شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

LGD-4033 / VK5211 / پودر لیگاندرول (1165910-22-4)

پودر خام LGD-4033، پودر خالص LGD-4033، پودر خام LGD-4033، پودر LGD-4033 خام، پودر LGD-4033 خرد شده، پودر LGD-4033 برای فروش، پودر LGD-4033 پودر، پودر VK5211، پودر VK5211، پودر VK5211 خام، پودر VK5211 خام فروش، VK5211 پودر supplie، پودر لیگاندرول، خرید پودر لیگاندرول،


1. کدام خام LGD-4033 / VK5211 / پودر لیگاندرول چیست؟


LGD-4033 که بیشتر به عنوان آنابولیکوم شناخته می شود، یک مولکول گیرنده گیرنده آندروژن انتخابی (SARM) است که مانند تستوسترون آنابولیک است اما بدون اثراتی که به طور قابل توجهی در خارج از بافت ماهیچه نمایش داده می شود. لیگاند داروسازی، لیگاند، با اشاره به مولکول های اتصال دهنده عملکردی، LGD-4033 را توسعه داد. Ligand Pharmaceuticals نام خود را با تحقیق SARM همراه با GTx نامگذاری کرده است، که دو گروه عمده تولید SARM در دهه گذشته هستند.

 

LGD-4033 یکی از جدیدترین SARMS هایی است که بیرون آمده است. این یک SARM خوراکی غیر استروییدی است که با AR ارتباط دارد که نتایج استروئیدی مشابه منفی استروئید تولید می کند. نزدیکترین SARM است که می تواند به لحاظ قدرت آنابولیک معادل باشد. LGD-4033 یکی از قوی ترین SARMS ها از لحاظ اندازه ای است که می توانید به دست آورید.

 

این در یک گروه از لیگاندهای گیرنده آندروژن (AR) است که انتخابی بافت است، ایجاد شده برای درمان عضلات هدر رفته با بیماری های حاد و مزمن، از دست دادن عضلات مربوط به سن و سرطان است. LGD-4033 پیش بینی می شود که مزایای شفا تستوسترون را با ایمنی، پذیرش پذیری و پذیرش بیمار بهبود بخشد.

 

LGD-4033 یک مدولاتور گیرنده آندروژن انتخابی (SARMS) و یک سرم نادر استروئید خوراکی است که به AR با اشباع بالا (Ki ~ 1 نانومتر) و انتخابی بستگی دارد. این در لیگاندهای گیرنده آندروژن (AR) است که انتخابی بافت است، توسعه یافته برای درمان عوارض ناشی از سرطان، بیماری های حاد و مزمن و از دست دادن عضلات مربوط به سن است. انتظار می رود LGD-4033 مزایای درمانی تستوسترون را با ایمنی، تحمل پذیری و پذیرش بیمار به علت مکانیسم عمل انتخابی بافت و یک راه خوراکی برای تولید تولید کند.
 

2. چگونه خام LGD-4033 / VK5211 / پودر لیگاندرول چگونه است؟


آنابولیکوم SARM است که به شدت به گیرنده های آندروژن، به ویژه در ماهیچه ها و استخوان ها، متصل می شود. پیوستن به گیرنده های آندروژن، این باعث افزایش فعالیت آنابولیک در بدن (ساخت عضله) می شود و همچنین نشان داده شده است که ضد کاتابولیک (عضله هدر دادن) است.

 

آزمایش 600x مطالعات Anabolicum نشان داده است که تأثیر قابل توجهی بر وخامت استخوان دارد. در کنار ساختار عضلانی و تقویت استخوان، بر خلاف استروئیدهای آنابولیک که به گیرنده آندروژنی متصل می شوند، هیچ فعالیتی در خارج از عضلات و مناطق استخوانی بدن وجود ندارد و یا حداقل حداقل حداقل.

LGD-4033 با انتخاب گیرنده های آندروژنی کار می کند. این نشان می دهد فعالیت آنابولیک در استخوان ها و عضلات به جای مضر برای پروستات و غدد سباسه که معمولا در هنگام استفاده از استروئید اتفاق می افتد.

 

LGD-4033 فقط یک مطالعه به نام فاز I دوز صعودی انجام داد که شامل داوطلبان مناسب بود.

 

این یک مرحله تجزیه و تحلیل دوطرفه بدون برنامه ریزی بود که شامل یک دارونما بود. هدف این بود که استفاده از LGD-4033 بدون عارضه باشد و به راحتی با دوز معادل 22 میلی گرم در روز صدمه نبیند.

 

آزمایش های بالینی نیز نشان داد که LGD-4033 قادر است از مزایای زیر هنگام استفاده به طور مداوم استفاده کند:

 

افزایش در سطوح قدرت

توده عضلانی لاغر بهبود یافته است

قطره در چربی بدن

دارای خواص شفا است

آیا عوارض جانبی نامطلوب ناشی از پروورورمون ها و استروئیدهای آنابولیک ایجاد نمی کند

 

LGD-4033، یک مولکول گیرنده گیرنده آندروژنی، غیر استروئیدی جدید، به گیرنده آندروژن با وابستگی بالا و انتخابی متصل است. این نشان می دهد فعالیت آنابولیک در عضلات، فعالیت ضد انعقادی و آنابولیک در استخوان و انتخاب انتخاب قوی برای عضلات و استخوان در مقابل پروستات و غدد سباسه. LGD-4033 به تازگی یک مطالعه دوزهای صعودی دو مرحلهای را در داوطلبان سالم انجام داده است. این مطالعه ی فاز I منعکس شده با دوز کور، کنترل شده با پلاسبو، ایمنی و تحمل را تا دوز 22 میلی گرم در روز ایجاد کرد.
 

3. نحوه استفاده از خام LGD-4033 / VK5211 / پودر لیگاندرول؟


بر اساس برخی از آخرین مطالعات و آزمایش انجام شده، لیگاندرول می تواند توده عضلانی بدون چربی و کاهش چربی بدن را افزایش دهد. همچنین می تواند قدرت را برای عملکرد آموزشی، بازیابی و سلامت کلی بهتر و چالش برانگیزتر کند. بنابراین، جای تعجب نیست که ورزشکاران و بدنسازان از LGD-4033 برای کمک به آنها در بهترین حالت خود استفاده می کنند.

 

LGD هنوز نسبتا جدید است (3-5 سال)، اما نتایج در مطالعات و سیاهههای مربوط بسیار مشابه است. LGD-4033 چندین مطالعه و آزمایش جدید انجام داده است تا بهترین و مطمئن ترین راه برای استفاده از آن را پیدا کند. از این آزمایشات، نتایج افزایش وزن در توده لاغر و کاهش چربی بدن نشان داده شده است. همچنین افزایش قابل توجهی در قدرت، سلامت و همچنین امکانات بهبودی وجود دارد.

 

برای حجم زیاد

دوز پیشنهاد شده 5-10 میلی گرم در روز به مدت 8 هفته است. رژیم غذایی غنی از پروتئین نیز لازم است و همچنین در مصرف کالری بیشتر، اگر قصد دارید تا 10 پوند یا بیشتر از گوشت گاو استفاده کنید.

 

LGD نشان داده است که بیشترین توانایی هر SARM برای اندازه گیری را دارد که می تواند به عنوان یک توده بزرگ محسوب شود. البته، البته، وابسته به رژیم غذایی است که استفاده می شود. کاربرانی که بیش از 10 کیلوبایت را تجربه کرده اند افزایش می یابد و افزایش قابل توجهی در مصرف کالری داشته است. احتمال این نوع اندازه با استفاده از LGD وجود دارد. دوز توصیه شده برای این نوع هدف 10-10 میلی گرم روز برای 8 هفته خواهد بود.

 

برای برش

استفاده از LGD-4033 با SARMS بسته سه گانه (GW-501516، S-4 و LGD-4033) برای ایجاد آن موثرتر است زیرا شما قصد اضافه کردن اندازه بیشتری در هنگام برش چربی را دارید. دوز پیشنهاد شده 3-5 میلی گرم در روز به مدت 8 هفته است.

 

LGD نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اگر بیشتر در معرض SARMS S-4 و Cardarine (GW-501516) باشد، آن بیشتر درخشش خواهد داشت. این شبیه به یک ستون سه گانه SARMS است که به طور معمول با Ostarine اجرا می شود، به جز اینکه امکان برش بیشتر در اندازه ی آن وجود دارد. دوز خوب برای این روش 3-5 میلی گرم در روز به مدت 8 هفته است.

 

برای کمپین

LGD-4033 بهترین استفاده برای recompile است. بسیاری از کاربران گفته اند که افزایش توده بدن و کاهش چربی بدن را افزایش داده اند. استفاده از آن با دیگر SARMS مانند GW-501516 یا Cardarine شما یک ترکیب قوی تر و بهتر را به شما می دهد. دوز پیشنهاد شده 8 تا 8 میلی گرم در روز است.

 

با این روش LGD به نظر می رسد. بسیاری از افراد افزایش وزن بدون چربی و کاهش چربی بدن را تجربه کرده اند. به نظر می رسد LGD با این روش بهترین کار را انجام دهد. در همکاری با دیگر SARMS، مانند کاردین (GW-501516)، تنها احتمال افزایش یکپارچگی را افزایش می دهد. دوز توصیه شده برای تجویز می شود 5-8 میلی گرم در روز به مدت 8 هفته.
 

4. Dosage o f خام LGD-4033 / VK5211 / پودر لیگاندرول


آنابولیکوم (LGD-4033) نیمه عمر حدود 30 ساعت را دارد و بهتر است یکبار در روز مصرف شود. 10 میلی گرم در روز، شایع ترین دوز است که بعضی از آن ها تا 20 میلی گرم در روز با عوارض کم و بدون هیچگونه عوارض جانبی می باشد. آنابولیکوم را می توان با SARM های دیگر مانند Ostarine (MK 2866) یا Cardarine (GW-50156) انباشته کرد.
 

5. خام LGD-4033 / VK5211 / پودر لیگاندرول   اثرات مثبت


اثرات آنابولیکوم می تواند از انبوه سازی و برش دادن به تغییر کامل بدن متنوع باشد. سخت است مقایسۀ قدرت آنابولیکوم با استروئید های مختلف آنابولیک به دلیل SARM هنوز نسبتا جدید به بازار است، اما اثرات به نظر می رسد قوی است. ورزشکاران خارج از فصل یا زیاد می توانند انتظار داشته باشند که قدرت قابل توجهی را به دست آورند و توده های عضلانی با کالری مناسب دریافت کنند. آنها همچنین می توانند احتباس آب وجود نداشته باشد، به این معنی که هر وزن به دست آمده از بافت عضلانی بدون چربی باشد.

 

برای رژیم غذایی یا برش ورزشکار، یکی از نگرانی اصلی محافظت از توده عضلانی بدون چربی است. هنگامی که شما می خواهید چربی را از دست بدهید، باید کالری بیشتری مصرف کنید، و این می تواند باعث از دست دادن بافت های عضلانی بدون عوامل محافظتی شود. صرف نظر از این که چگونه یک فرد ژنتیکی است، برخی از از دست دادن بافت عضلانی اجتناب ناپذیر است. با افزایش فعالیت آنابولیک، مانند اتصال SARM قوی به بدن، بافت ماهیچه ای می تواند حفظ شود. این باعث افزایش تراکم، چرت زدن، سخت تر و عضلانی می شود. بعضی از داده ها، گرچه ابتدایی در این مرحله اثرات آنابولیکوم را نشان می دهد، ممکن است به میزان قابل توجهی باعث کاهش چربی نیز شود.

 

افزایش استقامت عضلانی نیز گزارش شده است، به ویژه هنگامی که با SARM دیگر انباشته می شود. مشخص نیست که چه مقدار آنابولیکوم در هنگام استراحت به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی o f LGD-4033 / VK5211 / پودر لیگاندرول ؟


عوارض جانبی آنابولیکوم به نظر می رسد کم و اغلب در بسیاری از کاربران وجود ندارد. بر خلاف استروئیدهای آنابولیک که میزان زیادی از فعالیت های آندروژنیک را ترویج می کنند، در بیشتر موارد، چنین اثرات منفی در بسیاری از موارد وجود ندارد. عوارض جانبی Anabolicum ممکن است، اما دوباره بسیار نادر است، و آن را یکی از مورد مطلوب ترین در زرادخانه افزایش عملکرد است.

 

استروژن: عوارض جانبی آنابولیکوم شامل هیچ یک از طبیعت استروژنی نیستند، باعث می شود که احتباس آب، التهاب، ژنیکوماستی و فشار خون بالا همراه با احتباس آب غیرممکن باشد. LGD-4033 آروماتیزه سازی، تبدیل تستوسترون به استروژن را ترویج نمی کند. بدون استفاده از این SARM هیچ ضد استروژن لازم نیست.

 

آندروژنی: با وجود وابستگی به گیرنده های آندروژن، منطقه هدف هنوز عضله و استخوان است. این SARM با آکنه و ریزش مواجه نمی شود. عوارض جانبی آنابولیکوم نیز نباید مربوط به پروستات باشد. برخی از فعالیت در پروستات ممکن است وجود داشته باشد، اما باید ناچیز باشد. Virilization، ویژگی های مردانه اغلب در زنان به علت استفاده از استروئید آنابولیک ارتقا یافته نباید با این SARM رخ دهد.

 

قلب و عروق: اثرات منفی بر روی کلسترول و فشار خون گزارش نشده است.

 

سرکوب تستوسترون: سرکوب تستوسترون امکان پذیر است، اما نباید به عنوان سرکوب در رابطه با استفاده از استروئید آنابولیک مهم باشد. برخی ادعا می کنند سرکوب سرکوب بدون در نظر گرفتن نرخ است، اما این در بهترین حالت ساده است. یک مرد با سطح تستوسترون طبیعی 650 نانوگرم در دسیلیتر است که تا 450 نانوگرم در دسیلیه سرکوب می شود و از 42 نانوگرم در دسیلیتر است. مهمتر از همه،


داده ها نشان می دهد هورمون لوتئینیزه (LH) و هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH) هر دو در حالت فعلی خود باقی خواهند ماند. بعضی از داده ها نیز نشان می دهد که کاهش در هورمون جنسی گلوبولین (SHBG) باعث کاهش اندک میزان تستوسترون می شود. با این حال، افزایش قابل توجهی در تستوسترون آزاد بعید است. داروهای چرخه پس از (Post Cycle Therapy) (PCT) ممکن است بسته به فرد مورد نیاز باشد یا خیر، اما بعضی از دوره های عادت به طور کلی مورد نیاز است.

 

سمیت کبد: هر چند که به صورت خوراکی مصرف می شود، LGD-4033 برای کبد سمی نیست و نباید بر آنزیم های کبدی تأثیر بگذارد. این محصول متعلق به کلاس C17-آلفا آلکالین (C17-aa) یا methylated از داروها نیست.
 

7. خرید LGD-4033 / VK5211 / Ligandrol پودر F ROM SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد خام LGD-4033 (Ligandrol) را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: