شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > دانش > محتوای

پودر RAD140: هنگام مصرف RAD140 پودر باید بدانید

پودر RAD140: هنگام مصرف RAD140 پودر باید بدانید


پودر RAD140 چیست؟


پودر RAD140 یک گیرنده گیرنده آندروژن انتخابی (SARM) است. بسیار شبیه به استروئید، LGD 4033 و S4 (اندرین) است. این بدین معنی است که تستوولون در اتصال به گیرنده های آندروژن در بافت ماهیچه و استخوان انتخابی است. این فعالیت و رشد آنابولیک را تحریک می کند.


SARM ها کلاس جداگانه ای از ترکیبات آنابولیک شرکت های دارویی من هستند که برای مبارزه با بیماری هایی که باعث عادت کردن و آتروفی می شوند، ایجاد شده است. هدف از این ترکیبات این است که به شما تمام مزایای سلامت استروئیدهای آنابولیک را بدون هیچ گونه عوارض جانبی مرتبط با چنین استفادهیی بدهید. مطالعات بالینی نشان می دهد که توانایی تحریک رشد ماهیچه ها و کاهش چربی را دارد. شما همچنین می توانید افزایش قدرت فیزیکی، قدرت مشترک، استقامت و سلامت کلی را مشاهده کنید.


SARM ها می توانند عوارض جانبی کمی به دلیل انحصار خود را به آنچه که بافت نرم آنها در فرآیندهای شیمیایی آنها متصل است. SARMs (از جمله پودر RAD140) کاملا منسوخ نشده و بافتی (عضله و استخوان) است، همانطور که قبلا ذکر کردم.


این بدان معنی است که شما نباید نگران افزایش بزرگ شدن قلب یا پروستات باشید. Selectivity بافت تستوولون شما را از عوارض جانبی ناخوشایند و به طور بالقوه سلامتی تهدید می کند. من می دانم آن را در حال حاضر برای تلفن های موبایل بسیار خوب است که درست باشد. اما به یاد داشته باشید ostarine و LGD 4033 تقریبا مناسب این لایحه در این مورد است. وقتی که من استارین و لیگandrol را بررسی کردم، من هیچ عوارض جانبی نداشتم تا طعم خودم را دریافت کنم. هر دو در دستیابی به اهداف تناسب اندام و بدن سازی بسیار موثر بودند. من می خواستم همین طور در مورد testolone که تصمیم گرفتم آن را تحقیق کنم.

چگونه پودر RAD140 کار می کند ؟


گیرنده آندروژن (AR) در درجه اول به طور طبیعی رشد جنسی انسان را هدف قرار می دهد، اما فعال شدن آن توسط ترکیبات (مانند تستوسترون) نیز اثرات استخوان، عضله، کبد و سیستم عصبی مرکزی است.


مشکل در جوامع پزشکی و بدنسازی این است که استفاده از تستوسترون برای فعال کردن سیگنالینگ AR برای افزایش عضلات و استخوان، همچنین بر روی بافت های جنسی تاثیر می گذارد، که منجر به آتروفی بیضه، clitoris بزرگتر در زنان و حتی خطر سرطان پروستات است.


پودر RAD140، یک مدولاتور گیرنده آندروژن انتخابی غیر سمی (SARM) از این مسئله عبور می کند. با توجه به این که پودر RAD140 به گیرنده آندروژن متصل می شود، سلول های مختلف با آزاد کردن پروتئین های مختلف پاسخ می دهند و تنها برخی از گیرنده های آندروژن در سراسر بدن فعال می شوند.


این تحریک باعث فعال شدن گیرنده آندروژن در سلول های استخوانی و عضلانی می شود، نه افزایش آنزیم های کبدی و یا تاثیر بر بافت های جنسی.


این مقاله به طور عمده RAD140 پودر، RAD140 پودر کار می کند، مزایای RAD140 پودر، چگونه به خرید RAD140 پودر آنلاین.
چگونه از پودر RAD140 استفاده کنیم ؟


بیشتر پودر RAD140 در فرم مایع آسان برای استفاده قرار می گیرد که شما به راحتی به دهان خود از طریق یک قطره شیشه ای یا پلاستیکی قطره می دهید. این برای افرادی که می خواهند اثر آنابولیک تستوسترون را می خواهند، اما کسانی که از تزریق دردناک و یا کرم ها یا ژل های موضعی چسبنده هستند، مناسب هستند. شما همچنین مجبور نیستید سعی کنید یک قرص اسب بزرگ بزنید. هنگام قرار دادن مایع پودر RAD140 در دهان خود، ابتدا آن را ببلعید و آن را با یک لیوان آب کامل پر کنید. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید هنگامی که شما پودر RAD140 خود را باز کنید، باید از همان روز استفاده کنید. این باید آسان باشد، زیرا شما قصد دارید این موارد را برای به دست آوردن بهینه روزانه ببرید. محققان پیشنهاد می کنند هنگام استفاده از پودر RAD140 در دوز توصیه شده، در سطوح بین 20 تا 30 میلی گرم، نیازی به پودر RAD140 برای بیش از یک دوره 12 هفته ای نیست. سپس، بعد از گذشت 4 تا 12 هفته، می توانید آن را دوباره شروع کنید. انقباض و دوچرخه سواری بهترین راه برای بهینه سازی برای مبارزه با مسائل مانند عضلانی، مقاومت در برابر رشد عضلانی و یا مقاومت در برابر کاهش چربی است. هنگامی که MK-677 را با هر چیزی انباشته می کنید، می توانید این کار را با یک مکمل که مکمل ترکیب MK-677 است، انجام دهید و PAD RAD140 برای این اثر بسیار خوب SARM است.

مزایای پودر RAD140


  • RAD140 به افزایش توده عضلانی کمک می کند


یکی از مزایای تکمیل با RAD140 توانایی آن برای افزایش بافت چربی بدون افزایش چربی است. در حقیقت، در طول مطالعات اولیه انجام شده در مورد میمون ها، دانشمندان متوسط افزایش وزن بیش از 10٪ را فقط در 28 روز مشاهده کردند. این تنها با استفاده از RAD 140 و بدون عوارض جانبی ناخواسته به طور سنتی مرتبط با تستوسترون انجام شد.  • RAD140 ممکن است عوارض جانبی تستوسترون را کاهش دهد


مطالعات اولیه نشان داد که RAD140 در صورت همراه شدن با استروئیدهای آنابولیک، عوارض جانبی تحریک تستوسترون را در پروستات و حنجره های دانه ای میمون کاهش می دهد.

علاوه بر این، بسیاری از کاربران استروئید آنابولیک نگرانی های مربوط به سلامت کبد خود را گزارش می کنند. با این حال، در طول محاکمه 28 روزه، این میمون ها همچنین افزایش میزان آنزیم های کبدی را به میزان 10 برابر بیشتر از دوز کاملا موثر نشان داد، حتی اگر وزن در طول یک دوره زمانی کوتاه (که می تواند باعث فشار کبد شود) به دست آمد. مشاوره ما؟ با نتایج RAD140 که در حال حاضر بهتر از استفاده از استروئید آنابولیک است، کاربران ممکن است بهتر از فراموش کردن تستوسترون در کل و چسبیدن به SARM ها باشند.


خرید پودر RAD140 از www.ok-biotech.com


  • RAD140 ممکن است به کاهش وزن با افزایش چربی کمک کند


RAD140 به طور غیر مستقیم کاهش چربی بدن را با افزایش عضلات و سلول های استخوانی، که برای نگهداری از سلول های چربی بسیار متابولیک گران تر است. با افزایش توده عضلانی، در افزایش متابولیسم دیده می شود که باعث کاهش وزن می شود.

کاربران همچنین با افزایش توانایی RAD140 برای افزایش استقامت، استقامت و سرعت در طول تمرینات فصلی، افزایش رشد عضله و کاهش میزان ذخیره چربی را نشان می دهند.


  • پودر RAD140 در مقابل پودر Ostarine

در حال حاضر، SARM بیشتر تحقیق شده و مورد استفاده قرار گرفته پودر استارین است که همچنین به نام Enobosarm شناخته می شود. پودر استارین به روش های مختلفی شبیه به RAD140 می باشد. آنها هر دو غیر استروئیدی هستند، به این معنی که آنها از نظر ساختاری متفاوت از هورمونهای استروئیدی طبیعی هستند. این بدان معنی است که آنها نمی توانند به هورمون های دیگر بدن تبدیل شوند. هر دو تاثير اندکي بر اندامهاي توليد مثلي و ديگر بافتها دارند.

پودر استارین در حال حاضر در انسان برای توانایی آن در درمان پوکی استخوان و بهبود ناکارآمد وزن (cachexia) دیده می شود که در بیماری های شدید مورد آزمایش قرار می گیرد. پودر استارین برای بدنسازان بسیار محبوب است که توانایی کاهش بافت چربی و افزایش حجم عضلانی را دارد. با این حال، در مقایسه با RAD140، پودر استارین برای کاهش چربی مفید تر از آن است که برای افزایش حجم عضلات مفید باشد.

انجمن جهانی ضد دوپینگ (WADA)، سازمان نظارت بر استفاده از مواد مخدر در ورزش، پودر استارین را ممنوع کرده است. تشخیص SARM در خون ورزشکاران می تواند به این ورزشکاران منجر شود که از شرکت در ورزش ممنوع است.

از آنجا که RAD140 چنین مواد جدیدی است، WADA تا کنون استفاده خاص خود را ممنوع کرده است. با این حال، تا به امروز استفاده انحصاری در انسانها تا به امروز مورد استفاده قرار نگرفته است و باید با استفاده از آن در نظر گرفته شود.

پودر RAD140 به صورت آنلاین


از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل RAD140 پودر را پر کنید . محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید. در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد. این ظرف 10 روز کاری تحویل خواهد شد.

تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: