شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر متیونولون استات (پریمو A) (434-05-9)

پودر Methenolone Acetate، پودر خام Methenolone Acetate، پودر Methenolone Acetate، پودر Methenolone Acetate، پودر Methenolone Acetate، فروش پودر Methenolone Acetate powder، Primo پودر، پودر Primo پودر، Primo Powder supplie،


1. پودر متhenولون استات (primo A) چیست؟


متhenolone acetate نام شیمیایی برای Primobolan است، استفاده از استروئید آنابولیک آندروژنی توسط بدنسازان و ورزشکار.


متhenolone acetate یک استروئید آنابولیک آندروژنی محبوب شناخته شده برای عوارض جانبی مضر آن است.


این فرم دهانی Primobolan نیز به عنوان یک استروئید نسبتا سالم برای زنان شناخته شده است، زیرا آن را در معرض عطر سازی قرار می دهد.


استنل استنلس است همچنین امن ترین استروئید مصنوعی در بازار محسوب می شود. در واقع، استروئید با موفقیت مورد استفاده قرار گرفت برای درمان کودکان کم وزن و نوزادان نارس، و همچنین کاهش استئوپروز و کاهش عضلات. با این حال، هدف اصلی Methenolone Acetate این است که برای درمان بیماری عضلانی ، رشد ماهیچه ها و تقویت استخوان ها، برای تناسب اندام، و در حال حاضر به طور گسترده ای در بدن سازی استفاده می شود.

 

استات استر بیش از آنانتات است، بنابراین فعالیت فوری بیشتری را ترویج می کند، اگر چه نیمه عمر آن کمتر از انانات است. استرین Enanthate دارای میزان پراکندگی کمتر نسبت به استات است، اما دارای نیمه عمر طولانی تر، که نیاز به فرکانس پایین استفاده / تزریق


متhenolone acetate شفاهی از دارو است، در حالی که Methenolone enanthate تزریقی Primobolan است، بیشتر به عنوان Primobolan انبار شناخته شده است.

 

بدنسازان ممکن است برای استفاده از متhenolone steroid برای اهداف برش استفاده کنند و برای ارتقای رشد بافت ماهیچه های چرب و قدرت عضلانی به جای افزایش وزن و وزن توده عضلانی کمک کنند.

 

متhenolone acetate / primo پودر

متhenolone acetate / primo یک پودر خام، ماده متhenolone acetate / primo A، یک نوع پودر کریستالی سفید یا خاموش سفید یا خالص زرد، بسیاری از محصولات استروئید محصولات معمولا خرید خلوص بالا متhenolone acetate / primo پودر آنلاین، آن را به همه انواع نام تجاری به پایان رسید Methenolone Acetate / primo A، جزئیات Methenolone Acetate / primo خام در SZOB به شرح زیر است:

نام: متhenolone acetate

CAS: 434-05-9

فرمول مولکولی: C22H32O3

وزن مولکولی: 344.48800

نقطه ذوب: 141-143 درجه سانتی گراد

Temp ذخیره سازی: RT

رنگ: پودر کریستالی سفید یا خاموش سفید یا خالص زرد

2. چگونه پودر متhenolone acetate (primo A) خالص است ؟


استفاده متhenolone acetate پزشکی

استنت پرییموبولان / متhenolone acetate در حدود دهه بوده است. در سناریوهای پزشکی، استروئید به طور معمول برای جلوگیری از هدر رفتن عضلات ناشی از بیماری های مزمن، سوء تغذیه و یا فرایندهای بیماری های تولید عضلانی استفاده می شود.

Primobolan acetate و "خواهر" آن، پرموبولان Enanthate، در ایجاد حداقل رشد عضلات لاغر، اما نه به میزان دیگر استروئید قوی تر استفاده می شود برای افزایش توده عضلانی عضلانی مفید است.


متhenolone acetate مزایای بدن سازی است

استاتین متhenولون واقعا از استروئید ها خیره خواهد شد. به منظور از دست دادن وزن، ما باید کالری بیشتری مصرف کنیم. اگرچه مطلقا ضروری است، اما همچنین باعث می شود گروه های عضلانی ناز ما با خطر زیادی روبرو شوند. در حقیقت، حتی اگر برنامه کامل باشد، رژیم غذایی کاهش وزن منجر به از دست دادن بافت های عضلانی می شود، مگر اینکه استفاده از عامل محافظ متابولیک متابولیک. حتی با چنین حفاظتی ممکن است اتفاق بیفتد که از دست دادن بافت، که باید اهمیت متابولیت های مصنوعی را به شما بگوید. کلید رژیم غذایی موفقیت آمیز، صرفا کاهش وزن نیست، بلکه در حفظ کیفیت عضلات هنگام از دست دادن وزن است؛ اگر شما این اهداف را برآورده نکنید، رژیم غذایی شما موفق نخواهد بود. متیونولون استات به شما کمک می کند تا این هدف را با دقت برنامه ریزی رژیم خود به دست آورید. همچنین نشان داده شده است که برخی از اثرات بسیار خوب تهویه. کسانی که متhenولون استات را استفاده می کنند اغلب به نظر می رسد دشوار است برای تعریف. با این حال، اکثر مردم متوجه خواهند شد که نسخه Depot در مرحله برش موثرتر است و شامل زنان می شود.

 

متhenolone acetate همچنین در محافل ورزشی بسیار محبوب است. این استروئید به احتمال زیاد به شدت قدرت را افزایش می دهد. قدرت می تواند به قدرت و سرعت اشاره کند، عنصر کلیدی توانایی های ورزشکاری موفق است. با این حال، این استروئید واقعا در ارتقای بهبودی مفید است. استقامت عضلانی بهبود می یابد و این ویژگی ها به اندازه استروئید ها قوی نخواهد بود، هر برخورد بهتر از هیچ ضربه ای نیست. علاوه بر این، به دلیل اینکه استروئید خفیف است، ورزشکاران مجبور به نگرانی در مورد انباشت توده نیستند. در برخی موارد، افزایش قابل توجهی در اندازه بسته به جنبش یا موقعیت، ممکن است بر عملکرد تاثیر منفی داشته باشد. در موارد دیگر، ممکن است توجه غیر ضروری به افراد جاسوسی را جلب کند.

 

متhenoloneacetateis یک مشتق از دی هیدروتستوسترون را در نظر گرفته است. Dihy drotesto stero ne متابولیت تستوسترون است و بنابراین عملکرد و فعالیت تستوسترون مشابه است. از نظر Methenolone Acetate / Primo نتایج این به معنی / اثرات عبارتند از:

² افزایش پتانسیل برای ساخت بافت (آنابولیسم)

² کاتابولیسم غلط (آسیب عضلانی یا بافتی / تخریب)

² تولید پیشرفته گلبول های قرمز (erythropoiesis) - گلبول های قرمز اکسیژن و مواد مغذی را به عضلات انتقال می دهد. هرچه حجم سلول های قرمز خون بیشتر می شود، بیشتر بدنساز ممکن است افزایش رشد سلولی، استقامت و استقامت را تجربه کند.

² نگهداری بیش از حد نیتروژن در عضلات - به حفظ عضلات کمک می کند

² تستوسترون همچنین تاثیر مثبتی بر میل جنسی دارد و همچنین در سایر توابع بدن مانند هضم و متابولیسم نقش دارد.

 

مزایای Methenolone Acetate

استناتان متhenولون نیز نمی شود آروماتیزه شود، بنابراین عوارض جانبی مرتبط با استروژن از هیچ دغدغه ای برخوردار نیستند. این امر هنگامی که منجر به مسابقه بدنسازی می شود بسیار مفید است، زیرا حفظ آب زیر جلدی (به دلیل استروژن) می تواند به طور جدی نگاه سختی و تعریف به عضلات را کاهش دهد. بنابراین استروئید های غیر آروماتیک برای رقیب ضروری هستند، و کمک می کند که هفته ها را به نمایش بگذارند. و البته بدون استروژن بیش از حد، ورزشکار مبتلا به سندرم تخمدان وجود دارد. به همین ترتیب هرگز نباید نیاز به استفاده از آنتی استروژن با این استروئید داشته باشید. متhenolone acetate نیز گفته می شود که اثر کم بر تولید تستوسترون درون زا است. اگر چه این ممکن است در دوزهای بالینی کوچک درست باشد، اما برای بدنساز مناسب نخواهد بود. به عنوان مثال، در یک گلدان بیش از نیمی از بیماران دریافت فقط 30-45 میلی گرم متوجه سرکوب گنادوتروپین سطح 15٪ تا 65٪ بود. این دوز بسیار کمتر از بسیاری از بدنسازان استفاده می کند و بدون شک افزایش آن فقط منجر به سرکوب بدتر می شود. بنابراین، هنگامیکه یک سیکل متنتولون استاتاتیک با دوز کم شروع به استفاده از دوز عمدی می کند، هنوز یک داروی تحریک کننده تستوسترون مانند HCG یا Clomid / Nolvadex نیاز دارد.
 

3. چگونه از پودر متhenolone acetate (primo A) خام استفاده کنید؟

 

انباشته شدن با متhenolone acetate

از آنجا که شهرت سنتی خود ضعیف است، اغلب با سایر استروئید های آندروژنی آنابولیک برای افزایش شفافیت استفاده می شود و در عین حال استفاده از پتانسیل کاهش اثرات جانبی آندروژنی را نیز در بر می گیرد.


در چنین مواردی توصیه می شود که دوز متhenolone acetate به 50 میلی گرم در روز کاهش یابد و بیش از 100 میلی گرم نباشد.

 

به رغم شهرت آن به عنوان یک استروئید ملایم که تمایل به ایجاد عوارض جانبی مانند استروژن ندارد، همیشه به یاد داشته باشید که هر استروئید آنابولیک آندروژنی دارای توانایی آروماتیزه کردن یا تبدیل تستوسترون به استروژن است.

 

همه ممکن است واکنش متفاوت داشته باشند، حتی اگر یک میلیگرم قدرت و فرکانس دوز دنبال شود. بنابراین مراقب باشید که آن را مصرف کنید

 

بررسی متhenolone acetate

متنتولون استاتیک یکی از استروئید های آنابولیک است که بسیاری از افسانه ها و افسانه ها در مورد آن، به ویژه در صفحه پیام های اینترنتی است. بسیاری از مردم ادعا می کنند که هورمون های این ورقه اطلاعات تولید تستوسترون طبیعی را مهار نمی کنند و این یک پل کامل بین گردش است. با این حال، ما دریافتیم که این درست نیست، و میزان مهار آن هنوز هم بسیار قوی از بسیاری از استروئیدها است. بسیاری از افراد نیز بر اساس توانایی استروئید فرضیه های نادرست را ارائه می دهند. این عمدتا به دلیل شرم آور در برابر آرنولد است، و هنگامی که نتایج با تصویر در ذهن خود منطبق نیست، آنها یک دیدگاه ضعیف و نادرست Primobolan را پیدا خواهد کرد.

 

هنگام استفاده از استروئید متابولیک مصنوعی، همیشه مهم است که نکات اصلی استروئیدها را درک کنید. یکی از اهداف اصلی استفاده از استروئید آنابولیک، ساختن مقدار زیادی توده عضلانی است. با این حال، این تنها هدف نیست. اگر استروئیدها قادر به ساخت تعداد زیادی از گروه ها نیستند، این بدان معنا نیست که ارزش آن نیست. دانستن اینکه انباشت زیادی به معنای تنها چیزی نیست که اضافه شود. این برای برخی افراد سخت است که درک کنند، اما هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، بهتر است Methenolone Acetate را درک کنید.

 

استنول استون استروئید بسیار ارزشمند است که می تواند در چرخه برش به عنوان بخشی از پشته مورد توجه قرار گیرد. این استروئید پایه مرد نیست، بلکه یک استروئید آنابولیک است که برای افزایش پشته که قبلا به خوبی طراحی شده است نیست. اگر چه این استروئید پایه مرد نیست، اما قطعا می تواند مبنای زنان باشد. بدون در نظر گرفتن مردان و زنان، وضعیت متhenولون استات سدیم در صورت تزریق متhenولون، حتی بیشتر از آن رضایت بخش خواهد بود.

 

نتایج متنتولون استات

هنگامی که برای بدنسازان استفاده می شود، هر دو فرم (برای تزریق یا تزریقی پریمو بولان)، حداقل در محافل بدنسازی، برای توانایی خود برای حفظ دستاوردهای توده عضلانی در حالی که در یک چرخه برش مشغول هستند، ترجیح داده می شود.


چرخه های برش شامل کاهش وزن (و یا حداقل دست نکشیدن آن) در حالی که افزایش ویسکوزیته و تر و تمیز کردن، honed physique قبل از یک رویداد ورزشی و یا رقابت.

 

استروئیدهای آندروژنی آنابولیک برای اهداف غیر پزشکی توصیه نمی شود. هر نوع پریمو بولان یک داروی تجویزی است که در بسیاری از کشورها در سراسر جهان به عنوان یک ماده کنترل شده در برنامه زمانبندی III طبقه بندی شده است. متخصصان بدنسازی که به دنبال استروئیدهای تزریقی متنتولون استات هستند یا قرص ها در تلاش هایشان محدود می شوند.

 

چند نسخه در فرم قرص ممکن است در 5 میلی گرم قرص یافت شود، اگر چه در برخی از نقاط در سراسر جهان، قرص های 25 میلی گرم ممکن است در دسترس / تولید شوند.
 


4. مقدار مصرف پودر متhenolone acetate خام (primo A)

 

مصرف Methenolone Acetate برای استفاده در پزشکی

دستورالعمل های تجویزی پزشکی برای نوع خوراکی پریمو بولان از 100 تا 150 میلی گرم در روز برای مدت بیش از یک دوره 6 تا 8 هفته نیست. همانند دستورالعملهای تجویزی تزریق Primobolan، دستورالعمل های جداگانه ای برای دوزهای خانم Primobolan وجود ندارد.

 

مصرف متhenolone acetate برای بدن سازی

برای مبتدی ها:

آنها به طور معمول روزانه 50 تا 100 میلی گرم را به عنوان یک دوز موثر با Primobolan خوراکی پیدا می کنند.

برای کاربران متوسط:

آنها برای اجرای Primobolan خوراکی در حدود 100 تا 150 میلی گرم در روز با نتایج عالی شناخته شده اند.

برای کاربران پیشرفته:

آنها طیف وسیعی از روزانه 150 تا 200 میلی گرم را برای موثر بودن پیدا خواهند کرد.

نوع خوراکی Primobolan یکی از دو استروئیدهای آنابولیک خوراکی است (دیگری Andriol که به صورت خوراکی تستوسترون Undecanoate تزریق می شود) که هیچ اندازه گیری سمیت کبدی را نشان نمی دهد. بنابراین، دوزهای بالایی از Primobolan خوراکی در واقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد، اما لازم به ذکر است که Primobolan خوراکی هنوز اندازه گیری مقاومت در برابر متابولیسم و تجزیه در کبد است و بنابراین خطر سمیت پپتیک از Primo نباید به طور کامل نادیده گرفته شود، به ویژه به عنوان دوزهای Primobolan از فرم دهان به مقادیر بالاتر و بالاتر افزایش می یابد.

کاربران زنانی که به دنبال افزایش عملکرد و افزایش فیزیکی از Primobolan خوراکی هستند، راحتی و سودمندی را در محدوده روزانه 50 تا 75 میلی گرم و خطر ابتلا به ویرویلیس کم می کنند.

 

مناسب و زمانبندی دوزهای استناته متhenolone acetate

نوع Primobolan خوراکی می تواند یک بار در روز تجویز شود و نیازی به تقسیم دوز در چند روز در طول روز نیست، زیرا نیمه عمر Primobolan خوراکی حدود 3 تا 3 روز است. بنابراین، یک بار مصرف روزانه قابل قبول است و توصیه می شود برای حفظ پایدار ثابت پایدار سطح پلاسمایی هورمون.

5. هشدار از پودر Methenolone Acetate خام (Primo A)


اخطار متhenolone acetate برای زن

در هر دو مورد، دوز باید بین 25 تا 50 میلی گرم در هفته برای خانم ها شروع شود. زنان باید از آن آگاه باشند، هرچند که به عنوان یک استروئید ملایم برای زنان شناخته شده است، اما متhenولون استات می تواند در برخی از افراد باعث ایجاد ویژگی های مردانه شود .


استفاده از این دارو می تواند بر باروری تاثیر بگذارد و قطعا توصیه نمی شود که یک زن باردار باشد یا قصد دارد باردار شود به علت احتمال خسارت به جنین.

زنان تغذیه با شیر مادر نیز باید از این دارو اجتناب کنند؛ زیرا تاثیر آن بر شیر مادر تا کنون به طور کامل شناخته نشده است.


حتی اگر آن را کمتر از سایر استروئید های آندروژنی آنابولیک که توسط بدنسازان و ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرند، امروزه، توان بالقوه و عوارض جانبی آن نباید کم ارزش شود.


متhenolone acetate می تواند و برای مقاصد پزشکی حتی برای مقاصد غیر پزشکی مانند بدن سازی و افزایش عملکرد ورزشی ارائه می دهد.

 

در عین حال، این نیز می تواند تعدادی از عوارض غیر منتظره و غیر ضروری را باعث شود.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر متhenolone acetate خام (primo A)؟


متhenolone acetate اثرات جانبی

هر استروئید آندروژنی آنابولیک بالقوه برای ایجاد عوارض جانبی دارد. بنابراین متhenولون استات. اثرات جانبی مرتبط با متhenolone acetate شبیه استفاده از سایر محصولات تستوسترون است. دوز بالاتر، افزایش خطر ابتلا به عوارض جانبی است. این عوارض جانبی از خفیف تا شدید تر است:

 

تغییرات در وضعیت پوست (بدتر شدن آکنه، چرب یا پوست، و غیره)

افزایش رشد موی صورت و بدن

بالقوه برای طاسی الگوی مردانه

تغییرات در میزان کلسترول که می تواند تاثیر منفی بر عملکرد قلبی عروقی داشته باشد

فشار خون بالا

سرکوب تستوسترون درونی

 

زنان باید با استفاده از متhenolone acetate با احتیاط استفاده کنند زیرا ممکن است ویرولیز (همچنین ویلیسم) نامیده شود و اثرات نامطلوب:

clitoris بزرگ

صدای عمیق تر

رشد مو روی صورت یا بدن

اختلال در چرخه قاعدگی

پایان قاعدگی

مقایسه مزایای مصرف Methenolone acetate در برابر احتمال عوارض جانبی.
 

7. خرید Methenolone Acetate (primo A) پودر F ROM SZOB


چگونه برای خرید داروسازی Methenolone Acetate / primo پودر از شرکت SZOB خام؟

→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستور Methenolone Acetate / primo را تهیه کنید. مواد خام.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: