شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

17-متيل تستوسترون (58-18-4) پودر

SZOB، ok-biotech.com، 17-Methyltestosterone، 58-18-4 ،، پودر 17-Methyltestosterone، پودر خالص 17-Methyltestosterone، پودر 17-Methyltestosterone، پودر 17-Methyltestosterone خام، پودر 17-Methyltestosterone برای فروش، 17 پودر متیل تستوسترون،


1. چه چیزی پودر 17-Methyltestosterone است؟


Methyltestosterone یک فرم انسان ساخته شده از تستوسترون، هورمون جنسی طبیعی است که در بیضه ها تولید می شود. مقدار کمی تستوسترون نیز در تخمدان و سیستم آدرنال زنان تولید می شود.


Methyltestosterone در مردان و پسران برای درمان بیماری های ناشی از فقدان این هورمون مانند بلوغ تاخیر یا سایر اختلالات هورمونی استفاده می شود. Methyltestosterone نیز در زنان برای درمان سرطان پستان استفاده می شود که به سایر قسمت های بدن گسترش یافته است.


Methyltestosterone همچنین ممکن است برای اهداف دیگری که در این راهنمای دارویی فهرست نشده است استفاده شود.

2. چگونه خمیر پودر 17-Methyltestosterone کار می کند؟


این دارو در مردان استفاده می شود که به اندازه کافی از یک ماده طبیعی به نام تستوسترون ایجاد نمی کنند. در مردان، تستوسترون مسئول بسیاری از عملکرد طبیعی، از جمله رشد و توسعه اندام تناسلی، عضلات و استخوان است. همچنین باعث رشد طبیعی جنسی (بلوغ) در پسران می شود. متيل تستوسترون شبیه تستوسترون طبیعی بدن شما است. آن متعلق به یک دسته از داروهای شناخته شده به عنوان آندروژن است. این کار با تأثیر بسیاری بر سیستم های بدن انجام می شود تا بدن بتواند به طور طبیعی رشد و عملکرد کند.


Methyltestosterone نیز ممکن است در بعضی از نوجوانان پسر استفاده شود که باعث بلوغ در کسانی که بلوغ تاخیر دارند. همچنین ممکن است برای درمان انواع خاصی از سرطان پستان در زنان استفاده شود.

3. چگونه از پودر 17-متيل تستوسترون خالص استفاده كنيد ؟


طبق دستور پزشک خود، این دارو را با دهان یا بدون غذا مصرف کنید، معمولا 1 تا 4 بار در روز.

دوز دارو بر اساس وضعیت پزشکی شما، سطح خون تستوسترون و پاسخ به درمان است.

برای به دست آوردن بیشترین سود از این دارو به طور مرتب از این دارو استفاده کنید. برای کمک به شما به یاد داشته باشید، هر روز آن را در همان زمان ببرید.


سوءاستفاده یا سوء استفاده از محصولات تستوسترون یا تستوسترون می تواند عوارض جانبی جدی نظیر بیماری قلبی (از جمله حمله قلبی)، سکته مغزی، بیماری کبد، مشکلات روحی / روانی، رفتار غیر طبیعی جستجوی مواد مخدر یا رشد نامناسب استخوان (در نوجوانان) ایجاد کند. دوز خود را افزایش ندهید و یا این دارو را بیشتر یا بیشتر از دارو تجویز نکنید. هنگامی که تستوسترون به طور ناگهانی مصرف دارو را متوقف می کند، ممکن است علائم احتمالی (مانند افسردگی، تحرک پذیری، خستگی) داشته باشید. این علائم ممکن است از هفته ها تا ماه ها ادامه داشته باشد.


اساسا استاتا تستوسترون تزریقی است که با کلرو (مانند بادامبول) اصلاح شده است به طوری که آن را به DHT و یا استروژن را کاهش نمی دهد ... از لحاظ جرم / قدرت قویتر از آزمون نیست، اما هنوز آنابولیک عالی است اثرات با کمی به هیچ طرف. من فکر می کنم که علاوه بر این می تواند آزمون / ترن یا تست / مشت را برای تعادل نسبت آندروژن: آنابولیک و قادر به افزایش کل AAS بدون اضافه کردن طرف های دیگر می باشد.


به نظر می رسد که اثرات مشابه پریموبولان است که در کتاب من بسیار خوش تیپ است.


تنها نقص این است که غلظت کم است که می تواند با یک دوز بالاتر از UGL حل شود و دیگری این است که استات است بنابراین نیاز به تزریق ED برای سطوح پایدار است ... نه یک طرفدار بزرگ از آن.


شما به طور بالقوه می توانید آن را در یک آزمایش فوق العاده ای انجام دهید که در آن شما می توانید ED را هر طور که بخواهید بچرخانید (مثل آزمون / tren / dbol اما با احتباس آب کمتر و همه روغنها می توانند آنها را در یک سوپر دم و اجتناب از مخلوط شدن در خوراکی / تعلیق). این به نام جاز نیاز دارد ... شاید "ClosteBomb" (75mgTestP / 75mgTrenA / 75mgClostA در هر میلی گرم) .... که گه می شود بدبختی.

4. مصرف پودر خام 17-متيل تستوسترون


کپسول Methyltestosterone به صورت خوراکی تزریق می شود. دوز پیشنهاد شده برای آندروژنها بسته به سن، جنس و تشخیص بیمار فرد متفاوت است. دوز با توجه به پاسخ بیمار و ظهور واکنش های جانبی تعدیل می شود.


درمان جایگزینی در مردان مبتلا به آندروژن کم 10 تا 50 میلی گرم روزانه متيل تستوسترون است. بعضی از کارشناسان در ابتدا توصیه می کنند که دوزهای پایین تر از دوزهای تجویز شده برای تحریک تغییرات بلوغ در مردان منفرد استفاده شود، به طوری که دوز افزایش می یابد زیرا بلوغ با کاهش یا کاهش سطح نگهداری ادامه می یابد. متخصصان دیگر تأکید می کنند که دوزهای بالاتر برای ایجاد تغییرات بلوغ مورد نیاز هستند و دوزهای پایین تر می توانند برای نگهداری بعد از بلوغ مورد استفاده قرار گیرند. سن و زمان اسکنه باید در تعیین دوز اولیه و در تنظیم دوز مورد توجه قرار گیرد.


دوزهای مورد استفاده در بلوغ تاخیر معمولا در محدوده پایین تر از داده شده در بالا و برای مدت زمان محدود، به عنوان مثال 4 تا 6 ماه است.


زنان مبتلا به کارسینومای متاستاتیک باید به دقت دنبال شود، زیرا بعضی اوقات بعضی از داروها به واسطه درمان آندروژن به تسریع این بیماری می انجامد. به این ترتیب، بسیاری از متخصصان ترجیح می دهند از داروهای کوتاه مدت داروهای آندروژنی استفاده کنند نه کسانی که با فعالیت طولانی مدت برای درمان سرطان پستان، به خصوص در مراحل اولیه آندروژن درمان. دوز Methyltestosterone برای آندروژن درمانی در کارسینوم پستان در زنان از 50-200 میلی گرم در روز است.


Methyltestosterone "اصلی" استروئید خوراکی بود. چندین دهه به عقب برگردد، اولین استروئید آنابولیک بود که به نظر می رسید در هنگام مصرف خوراکی اثر قابل توجهی داشته باشد. برای متخصصین شیمی، متيل تستوسترون به سادگی تستوسترون با گروه متیل افزوده شده در c-17 است، که باعث شکستگی کبد می شود. این نوع تستوسترون به نظر می رسد به عنوان یک مکمل آندروژن خوراکی در طول سال های اولیه استفاده از پزشکی کار می کند. اما این مسئله به ویژه با استانداردهای امروز نیز مشکل ساز بود.


یکی از مسائل اصلی این است که تمایل دارد بسیار استروژنی باشد. به نظر می رسد این به این دلیل است که متال تستوسترون به راحتی به "استروژن فوق" قوی به نام متیل استریادیول تبدیل می شود که چندین بار فعالتر از استروژن طبیعی است (پروتئین استرادیول). برای بدنسازانی که به دنبال پتانسیل تولید عضلات متفاوتی از تستوسترون هستند، دوز استفاده شده بسیار اندک است (احتمالا 25-40 میلی گرم در روز). در این سطح، شما متوجه تغییر قابل توجه استروژن خواهید شد و در نتیجه باید اثرات جانبی مانند نفخ آب و سینوزیت را تحمل کنید.


چیزی که در آن زمان، زمانی که ورزشکاران در طی دهه های 1960 و 1970 به استروئیدها رسیدند، جایگزین های کمتر استروژنی مانند متانستروسول (Dianabol) و استنزولول (Winstrol) در بازار حضور داشتند. اینها داروهایی هستند که بسیار محبوب شده اند. متیت تستوسترون همیشه به عنوان یک استروئید "مشکل" شناخته شده و به ندرت استفاده می شود. شما به ندرت حتی فروشنده هایی را نیز حمل می کنید. بنابراین اجازه دهید دوباره به مسیر بروم. سوال شما این بود که چرا متيل تستوسترون یک استروئید غیرمعمول بود. از شما خواسته شد که آیا می توانید از آن برای بهره مندی خوب استفاده کنید. پاسخ "احتمالا" است


این استروئید به اندازه کافی قوی است و اثر عضله سازی قوی ایجاد می کند. اما اگر شما در مورد دریافت دستاوردهای کیفی از آن برنامه ریزی کنید، باید با موضوع استروژن مقابله کنید. این به احتمال زیاد به هیچ وجه کمتر از مهار کننده آروماتاز مدرن، مانند آناستازول یا لتروزول است. به هر حال باید به طور قابل توجهی کاهش تبدیل استروژن و عوارض جانبی، امیدوارم که مواد مخدر ظاهر می شود بیشتر در خطوط ممکن Dianabol. من متذکر شدم که شما دیانابول را به طور منظم به دلخواه خود پیدا خواهید کرد. با این حال، متيل تستوسترون لازم نیست به طور خلاصه رد شود. ارزش دارد اگر درست استفاده شود.

5. هشدار دهنده o f خام 17- متيل تستوسترون پودر


در بیماران مبتلا به سرطان پستان، آندروژن درمان با تحریک osteolysis می تواند hypercalcemia. در این مورد، دارو باید قطع شود.


استفاده طولانی مدت از دوزهای بالایی از آندروژن ها با ایجاد هپاتیل پیلوز و نئوپلاسم های کبدی از جمله سرطان سلول های سرطانی همراه است. (نگاه کنید به پیشگیری، سرطان زایی). هپاتیت Peliosis می تواند یک عارضه خطرناک و مرگبار باشد.


هپاتیت کولاستاتیک و زردی با دوزهای نسبتا پایین با 17-alpha-alkylandrogens رخ می دهد. اگر هپاتیت کلستاتیک با زردی ظاهر شود یا اگر آزمایشات عملکرد کبد غیرطبیعی شود، آندروژن باید قطع شود و علت تشخیص داده شود. زردی ناشی از مواد مخدر زمانی معکوس است که دارو قطع شود.


بیماران مبتلا به درمان با آندروژن ممکن است در معرض افزایش خطر ابتلا به هیپرتروفی پروستات و کارسینوم پروستات باشند.


ادم با یا بدون نارسایی احتقانی قلب ممکن است یک عارضه جدی در بیماران مبتلا به بیماری قلبی، کلیوی یا کبدی باشد. علاوه بر قطع دارو، ممکن است لازم باشد دیورتیک درمان شود.


گینکومازایتی اغلب در حال توسعه و گاهی اوقات در بیماران تحت درمان با هیپوگنادیسم باقی می ماند.

 

آندروژن درمانی باید با احتیاط در مردان سالم با بلوغ تاخیری مورد استفاده قرار گیرد. اثر بر بلوغ استخوان باید با ارزیابی سن استخوان مچ دست و دست هر 6 ماه بررسی شود. در کودکان، درمان آندروژن ممکن است بلوغ استخوان را بدون افزایش تولید جبرانی در رشد خطی تسریع کند. این اثر ناخوشایند ممکن است منجر به بالا رفتن قد بالاتری شود. کودک جوانتر خطر ابتلا به بالغ بالغ را افزایش می دهد.

 

این دارو برای بهبود عملکرد ورزشی ثابت نشده است. به دلیل خطر بالقوه عوارض جانبی جدی بهداشتی، این دارو نباید برای این منظور استفاده شود.

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خام 17-Methyltestosterone؟


در صورت وجود هر یک از این علائم یک واکنش آلرژیک، به کمک اورژانسی کمک کنید: کندو؛ دشوار تنفس تورم چهره، لبها، زبان یا گلو.

 

اگر هر یک از این عوارض جانبی جدی دارید، یکبار با پزشک خود تماس بگیرید:

 

احساس تنگی نفس، حتی با اعمال خفیف؛

تورم، افزایش سریع وزن؛

افزایش یا تداوم نعوظ آلت تناسلی؛

درد استخوان، افزایش تشنگی، مشکلات حافظه، احساس بی قرار، سردرگمی، حالت تهوع، از دست دادن اشتها، افزایش ادرار، ضعف، تردید عضلات؛ یا

تهوع، استفراغ، درد معده، از دست دادن اشتها و زردی (زرد شدن پوست یا چشم ها).

زنان دریافت کننده متیل تستوسترون ممکن است ویژگی های مردانه ای را ایجاد کنند که اگر تستوسترون ادامه یابد، می تواند غیر قابل برگشت باشد. در صورت بروز هر یک از این علائم تستوسترون بیش از حد مصرف این دارو را متوقف کنید و از پزشک خود بپرسید:

 

تغییرات در دوره قاعدگی

رشد موهای مردانه (مانند چانه یا سینه)؛

صدای خشن؛ یا

clitoris بزرگ

عوارض جانبی کمتر جدی (در مردان یا زنان) ممکن است شامل موارد زیر باشد:


آکنه، تغییر رنگ پوست؛

تورم پستان؛

طاسی الگوی مردانه

سردرد، اضطراب، حالت افسرده؛

تهوع خفیف؛

بی حسی یا احساس تلخی یا

افزایش یا کاهش علاقه به رابطه جنسی.


این لیست کاملی از عوارض جانبی نیست و ممکن است دیگران رخ دهند. در مورد عوارض جانبی غیر معمول یا مزمن به پزشک خود بگویید. شما ممکن است عوارض جانبی را به FDA در 1-800-FDA-1088 گزارش دهید.

داروهای زیر می توانند با متيل تستوسترون ارتباط برقرار کنند. اگر از هر کدام از اینها استفاده می کنید، به پزشک خود بگویید:

یک نوشیدنی از قبیل وارفارین (Coumadin)؛ یا

انسولین یا داروهای دیابت که به صورت دهانی مصرف می کنید.


این لیست کامل نیست و ممکن است داروهای دیگری نیز وجود داشته باشد که می توانند متابولین تستوسترون را تحت تاثیر قرار دهند. در مورد تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه که استفاده می کنید به پزشک خود اطلاع دهید. این شامل ویتامین ها، مواد معدنی، محصولات گیاهی و داروهایی است که پزشکان دیگر تجویز می کنند. شروع به مصرف داروهای جدید نکنید و به پزشک خود بگویید.
 

7. خرید پودر 17-Methyltestosterone f rom SZOB


  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه 17-Methyltestosterone را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: