شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Levobupivacaine HCL (27262-48-2)

Levobupivacaine HCL(CAS:27262-48-2) نمک هیدروکلراید levobupivacaine مشتق آمید با بیهوشی اموال است. Levobupivacaine ضمن ولتاژ sodiumchannels به زیر و بم کردن شار یونی و جلوگیری از شروع و انتقال رله های عصب را (تثبیت غشاي نورون)، نتیجه منجر به بي دردي و بيهوشي متصل می شود.


Levobupivacaine هیدروکلراید نمک هیدروکلراید levobupivacaine مشتق آمید با بیهوشی اموال است.

Levobupivacaine ضمن ولتاژ دردار sodiumchannels به زیر و بم کردن شار یونی و جلوگیری از شروع و انتقال رله های عصب را (تثبیت غشاي نورون)، نتیجه منجر به بي دردي و بيهوشي متصل می شود. نسبت بيحس racemic levobupivacaine مربوط به آن کمتر است و مدت طولانی تر از عمل.
چگونه بی حسی Levobupivacaine هیدروکلراید خام آثار پودر کند?

Levobupivacaine آمينو آمید محلی بیهوشی مواد مخدر متعلق به خانواده alkylsubstituted نفر است. pipecoloxylidide. S ستیریزین بوپيواكائين است. Levobupivacaine هیدروکلراید معمولا توسط AstraZeneca تحت نام تجاری Chirocaine به بازار عرضه شده است. در مقایسه با بوپيواكائين levobupivacaine مربوط به آن کمتر است و مدت طولانی تر است. این است حدود 13 درصد کمتر قوی (توسط molarity) از racemic بوپيواكائين. Levobupivacaine نشان داد برای بی حسی موضعی از جمله نفوذ, بلوک عصب چشمی، اپیدورال و بی حسی داخل در بزرگسالان; و نفوذ بي دردي در کودکان. هنگامی که آن را به درستی اجرا است عوارض ناخواسته دارو (دهي) بسیار نادر است. بیشتر بودن مربوط به روش دولت (منجر به قرار گرفتن در معرض سیستمیک) یا اثرات دارویی بیهوشی, واکنش های آلرژیک اما به ندرت می تواند رخ دهد.
مقدار مصرف پودر خام بیهوشی Levobupivacaine هیدروکلراید

بیشترین میزان مشخص اندازه و وضعیت جسمی بیمار همراه با غلظت عامل و منطقه و مسیر دولت باید. تغییرات فردی در شروع و طول مدت بلوک رخ می دهد. تجربه از مطالعات بالینی شروع بلوک حسی کافی برای عمل جراحی در 10-15 دقیقه پس از بيحسي اپيدورال دولت با هم به رگرسيون در حدود ساعت 6-9 نشان می دهد.

توصیه می شود حداکثر تک دوز 150 ميلي گرم است. موتور پایدار و حسي برای روش طولانی مدت مورد نیاز هستند، که در آن مقادیر اضافی ممکن است لازم باشد. حداکثر توصیه می شود دوز منسوبین 400 ميلي گرم است. برای مدیریت درد پس از عمل دوز 18.75 mg در ساعت باشد.
دوز از دست رفته

در صورتی که هنوز یک دوز به محض این که شما متوجه استفاده از آن. اگر نزدیک به زمان دوز بعدی خود را جست و خیز دوز از دست رفته و برنامه دوز خود را از سر گرفته است. دوز اضافی را برای دوز از دست رفته استفاده نکنید. اگر شما به طور منظم از دست رفته دوز، تنظیم زنگ یا درخواست اعضای خانواده به شما یادآوری در نظر بگیرید. لطفا مشورت دکتر خود را برای بحث در مورد تغییرات در خود برنامه دوز یا برنامه جدیدی را برای دوز از دست رفته اگر شما مقادیر زیادی تازگی رفته.
مسمومیت حاد Levobupivacaine هیدروکلراید بیهوشی خام پودر


 1. هنوز بیش از دوز تجویز شده استفاده کنید. مصرف دارو بیشتر نیست نشانه های شما بهبود خواهد یافت; نه آنها ممکن است باعث مسمومیت یا جدی اثرات جانبی. اگر شما گمان می برند که شما یا هر کس دیگری که ممکن است Levobupivacaine هیدروکلراید overdosed است مراجعه به بخش اورژانس نزدیکترین بیمارستان یا خانه سالمندان. کادر پزشکی ظرف یا برچسب با شما به پزشکان کمک کند با اطلاعات لازم به ارمغان بیاورد.

 2. حتی اگر شما می دانید که آنها از همان شرایط و یا به نظر می رسد که آنها ممکن است شرایط مشابه داروهای خود را به دیگران بدهد. این ممکن است منجر به مسمومیت حاد.

 3. لطفا مشورت پزشک یا داروساز یا محصول بسته برای اطلاعات بیشتر.ذخیره سازی پودر خام بیهوشی Levobupivacaine هیدروکلراید

 1. دارو را در دمای اتاق دور از حرارت و نور مستقیم را ذخیره می کنند. نه داروهای مگر در مواردی که مورد نیاز داخل بسته یخ. دارو را دور از کودکان و حیوانات خانگی را نگه می دارد.

 2. خیط و پیت کردن داروها توالت یا آنها را پور به زهکشی مگر دستور به انجام این کار. دارو از بین رفت در این روش ممکن است آلوده به محیط زیست. لطفا مشورت پزشک یا داروساز خود را برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به با خیال راحت Levobupivacaine Hcl را دور بریزید.
پودر خام بیهوشی Levobupivacaine HCL منقضی شده

 1. مصرف دوز منفرد منقضی شده Levobupivacaine هیدروکلراید بعید به تولید یک رویداد نامطلوب است. با این حال، لطفا با ارائه دهنده خدمات بهداشتي اوليه یا داروساز برای مشاوره صحیح و یا اگر شما احساس ناخوشی یا بیمار مورد بحث. مواد مخدر شده ممکن است بی اثر در درمان شما شرایط تجویز می شوند. می شود در سمت امن، مهم استفاده از مواد مخدر منقضی شده است. که می توانید عرضه تازه unexpired شما هستند بسیار امن تر در تماس با حفظ ارائه مراقبت های بهداشتی اولیه در صورتی یک بیماری مزمن است که نیاز به مصرف دارو دائما مانند بیماری قلبی و تشنج و تهدید کننده حیات آلرژی داروها.
عوارض پودر خام بیهوشی Levobupivacaine هیدروکلراید چیست؟

بیشتر معمولا گزارش عوارض Levobupivacaine هیدروکلراید افت فشار خون، تهوع، درد، تب، استفراغ و کم خونی هستند.

در زیر یک لیست از عوارض جانبی احتمالی است که ممکن است از استفاده از Levobupivacaine Hcl رخ می دهد است. این لیست جامع نیست. این عوارض جانبی ممکن است، اما همیشه رخ دهد. ممکن است برخی عوارض جانبی نادر اما جدی. اگر شما رعایت هر یک از زیر عوارض جانبی, به خصوص اگر آنها برطرف دکتر خود مشورت.

 1. افت فشار خون

 2. تهوع

 3. درد بعد از عمل

 4. تب

 5. استفراغ

 6. کم خونی

 7. اين

 8. کمر درد

 9. سردرد

 10. یبوست

 11. سرگیجه

 12. Levobupivacaine Hcl نیز ممکن است باعث عوارض جانبی ذکر شده در اینجا نیست.

اگر شما متوجه سایر عوارض جانبی لیست شده در بالا، با پزشکتان مشاوره پزشكي تماس بگيريد. شما همچنین ممکن است عوارض جانبی به شما محلی مواد غذایی و مواد مخدر دولت قدرت گزارش.
فروشLevobupivacaine HCL بیهوشی خام پودر آنلاین

داروخانه آنلاین ما مراجعه و سفارش مواد اولیه Levobupivacaine Hcl را پر کنید. محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت را تعریف کنیم. در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد. آن را در 10 روز کاری تحویل.

Hot Tags: 27262-48-2 خرید Levobupivacaine HCL خام Levobupivacaine هیدروکلراید خام Levobupivacaine هیدروکلراید, تولید کننده و تامین کننده، کارخانه، خرید Levobupivacaine هیدروکلراید Levobupivacaine هیدروکلراید آثار دوز Levobupivacaine هیدروکلراید, ذخیره سازی Levobupivacaine هیدروکلراید, عوارض جانبی Levobupivacaine هیدروکلراید, خرید Levobupivacaine هیدروکلراید آنلاین Levobupivacaine هیدروکلراید بیهوشی خام پودر، پودر خام بیهوشی Levobupivacaine،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: