شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

Methenolone Enanthate (Primobolan Depot) CAS 303-42-4

متhenolone استروئید آندروژنی آنابولیک است که برای اولین بار در سال 1962 توسط Squibb منتشر شد تحت نام تجاری Nibal (خوراکی) و Nibal Depot (تزریقی). این یک محصول بسیار کوتاه مدت در بازار ایالات متحده بود و تا اواسط سال 1960 نیروگاه داروسازی آلمانی Schering همه حقوق مربوط به هورمون متhenolone را به خود اختصاص داد.

توضيحات درباره Methenolone Enanthate (Primobolan Depot) CAS 303-42-4:

متhenolone استروئید آندروژنی آنابولیک است که برای اولین بار در سال 1962 توسط Squibb منتشر شد تحت نام تجاری Nibal (خوراکی) و Nibal Depot (تزریقی). این یک محصول بسیار کوتاه مدت در بازار ایالات متحده بود و تا اواسط سال 1960 نیروگاه داروسازی آلمانی Schering همه حقوق مربوط به هورمون متhenolone را به خود اختصاص داد. از طریق Schering هورمون به عنوان Primobolan (دهان) و Primobolan Depot (تزریقی) آزاد می شود. نسخه ی تزریقی Depot تمرکز ما در اینجا خواهد بود. برای اطلاعات در مورد Primobolan خوراکی، لطفا مشخصات پروفیل Primobolan را ببینید.

انبار Primobolan نشان دهنده یکی از محبوب ترین استروئیدهای آنابولیک در محافل عملکردی است، به خصوص بدنسازی به علت آزار و اذیت آرنولد شوارتزنگر که آن را احاطه کرده است. اغلب گفته شده است که این استروئید آنابولیک مورد علاقه او بود، و در حالی که او از آن استفاده می کرد، این ننگی یک سوء تفاهم از استروئید برای برخی ایجاد کرده است. این همه تعجب آور نیست، اسم آرنولد را به هر چیزی مثل این اضافه کنید و شما آن را به فروش می رسانید.

Methenolone Enanthate، Depot Primobolan، CAS 303-42-4

Primobolan Depot همراه با نگه داشتن کمی از یک نشانه منحصر به فرد، یکی از بالاترین امتیاز های ایمنی را در میان تمام استروئیدهای آنابولیک حمل می کند. این استروئید نسبتا خفیف است و می تواند برای هر دو مردان و زنان باشد. در واقع، استروئید حتی در نوزادان نارس و کودکان در تنظیمات خاصی از درمانی استفاده شده است. هورمون نیز برای داشتن یک رکورد جامع در درمان بیماریهای عضلانی، بیماری پوکی استخوان و سارکوپنی شناخته شده است و یک استروئید عالی برای درمان طولانی مدت قرار گرفتن در معرض کورتیکواستروئید است. Primobolan نیز به طور موثر در درمان کارسینوم، و همچنین برخی از موارد هپاتیت استفاده می شود.

در ظرفیت عملکرد، Primobolan انبار چیزی است که ما می توانیم یک استروئید قوی توده ای قوی تماس بگیرید. برای ورزشکار مرد، این نیز چیزی است که ما می توانیم یک استروئید پایه ای نامید. با این حال، بیشتر مردان یا زن پریوربولان انبار را بسیار موثر و سودمند تر از همتای شفاهی خود خواهند یافت. با وجود اینکه سازنده نسبتا ضعیف جرم است، این استروئید قطعا جای خود را در بهبود عملکرد دارد، اما کلید به دست آوردن مزایا درک درستی از موارد استفاده است. این جایی است که بسیاری از کاربران استروئیدی سقوط می کنند. آنها اغلب چیزهای خاصی از استروئیدهای معینی را میبینند که نمیتوانند انجام دهند و سرشان را خراشیده میکنند.

برنامه های کاربردی :

ناندرولون دکانوات یک هورمون استروئید انسان ساخته شده با ساختار فیزیکی شبیه به تستوسترون هورمون جنسی مردان است . این دارو به عنوان یک تزریق داخل عضلانی عمیق انجام می شود. پس از جذب به جریان خون، دارو به عضلات و سایر بافت های بدن منتقل می شود و اثر تستوسترون را اعمال می کند. با توجه به عوارض جانبی جدی و بالقوه خطرناک زندگی، استفاده پزشکی از پودر خام استروئیدهای نانلودل دکانوات استروئیدها محدودیت دارد.

مزیت رقابتی :

1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص:> 99٪

3) ما تولید کننده هستیم و می توانیم محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه عرضه کنیم.

2 تحویل سریع و ایمن:

1) بسته را می توان پس از 24 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره ردیابی در دسترس است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

3 ما مشتریان در سراسر جهان داریم:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی مشتریان را به راحتی، سهام مناسب و تحویل سریع به میل خود می دهند.

2) بازخورد بازار و بازخورد کالاها قدردانی خواهند شد، ملاقات مشتریان، مسئولیت ماست.

3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، خدمات کلاس اول، اعتماد و ستایش از مشتریان را به دست آورید.

4 سه اصل:

1) تحویل امن: تنوع کانال، حفاظت از حریم خصوصی مشتریان است و فقط در مورد اطمینان از حمل دوباره.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه خلوص بالا حفظ، تغییر نمی کند، کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

3) خدمات خوب: برای حل مشکلات مشتری به سرعت ممکن است، به طوری که مشتریان با ایمن بودن کالا را دریافت می کنند.

مشکل کیفیت محصول

سوالات متداول

برچسب های داغ: Oxandrolone

محصولات مرتبط
واسطه
API
پرو هورمون
SARMS Raws
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e