شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

لووتیروکسین / T4 (51-48-9)

لووتیروکسین / T4 (51-48-9)

لووتیروکسین / T4 چیست؟ لووتیروکسین برای اولین بار در سال 1927 ساخته شد. این فهرست در فهرست داروهای ضروری سازمان بهداشت جهانی است که موثرترین و مطمئن ترین داروهای مورد نیاز در سیستم بهداشتی است. لووتیروکسین به عنوان یک داروی عمومی در دسترس است. لووتیروکسین، همچنین به عنوان ...


1. پودر خالص لووتیروکسین / T4 چیست؟

لووتیروکسین برای اولین بار در سال 1927 ساخته شد. این فهرست در فهرست داروهای ضروری سازمان بهداشت جهانی است که موثرترین و مطمئن ترین داروهای مورد نیاز در سیستم بهداشتی است. لووتیروکسین به عنوان یک داروی عمومی در دسترس است.


لووتیروکسین، همچنین به عنوان L-تیروکسین شناخته می شود، یک فرم تولید هورمون تیروئید، تیروکسین (T4) است. برای درمان کمبود هورمون تیروئید از جمله فرم شدید به نام myxedema coma استفاده می شود. همچنین ممکن است برای درمان و جلوگیری از برخی از آن ها استفاده شود. انواع تومورهای تیروئید. برای کاهش وزن مشخص نیست. لووتیروکسین به صورت دهان یا به وسیله تزریق به ورید تزریق می شود. حداکثر اثر یک دوز خاص می تواند تا شش هفته طول بکشد.

نام های تجاری معمول عبارتند از: الترکسین، Euthyrox، Letrox، Levaxin، Levothyrox، L-thyroxine، Thyrax و Thyrax Duotab در اروپا؛ تيروکس، تيرونرم در جنوب آسيا؛ Unithroid، Eutirox، Levoxyl، Synthroid و Tirosint در آمریکای شمالی و جنوبی؛ و Thyrin و Thyrolar در بنگلادش. همچنین نسخه های ژنریک متعددی وجود دارد.


لووتیروکسین برای استفاده سیستمیک به عنوان یک قرص خوراکی، تزریق عضلانی و به عنوان راه حل برای تزریق داخل وریدی در دسترس است. علاوه بر این، لووتیروکسین به عنوان نام تجاری و محصولات عمومی در دسترس است. در حالی که اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در سال 2004 لووتیروکسین عمومی را برای لووتیروکسین نام تجاری تأیید کرد، تصمیم با چندین انجمن پزشکی حل و فصل شد.


انجمن آمریکایی غدد درون ریز پزشکی (AACE)، انجمن غدد درون ریز و انجمن تیروئید آمریکایی با FDA موافق نیستند که فرمولهای نام تجاری و لنفوسیتهای لووتیروکسین، بی عیب و نقص هستند. به همین ترتیب، توصیه می شود افراد شروع و نگهداری شوند یا نام تجاری یا فرمول های لووتیروکسین عمومی، و نه به عقب و جلو تغییر یافته از یک به دیگری. برای افرادی که محصولات را عوض می کنند، توصیه می شود که سطح TSH و T4 رایگان خود را پس از شش هفته آزمایش کنید تا مطمئن شوید که آنها در حد نرمال قرار دارند .
 

2. چگونه لووتیروکسین / T4 پودر خالص چگونه است؟

جذب لوتيروکسين خوراکي از دستگاه گوارش بين 40 تا 80 درصد است و اکثر داروهايي که از جي ژونوم و بالاي ileum جذب مي شوند، جذب لوتوتيروکسين را با روزه داري کاهش مي دهند و در بعضي از غذاهاي خاص و با سن کاهش مي يابند . در دسترس بودن زیستی این دارو توسط فیبر غذایی کاهش می یابد.


بیش از 99 درصد از هورمون های ترویج گردش خون به پروتئین های پلاسمائی شامل گلوبولین اتصال دهنده تروکسین، پیشالبیومین اتصال دهنده تیروکسین و آلبومین محدود می شود. تنها هورمون آزاد فعالانه متابولیک است.

 

مسیر اولیه متابولیسم هورمون تیروئید از طریق دیویدینداسیون پیوسته است. کبد محل اصلی دیویدیندن T4 است و همراه با کلیه ها حدود 80٪ از T3 را شامل می شود. هورمون های تیروئید علاوه بر دیویدینداسیون نیز از طریق کلیه ها دفع می شوند و از طریق کونژاسیون و گلوکورونید شدن متابولیزه می شوند و به طور مستقیم به صفرا و روده منتقل می شوند و در آنجا تجدید حیات می شوند.


از بین بردن نیمه عمر، 6-7 روز برای افرادی است که نتایج آزمایشگاهی طبیعی دارند؛ 9-10 روز برای افراد مبتلا به کم کاری تیروئید؛ هورمون های تیروئید در ابتدا توسط کلیه ها (تقریبا 80٪) حذف می شوند و دفع ادرار با افزایش سن کاهش می یابد. 20٪ از T4 باقی مانده در مدفوع.


لووتیروکسین یک نوع ترکیبی از تیروکسین (T4)، یک هورمون درونی است که توسط غده تیروئید ترشح می شود و به متابولیت فعال آن، L-triiodothyronine (T3) تبدیل می شود. T4 و T3 به ​​پروتئین گیرنده تیروئید در هسته سلولی متصل می شوند و باعث ایجاد اثرات متابولیکی از طریق کنترل رونویسی DNA و سنتز پروتئین می شوند. همانند هموگلوبین طبیعی خود ترشح، لووتیروکسین یک ترکیب شیمیایی در فرم L است.
 

3. نحوه استفاده از پودر خالص لووتیروکسین / T4؟

هورمون تیروئید نباید برای درمان چاقی در بیماران مبتلا به عملکرد طبیعی تیروئید استفاده شود. لووتیروکسین برای کاهش وزن در بیماران تیروئید طبیعی بی اثر است و ممکن است باعث سمیتی جدی یا تهدید کننده زندگی شود، به ویژه هنگامی که با آمفتامین مصرف شود. با پزشک خود درباره خطرات بالقوه مرتبط با این دارو صحبت کنید.


اگر در معرض آلوپوریتولین، هورمون تیروئید، هر نوع دارو یا هر یک از مواد لووتیروکسین هستید، به پزشک و داروساز اطلاع دهید. از داروساز خود برای لیستی از مواد تشکیل دهنده بپرسید.


به پزشک و داروساز خود بگویید چه داروهای تجویزی و تجویز نشده، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی که مصرف می کنید و یا برنامه ریزی می کنید. مطمئن باشید که به ذکر هر یک از موارد زیر: آمیودارون (Cordarone، Pacerone)؛ آمفتامین؛ ضد انعقاد ('thinners') مانند وارفارین (Coumadin)؛ آسپیرین یا آسپیرین حاوی محصولات و دیگر داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی. بتا بلوکرها مانند متپرولول (Lopressor)،


پروپرانولول (Inderal) یا تیمولول (Timoptic)؛ کاربامازپین (Equetro، Tegretol)؛ کورتیکواستروئیدها مانند دگزامتازون؛ دیگوکسین (لانوکین)؛ استروژن furosemide (Lasix)؛ imatinib (Gleevac)؛ انسولین یا داروهای دیگر برای درمان دیابت؛ لیتیوم (لیتیم)؛ نقشهروتیلین؛ ضد بارداری خوراکی؛ فنوباربیتال؛ فنیتوین (دیلانتین، فنیتک)؛ ریفامپین (Rifater، Rifamate، Rifadin)؛ مهار کننده های بازجذب سروتونین انتخابی (SSRIs) مانند سرترالین (Zoloft)؛ تئوفیلین (TheoDur)؛ و ضد افسردگی های سه حلقه ای مانند آمیتریپتیلین (Elavil). بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با لووتیروکسین ارتباط برقرار کنند، بنابراین مطمئن شوید که در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید مطلع شوید، حتی در مواردی که در این لیست وجود ندارد. ممکن است پزشک شما دزهای داروهایتان را عوض کند یا برای عوارض جانبی دقت کنید.


اگر یک آنتی اسیدها را مصرف کنید، کربنات کلسیم (Tums)، کلستیآمینین (Questran)، کلسئولام (Welchol)، کلستیپول (Colestid)، آهن، اورلستات (Alli، Xenical)، سدیتیکون (Phazyme، Gas X)، Sevelamer (Renvela، Renagel) ، سدیم پلی استایرن سولفونات (کایگزالات) یا سوکرالفت (Carafate)، آن را حداقل 4 ساعت قبل یا 4 ساعت پس از مصرف لووتیروکسین مصرف کنید.


اگر دچار دیابت یا دیابت هستید، به پزشک خود بگویید؛ سخت شدن شریان ها (آترواسکلروز)؛ بیماری کلیوی؛ بیماری کبدی یا هپاتیت؛ مشکلات خونریزی پورفیری (وضعیتی که در آن مواد غیر طبیعی در خون ایجاد می شود و باعث ایجاد مشکلاتی در پوست یا سیستم عصبی می شود)؛ بیماری های قلبی عروقی مانند فشار خون بالا، درد قفسه سینه (آنژین)، آریتمی ها یا حمله قلبی؛ غده فوق کلیوی یا غده هیپوفیز یا هر شرایطی که دچار فرو ریختن آن می شود.


اگر باردار هستید، قصد باردار شدن یا شیردهی دارید، به پزشک خود بگویید. اگر هنگام مصرف لووتيروکسين باردار شديد، با پزشک خود تماس بگيريد.

اگر جراحی دارید، از جمله جراحی دندانپزشکی، به دکتر یا دندانپزشک بگویید که لووتیروکسین مصرف می کنید.


لووتیروکسین به عنوان یک قرص و یک کپسول به صورت دهان می آید. معمولا یک بار در روز در معده خالی است، یک نیم تا یک ساعت قبل از صبحانه. دستورالعمل های مربوط به برچسب تجویزی را با دقت بخوانید و از پزشک یا داروساز بخواهید که هر بخشی را که نمی دانید توضیح دهید. لووتیروکسین را به طور دقیق تحت عمل قرار دهید. بیشتر یا کمتر از آن استفاده نکنید یا آن را بیشتر از پزشک تجویز کنید.


کلیپ کپسول پرستوها؛ آنها را نترسید یا آنها را له نکنید.

قرص ها ممکن است در گلو شما گیر کرده یا باعث خفگی یا خارش شوند. بنابراین، قرص باید با یک لیوان آب کامل مصرف شود.


اگر شما لووتیروکسین را به یک نوزاد، کودک یا بزرگسال می دهید که نمی توانند قرص را ببلعند، قرص را قرص کرده و آن را در 1 تا 2 قاشق چای خوری آب ساده مخلوط کنید. این مخلوط را با یک قاشق و یا یک قطره یخ خوری بگذارید. این مخلوط را ذخیره نکنید. فقط مخلوط کردن قرص های خرد شده با آب. با غذا یا فرمول سوپاپ نوزاد مخلوط نکنید.


پزشک شما احتمالا شما را در یک دوز پایین لووتیروکسین شروع می کند و به تدریج دوز خود را افزایش می دهد.


لووتیروکسین کنترل کم کاری تیروئید می کند، اما آن را درمان نمی کند. ممکن است چند هفته طول بکشد تا تغییرات در علائم شما مشاهده شود. حتی اگر احساس خوبی داشته باشید، لووتیروکسین را ادامه دهید. مصرف لووتیروکسین را بدون صحبت کردن با پزشک خود متوقف نکنید.
 

4. مصرف پودر خالص لووتیروکسین / T4

لووتیروکسین به طور معمول برای درمان کم کاری تیروئید استفاده می شود و درمان انتخابی برای افراد مبتلا به کم کاری تیروئید است [9] که اغلب نیاز به درمان هورمون تيروئيد مادام العمر دارند. همچنین ممکن است برای درمان گواتر از طریق توانایی آن برای کاهش هورمون تستوسترون (TSH)، هورمون ای که سبب ایجاد گواتر می شود، مورد استفاده قرار گیرد. لوتیروکسین همچنین به عنوان درمان مداخله ای در افراد مبتلا به بیماری قلبی تیروئید یا سرطان تیروئید برای سرکوب ترویج- ترشح هورمون تحریک کننده (TSH). زیرمجموعه افراد مبتلا به هیپوتیروئیدی که با دوز مناسب لوتویروکسین درمان میشوند، نشانه های دائمی را با وجود سطح TSH در محدوده طبیعی توصیف می کنند. در این افراد، آزمایشات بالینی و ارزیابی بالینی ضروری است زیرا ممکن است علت دیگری برای علائم آنها. علاوه بر این، مهم است که داروها و مکمل های غذایی خود را بررسی کنید زیرا داروهای متعددی می توانند سطح هورمون های تیروئید را تحت تاثیر قرار دهند.


همچنین برای درمان مسمرد کما، که یک نوع شدید هیپوتیروئیدی است که با تغییرات وضعیت ذهنی و هیپوترمی شناخته می شود، مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان یک اورژانس پزشکی با مرگ و میر بالا، باید در بخش مراقبت های ویژه با جایگزینی هورمون های تیروئید و مدیریت تهاجمی از عوارض سیستم تنفسی فرد درمان شود.


دوز دارو با توجه به گروه های سنی و شرایط فردی فرد، وزن بدن و رعایت رژیم غذایی و دارو متفاوت است. پیش بینی های دیگر دوز مورد نیاز جنس، شاخص توده بدنی، فعالیت دیویدیناز (SPINA-GD) و علت هیپوتیروئیدی است. ارزیابی های بالینی سالانه یا نیمه سالانه و نظارت بر TSH مناسب پس از دوز گیری ایجاد شده است. لووتیروکسین در معده خالی حدود نیم ساعت تا یک ساعت قبل از غذا مصرف می شود. به همین ترتیب، درمان جایگزین تیروئید معمولا 30 دقیقه قبل از خوردن غذا در صبح انجام می شود. برای بیماران مبتلا به لووتیروکسین در صبح زود، دوزهای خواب هم موثر هستند. مطالعه اخیر منتشر شده در JAMA نشان داد که اثر بیشتر لووتیروکسین در زمان خواب . برای افراد عادی، باید آن را در 100-150mcg / day، برای چرخه کوتاه، حدود 6weeks، برای چرخه طولانی، 12-16weeks اجرا شود.


گرفتن دوز مناسب مهم است، اما انتظار نداشته باشید دوزهای که از آن شروع می کنید دوز باشد که شما در نهایت نگه دارید. پزشکان اغلب از وزن به عنوان یک راهنما برای تعیین دوز استفاده می کنند. برخی از فرمول 1.6 میکروگرم T4 برای هر کیلوگرم (یا 2.2 پوند) وزن برای یک دوز اولیه استفاده می کنند. دیگران یک رویکرد محافظه کارانه تر را ترجیح می دهند، شروع بیماران را با دوز کم (شاید تا 25 میکروگرم). توجه داشته باشید 1.6 میکروگرم یک دوز جایگزین کامل است. این بدان معنی است که اگر بخشی از تیرویید شما هنوز هم به درستی عمل می کند، شما به این دوز کامل نیاز ندارید زیرا شما همچنان به اضافه کردن مقدار T4 خود به علاوه دوز در قرص ادامه دهید.


از آنجایی که برای شروع دوزهای مختلف، معمولا بعد از دو تا سه ماه (هرچند بعضی از پزشکان به زودی به مدت چهار هفته) از اولین روز درمان خود، احتمالا میزان هورمون تستوسترون تستوسترون (TSH) را بررسی می کنند. و از آنجا که درمان جایگزینی هورمون معمولا یک درمان مادام العمر است، شما باید هر ساله بررسی کنید تا مطمئن شوید که دوز مناسب را مصرف می کنید، اگر دوز پایدار داشته باشید. اگر میزان دوز شما تنظیم شود، باید با پزشک خود ارتباط برقرار کنید.
 

5. هشدار o f لووتیروکسین / T4 پودر خالص

از آنجا که هورمون تیروئید به طور طبیعی در بدن رخ می دهد، تقریبا هر کسی می تواند لووتیروکسین را بگیرد. با این حال، اگر شرایط خاص پزشکی دارید، ممکن است این دارو را نداشته باشید.


برای اطمینان از اینکه این دارو برای شما امن است، به پزشک خود بگویید اگر شما:


اختلال تیروئید به نام تیروتوکسیکوز؛

بیماری قلبی، بیماری عروق کرونر یا سابقه لخته شدن خون؛

دیابت (دیابتی های انسولین یا دیابتی های خوراکی ممکن است هنگام شروع لووتایروکسین مصرف شوند، باید تغییر کنند)

کم خونی (کمبود گلبول قرمز)؛

اختلال ریوی خونریزی؛

پوکی استخوان یا کم بودن تراکم معدنی استخوان؛

مشکلات غده هیپوفیز شما؛

هر گونه آلرژی غذا یا دارو؛

یک اختلال غدد آدرنال بدون درمان یا کنترل نشده؛

اگر شما همچنین یک نوشیدنی خون را مصرف می کنید (وارفارین، کومادین، یانوتون)؛ یا

اگر اخیرا دچار حمله قلبی شده اید یا علائم یک حمله قلبی دارید (درد قفسه سینه یا احساس سنگین، درد گسترش به فک و شانه، تهوع، عرق کردن، احساس ناراحتی عمومی).


اگر اخیرا پرتودرمانی با ید (مانند I-131) دریافت کرده اید، به پزشک خود اطلاع دهید.


لووتیروکسین انتظار نمی رود که به یک نوزاد متولد شود. اگر در هنگام مصرف این دارو باردار شوید، قبل از مصرف دارو بدون مشاوره دکتر خود را متوقف نکنید. داشتن سطح پایین هورمون تیروئید در دوران بارداری می تواند به مادر و نوزاد آسیب برساند. نیازهای دوزهای شما ممکن است در دوران بارداری متفاوت باشد.


لووتیروکسین می تواند به شیر مادر منتقل شود، اما انتظار نمی رود که به یک کودک پرستار مضر باشد. در صورت تغذیه با شیر مادر، به پزشک خود اطلاع دهید. در حالیکه شما در حال پرستاری هستید، ممکن است نیازهای دوزهایتان متفاوت باشد.


این دارو را به کودک توصیه نمی کنید. Tirosint برای هر کسی که کمتر از 6 سال سن دارد استفاده نمی شود.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی o f لووتیروکسین / T4 پودر خام ؟

اگر علائم یک واکنش آلرژیک به لووتیروکسین دارید، به کمک اورژانسی کمک کنید: کندو؛ تنفس سخت تورم چهره، لبها، زبان یا گلو.

اگر یک اثر جانبی جدی مانند:

ضربان قلب سریع یا غیرمستقیم؛

درد قفسه سینه، احساس تنفس کوتاه

تب، گرگرفتگی، عرق کردن؛

احساس غیرعادی سردی

ضعف، خستگی، مشکلات خواب (بی خوابی)؛

مشکلات حافظه، احساس افسردگی یا تحریک پذیر؛

دردهای عضلانی؛

خشکی پوست یا موها، ریزش مو؛

تغییرات در دوره قاعدگی شما؛ یا

استفراغ، اسهال، تغییرات اشتها، تغییرات وزن.

برخی عوارض جانبی ممکن است در افراد مسن بیشتر باشد.

عوارض جانبی رایج لووتیروکسین ممکن است عبارتند از:

گرفتگی عضلات، ضعف عضلات؛

سردرد

احساس عصبی یا تحریک پذیر؛

اسهال؛ یا

ریزش پوست، ریزش مو.


بسیاری از داروهای دیگر می توانند تحت تاثیر سطح هورمون تیروئید قرار بگیرند. داروهای دیگر نیز ممکن است اثرات لووتیروکسین را افزایش یا کاهش دهند.


بسیاری از داروها می توانند با لووتیروکسین ارتباط برقرار کنند و همه تعاملات احتمالی در این راهنمای دارو فهرست نمی شود.


در مورد تمام داروهایی که استفاده می کنید، پزشک خود را بگوئید، در طول درمان با این دارو از مصرف دارو استفاده کنید. این شامل تجویز، داروهای بدون نسخه، ویتامین و محصولات گیاهی است. لیستی از تمام داروهای خود را به هر ارائه دهنده خدمات بهداشتی که به شما رفتار می کند، ارسال کنید.


شما نباید لوتویروکسین بیشتری مصرف کنید تا پزشک تجویز کند.

اگر بیش از حد دارو مصرف کنید، ممکن است علائم تیروئید بیش از حد، از جمله خستگی، حساسیت به گرما، افزایش اشتها و عرق شدن ایجاد شود.

علائم انتقال لووتیروکسین ممکن است شامل موارد زیر باشد:

سردرگمی و عدم تمرکز

شوکه شدن

کاما

مرگ
 

7. خرید لووتیروکسین / T4 خام پودر F ROM SZOB

  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد خام لووتیروکسین / T4 را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد .
Hot Tags: خرید لووتیروکسین خالص، خرید لووتیروکسین، خرید لووتیروکسین / T4 خام پودر، فروش لووتایروکسین / T4 خام، خرید لووتیروکسین / T4 پودر، خرید لووتیروکسین / T4، خرید لووتیروکسین / T4، خرید لووتیروکسین / T4،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: