شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر متیونولون Enanthate (primo Enanthate) (304-42-4)

پودر اننتیت پودر متیونولون، پودر خام متیونیتون Enanthate، پودر خام متیونیتون Methenolone، پودر انتی اکسید Methenolone، پودر انفجار Methenolone Enanthate، پودر Enanthate متhenolone برای فروش، پودر اننتیت پتروشیمی، Primo پودر Enanthate، Primo پودر Enanthate، Primo پودر Enanthate، primo Enanthate powder supplie، Primo پودر Enanthate برای فروش،


1. پودر متیلن مونتانت خام (primo Enanthate) چیست؟


متhenolone Enanthate، معمولا ما آنچه را ما Primobolan نامیده می شود، استروئید تزریقی Esterified enanthate است که نشان می دهد آنابولیک خفیف و خواص آندروژنی کم است. استرهای enanthate ایجاد می کند که در آن غلظت استروئید افزایش می یابد و تقریبا دو هفته افزایش می یابد. دو نوع پریمو بولان وجود دارد: Methenolone Enanthate نسخه قابل تزریق متhenolone است، همان ترکیب موجود در فرم دهانی ایجاد شده توسط Schering. نسخه تزریق شده بسیار محبوب تر است، و برای بدنسازان مردانه که به دوزهای نسبتا بالا نیاز دارند، بسیار ارزان تر است.


متhenolone Enanthate / primo E معمولا توسط کسانی که مایل به حفظ عوارض جانبی استروژن و آندروژنی به حداقل مصرف می شود. متیونولون Enanthate / primo E همچنین یک انتخاب محبوب برای چرخه برش به علت خواص آنابولیک ملایم است که ممکن است برای حفظ بافت عضلانی تحت رژیم غذایی با شدت قبل از مصرف مناسب باشد. مایع زیر جلدی بیش از حد نیز به دلیل Methenolone Enanthate / primo E بعنوان یک استروئید غیر آروماتیک نیست. این ترکیب همچنین می تواند به چرخه های انبوه افزوده شود تا ماهیت آنابولیک چرخه را بالا ببرد و در عین حال به کاهش عوارض کلی استروژن و آندروژنی کمک کند.

 

عوارض جانبی آندروژنی معمولا فقط به افراد حساس و یا کسانی که تصمیم به مصرف دوزهای بالاتری از محصول می گیرند محدود می شود. Methenolone Enanthate / primo E اغلب به عنوان یک استروئید سالم در مقایسه با سایر محصولات محسوب می شود، و این یک محصول بسیار مورد پسند است که در هزینه های آن نشان داده می شود.

 

دوز 400 میلی گرم در هفته نشان داده شده است که به منافع مناسبی دست می یابد، اما دوزهای بالاتر معمولا شبیه هستند و بسیاری از آنها ادعا می کنند که 600 تا 800 میلی گرم در هفته عملکرد بسیار خوبی در اندازه عضلات ایجاد می کنند، در حالی که عوارض جانبی آن زیاد نیست. با افزایش دوز، می توان انتظار داشت که عوارض جانبی آندروژنی بیشتر آشکار شود، بنابراین مصرف آن برای مصرف کننده در مقایسه با عوارض جانبی مثبت سود مثبت افزایش می یابد.

 

Methenolone Enanthate / primo E اغلب با استروئید های دیگر به منظور ارائه نتایج دلسوزانه به کاربر انباشته می شود. در طول یک چرخه برش، محصول را می توان با یک آندروژن غیر آروماتیک ترکیب کرد تا به سختی عضله کمک کند، در حالی که یک دید بسیار تعریف شده با احتباس آب کم می شود. دیگران ممکن است پرمووبالان یک ترکیب خوب برای اضافه کردن به دوره معمول تستوسترون خود را برای اضافه کردن به ماهیت آنابولیک چرخه، در حالی که بیش از حد به عوارض جانبی اضافه اضافه کردن. این ممکن است برای کسانی که دز تحمل خود را با تستوسترون پیدا کرده اند، مفید باشد، اما می خواهند ترکیب دیگری را به پشته خود اضافه کنند تا به پیشرفت کمک کنند.

 

متhenolone Enanthate / primo E پودر

متhenolone Enanthate / primo E پودر خام، ماده متhenolone Enanthate / primo E، یک نوع پودر کریستالی سفید، بسیاری از محصولات استروئید تامین کننده معمولا خرید خلوص بالا متhenolone Enanthate / primo E پودر آنلاین، آن را به انواع نام تجاری به پایان رسید Methenolone Enanthate / primo E، جزئیات متhenolone Enanthate / primo E خام در SZOB به شرح زیر است:

نام: Methenolone Enanthate

CAS: 303-42-4

فرمول مولکولی: C27H42O3

وزن مولکولی: 414.62100

نقطه ذوب: 289-292 درجه سانتی گراد

Temp ذخیره سازی: RT

رنگ: پودر کریستالی سفید

2. چگونه پودر Methenolone Enanthate (Primo Enanthate) کار می کند؟

 

یکی از رایج ترین مزایای مرتبط با Methenolone Enanthate / primo E پتانسیل عظیم آن برای رشد عضلات است. همچنین به عنوان درمان عوارض ناشی از عوارض استفاده می شود. همچنین توانایی های قدرت را حفظ می کند. با وجود این، انتظار افزایش قدرت قابل توجهی نخواهید داشت. این خواهد شد متوسط، کمک به سرعت و قدرت شما.

این کاملا برای هدف بهبودی کارآیی دارد. بدن برای یک استراحت به زمان کمتری نیاز دارد و اگر شما آسیب و آسیب دیدید، آنها نیز سریعتر بهبود می یابند. استقامت عضلانی نیز افزایش مییابد. در اینجا استفاده دیگر Methenolone Enanthate / primo E:

 

پودر متانولون Enanthate (primo Enanthate) خام برای انبساط یا برش

متیونولون Enanthate / primo E یکی از چند استروئید است که برای هر دو حجم و برش مناسب است. حقیقت گفته می شود واقعا چیزهایی مانند "استروئید بزرگ" یا "استروئید برش" وجود ندارد، فقط برخی از آنها باعث می شود آب بیشتر از دیگران ذخیره شود. این کار می تواند به نفع شما کار کند اگر شما به دنبال وزن (حتی وزن آب) هستید تا جسم شما بیشتر جرم سازگاری داشته باشد. و احساس بیرون زدن از shirtsleeves شما نیز می تواند سرگرم کننده باشد. اما فراتر از حفظ آب، انبساط و برش بیشتر از رژیم غذایی است. متیونولون Enanthate / primo E وزن خود را به سرعت افزایش می دهد، اما اگر کالری افزایش یابد، یک داروی فوق العاده برای انباشتگی بدون نفخ است. (بعضی از افراد یک "انبوه لاغر" نامیده می شوند). البته، در یک کمبود کالری، Methenolone Enanthate / primo E هنوز رشد عضلانی را ایجاد می کند، و آن را برای بدنسازان رقابتی در چند هفته گذشته قبل از مسابقه مورد علاقه است.

 

پودر متیلن مونتانت خام (پریمو Enanthate)

همانطور که پریمو بزرگ است، اکثر بچه ها احساس می کنند که با اضافه کردن چیزی قوی تر و در این رابطه، Methenolone Enanthate / primo E بسیار آسان است تا از آن با هر چیزی سر و کله بزند. متhenolone Enanthate / primo E به هیچ وجه با سایر استروئید ها و هر چیز دیگری که شما در حال استفاده از آن نیست، به سادگی آنابولیک بیشتری را به آن اضافه می کند. منطقی ترین انتخاب انباشتگی با متhenolone Enanthate / primo E تستوسترون است. تست با همه چیز نیز انجام می شود و ترکیب یک برنده است. متhenolone Enanthate / primo E هنوز می تواند برخی از سرکوب را از آنجایی که کیفیت آندروژنی به اندازه کافی برای سرکوب، اما نه به اندازه کافی به اندازه کافی برای اضافه کردن بیش از بدن است، به خصوص آندروژنی (اگر چه، مانند تمام استروئید، آن را بر اساس مولکول تستوسترون است). به تنهایی تولید می شود. این یکی از نقدهای متhenolone Enanthate / primo E است. برای افزایش رشد، نیاز به افزایش برخی از ویتامین ها وجود دارد. سرکوب القا شده همراه با کمبود جایگزینی آندروژن می تواند منجر به کاهش اندکی میل جنسی شود. اضافه کردن یک تستوسترون کمی تصحیح می کند که احتمال بالقوه به علاوه افزایش پتانسیل ساخت عضله بیشتر است. با هم، این دو استروئید همه چیزهایی را که میخواهید و نیاز به یک چرخه دارند، ارائه می دهید. جمع کردن چندین ترکیب تزریقی غیر ضروری است.

 

اگر شما به دنبال یک "ضربه شروع" به شما چرخه Methenolone Enanthate / primo E همچنین به خوبی با عمل oralals سریع عمل می کند. هنگام استفاده از Methenolone Enanthate / primo E با Dianabol، اثر اولیه D-bol را همراه با عضله جامد پایدار برای Primo ایجاد خواهید کرد. این بهترین از هر دو جهان است. اما هنگام استفاده از دهان، همیشه از مکمل های حفاظت کننده کبد استفاده می کنند. (N2GUARD، POST-Cycle کارخانه پروتئین و LIV 52 یکی از بهترین و محبوب ترین ها هستند. با این حال بهتر است از سه مورد استفاده کنید). شایعه این است که آرنولد یک روز 100 مگا بایت متhenolone enanthate / primo E را همراه با 25mgs زبانه dianabol گرفته است. این به معنای آن بود که پاکت را در "روز" فشار می دهد، گرچه با استانداردهای امروز آن بسیار ملایم است. این نیز یک پشته بسیار خوب است. این دو مکمل یکدیگر را خوب می کنند و می توانید هر دو اندازه و حجم خون را افزایش داده و همراه با نگهداری نیتروژن برتر و ایمنی نسبی.

 

پودر متیلن Enanthate (Primo Enanthate) خام

متیونولون Enanthate / primo E بهترین انتخاب برای زنان به دلیل کیفیت پایین آن آندروژنی و دستاوردهای ناب محسوب می شود. زنان تمایل دارند برای جلوگیری از پرخاشگری بیش از حد و صافی بودن از آب نگهداری کنند. همچنین، از آنجا که استروژن یک ظاهر "نرم" ایجاد می کند، استروئید هایی که آروماتیک می شوند، می توانند زیبایی شناسانه ای را که در تلاش برای رسیدن به آن هستند را از بین ببرند. یک داروی که سختی را بدون نفخ شدن و ایجاد استروژن ایجاد می کند، Masteron است، اما Masteron یک آندروژن خالص است. این می تواند منجر به عوارض جانبی مردانه شود که بیشتر زنان از آن اجتناب می کنند - ریزش مو، رشد مو بدن، پوست سخت، صدای عمیق تر و نگران کننده ترین، بزرگ شدن کلیتوریس. از آنجایی که Methenolone Enanthate / primo E تقریبا صرفا آنابولیک است، اگر دوزها به صورت معقول نگهداری شوند، این دو طرف حداقل به حداقل می رسند. زنان معمولا به میزان دوزهای 50-100 میلی گرم در هفته پاسخ می دهند، اگرچه بسیاری از نسخه های دهانی را انتخاب می کنند که احساس سوزش چربی را دارند، هرچند گمانه زنی و نکته خالص آن است. هیچ شواهدی وجود ندارد که بتواند نشان دهد، اما شواهد تجربی بدون شایستگی نیست.

 

علاوه بر این، بعضی از خانم ها می توانند سایر آنابولیک هایی مانند Winstrol یا Anavar را نیز شامل می شوند، اما این فقط اضافی است. مخلوط کردن بیش از حد بسیاری از استروئید هیچ مزیتی ندارد و می تواند زیان آور باشد، زیرا مشخص می شود که بهترین ها کار می کنند. اگر دوست دارید Methenolone Enanthate / primo E، از Methenolone Enanthate / primo E استفاده کنید. و به خصوص در مورد زن، معمولا نیازی به افزودنی وجود ندارد. توصیه های رایج برای زنان نیز برای اولین بار با استفاده از Methenolone Enanthate / primo E به صورت خود آزمایش می شود و در صورت لزوم به استروئید دوم نیز مراجعه شود
 

3. نحوه استفاده از پودر متیلن مونتانا (پریمو انانات) خام


چرخه آغازین E

 

مثال چرخه آغازین (10 هفته کل زمان چرخه)

هفته ها 1 تا 10:

- تستوسترون Enanthate در 300 - 500mg / week

- primo E (Methenolone Enanthate) در 400mg / week

یک چرخه ابتدایی مقدماتی بسیار ابتدایی برای مبتدیان، این چرخه در اینجا با استفاده از پیشگیرانه تزریقی E اجازه می دهد تا کاربر راحتی و راحتی تزریق نادرست و برنامه های دوز انجام دهد. ترکیب آن با همان تستوسترون Enanthate Estered همان مزیتی را ارائه می دهد که برنامه های دوز و برنامه ریزی می توانند باقی بمانند و در همان سرنگ بارگذاری شوند و در صورت لزوم تزریق شوند. تستوسترون در این چرخه در یک دوز بدنسازی استفاده می شود و در واقع به عنوان یکی از ترکیبات آنابولیک اولیه به جای نقش حمایت کننده ای از TRT (تستوسترون جایگزین درمان) خدمت می کند.

 

پودر متیلن مونتانت اولیه (primo Enanthate) خام

نمونه اولیه چرخه نیمه اول (10 هفته کل زمان چرخه)

هفته ها 1 تا 10:

- تستوسترون Enanthate در 100mg / week

- primo E (متhenolone acetate) در 100mg / day

- Winstrol (تزریقی) در 100mg هر روز (مجموع 400mg / week)

این یک چرخه بسیار محکم و مطمئن برای کاربران متوسط است. نوع شفاهی primo E در اینجا مورد استفاده قرار می گیرد، به منظور تظاهرات مناسب برای خواننده در مورد نحوه استفاده از واژگان مناسب به درستی. تستوسترون اولین موردی است که در اینجا توضیح داده شده است، جایی که آن را به یک جایگاه حمایت در TRT (درمان جایگزین تستوسترون) 100 میلی گرم در هفته کاهش می یابد. تستوسترون در این چرخه فقط برای حفظ عملکرد طبیعی و مناسب فیزیولوژیکی که توسط تستوسترون کنترل می شود، در غیاب تولید طبیعی طبیعی تستوسترون به علت استفاده از استروئیدهای آنابولیک در این چرخه وجود دارد. استفاده از تستوسترون در چنین دوزهای پایین نیز باید بدون هیچ گونه احتمال آروماتیزه کردن بدون نیاز به یک مهار کننده آروماتاز، نفی شود.


Winstrol دومین بار در این چرخه خاص در قالب قالب تزریقی آن است، به عنوان سود دو Primobolan و Winstrol این است که آنها دو مشتقات DHT است که تبدیل به استروژن از طریق آروماتاز نیست، و آنها هر دو نسبتا کم رتبه های قدرت آندروژن را نشان می دهد. با استفاده از دوز TRT تستوسترون و دو آنابولیک اولیه که به استروژن تبدیل نمی شوند، این چرخه بسیار پیشگیرانه یا چرخه برش مناسب است. استفاده از primo E و وینسترول به عنوان ترکیبات اولیه در چرخه های اولیه E مانند این یکی به ارائه یک چرت کم عمق سخت در کمبود کالری یک چرخه برش و یا اضافه کردن توده بی چرخه در یک چرخه توده بدون چربی اضافه وزن آب یا حفظ / افزایش چربی. با این حال، اهداف انبوه یا انبوهی که از این چرخه استفاده می کنند ممکن است موجب ناامیدی در کاربر در رابطه با پتانسیل افزایش توده ی توده ای به علت ضعف آنابولیک ضعیف primo E. علاوه بر Winstrol باید این را به عنوان یک تجارت -فکر

 

پودر متhenolone enanthate (primo Enanthate) پیشرفته خام

نمونه اولیه چرخه نیمه اول (10 هفته کل زمان چرخه)

هفته ها 1 تا 10:

- تستوسترون Enanthate در 100mg / week

- primo E (Methenolone Enanthate) در 1000 میلی گرم در هفته

- Trenbolone Enanthate در 500mg / week

این چرخه پیشرو پیشرفته E در نظر گرفته شده است که قبل از مسابقه پیشرفته و یا چرخه برش پیشرفته است که در آن یک بار دیگر، تستوسترون به نقش حمایت TRT خود رسیده است. سپس آنابولیکهای اولیه به نام primo E (نوع تزریق شده) و Trenbolone، که به عنوان یک ترکیب بسیار قدرتمند در نظر گرفته می شود. Primobolan و Trenbolone هر دو به طور کامل ایمنی به aromatization به استروژن، که به طور کامل از بین بردن هر گونه نفوذ، احتباس آب، نگاه پوسیدگی نرم به بدن، و یا هر گونه عوارض جانبی استروژن. primo E نیز در دوز موثر بالاتر مصرف می شود و در کنار قدرت آنابولیک بسیار زیاد Trenbolone، این چرخه می تواند به طور موثر به عنوان یک چرخه قبل از رقابت، یک چرخه برش، چرخه ی توده ی انبوه، به همان اندازه موثر


آخرین نکته برای یادآوری این است که تمام ترکیبات مورد استفاده در این چرخه، ترکیبات تزریقی هستند، و درجه ای از راحتی را فراهم می کنند که بیشتر به این دلیل است که همه هورمون ها دارای همان استر هستند: Enanthate. نتیجه راحت ترین برنامه تزریق و تجویز هر شخص می تواند در یک چرخه بپرسد؛ چرا که همه 3 ترکیب در یک زمان یک هفته تزریق می شود و همه آنها می توانند به صورت یک بار تزریق شوند و همه ی آنها به همان سرنگ تزریق شود فورا.

 

تمام چرخه و دوز بالا فقط برای مرجع، جزئیات دشمن مطابق با استقامت فیزیکی افراد تنظیم شده است.
 

4. استفاده از پودر متیلن مونتانت خام (Primo Enanthate)


پزشکی Methenolone Enanthate / primo E دوز

دستورالعمل های تجویزی پزشکی برای نوع تزریق Primobolan خواستار یک دوز اولیه 200mg، و سپس 100mg در هفته برای مدت زمان درمان. بسته به وضعیت پزشکی که تحت درمان قرار می گیرد، دوز Methenolone Enanthate / primo E ممکن است در هر جای 100mg در هر 1 تا 2 هفته یا 200mg هر 2 تا 3 هفته باشد. دستورالعمل های پزشکی جداگانه پزشکی برای بیماران زن وجود ندارد.


مبتدی، متوسط، Advanced methenolone Enanthate / primo E Dosages

به منظور بهبود عملکرد و افزایش فیزیکی، دوز Methenolone Enanthate / primo E، همانطور که قبلا ذکر شد، باید در نظر گرفته شود که در مقایسه با اکثریت سایر استروئید آنابولیک، دوز بسیار بالایی در نظر گرفته شود.


برای مبتدیان Methenolone Enanthate / primo E کاربران:

آنها به طور معمول 200-400 میلی گرم در هر هفته از دوزهای Primobolan به اندازه کافی کافی برای کمک به کاربر در دستیابی به اهداف خود هستند. به ندرت برای هر یک از مبتدیان نیاز به ابتلا به بیش از 400 میلی گرم هر هفته به علت مصرف اولیه وجود دارد و به فرد اجازه می دهد که احساس بهبود اثربخشی دارو را به دست آورد.


برای متوسط مصرف کنندگان Methenolone Enanthate / primo E:

دوز Primobolan در محدوده 400 تا 700 میلی گرم در هفته، اغلب نزدیک به پایان هر هفته 700 میلی گرم، فرود می آید. مصرف کنندگان متوسط، قدرت آنابولیک Primobolan را در مقایسه با دیگر استروئیدهای آنابولیک بسیار ضعیف پیدا می کنند و باید در دوزهای بالاتر استفاده شوند تا تغییرات فیزیکی / عملکردی را به Primo منعکس کنند.


برای کاربران Methenolone Enanthate / primo E:

آنها اغلب با استفاده از دوز Methenolone Enanthate / primo E در محدوده 800 تا 1000 میلی گرم در هفته یا بیشتر قرار دارند. برای حفظ توده لاغر در طی یک دوره برش، دوز Methenolone Enanthate / primo E نیازی به اجرای این بالا نیست، اما به طور متوسط، این دوزهای لازم برای کشف توده ی قابل توجهی از یک استروئید آنابولیک ضعیف مانند Methenolone Enanthate / primo E با این حال، هنگامی که در محدوده دوز مناسب برای چنین اثراتی اجرا می شود، Methenolone Enanthate / primo E می تواند یک نمایشگر را به عنوان یکی از قابل توجه ترین استروئیدهای آنابولیک که در آن علاوه بر اضافه وزن نیز، مورد توجه قرار گیرد، قرار دهد.


مصرف کنندگان زن بدنسازی و عملکرد را افزایش می دهند Methenolone Enanthate / primo E در محدوده 50-100 میلی گرم در هفته بدون مسائل از عوارض و نشانه های ویرولیز. با این حال، فرم تزریقی Methenolone Enanthate / primo E، میزان مصرف پایین در زنان نسبت به نوع خوراکی را به دلیل مشکلات بیش از کنترل سطح پلاسمایی خون هورمون، و زمان بندی و برنامه ریزی تزریق برای رسیدن به میزان این.


آماده سازی تزریقی Methenolone Enanthate / primo E نیمه عمر 10 روزه به علت Estant Enanthate متصل به Methenolone، و به همین ترتیب باید دو یا سه بار در هفته تجویز شود، با هر تزریق به طور مساوی از یکدیگر جدا شده است. به عنوان مثال، یک دوز 400 میلیگرم در هفته در هفته به 200 میلی گرم در روز دوشنبه تقسیم می شود و پس از آن 200 میلی گرم دیگر در روز پنجشنبه تزریق می شود. اگرچه افراد با تزریق یک بار در هفته می توانند با تزریق یک بار تزریق شوند، دو بار تزریق سه بار در هفته ایده آل و توصیه می شود تا سطح پلاسمای پایدار و پایدار را حفظ کنند.

 

لطفا یادآوری کنید: تمام دوزهای فوق فقط برای ارجاع، زمانی که شما تصمیم به گرفتن آن، لطفا جزئیات را با توجه به افراد مختلف، استقامت بدن خود را بررسی کنید.
 

5. هشدار دهنده پودر متیلن مونتانت خام (primo Enanthate)


متیونولون Enanthate / primo E باید در دوزهای نسبتا بالا مورد استفاده قرار گیرد اما نه به همان میزان که ممکن است برخی فکر کنند. یادت باشه؛ اگر شما فقط 300 میلی گرم تستوسترون مصرف کردید، نمیتوانید نتیجه خوبی داشته باشید. این به مصرف استروئید TOTAL می رسد. بنابراین، اثر متhenolone Enanthate / primo E به آنچه که شما در حال استفاده هستید بستگی دارد. اگر از 400 میلی گرم تستوسترون استفاده می کنید، 400 میلی گرم متیونلون Enanthate / primo E به عنوان حداقل (و اغلب کافی) دوز مصرف می شود. 600 میلی گرم است زمانی که شما واقعا شروع به تشخیص تفاوت. 800 میلی گرم، نقطه شیرین است. و 1000 میلی گرم می تواند به معنای واقعی کلمه بدن شما را تغییر دهد. با این حال، بیش از 1000 میلیگرم به نظر نمی رسد که اثر بیشتری داشته باشد. به طور کلی، بیش از 1500 استروئید TOTAL به طور قابل توجهی افزایش نمی یابند و عوارض جانبی در این مرحله به شدت افزایش می یابد.


در هنگام استفاده از Methenolone Enanthate / primo E به عنوان یک استروئید اصلی، حتی در دوزهای بالاتر، مصرف پروتئین باید زیاد باشد. Methenolone Enanthate / primo E نمی تواند عضله را از هیچ چیز تولید کند. پروتئین ماشه است. بنابراین نه تنها باید یک رژیم غذایی با پروتئین بالا بخورید، بلکه باید پروتئین را نیز بشوید و ترجیحا برخی از کپسول های اسید آمینه را در طول روز بین وعده های غذایی مصرف کنید. (اگر از آمینو استفاده کنید، با آنهایی که از پروتئین هیدرولیز ساخته شده اند و در صورت امکان یک عنصر به نام Super Plasma سرم شناخته شده است. این قوی ترین و با Primobolan بسیار کار می کند).


آنچه که بسیاری از افراد در معرض بدترین عوارض جانبی متhenolone enanthate / primo E میباشند، درد تزریق است. خود تزریق بد نیست اما روز بعد باعث درد شدید می شود. از آنجا که Methenolone Enanthate / primo E باید حداقل در هر روز استفاده شود بهتر است جایگزین گلو و راست و چپ و در عین حال آن را فقط پس از چند تزریق واقعا صدمه دیده است. هر کسی به آن حساس نیست، اما در بعضی موارد، عکسبرداری از Methenolone Enanthate / primo E در دلتایان، بسیاری از مردانی قوی را که قادر به برداشتن سلاح های بدون سرنشین بدون درد نیستند، ترک کرده است. تیراندازی در ران میتواند پاهای شما را به شدت تکان دهد. یکی نیز باید از ادعاهای UG Methenolone Enanthate / primo E که "صاف و بدون درد" است، آگاه باشد. این نشان می دهد که آن یا Primo E نیست یا آن را تحت دوز و یا برش با چیز دیگری است.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی از طریق متانولون خالص Enanthate (primo Enanthate)؟


اثرات جانبی متhenolone Enanthate / primo E مطمئنا وجود دارد، اما با اعتماد به نفس ما می توانیم این یکی از امن ترین استروئیدهای آنابولیک را که هر فرد بالغ می تواند استفاده کند، نامگذاری می کند. عوارض جانبی احتمالی Methenolone Enanthate / primo E بسیار کمتر از بسیاری از استروئید های آنابولیک است. در حالی که هنوز عوارض جانبی احتمالی را حمل می کند، ما بیشتر متوجه می شویم که آنها از بسیاری جهات بسیار ملایم تر از بسیاری از استروئید های آنابولیک هستند.


به منظور درک عوارض جانبی Methenolone Enanthate / primo E، ما آنها را به دسته های جداگانه خود همراه با تمام اطلاعات شما نیاز دارید. عوارض جانبی Methenolone Enanthate / primo E ممکن است شامل موارد زیر باشد:

آکنه

ریزش مو را تسریع می کند

رشد مو بدن

virilization در زنان (نشان داده شده توسط رشد مو در مناطق مختلف بدن، deepenedvoice و بزرگ شدن clitoris)،

افزایش قند خون در سطوح فشار خون

نقص سطح کلسترول

محدود کردن تولید تستوسترون

استرس کبدی

سطح پایین سمیت کبدی


توجه داشته باشید که این اثرات جدی و پایدار نیستند. در اغلب موارد، آنها حتی محل نمی کنند. شما فقط باید آن را به درستی اداره کنید و به سختی هر انحرافات بهداشتی را تجربه خواهید کرد.

7. خرید Methenolone Enanthate ( Primo Enanthate) پودر F ROM SZOB


چگونه برای خرید داروهای Methenolone Enanthate / primo E پودر از شرکت SZOB خام؟

→ از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه Methenolone Enanthate / primo E را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: