمربند نور و یا پانسمان کردن گاز پوشش دهد. اجتناب از پوششهایی که اجازه عبور هوا از طریق آن را نمیدهد، مانند بسته بندی پلاستیکی.

هیدروکلرید دیابوکان - اقدامات احتیاطی و نحوه استفاده


قبل از استفاده از Dibucaine Hydrochloride، پزشک خود را در مورد لیست فعلی داروهای خود، بیش از محصولات ضد عفونی (مانند ویتامین ها، مکمل های گیاهی و غیره)، آلرژی، بیماری های قبل از ازدواج و شرایط بهداشتی فعلی (مانند بارداری، جراحی بعدی و غیره) مطلع کنید. ) برخی از شرایط بهداشتی ممکن است شما را بیشتر به عوارض جانبی دارو سوق دهد. طبق دستور پزشک خود را انجام دهید و یا مسیری را که در قسمت محصول چاپ شده است دنبال کنید. مصرف بر اساس شرایط شما است. اگر وضعیت شما همچنان ادامه پیدا کند یا بدتر شود، به پزشک خود بگویید. نکات مهم مشاوره در زیر ذکر شده است.

شیر دادن

برنامه ریزی برای داشتن نوزاد

باردار

دیابوکان هیدروکلرید - تعاملات دارویی


اگر مصرف همزمان داروهای دیگر یا داروهای ضد مخدر را همزمان انجام دهید، اثرات Dibucaine Hydrochloride ممکن است تغییر کند. این ممکن است خطر ابتلا به عوارض جانبی شما را افزایش دهد یا باعث شود دارو شما به درستی کار نکند. با پزشک خود در مورد تمام داروها، ویتامین ها و مکمل های گیاهی که استفاده می کنید به پزشک خود اطلاع دهید تا پزشک بتواند به شما در جلوگیری یا کنترل تعاملات دارو کمک کند. دیابوکان هیدروکلراید ممکن است با داروها و محصولات زیر ارتباط برقرار کند:

پریلوکائین

نیتریت سدیم

  عوارض جانبی پودر دیابوکان هیدروکلراید چیست؟  


عوارض جانبی رایج ترین عوارض پودر دیابوکان هیدروکلراید عبارتند از بیحسی، اضطراب، سرگیجه، وزوز گوش، تاری دید و لرزش.

در زیر لیستی از عوارض جانبی ممکن است که ممکن است در اثر استفاده از پودر دیابوکان هیدروکلراید اتفاق بیفتد. این یک لیست جامع نیست. این عوارض جانبی ممکن است، اما همیشه رخ نمی دهد. برخی از عوارض جانبی ممکن است نادر اما جدی باشد. در صورت بروز هر یک از عوارض جانبی زیر، با پزشک خود مشورت کنید، به ویژه اگر آنها از بین بروند.

بی اعتقادی

اضطراب

سرماخوردگی

وزوز گوش

تاری دید

لرزش

میوکارد

فشار خون

برادی کاردی

آریتمی های بطنی

پودر هیدروکلراید Dibucaine همچنین ممکن است عوارض جانبی را که در اینجا ذکر نشده، ایجاد نکنند.


  چگونه می توان یک تامین کننده قابل اعتماد Dibucaine Hydrochloride را پیدا کرد؟  


پودر دیابوکایین هیدروکلراید را به راحتی می توانید خریداری کنید، بله، شما به راحتی می توانید آن را پیدا کنید، اما برای پیدا کردن یک پودر قابل اعتماد Dibucaine Hydrochloride، و پودر Dibucaine Hydrochloride خلوص بالا، مشکل است. برخی از مشتریان ما قبل از آن فریب خورده اند، آنها در مورد این بسیار تجربه کرده اند، احساس عمیق دارند، به همین دلیل آنها SZOB را بعدا انتخاب می کنند. برای این، بعدا بحث خواهیم کرد. حالا اجازه دهید برخی از مهارت ها در مورد چگونگی پیدا کردن یک منبع قابل اعتماد Dibucaine Hydrochloride را بدانیم.

اولا من سعی می کنم در 20 پودر عرضه کننده دیابوکان هیدروکلراید 20 جستجو کنم و سعی می کنم جزئیات بیشتری را بدست بیاورم اما فقط برای ارجاع دادن.

دوم اینکه من بهترین تلاش خود را برای جستجو در google، youtube، pinterest و برخی از انجمن های مرتبط انجام خواهم داد، چرا که من عمدتا به این بستگی دارد؟ از آنجا که یک شرکت پودرپرداز و قابل اطمینان، آنها باید حضور خود را احساس کنند، مردم را آزار می دهند. ویدئو، عکس و وبلاگ .... آنها شواهد قوی هستند ..

سپس با صحبت کردن با سرویس های مشتری، از طریق بررسی، دانستن بیشتر در مورد تامین کننده، شرکت، کالا خود، خدمات وجود دارد ....

بنابراین، بهترین را انتخاب کنید که دوست دارید.
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: