شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر متانستروستولون (Dianabol) (72-63-9)

پودر Methandrostenolone، پودر خام Methandrostenolone، خرید پودر Methandrostenolone، پودر Methandrostenolone، پودر Methandrostenolone، پودر Methandrostenolone برای فروش، پودر Methandrostenolone پودر، پودر Dianabol، خرید پودر Dianabol، پودر Dianabol خام، پودر Dianabol برای فروش، Dianabol پودر supplie،


1. پودر متانستروستولون / دیانابول چیست؟


Methandrostenolone در ابتدا در سال 1955 توسط CIBA توسعه یافت و در آلمان و ایالات متحده آمریکا عرضه شد. به عنوان محصول Dianabol محصول CIBA، Methandrostenolone به سرعت تبدیل به اولین AAS به طور گسترده ای مورد استفاده در ورزشکاران حرفه ای و آماتور بود و باقی می ماند شایع ترین AAS برای استفاده غیر پزشکی . به زودی پس از آن در سال 1959، CIBA با John Bosley Ziegler (پزشک متخصص توانبخشی فیزیکی و پیشگام پیشرفته بهبود عملکرد دارو) همکاری کرد تا اثرات Dianabol را بر وزنه برداران حرفه ای آزمایش کند. زیکلر رابطه نزدیکی با باب هافمن، صاحب شرکت نیویورک باربر و مربی تیم المپیک تنیس روی یورو داشت، و به او اجازه دسترسی به افراد در اوج عملکرد را داد.

 

Methandrostenolone معرفی شد و قبلا عمدتا تحت نام Dianabol نام تجاری بود. همچنین تحت نام های مختلف از جمله Anabol، Averbol، Chinlipan، Danabol، Dronabol، Metanabol، Methandon، Naposim، Reforvit-B و Vetanabol در میان دیگران عرضه شده است. .

 

Methandrostenolone، همچنین به عنوان ساختار 17α-methyl-δ1-تستوسترون شناخته شده است یا به عنوان 17α-methylandrost-1،4-dien-17β-ol-3-one، یک استروئید آندروستان 17α-alkylated و یک تداخل تستوسترون است. این یک اصلاح تستوسترون با یک گروه متیل در موقعیت C17α و یک پیوند دوگانه اضافی بین موقعیت های C1 و C2 است. این دارو همچنین مشتق شده از بولگنون (δ1-تستوسترون 17α) و آنالوگ δ1 متيل تستوسترون (17α-methyltestosterone)

 

Methandrostenolone، به نام methandienone شناخته شده و تحت نام تجاری Dianabol به فروش می رسد در میان دیگر، استروئید آنابولیک آندروژنیک مصنوعی و خوراکی (AAS) و یک مشتق از تستوسترون 17α-methylated است که از نظر پزشکی استفاده شده است اما عمدتا دیگر استفاده نمی شود. این است همچنین برای غیرفلزی برای اهداف تقویت کننده و بهبود عملکرد استفاده می شود.

 

این در حال حاضر ماده کنترل شده در ایالات متحده و UKand در میان بدنسازان محبوب است. Methandrostenolone در کشورهای خاص مانند مکزیک (تحت نام تجاری Reforvit-B) بدون نسخه قابل دسترسی است و همچنین در برخی از کشورهای آسیایی تولید می شود.

 

Methandrostenolone برای اهداف ارتقاء و بهبود عملکرد توسط ورزشکاران رقابتی، بدنسازان و نیروهای قدرتمند مورد استفاده قرار می گیرد. گفته شده است که امروزه و از لحاظ تاریخی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

 


 

2. چگونه پودر Methandrostenolone / Dianabol کار می کند؟


Dianabol یکی از محبوب ترین و یکی از مهمترین استروئیدهای آنابولیک در تمام دوران است. بدون تردید، این استروئید ترین خوراکی است که به بازار عرضه می شود و یکی از محبوب ترین استروئیدها در هر فرم است. در حالی که تقریبا همیشه به عنوان یک قرص خوراکی یافت می شود، Dianabol را می توان به عنوان یک راه حل تزریقی پیدا کرد، اما قرص نشان دهنده راه اصلی تزریق است.

 

چرا این استروئید بسیار مهم است؟ به طرق مختلف به سن پیشرفت عملکرد مدرن منجر شد. این نخستین استروئید آنابولیک که برای این منظور استفاده شده بود، متعلق به تستوسترون نبود، اما Dianabol درب را به موج جدید استفاده از استروئید باز کرد که فراتر از آن چیزی است که هر کسی انتظار داشت.

 

Methandrostenolone / Dianabol به اثرات آن تأثیر می گذارد و به گیرنده آندروژن می پیوندد و فعال می شود. این شامل افزایش قابل توجهی در سنتز پروتئین، گلیکوژنولیز و قدرت عضلانی در طول زمان کوتاه می شود. [استناد پزشکی لازم است] در حالی که metandienone می تواند متابولیزه شود با استفاده از 5α-ردوکتاز به متیل-1-تستوسترون (17α-methyl-δ1-DHT)، یک AAS قوی تر، این داروی دارای وابستگی بسیار کم به این آنزیم است و بنابراین، تستوسترون متیل 1 تنها در مقدار کمی تولید می شود. مهار کننده های 5α-ردوکتاز مانند فیناستراید و دوتاسترید باعث کاهش اثرات آندروژنیک متادیمون می شود. با این حال، در حالی که نسبت آنابولیک به فعالیت آندروژنی متادیمون نسبت به تستوسترون بهبود یافته است، این دارو هنوز هم دارای فعالیت اندروژنیک متوسط است و قادر به تولید وریلیزاسیون شدید در زنان و کودکان را انجام می دهد. به عنوان مثال، این دارو فقط به طور معمول توسط مردان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

Methandrostenolone / Dianabol یک سوبسترا برای آروماتاز است و می تواند به متاستروستیل (17α-methylestradiol) متابولیزه شود. در حالی که میزان آروماتیزه نسبت به تستوسترون یا متیل تستوسترون کاهش می یابد، استروژن تولید شده مقاوم به متابولیسم است و از این رو metandeone دارای فعالیت استروژن متوسط است. به عنوان مثال، می تواند عوارض جانبی مانند gynecomastia و retention است. یک آنتی استروژن مانند یک مهار کننده آروماتاز مانند آناستازول یا یک مولکول گیرنده گیرنده استروژن مانند تاموکسیفن می تواند این عوارض جانبی را کاهش دهد یا از آن جلوگیری کند. Metandienone هیچ فعالیت پروژسترون را ندارد.

 

Dianabol نشان دهنده یکی از تنها استروئیدهای آنابولیک است که برای تنها هدف بهبود عملکرد طراحی شده است. این ترکیب یک بار مصرف داروهای مورد استفاده را ذکر کرد، اما عملکرد آن دلیل واقعی این استروئید بود. از طریق دهه 1940 و 50 اتحاد جماهیر شوروی شروع به تسلط بر بازی های المپیک کرد و استفاده از تستوسترون توسط بسیاری از ورزشکاران آن، بقیه جهان را عقب مانده بود. در طی این مدت، دکتر جان زیلر، تیم المپیک آمریکا، از استفاده استروئیدی از اتحاد جماهیر شوروی یاد می گیرد و به سرعت به اطمینان می بخشد که ورزشکاران خود را مطابقت می دهند. در سال 1958، با کمک دکتر Ziegler، Ciba Pharmaceuticals اولین گروه Methandrostenolone را تحت نام تجاری Dianabol منتشر کرد. این ترکیب در تلاش برای حفظ خواص آنابولیک تستوسترون با اندروژنیک کمتر در یک روش سریع و قدرتمند طراحی شده است. ظاهرا استروئید یک شبه یک موفقیت بزرگ بود، و به بسیاری از ورزشکاران آمریکایی مزیت متمایز نسبت به رقبای شوروی خود می داد.
 

3. نحوه استفاده از پودر Methandrostenolone / Dianabol خام


آیا می خواهید عضلات، قدرت و استقامت را در راه سریع و موثر بدست آورید؟ ممکن است شما در اینترنت زیاد جستجو کنید تا اطالعات درستی در مورد نتایج دایانابول، چرخه دبیلی و دوز و سایر مکمل های بهتر را برای پشته کردن آن بدست آورید اما نمیتوانید آن را جمعآوری کنید.

 

اثرات Dianabol را می توان به عنوان سریع عمل و چشمگیر. در حقیقت، این فرد بیش از حد ممکن است در طول چند هفته استفاده از دیانابول به میزان 20 لیتر جرم برسد. مقدار کل دوز نقش مهمی ایفا خواهد کرد، همانطور که کل مصرف کالری است، اما افزایش 20lb بسیار واقعی است. این باعث می شود دیانبول یک استروئید بی نظیر در فصل اول باشد و این هدف مشترک آن برای استفاده است. در طول این مرحله استفاده، فرد نیز باید انتظار داشته باشد که قدرت خود را به طور قابل توجهی افزایش دهد. Dbol در واقع یکی از بهترین استروئید استروئیدها در بازار است و همراه با جرم می تواند این نتیجه را به سرعت تولید کند.

 

اثرات Dianabol نیز توسط بسیاری از ورزشکاران بسیار قدردانی می شود؛ با این حال، آن را به عنوان معمول نیست که آن را یک بار در محافل ورزشی افزایش یافته است. با توجه به افزایش سریع جرم ممکن است، بسیاری از ورزشکاران از استروئیدها مانند Anavar یا Winstrol استفاده می کنند، اما معمولا به هدف استفاده بستگی دارد. با توجه به افزایش سریع و شدید قدرت، که می تواند به قدرت و سرعت بیشتری تبدیل شود، این می تواند یک تقویت کننده ورزشی محکم باشد. فرد نیز باید سطح بهبودی و استقامت را تجربه کند. هنگامی که به افزایش وزن می آید، مهم است که به یاد داشته باشید که این امر عمدتا در اطراف مصرف کل کالری است. در حالی که استروئید می تواند مقادیر بسیار زیادی از توده را تحریک کند، شما باید به اندازه کافی کالری مصرف کنید تا به این هدف برسید. ما این را به عنوان بهترین استروئید تقویت کننده ورزشی با توجه به گزینه های دیگر نمی نامیم، اما اگر قدرت تنها نگرانی واقعی باشد، می تواند یک گزینه مناسب باشد.

 

سپس ما با چرخه برش باقی مانده و دیانبول را در چنین برنامه هایی بیش از حد پیدا نمی کنیم. بعضی از بدنسازان رقابتی از آن در اوایل فاز برش استفاده می کنند تا حفظ کامل شوند و حفاظت از بافت لاغر را تامین کنند؛ با این حال، گزینه های بهتر وجود دارد. یک مشکل با استفاده از چرخه برش می تواند سطح احتباس آب این استروئید باشد، که به طور معمول آخرین چیزی است که شما می خواهید هنگام برش. چنین احتبتی را می توان کنترل کرد، و توانایی این استروئید برای حفظ قدرت را می توان قدردانی کرد، اما گزینه های بهتر وجود دارد.
4. مصرف پودر Methandrostenolone / Dianabol


دوزهای استاندارد Dianabol به شدت متفاوت خواهد بود بسته به تجربه و خواسته های فردی. با وجود اینترنت شایعه و افسانه، یک تبلت Dbol با کیفیت خوب، نتایج قابل توجهی را به میزان 15 میلی گرم در روز تولید خواهد کرد. با این حال، اکثر اوقات با دوز 20-25mg در روز رضایت بیشتری خواهید داشت. به یاد داشته باشید، هر بار که دوز را افزایش می دهیم، این احتمال عوارض جانبی منفی را افزایش می دهد و آنها را کنترل می کند. اگر یک تجربه مثبت در محدوده 20-25mg لذت ببرید، در صورت تمایل می توانید 30-35mg در روز را انجام دهید. 50 میلی گرم در روز، گام بعدی است، و این دوز بزرگ Dianabol است، اما قابل کنترل برای کاربر استروئید آنابولیک با تجربه است. با این حال، بسیاری از این دوز نیاز ندارند. دوزهای بالاتر در برخی محافل هاردکور غیر معمول نیستند، شما به آسانی می توانید فردی را که مصرف می کنید تا 100 میلی گرم در روز پیدا کنید، اما توصیه نمی شود. دوزهای این طبیعت عوارض جانبی ایجاد می کند و برای سلامت شما سخت است. حتی اگر شما می توانید اثرات جانبی بصری با چنین دوز را کنترل کنید، اثرات داخلی می توانند یک داستان بسیار متفاوت باشند.

 

Dianabol نیمه عمر 3-5 ساعت را در بر می گیرد و اغلب توصیه می شود که دوز روزانه را به 2-3 دوز کوچک در روز تقسیم کنید تا بتوانید سطح بالای خون را حفظ کنید. با این حال، حتی با سه دوز مساوی در روز، شما هنوز هم می توانید میزان بالاتری و پایین در سطح خون داشته باشید. علاوه بر این، حداکثر سطح خون پائین خواهد بود بسیار پایین تر از آن می تواند بود اگر کل دوز گرفته شده بود همه در یک بار. با در نظر گرفتن دوز کل روزانه در یک بار، این به شما می دهد سطح پیک بالاتر که شما می توانید در طول تمرینات خود را و حداکثر رساندن در طول پنجره زمان بسیار مهم است که به دنبال آموزش. بدون در نظر گرفتن روش انتخابی شما Dianabol را برای تولید نتایج عالی پیدا خواهید کرد.  
 

5. هشدار از طریق Methandrostenolone / پودر Dianabol


Dianabol به سادگی یک استروئید فوق العاده است، واقعا راه دیگری برای قرار دادن آن وجود ندارد. این استروئید آنابولیک ساده بسیار ساده است، اما مانند بسیاری از چیزهایی که در زندگی وجود دارد گاهی اوقات اساسی می تواند بسیار زیاد باشد. اگر شما به دنبال دستاوردهای سریع در اندازه هستید که به شما نگاه کامل می دهد، این استروئید برای شما است. اگر شما در یک گودال گیر کرده اید و پیشرفت شما به یک دیوار برخورد کرده است، دوباره این استروئید است. استروئیدها وجود دارند که می توانند نتایج مشابهی را به سرعت انجام دهند. استروئید آنابولیک آنادرول (اکسی متولون) بیشتر در مقایسه با دیانابول در این رابطه است. با این حال، پتانسیل آن برای عوارض جانبی منفی بیشتر از Dianabol است. بسیاری معتقدند که Anadrol قوی تر است، اما اغلب از دوزهای Anadrol بسیار بالاتر از Dbol استفاده می کنند. بعضی از داده ها نشان می دهد که دیانابول در یک میلیگرم به ازای هر میلی گرم، استروئید قوی تر است.

 

خرید Dianabol آنلاین ساده ترین راه برای خرید استروئید است، و تا حد زیادی مقرون به صرفه ترین. در حالی که یک فروشنده باشگاه مناسب است، در بیشتر موارد قیمت هایش بسیار بالاتر خواهد بود. بیشتر نمایندگان فروش سالنهای بدنسازی Dianabol آنلاین خود را خرید و سپس آن را به شما. در حالی که خرید آنلاین رایج است، با مشکلات بالقوه نیز همراه است. شما می توانید مورد تقلب قرار دهید، شما می توانید یک محصول با کیفیت پایین خریداری کنید یا شما می توانید با یک تقلبی آشکار به پایان برسید. این باعث می شود تا اولویت های خود را با اولویت بندی خود بررسی کنید. با این حال، یک نگرانی بیشتر وجود دارد که به مراتب بیشتر است و بدون توجه به تحقیقات شما انجام می شود. در مکان هایی مانند ایالات متحده، خرید آنلاین دیانابول علیه قانون و نقض قانون فدرال است. در ایالات متحده استروئیدهای آنابولیک به عنوان مواد کنترل شده در برنامه III طبقه بندی می شوند. شما باید به صورت قانونی خریداری کنید و داروی استروئیدهای آنابولیک داشته باشید و یک نسخه فقط بر اساس نیاز پزشکی قانونی مورد توجه قرار گیرد. حتی اگر شما برای یک نسخه واجد شرایط هستید، یکی برای Dianabol را دریافت نخواهید کرد.

6. آیا ممکن است عوارض جانبی متاندروستنولون / پودر دایانبول چیست؟


Dianabol به طور قطعی به عنوان یک جایگزین مطمئن برای استروئیدها توسعه یافت، بنابراین جای تعجب نیست که عوارض جانبی جدی وجود دارد. اگر عوارض جانبی Dbol وجود دارد، آنها تنها در صورتی احساس می کنند که شما بیش از دوز توصیه شده مصرف کنید. در این صورت فشار خون شما بالا میرود و از بین خواهد رفت. اما اگر این کار را به عنوان کارگردان انجام دهید، هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

Dianabol بسیار محبوب است زیرا دقیقا همان چیزی است که آن را در قلع می گوید. پس از همه، این دارو بسیار قدرتمند است. گفته می شود که قدرت بدن خود را تغییر می دهد دقیقا مشابه قدرت است که به معنای واقعی کلمه آن را نابود می کند. هنگامی که یک ترکیب برای عبور دو بار از طریق کبد شما طراحی شده است، باید زنگ های زنگ زنگ زده شود. اوه، و اگر فکر می کنید که عوارض جانبی به شما رخ نخواهد داد، فقط به یاد داشته باشید که آنها می توانند به هر کسی برسند. با سلامت خود رفتار نکنید.
برخی عوارض جانبی Dianabol عبارتند از:


- شما آب زیادی را نگه دارید

Dianabol به دلیل چربی زیر جلدی و ایجاد آب زیر پوست باعث ایجاد مقدار زیادی آب می شود. این امر هرگونه تعریف عضلانی را که ممکن است از مصرف دارو در ابتدا به دست آورد، دور می زند. شما ممکن است به دنبال پف کرده باشید.

 

- رشد مو ناخواسته

دیانابول مشتق تستوسترون است، همانطور که قبلا اشاره کردیم. همانطور که تستوسترون هورمون مردانه است، می تواند برخی از ویژگی های مردانه را افزایش دهد. این شامل موهای بیش از حد بدن و صورت می شود، و من در مورد ریش های بلند و موهای زیبا و موهای زیبا که ممکن است انتظار داشته باشم صحبت نمی کنم. این می تواند رشد مو در سراسر بدن را در کاربران Dianabol هر دو مرد و زن. اثرات می تواند از یک صورت مودار در زنان تا یک عقب مودار در مردان باشد.

 

پوست خشک و آکنه

Dianabol همچنین عوارض جانبی بسیار آندروژنی را به ارمغان می آورد، به این معنی که می تواند ویژگی های مردانه مانند پوست چرب و آکنه را ارتقا دهد.

 

-من می تواند بافت سینه رشد کند

دیانابول یک داروی استروژنی است. این عارضه، حتی در اوایل دوران مصرف دارو، از اثرات ژنیکوماستی رنج می برد. هیچ راهی جذاب برای قرار دادن آن وجود ندارد. Gynecomastia رشد بافت پستان در مردان است. این می تواند بر روی یک سینه یا هر دو تاثیر بگذارد - فقط به نحوه پاسخ بدن شما بستگی دارد
 

7. خرید Methandrostenolone / Dianabol پودر F ROM SZOB

  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل Ropivacaine HCL را تهیه کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: