شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر لتروزول (Femara) (112809-51-5)

پودر لوتروزول، لوتروزول پودر خام، خرید پودر لتروزول، پودر لتروزول خام، پودر لوتروزول برای فروش، پودر لتروزول پودر، پودر Femara، خرید پودر Femara، پودر Femara خام، پودر Femara برای فروش، پودر Femara supplie،


1. پودر لتروزول خام (Femara) چیست؟


لتروزول یک ضد استروژن از خانواده Aromatase Inhibitor (AI) است و یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین تمام AI ها می باشد. در حقیقت، قدرت آن برای گاهی اوقات بیش از حد به کار می رود که هنگام استفاده برای استفاده از برچسب استفاده می شود. لتروزول اولین بار در سال 1997 تایید شد FDA ایالات متحده و تحت نام Femara از طریق Novartis تحت تاثیر قرار گرفت. اگر چه Femara نام تجاری غالب AI است، بر خلاف بسیاری از AI، تنها آن است که با نام شیمیایی Letrozole نامی شایع تر از نام تجاری غالب آن است.

 

لتروزول در تلاش برای مبارزه با سرطان پستان در زنان بعد از یائسگی بود. در حقیقت، آن را ثابت می کند تقریبا مشابه با AI در حال حاضر محبوب در Arimidex (Anastrozole). در حالی که برای درمان سرطان پستان، مانند بسیاری از AI ها، در نظر گرفته شده است، در میان مصرف کنندگان استروئید آنابولیک، یک خانه استقبال شده است. لتروزول یکی از رایج ترین ضد استروژن ها در میان مصرف کنندگان استروئید است که در طول استفاده از استروئید برای مبارزه با عوارض جانبی احتمالی استروژن استفاده می شود. این بسیار موثر است به عنوان ضد استروژن در این رابطه بسیاری از استروئید آنابولیک به طور موثر علائم gynecomastia با لتروزول معکوس.

 

لتروزول از ابتلا به سرطان پستان در زنان مبتلا به یائسگی (تغییر زندگی، پایان دوره های ماهانه قاعدگی) و درمان های دیگر مانند پرتودرمانی یا جراحی برای حذف تومور استفاده می شود. همچنین برای درمان ابتلا به سرطان پستان در زنان مبتلا به یائسگی و افرادی که قبلا تحت درمان دارویی به نام تاموکسیفن (Nolvadex) به مدت 5 سال درمان شده اند.


لتروزول نیز در زنان مبتلا به یائسگی به عنوان اولین درمان سرطان پستان مورد استفاده قرار گرفته است که در داخل سینه یا سایر نقاط بدن یا زنان مبتلا به سرطان سینه در حالی که تاموکسیفن مصرف می کنند استفاده می شود. لتروزول در دسته داروهایی است که مهارکننده های آروماتاز ناسازگار است. این کار با کاهش میزان استروژن تولید شده توسط بدن کار می کند. این می تواند رشد برخی از انواع سلول های سرطانی پستان را که نیاز به استروژن دارند، کند کند یا متوقف کند.
 

2. چگونه پودر لتروزول خام (Femara) کار می کند؟


لتروزول AI است که هدف آن مسدود کردن آنزیم آروماتاز است که به نوبه خود مسئول تولید استروژن است. با مهار تولید استروژن، این کاهش کلی سطوح سرمی استروژن بدن را کاهش می دهد. این به بیمار مبتلا به سرطان پستان مبتنی بر چنین سرطان هایی است که اغلب هورمون استروژن را تغذیه می کند. این به نفع مصرف کننده استروئید آنابولیک خواهد بود زیرا استروژن بیش از حد منجر به برخی از عوارض جانبی استروئیدی آنابولیک می شود.

 

لتروزول همچنین دارای توانایی افزایش تولید طبیعی تستوسترون از طریق افزایش هورمون لوتئینیزه (LH) و هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH) می باشد. پزشکانی وجود دارند که Letro را انتخاب کرده اند، زیرا اغلب آنها برای درمان بیماری های کم تستوسترون شناخته می شوند، اما این معمولا روش ترجیحی درمان نیست.


بدون تردید، هنگامی که به تستوسترون کم توجه شود، تستوسترون بیرونی به طور کلی تنها چیزی است که منطقی است. با این حال، لتروزول می تواند در چنین برنامه ای در ارتباط با تستوسترون خارجی به منظور مبارزه با عوارض جانبی احتمالی مفید باشد. ما در بخش اثرات به این موضوع نگاه خواهیم کرد.

 

لتروزول سطح هورمون جنسی زن استروژن بدن را کاهش می دهد. استروژن برخی از سرطان های پستان را تحریک می کند تا رشد کنند. این سرطان های سینه حساس به هورمون یا گیرنده هورمون مثبت هستند. لتروزول می تواند رشد این سرطان ها را متوقف کند یا کند کند.

 

پس از یائسگی، زنان از تخمدانها از استروژن تولید نمی کنند. اما آنها با استفاده از یک آنزیم به نام آروماتاز تولید می کنند که هورمون جنسی دیگری را به اندروژن ها به استروژن تبدیل می کند. این تغییر به طور عمده در بافت چربی، عضلات و پوست اتفاق می افتد. لتروزول نوعی از داروهایی است که مهار کننده آروماتاز نامیده می شود. این آروماتاز را بلوک می کند تا آن را نتواند آندروژن را به استروژن تغییر دهد.

 

هورمون ها مواد شیمیایی هستند که توسط غدد درون بدن ایجاد می شوند که به جریان خون وارد می شوند و باعث ایجاد اثرات در دیگر بافت ها می شوند. به عنوان مثال، هورمون تستوسترون ساخته شده در بیضه ها و مسئولیت ویژگی های مردی مانند تقویت صدا و افزایش موهای بدن است.


استفاده از هورمون درمانی برای درمان سرطان مبتنی بر مشاهده است که گیرنده هایی برای هورمون های خاصی که برای رشد سلول ها مورد نیاز هستند بر روی سطح برخی از سلول های تومور هستند. درمان هورمون با متوقف ساختن یک هورمون خاص، مسدود کردن گیرنده های هورمون یا جایگزین عوامل شیمیایی مشابه برای هورمون فعال است که نمی تواند توسط سلول تومور مورد استفاده قرار گیرد. انواع مختلف درمان های هورمونی به واسطه عملکرد و / یا نوع هورمون ایجاب می شوند که طبقه بندی می شوند.

3. چگونگی استفاده از پودر لتروزول خام (Femara) ؟


لتروزول به عنوان یک ضد استروژن برای بیماران مبتلا به سرطان پستان بسیار مفید است. بسیاری از اشکال سرطان سینه به طور فعال هورمون استروژن را تغذیه می کنند. با مهار تولید استروژن، که به نوبه خود باعث کاهش میزان استروژن موجود در بدن می شود، این توانایی به سرطان گرسنگی دارد.


برای سال ها Nolvadex نوع ترجیحی درمان برای این منظور بود. Nolvadex به شدت به گیرنده استروژن متصل می شود، بنابراین از ایجاد استروژن جلوگیری می کند. با این حال، تولید را مانع یا کاهش نمی دهد. Nolvadex هنوز هم در برنامه های درمان سرطان پستان بسیار ارزشمند است، اما بسیاری از پزشکان، به ویژه در موارد شدید، ابتدا برای استفاده از AI استفاده می کنند. هنگامی که سرطان در حال بهبودی است، در این مرحله SERM مانند Nolvadex ممکن است جایگزین AI در تلاش برای محافظت در برابر سرطان دوباره ظاهر شود.

 

برای مصرف کننده استروئید آنابولیک، اثر ضدستروژنی همان لتروزول بسیار سودمند است. بسیاری از استروئید آنابولیک توانایی افزایش سطح استروژن را در اثر متقابل تستوسترون با آنزیم آروماتاز دارند. به عنوان افزایش سطح استروژن، این می تواند به gynecomastia و احتباس آب بیش از حد منجر شود.


اگر احتباس آب شدید باشد، این امر به نوبه خود باعث افزایش فشار خون می شود. در حالی که بسیاری از استروئید های آنابولیک توانایی آروماتیزه کردن و افزایش استروژن را افزایش می دهند، نه همه استروئیدهای آنابولیک این توانایی را دارند. با این حال، بسیاری از استروئید های معمول این توانایی را شامل متاندروستنولون (دیانابول) و همچنین تمام انواع تستوسترون می کنند. هورمون ناندرولون (Deca Durabolin، Durabolin، NPP، و غیره) و Boldenone (Equipoise) نیز توانایی تشخیص آروماتیک را دارند.


ناندرولون تقریبا٪ 50 میزان تستوسترون و بولدنون را تقریبا 20٪ آروماتیزه می کند. در حالی که هر دو آروماتیزه به طور قابل توجهی کمتر از تستوسترون، به اندازه کافی برای ترویج عوارض جانبی استروژنیک است. این احتمال با ناندرولون افزایش می یابد چون پروژستین قوی دارد. پروژسترون دارای توانایی تحریک مکانیسم استروژنیک است و می تواند منجر به کم کاری تیروئید شود. مانند Letrozole مانند AI می تواند مفید باشد در هنگام استفاده از تمام استروئید های فوق ذکر شده.
با استفاده از لتروزول در یک چرخه حاوی استروئیدهای آنابولیک معطر، این می تواند اثرات جانبی مرتبط با استروژن را جلوگیری کند. این فرد از نفوذ و احتباس آب محافظت می کند. علاوه بر این، در حالی که بسیاری از استروئید ها می توانند فشار خون بالا را به علت آروماتیک افزایش دهند، AI موجب بهبود شانس فردی خواهد شد که احتباس آب مقصر است. احتباس آب زیاد بیش از حد به طور معمول یکی از علل فشار خون بالا در بین مصرف کنندگان استروئید است.

 

Undeniably، AI مانند Letrozole بیشترین تاثیر را در مبارزه با عوارض جانبی استروژن دارد. با این حال، آنها همچنین می توانند تاثیر منفی بر کلسترول داشته باشند. به نظر می رسد که تنها AI اثرات قوی و منفی بر کلسترول ندارد، اما هنگامی که همراه با استروئید معطر مانند تستوسترون اثر کلسترول مضر افزایش می یابد.


به همین دلیل، بسیاری از آنها مانند تاموسیفن سیترات (Nolvadex) SERM را باید برای اولین بار در محافظت از استروژن انتخاب کنند. SERM منفی بر کلسترول تاثیر نمی گذارد؛ در واقع، SERM، در حالی که ضد استروژن، به طور فعال به عنوان استروژن در کبد عمل می کند و به نوبه خود، باعث افزایش سطح کلسترول سالم می شود. ما در بخش عوارض جانبی بیشتر به این موضوع نگاه خواهیم کرد و در حالی که لتروزول بدون اثر کلسترول مضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد، به شما کمک خواهد کرد.


لتروزول با توانایی خود برای ترویج تولید طبیعی تستوسترون، گزینه ای جذاب برای برنامه های چرخه پسا (PCT) است. این نیز می تواند برای درمان کم تستوسترون جذاب باشد اما اغلب کافی نیست. با این حال، برای اهداف PCT، در حالی که می تواند موثر باشد، به طور کلی توصیه نمی شود. هدف اولیه PCT تحریک تولید طبیعی تستوسترون است که لتروزول می تواند بسیار خوب انجام دهد.


با این حال، بخشی از هدف PCT نیز عادی سازی است که با سطوح استروژن شدید سرکوب می شود. استروژن یک هورمون مهم است زیرا از یک سیستم ایمنی قوی تر و سطح کلسترول سالم تر است. برای استفاده از استروئید آنابولیک، بهترین شرطی برای PCT با SERM برای نیازهای تولید طبیعی تستوسترون در حال تداخل است.
 

4. مصرف پودر لوتروزول خام (Femara)


معمولا بزرگسالان برای سرطان پستان

2.5 میلی گرم خوراکی یکبار در روز

 

مدت زمان درمان:

تنظیمات Adjuvant و Adjuvant Extended: مدت زمان مطلوب ناشناخته است درمان در عود را متوقف کنید

پیشرفته بیماری: تا رسیدن به تومور آشکار است.

 

استفاده می کند:

درمان آدرنال زنان یائسه مبتلا به سرطان پستان اولیه مثبت گیرنده هورمون.

- درمان سريع سرطان سرطان سينه در زنان يائسه که 5 سال از درمان داروي تاموکسيفن دريافت کرده اند.

خط اول درمان سرطان پیشرفته پستان در زنان یائسه با گیرنده هورمون مثبت یا ناشناخته سرطان پستان پیشرفته یا متاستاتیک؛ درمان دوم درمان سرطان پیشرفته پستان در زنان یائسه با پیشرفت بیماری پس از درمان آنتی استروژن.

 

معمولا بزرگسالان دز برای سرطان پستان - Adjuvant

2.5 میلی گرم خوراکی یکبار در روز

 

مدت زمان درمان:

تنظیمات Adjuvant و Adjuvant Extended: مدت زمان مطلوب ناشناخته است درمان در عود را متوقف کنید

پیشرفته بیماری: تا رسیدن به تومور آشکار است.

 

استفاده می کند:

درمان آدرنال زنان یائسه مبتلا به سرطان پستان اولیه مثبت گیرنده هورمون.

- درمان سريع سرطان سرطان سينه در زنان يائسه که 5 سال از درمان داروي تاموکسيفن دريافت کرده اند.

خط اول درمان سرطان پیشرفته پستان در زنان یائسه با گیرنده هورمون مثبت یا ناشناخته سرطان پستان پیشرفته یا متاستاتیک؛ درمان دوم درمان سرطان پیشرفته پستان در زنان یائسه با پیشرفت بیماری پس از درمان آنتی استروژن.

 

در درمان سرطان سینه، دوز استاندارد لتروزول به طور معمول 2.5 میلی گرم در روز است. این یک دوز بسیار شدید است و به طور معمول تا زمانی که سرطان کاهش می یابد. در بسیاری از موارد، در زمان بهبودی، بیمار از لتروزول به Nolvadex در یک برنامه پیشگیری از بیماری استفاده می کند.

 

برای مصرف کننده استروئید آنابولیک، دوزهای لتروزول به طور معمول بسیار پایین تر است. حتی با استفاده از استروئید آنابولیک، دوز 2.5 میلیگرم به طور معمول بیش از حد بالا خواهد بود و به طور بالقوه ممکن است فرد فرد از انرژی را تخلیه کند؛ در واقع، تقریبا تضمین شده است. تنها استثنائی که می توان برای چنین دوز انجام داد، مبارزه با علائم زودهنگام زودرس می باشد.


اگر علائم شروع به نشان دادن 7-14 روز در دوز 2.5 میلی گرم در روز می تواند علائم را معکوس کند. هنگامی که علائم شروع به فشرده شدن می کنند، فرد باید قادر باشد تا دوز قابل کنترل را از بین ببرد و برای بقیه چرخه نگه داشته شود. اگر این کار نکرد، شانس خوبی وجود دارد که علائم در حال حاضر فراتر از درمان است. هنگامی که این اتفاق می افتد تنها چیزی است که gynecomastia خود را حذف جراحی است.


برای محافظت در برابر استروژن های استاندارد، اکثر مردان هر روز 0.5 تا 1 میلی گرم را برای بیش از اندازه کافی پیدا می کنند. هنگامی که در برنامه های درمان کم تستوسترون به عنوان یک ضد استروژن استفاده می شود، حتی ممکن است کمتر مورد نیاز باشد. برای بدنسازان رقابتی، 7 تا 14 روز نهایی قبل از مسابقه، 1 میلی گرم در روز که منجر به نشان دادن می شود، می تواند یک دوز جامد باشد و به شدت به خشکی و نگاه دقیق تر کمک می کند. این است که، با این حال، دوز بیشتر نمی خواهید برای مدت زمان طولانی نگه دارید، زیرا می تواند شدید باشد.
 

5. هشدار از طریق پودر لوتروزول خام (Femara)


قبل از مصرف لتروزول،

اگر به لتروزول، هر داروی دیگری یا هر یک از مواد تشکیل دهنده در قرصهای لتروزول آلرژی دارید، به پزشک و داروساز خود بگویید. از داروساز خود برای لیستی از مواد تشکیل دهنده بپرسید.


به پزشک و داروساز خود بگویید چه داروهای تجویزی و غیر تجویزی، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی که مصرف می کنید و یا برنامه ریزی می کنید. اطمینان حاصل کنید که هر یک از موارد زیر را ذکر کنید: داروهایی که حاوی استروژن هستند مانند داروهای جایگزین هورمون (HRT) و ضد بارداری های هورمونی (قرص های ضد بارداری، تکه ها، حلقه ها و تزریق ها). رالوکسیفن (اویستا)؛ و تاموکسیفن (Nolvadex).


اگر کلسترول بالا دارید، پوکی استخوان (وضعیتی که استخوان ها شکننده هستند و به آسانی شکستن)، یا بیماری کبد، به پزشک خود اطلاع دهید.


شما باید بدانید که لتروزول فقط باید توسط زنان که در معرض یائسگی بوده و نمی توانند باردار شوند، انجام شود. با این حال، اگر شما حامله یا شیردهی هستید، قبل از اینکه شروع به مصرف این دارو کنید، باید به پزشک خود بگویید. لتروزول ممکن است به جنین آسیب وارد کند.


شما باید بدانید که لتروزول ممکن است باعث ایجاد خواب آلودگی شود. ماشین را رانندگی نکنید و یا ماشین را اداره نکنید تا بدانید که چگونه این دارو بر شما تاثیر می گذارد.

 

به تمام متخصصان مراقبت های بهداشتی خود بگویید که این دارو را مصرف می کنید. این شامل پزشکان، پرستاران، داروسازان و دندانپزشکان شما می شود.


اجتناب از رانندگی و انجام وظایف یا اقدامات دیگر که باعث می شود تا شما هشدار می دهید تا زمانی که متوجه شوید که چگونه لتروزول بر شما تاثیر می گذارد.


این دارو ممکن است باعث ایجاد ضایعات استخوانی شود. این ممکن است بیشتر اتفاق بیافتد اگر به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد. این ممکن است احتمال شکستن استخوان را افزایش دهد. اگر دچار درد استخوان هستید، با پزشک خود تماس بگیرید.

آزمایش تراکم استخوان داشته باشید همانطور که توسط پزشک خود گفته اید. با دکتر خود صحبت کنید.

کار خون را چک کنید، همانطور که توسط دکتر گفته شده است. با دکتر صحبت کنید.

طبق گفته پزشک خود، کلسیم و ویتامین D را مصرف کنید.


اگر شما 65 سال یا بیشتر هستید، از این دارو با دقت استفاده کنید. شما می توانید عوارض جانبی بیشتری داشته باشید.

این دارو ممکن است بر باروری تاثیر بگذارد. مشکلات باروری ممکن است منجر به عدم توانایی بارداری یا پدر شدن فرزند شود. با دکتر صحبت کنید.


این دارو ممکن است در هنگام حاملگی شما را به نوزاد متولد شود.

اگر قادر به باردار شدن باشید، قبل از شروع لتروزول، آزمایش بارداری انجام خواهد شد تا نشان دهد که قبل از شروع بارداری، باردار نیستید. با دکتر خود صحبت کنید.


با استفاده از کنترل تولد که می توانید برای جلوگیری از بارداری در طول مصرف این دارو و حداقل 3 هفته پس از آخرین دوز خود، اعتماد کنید.


اگر در هنگام مصرف لتروزول باردار یا در عرض 3 هفته بعد از آخرین دوز خود، بلافاصله با پزشک خود مشورت کنید.

6. چه عوارض جانبی ممکن است از لوتروزول (Femara) پودر خام؟


عوارض جانبی Letrozole در گستره گسترده ای قرار دارد و بسیار شبیه به Arimidex خواهد بود. هر دو ضعف و خستگی، دو مورد از عوارض جانبی لتروزول هستند. با این حال، برای کاربر استروئید آنابولیک این به طور معمول یک مسئله نیست.


استفاده از استروئید های آنابولیک از این حالت ها جلوگیری می کند تا زمانی که سرکوب استروژن بیش از حد نباشد. استثنا استفاده از آن در طی چرخه آمادگی رقابت پرورش اندام سخت است. در طول یک رژیم غذایی پر از بدن سازی، به دلیل آموزش فوق العاده ای شدید و مصرف بسیار کم کالری، فرد به راحتی در پایان رژیم غذایی خود ضعیف و خستگی می کند. از موارد احتمالی انرژی بیشتر، عوارض جانبی لتروزول از جمله موارد زیر است:


سردرد

فشار خون بالا

فلاش های داغ

درد مشترک

افسردگی

لتروزول نیز نشان داده شده است که توانایی به طور قابل توجهی کاهش مقدار مواد معدنی استخوان، که می تواند خطر ابتلا به پوکی استخوان را افزایش دهد. با این وجود، این امر نباید خطر جدی برای استروئید آنابولیک باشد زیرا اکثر استروئید ها توانایی ارتقاء مواد معدنی استخوان را به درجه ای خاص دارند، به ویژه ناندرولون.


همانطور که با تمام داروها و هر چیزی که به بدن ما وارد می کنیم، عوارض جانبی Letrozole تا حد زیادی محاصره و تضمین نمی شود. ما همه متفاوت هستیم و به انواع مختلفی پاسخ می دهیم. این چیزی است که شما باید در نظر داشته باشید، و اگر عوارض جانبی Letrozole بیش از حد برای رسیدگی باشد، داروهای جایگزین باید مورد توجه قرار گیرد.
اثر جانبی نهایی لتروزول، کلسترول را احاطه کرده است، به ویژه کاهش کلسترول HDL. به نظر می رسد که به تنهایی اثر قوی و آماری ندارد، اما برای کاربر استروئید آنابولیک می تواند نگرانی باشد. بسیاری از استروئید آنابولیک در حال حاضر توانایی منفی کلسترول را تحت تاثیر قرار می دهند، و هنگامی که با یک AI متصل می شوند، به نظر می رسد که بسیار خسته کننده می شود.


مطالعات نشان داده اند که دوزهای درمانی تستوسترون اثر منفی زیادی بر روی کلسترول دارند اما دوزهای مشابه می توانند کلسترول HDL را با 25٪ در صورت ترکیب شدن با AI سرکوب کنند. هنگامی که تستوسترون در سطح فوق فیزیولوژیکی تجویز می شود، به طور معمول انتظار می رود حداقل سطح سرکوب HDL باشد. هنگامی که سطح دوز یکسان با داده های AI همخوانی دارد، نشان می دهد که سرکوب 20 درصد یا بیشتر کلسترول HDL یک احتمال بسیار واقعی است.

 

با توجه به اثرات جانبی احتمالی بر کلسترول، به ویژه برای مصرف کننده استروئید آنابولیک، سبک زندگی دوستانه کلسترول ضروری است. یک شیوه زندگی سالم به طور گسترده در اطراف رژیم غذایی شما چرخید. قندهای ساده و چربی های اشباع شده باید محدود شود و اسیدهای چرب امگا باید بخش بزرگی از رژیم غذایی شما باشد.


مکمل ماهی روزانه ماهی توصیه می شود. بسیاری نیز ممکن است یک مکمل آنتی اکسیدان کلسترول برای مفید بودن پیدا کنند. علاوه بر این، انجام فعالیت های قلب و عروق زیادی را در روال خود بسیار مهم است. برخی از انواع فعالیت های قلبی عروقی روزانه توصیه می شود.

 

با توجه به مسائل بالقوه بالقوه، بسیاری از کاربران استروئیدی آنابولیک باید از SERM برای مبارزه با عوارض جانبی استروژنیک استفاده کنند. SERM همیشه این کار را انجام نمی دهد، اما آنها می توانند کار کنند و کار بسیار خوبی خواهند کرد، چرا که بسیاری از کاربران استروئید معتقدند. اگر یک AI مورد نیاز باشد، برخی معتقدند که دوز روزانه Nolvadex با 10 میلی گرم در روز با AI شما می تواند به حفظ سطح کلسترول کمک کند زیرا SERM به طور فعال سطح کلسترول سالم را افزایش می دهد. 

 

7. خرید لتروزول (Femara) POWDE R F ROM SZOB


  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و سفارشات مواد خام لتروزول را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  من مدت 30 دقیقه است، شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: