شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر مهستانولون (متیل د) (521-11-9)

پودر مهستانولون (متیل د) (521-11-9)

پودر مستانولون، پودر خالص مستانولون، پودر مینتانین پودر، پودر مستانولون، پودر مستانولون، پودر مشتانولون، پودر مشتانولون برای فروش، پودر مشتنولون پودر، پودر متیل دوش، پودر متیل دوش، پودر متیل دات، پودر متیل دوش، پودر متیل دوش برای فروش،


1. پودر مستانولون (متیل د) خام چیست؟


محصولات آنابولیک DHT مزایای بسیار خوبی را ارائه می دهند، اما در اثر اثربخشی به دلیل فرآیند اعمال و شکست در بدن، تا حدودی محدود هستند. مهستانولن می تواند به شما بهترین محصول DHT را با مزایای بیشتری اضافه کند. آسان است برای گرفتن و بسیار انعطاف پذیر برای استفاده است. شما به راحتی می توانید لبه های ذهنی ای را که برای آن تلاش کرده اید را انجام دهید و آن را از طریق هر روشی استثنایی پررنگ انجام دهید همانطور که هیچ چیز نیست. این کل محصول ذهنی و بدن است که می تواند راه کار و رقابت را تغییر دهد.

 

متيلدي هيدروتستوسترون (متيل DHT؛ 17alpha-methyl-17beta-hydroxy-5alpha-androstane-3-on؛ مستانولون) استروئيدي نوع DHT است كه شما مي توانيد مصرف كنيد، نه به صورت موضعي. این یک اثر آندروژنیک بالا است و زنان به خاطر آن هشدار می دهند که از آن استفاده کنند. این قدرت قوی و قدرتمندی دارد که باعث تغییرات روانشناختی آن ها می شود. همیشه انتخاب متداول استروئید برای برش و تساوی قبل از مسابقات بوده است.

 

ویژگی های نوع DHT به این معنی است که آن را به استروژن نمی شکند. این مناسب برای کاهش وزن آب است، سخت کردن عضلات و از بین بردن بافت عضلانی در سراسر بدن است. این تونر کامل و تقویت کننده برای هر بدنساز یا وزن وزنی جدی است. این می تواند با محصولات دیگر برای چرخه برش کامل قبل از رقابت قرار داده شود. این باعث می شود که خیلی بزرگتر شود، حجم توده عضلانی را حفظ کرده و وزن ناخوشایند را کاهش دهد.

 

مهستانولون به منظور استفاده:

افزایش تستوسترون سود؛

سرکوب اثر استروژن؛

بافت عضلانی نازک؛

افزایش قدرت؛

بهبود درایو و تمرکز؛

 
2. چگونه پودر موستانولون (متیل دو) کار می کند؟


مهستانولون توسط Pharmade ساخته شده است. این مارک تجاری مارک Ermalone است. این ظرف در فویل بسته بندی شده در اندازه 100g تا 1kg است. این تنها در فرم پودر است.


مهستانولون چندین دهه است که یک استروئید رایج و به خوبی با ورزشکاران آلمانی است. این بسیار سخت بود که در بسیاری از جبهه ها شکست بخورد. همچنین اجازه داد تا یک استخر بزرگ برای ورزشکاران برای مطالعه و ببینید که نتایج واقعی استفاده. این همچنین به نکاتی اشاره می کند که چگونه کار می کند. به نظر می رسد مطالعات انجام شده در حیوانات نشان می دهد که آنتی ژن 60٪ دارای اثر آندروژنی و 25٪ آنابولیک است. اهمیت این تاثیر روانی آن بر کاربر است. این یک حالت ذهنی پرخاشگر و پر انرژی است. این کار برای کسانی که نیاز به انگیزه بیشتری دارند قبل از تمرینات شدید مناسب است.

 

مزایای دیگری نیز وجود دارد که عبارتند از:

 

افزایش استقامت؛

سطوح باور نکردنی از استقامت؛

از بین رفتن صفر عضله با رژیم سخت؛

انرژی تهاجمی با تمرین؛

توانایی ذهنی سطح ناراحتی را مسدود می کند.
 

3. چگونگی استفاده از پودر مستانولون خام (متیل د) ؟


پودر خالص Mestanolone 100٪ ماده فعال خالص است. از آنجایی که در دوزهای بالا کبد سمی است، باید آن را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

مزایای استفاده از متانولون در مقایسه با سایر محصولات چیست؟

 

یکی از مزایای مورد علاقه Mestanolone مزایای آنابولیک نوع DHT را در یک فرم قابل جذب دارد. این می تواند به یک نوشیدنی مایع افزوده شود و یا بر روی غذا و خورده شود. شما هرگز نباید نگران جذب کافی از محصول، مانند ژل، یا تزریق دردناک باشید. این هر دو مخفی و آسان است.

 

بهترین مزیت ممکن است افزایش روانی باشد که شما را برای حفظ یک رویه معمول فیزیکی بالا به شما می دهد. این عمل به عنوان یک پل برای تقویت ذهن و بدن برای نتایج مطلوب عملکرد است. ثبت اختراع برای محصول، زمان را برای توجه به توانایی غیرقابل انکار محصول برای بیدار شدن و تحریک کل سیستم عصبی برای ایجاد لبه در توانایی های جسمی زمان برد. کسانی که تحت آزمایش قرار دادن فعالیت های شدید تنش شدید همزمان با خواسته های عصبی بالا بودند، هنگام استفاده از مزانتانون بسیار خوب عمل کردند.

 

در آزمایشات 6 هفته ای نیز تغییرات قابل توجهی در تستوسترون وجود ندارد، اگرچه نتایج علمی دانشمندان آلمانی مشخص نیست. آزمایش ها با دوز 20 میلی گرم انجام شد و دوزهای بالاتر ممکن است اثر متفاوتی داشته باشند. این نشان می دهد که یک چرخه 6 هفته ای ساده در دوزهای متوسط اثری واقعی ندارد. این طراحی شده است که برای مدت طولانی به دلیل فشار ایجاد شده بر روی کبد طراحی شده است. بهترین کار این است که به صورت دوره ای به چرخه بپردازید. این یک راه عالی برای حفظ دستاوردهای زمانی است که شما نیاز به چرخه به طور جدی نادیده بگیرید.
 

4. مصرف پودر مستانولون خام (متیل د)


دوز توصیه شده 20 تا 50 میلی گرم در روز است. این باید برای مدت شش هفته طول بکشد. این زمان کافی برای حفظ سطح سرمی خون بسیار بالاتر از سطح پایه است. با این حال، لازم به ذکر است که مقدار قابل استفاده باید بستگی به برنامه چرخه کاربر دارد.

 

دوزهای بالا فقط توصیه می شود اگر کاربر قصد دارد آن را به عنوان مستقل، اما اگر هدف این است که آن را با محصولات دیگر پشته، پس باید دوز پایین باشد. دلیل اصلی این است که به طور بالقوه می تواند به کبد آسیب برساند. در زیر چندین دستورالعمل دوز مصرفی برای بهترین نتایج در نظر گرفته شده است:

 

آنها باید پروتئین مصرف کنند.

آنها باید هر روز 20 تا 30 میلیگرم مهستانولون مصرف کنند.

مصرف کنندگان باید هر آنابولیک بالایی که برای تشکیل توده عضلانی لازم است، اضافه کنند، اما این باید در مقادیر متوسط باشد.


تزریق رژیم غذایی افزایش یافته با غذاهای غنی شده با ویتامین.

چرخه فوق باید تا 6 هفته ادامه یابد. به این ترتیب کاربر از شدت روحیه شگفت انگیزی که مستنولون فراهم می کند، و نیز اموال ساختاری توده ای متابولیسم متفاوتی بهره مند خواهد شد. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که با توجه به دستورالعمل های ارائه شده، آن را بپذیرید.
 

5. هشدار o f پودر مشتانولون خام (متیل د)


به طور کلی، هیچ عوارض جانبی وجود دارد که تا کنون با مهستانولون همراه بوده است، به شرطی که به درستی مورد استفاده قرار گیرد. این نشان می دهد که این یک محصول بسیار امن است که می تواند بدون مشکلی تجربه شود.


مهستانولون استروئید انتخابی برای افرادی است که علاقمند به برش و همچنین پیش از رقابت هستند. این استروئید ایده آل است، زمانی که برای حفظ سود برای کسانی که به طور جدی چرت زده هستند می آید. این به نفع کاربران است که برتری فیزیکی را جایگزین می کند.

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر مستانولون خام (متیل د)؟


به طور کلی، هیچ عوارض جانبی وجود دارد که تا کنون با مهستانولون همراه بوده است، به شرطی که به درستی مورد استفاده قرار گیرد. این نشان می دهد که این یک محصول بسیار امن است که می تواند بدون مشکلی تجربه شود.

7. خرید پودر مستانولون (متيل د) f rom SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد خام مواد متولدین / متانول را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
Hot Tags: SZOB، ok-biotech.com، مستانولون، متيل د، 521-11-9، پودر مستانولون، پودر خام مستاننولون، پودر مستانولون، پودر مشتانولون، پودر مستانولون، پودر مشتانولون برای فروش، پودر مستنولون، پودر متیلن، پودر متیل دوت پودر، پودر متیل خام، پودر متیل پودر، پودر متیل دوش برای فروش،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: