شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر ماستولون (Proviron) (1424-00-6)

پودر Mesterolone، پودر خمیر Mesterolone، پودر Mesterolone پودر، پودر Mesterolone، پودر Mesterolone خام، پودر Mesterolone برای فروش، پودر Mesterolone پودر، Proviron پودر، پودر Proviron، پودر Proviron خام، پودر Proviron خام، Proviron پودر supplie، پودر Proviron برای فروش،


1. پودر ماستورولون (Proviron) خام چیست؟


ماستولون سنتز شد و برای استفاده در پزشکی در سال 1934 معرفی شد و اولین AAS برای فروش بود. در سال 1937 متيل تستوسترون و تری پروپانات تستوسترون در سال 1937 دنبال شد. این دارو همچنان به طور گسترده ای در دسترس و استفاده می شود. ماستولون استروئید آنابولیک آندروژنی (AAS) و مشتق از دی هیدروتستوسترون (DHT) مصنوعی و خوراکی فعال است. به عنوان یک AAS نسبتا ضعیف توصیف شده است و به ندرت برای درمان جایگزینی آندروژن استفاده می شود، اما هنوز هم به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. آن را تحت نام Proviron در میان دیگران فروخته است.


ماستولون در درمان کمبود آندروژن در هیپوگنادیسم مردانه، کم خونی و حمایت از باروری مردان در میان سایر نشانه ها استفاده می شود. با برخی از موفقیت در مطالعات کنترل شده مردان مبتلا به انواع مختلف افسردگی مورد استفاده قرار گرفت. ماستولون آندروژن نسبتا ضعیف است و به ندرت برای درمان های جایگزین استفاده می شود.


ماستولون به طور گسترده ای در بدن سازی به طور عمده برای فعالیت های ضدستروژنیک در ستون های استروئیدی آنابولیک دیده شده است، اما پس از معرفی مهار کننده های آروماتاز و SERM، استفاده از این دارو کاهش یافته است. مهمترین مزایای استفاده فعلی ماستولون توسط بدنسازان در نظر گرفته می شود تا از چرخه ی لیبیدو نگهداری شود و همچنین نسبتا و موقت بهبود چرخه عروق.


در طی یک فاز فشرده Proviron نمی خواهد یک استروئید پایه ای باشد، و برای اکثر مردان، در یک چرخه خارج از فصل جای ندارد. موارد استثنایی وجود دارد و ما در اینجا به آنها خواهیم پرداخت. اضافه کردن Proviron به احتمال زیاد می تواند به فرد دستیابی به یک نقطه چسبیده در طول دوره خود کمک کند. در برخی مواقع و زمان در تمام دوره ها پیشرفت شروع به کاهش می کند و در برخی موارد به توقف کامل می رسد. به هر حال، Proviron به طور کامل حالت آزاد دیگر تروریست ها را در یک پشته افزایش می دهد، این احتمالا می تواند به پیشرفت فردی این نقطه چسبندگی کمک کند.


در طول فصل خارج از این فصل، بیشترین مقدار از تستوسترون بیشتر استفاده می شود. بسیاری از افراد در طول دوره های برش، مخصوصا بدنسازان رقابتی از مقادیر زیادی استفاده می کنند اما برنامه های تستوسترون پایین تر در طول مرحله برش شایع هستند. با این حال، آنها به دلایل متعددی که انتخاب می کنند برای اجرای دوره های خارج از فصل با استفاده از دوزهای تستوسترون محدود وجود دارد. در چنین برنامه هایی، از جمله Proviron می تواند آنها را به تقویت اندروژن مورد نیاز کمی کمک کند. در حالی که ممکن است همیشه لازم نباشد، می تواند سودمند باشد.

2. چگونه پودر روغنی میسترون (Proviron) کار می کند؟


ماستولون، همچنین به عنوان 1α-methyl-4،5α-dihydrotestosterone (1α-methyl-DHT) یا به عنوان 1α-methyl-5α-androstan-17β-ol-3-one، یک استروئید مصنوعی استروئیدی و مشتق از DHT است. به طور خاص DHT با گروه متیل در موقعیت C1α است. AAS وابسته به نزدیک است شامل متانولون و استرهای آن، متیلن استات و مونتانات انتانات. آنتی آندروژن روستروسولون (17α-پروپیلم استرولون) نیز به روش mesterolone نزدیک است

Mesterolone مانند دیگر AAS، آگونیست گیرنده آندروژن (AR) است. این یک substrate برای 5α-ردوکتاز نیست، همانطور که در حال حاضر 5α-کاهش می یابد و بنابراین در بافت های به اصطلاح "آندروژنی" مانند پوست، فولیکول های مو و غده پروستات تقویت نمی شود. ماستولون به عنوان عامل آنابولیک بسیار ضعیف به علت غیر فعال شدن با 3α-hydroxysteroid dehydrogenase (3α-HSD) در بافت ماهیچه اسکلتی مانند DHT و مهستانولون (17α-methyl-DHT) توصیف می شود. در مقابل، تستوسترون یک substrate بسیار ضعیف برای 3α-HSD است و به همین ترتیب در عضله اسکلتی غیر فعال نشده است. به علت عدم توانایی آن توسط 5α-ردوکتاز در بافت های "آندروژنیک" و غیر فعال شدن آن توسط 3α-HSD در عضله اسکلتی، mesterolone در هر دو قدرت آن آندروژنی و قدرت آنابولیک آن نسبتا پایین است. با این حال، آن را هنوز هم نشان می دهد نسبت بیشتری نسبت به فعالیت آنابولیک به فعالیت آندروژنی نسبت به تستوسترون.


ماستورون است که برای آروماتاز جایگزین نیست و بنابراین نمی تواند به یک استروژن تبدیل شود. به این ترتیب، هیچ گونه تمایل به تولید عوارض جانبی استروژنیک مانند gynecomastia و احتباس مایعات ندارد. همچنین هیچ فعالیت پروژسترون را ندارد.


از آنجا که mesterolone 17α-alkylated نیست، آن را تا به حال کمی و یا هیچ پتانسیل برای سمیت کبدی نیست. با این حال، خطر آن از اثرات زیان آور بر سیستم قلب و عروق قابل مقایسه با چندین AAS دهانی است.


ماستولون به طور گسترده ای در بدن سازی به طور عمده برای فعالیت های ضدستروژنیک در ستون AAS دیده شده است اما از زمان معرفی مهار کننده های آروماتاز و تعدیل کننده های گیرنده های استروژن استفاده می شود. مهمترین مزایای استفاده از mesterolone فعلی توسط بدنسازان در نظر گرفته شده است که حفظ خلط لیبیود و نیز نسبتا و موقت بهبود عروق کرونری.


ماسترولون در سراسر جهان، از جمله در انگلستان، استرالیا و آفریقای جنوبی، و همچنین بسیاری از کشورهای غیر انگلیسی زبان، در دسترس است. این در ایالات متحده، کانادا یا نیوزیلند موجود نیست. این دارو هرگز در ایالات متحده به فروش نرسیده است.


3. چگونه از پودر ماستورولون خام (Proviron) استفاده کنید؟


Proviron یک عامل آندروژنیک بالقوه قدرتمند است. اغلب اوقات بسیاری از ورزشکاران آن را نادیده می گیرند. با این وجود، در حقیقت میتواند به میزان قابل توجهی در جهان از بدنسازی دست یابد. شما فقط باید آن را به درستی استفاده کنید. این یک استروئید آنابولیک بسیار منحصر به فرد است و شباهتی به آنوار، Masteron و برخی دیگر از مارک های محبوب دارد. ابتدا آن را برای درمان کمبود آندروژن استفاده کردیم. با این حال، به لطف کمک کافی در ورزشگاه، شهرت آن به دست آمد.

 

بعضی از داروها برای افرادی که دارای شرایط خاصی نیستند، مناسب نیستند و گاهی اوقات ممکن است از دارو استفاده شود، اگر مراقبت بیشتری صورت گیرد. به همین علت قبل از شروع مصرف مسترلون مهم است که پزشک شما می داند:

 

اگر مشکلات کبدی یا کلیوی دارید.

اگر مشکلات قلب یا فشار خون بالا دارید.

اگر صرع یا میگرن دارید.

اگر دیابت دارید

اگر سرطان دارید.

اگر مصرف یا مصرف داروهای دیگر را دارید، این شامل هر نوع داروئی است که مصرف میکنید که بدون نسخه خریداری شده است، و همچنین داروهای گیاهی و مکمل.

اگر تا به حال یک واکنش آلرژیک به دارو داشته اید

 

قبل از شروع این درمان، جزوه چاپ شده تولید کننده را از داخل بسته خود بخوانید.


قرص را با نوشیدنی آب پرتفوی کنید. قبل یا بعد از وعده های غذایی می توانید مزستولون را مصرف کنید.


سعی کنید دوزهای خود را در همان زمان هر روز مصرف کنید، زیرا این امر به شما کمک خواهد کرد تا به یاد داشته باشید که آنها را مصرف کنید.


اگر شما فراموش کردید که دوز مصرف کنید، باید آن را پس از به یاد داشته باشید. با این حال، اگر شما به یاد داشته باشید، تقریبا زمان برای دوز بعدی خود را پس از آن دوز فراموش شده را ترک کنید. دوز دوز در یک زمان مصرف نکنید تا دوز مصرف نکنید.
 

4. مصرف پودر ماستورولون خام (Proviron)


Proviron به سختی تبدیل به یک استروئید پایه ای در طول چرخه فشرده می شود. این شامل خواص آنابولیک نیست. بر این اساس، اثرات آن برای ایجاد توده عضلانی کمی مفید خواهد بود. با این وجود، این می تواند به عنوان آماده سازی تکمیلی برای استروئید های اصلی انجام شود. این باعث افزایش سطح تستوسترون در دسترس می شود که به 90٪ می رسد. بنابراین، می تواند ورزشکار با مزایای دیگر را فراهم کند. ترکیب مناسب با سایر استروئید ها ممکن است برای اکثر ورزشکاران انجام شود تا بتوانند توده عضلانی بیشتری به دست آورند.

 

این می تواند به شما در حالی که وسط چرخه خود را خدمت می کنند. مرحله ای خواهد بود که بدن شما قادر نخواهد بود به پیشرفت و تمام نتایج خود را به حالت روان تبدیل شود. با استفاده از این استروئید زمانی که مورد نیاز است ممکن است به شما کمک کند تا به پیشرفت خود ادامه دهید.

 

به طور معمول، ورزشکاران Proviron در طول مرحله برش هنگام موثر بودن و سودمند بودن از آن استفاده می کنند. این یک اثر قوی تقویت می کند. این محصول یک گزینه بزرگ سوزاندن چربی را فراهم می کند. اتصال به گیرنده آندروژن یک ذوب قابل اعتماد از چربی ها را فراهم می کند.


به طور همزمان، آن را از بدن از از دست دادن عضلات محافظت می کند. این ارزشمند ترین ویژگی این استروئید است. علاوه بر این، تقریبا بدون احتباس آب، که یک مزیت فوق العاده در مقایسه با سایر استروئیدهای آنابولیک مشابه است، باعث می شود. یک وجوه افزایش یافته به راحتی این گزینه ها را فراهم می کند.

 

یک ویژگی دیگر در مورد این آماده سازی وجود دارد. این می تواند میل جنسی را بهبود بخشد. نفوذ آن بسیار نرم است، اما یک وضعیت بالقوه میل جنسی را تضمین می کند. با تشکر از اموال ضد استروژن، این موضوع برای gynecomastia نیست.

 

دوز از محصول فردی است. شما باید مطمئن ترین و کارآمد ترین دوز را انتخاب کنید.


نیمه عمر proviron حدود 12 ساعت است. دوز توصیه شده مناسب 25-75 میلی گرم در روز است. هر چند، زمان تشخیص 5-6 هفته است. بنابراین کسانی که اغلب آزمایش می شوند عاقلانه است که از این ترکیب اجتناب کنند. به دلیل خواص DHT آن ها، توصیه نمی شود که زنان از این مواد استفاده کنند. عوارض جانبی برای زنان می تواند بسیار تند و زننده و غیر قابل پیش بینی باشد.
 

5. هشدار دهنده پودر ماستورولون خام (Proviron)


هرگز بیش از دوز تجویز نکنید. اگر فکر می کنید که شما یا شخص دیگری ممکن است بیش از حد از این دارو مصرف کرده باشید، یکبار به بخش حوادث و اورژانس بیمارستان محلی خود بروید. ظرف را با خود ببرید حتی اگر خالی باشد.

 

اگر شما یک عمل جراحی یا درمان دندانپزشکی دارید، فردی که درمانی را انجام می دهد، چه داروهایی را مصرف می کنید.

 

داروهای قدیمی یا ناخواسته را حفظ نکنید. آنها را به داروخانه محلی خود منتقل کنید که از آنها برای شما دفع می شود.

 

اگر شما در مورد هر دارو جدید شروع می شود، به پزشک و داروساز خود یادآوری کنید که Proviron را مصرف می کنید.

 

به پزشکان دیگر، دندانپزشکان و داروسازانی که با شما رفتار می کنند، این دارو را مصرف کنید.

 

اگر قصد دارید جراحی انجام دهید، به جراح یا بیهوشی بگویید که این دارو را مصرف می کنید.

 

ممکن است بر سایر داروهای مورد استفاده در طول عمل جراحی تاثیر بگذارد.

 

تمام وقت های دکتر خود را نگه دارید تا پیشرفت شما بررسی شود.

 

پزشک شما ممکن است برخی از آزمایش ها (مانند آزمایش خون و معاینات منظم پروستات) را از زمان به زمان انجام دهد تا مطمئن شود که دارو در حال کار است و عوارض جانبی ناخواسته را بررسی می کند.

 

اگر در معرض طولانی مدت معده، خون در مدفوع یا استفراغ یا زرد شدن پوست و چشم در طول درمان با Proviron، بلافاصله به پزشک خود اطلاع دهید

 

مواردی که بیماران تومورهای کبدی را هنگام مصرف Proviron گزارش کرده اند گزارش شده است. پزشک ممکن است به شما بگوید که از Proviron استفاده نکنید.

 

چیزهایی که نباید انجام دهید

 

Proviron را برای رسیدگی به شکایات دیگر نگذارید، مگر اینکه پزشک شما به شما بگوید.

 

قرص Proviron خود را به هیچکس دیگری ندهید، حتی اگر شرایط مشابهی با شما داشته باشند.

 

مصرف دارو خود را متوقف نکنید و یا بدون تجویز پزشک با دوز پایین بروید.

 

اگر ناگهان مصرف آن را متوقف کنید، وضعیت شما ممکن است بدتر شود یا ممکن است عوارض ناخواسته ای داشته باشید.
 

6. عوارض جانبی احتمالی چیست؟ پودر ماستورولون (Proviron) خام


از آنجا که پروینور چنین مشتق شده از DHT خالص است، می توانیم به طور منطقی بگوییم که آن را با دو طرف، درست مثل هر استروئید آنابولیک دیگر می آید. با این حال، عوارض جانبی از ویژگی های DHT خود می آید، بنابراین شما می توانید مسائل مربوط به طاسی الگوی مردانه انتظار داشته باشید، به خصوص اگر شما مستعد آن هستید. به همین دلیل است که کسانی که ترکیبات DHT را انتخاب می کنند و از موهایشان رنج می برند، برای جلوگیری از این عوارض جانبی یک مهار کننده 5alpha reductase مانند فیناسترید یا دوتاسترید استفاده می کنند. DHT همچنین می تواند پروستات را بزرگ کند، اما این به طور کلی تنها در کسانی است که آنها را سوء استفاده می کند. همانطور که در بالا ذکر شد، proviron یک ترکیب C-17 آلفا آلکیل نشده است، بنابراین مشکلات کبدی با آن مواجه نیستند.


عوارض احتمالی mesterolone:

-Headache و دیگر درد و درد

توصیه: نوشیدن آب زیادی داشته باشید و از داروساز خود بخواهید که یک مسکن مناسب را توصیه کند. اگر درد تسکین نداشته باشد، با پزشک خود صحبت کنید

 

احساس درد (تهوع)، درد شکمی (شکم)

توصیه: خوردن غذاهای ساده - جلوگیری از وعده های غذایی غنی و تند. اگر درد به سرعت نتواند، با پزشک خود صحبت کنید

 

آکنه، دستها و پاها تورم، فشار خون بالا، افزایش سطح موهای بدن، مشکلات پستان یا پروستات، افزایش وزن، طاسی، تغییرات خلقی

مشاوره: اگر هر کدام از این ها دچار ناراحتی می شوند، اجازه دهید دکتر شما بداند.

 

اگر از نعوظ مکرر یا نعوظی که مدت زمان طولانی را گذرانده اید، تجربه کنید، باید به پزشک خود اطلاع دهید. برای جلوگیری از آسیب دیدن، درمان شما باید بررسی شود.

 

اگر علائم دیگری را تجربه کنید که ممکن است به دلیل این دارو باشد، با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید.

7. خرید پودر ماستورولون (Proviron) از طریق SZOB


از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و سفارشات مواد خام Mesterolone / Proviron را پر کنید .

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: