شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

متيلترينولون (965-93-5)

متيلترينولون (965-93-5)

Methyltrienolone ممکن است به عنوان 17b-hydroxy-17a-methyl-estra-4،9،11-triene-3-one یا 17a-methyl-trenbolone نام برد و تحت نام Metribolone فروخته شده است. متيل رتينولون استروئيد خوراکي است که هرگز به عنوان داروي تجويز شده يا مکمل غذايي فروخته نمي شود. تنها استفاده از آن در این نقطه به عنوان یک ماده شیمیایی تحقیقاتی بوده است، هرچند که در دسترس بودن آن در بازار سیاه است. متیلتریینولون اساسا ترنبولون با یک گروه متیل C-17 است که به صورت زیستی قابل دسترس است.


1. Methyltrienolone چیست؟

Methyltrienolone ممکن است به عنوان 17b-hydroxy-17a-methyl-estra-4،9،11-triene-3-one یا 17a-methyl-trenbolone نام برد و تحت نام Metribolone فروخته شده است. متيل رتينولون استروئيد خوراکي است که هرگز به عنوان داروي تجويز شده يا مکمل غذايي فروخته نمي شود. تنها استفاده از آن در این نقطه به عنوان یک ماده شیمیایی تحقیقاتی بوده است، اگرچه در بازار سیاه مشکلی وجود دارد. متیلتریینولون اساسا ترنبولون با یک گروه متیل C-17 است که به صورت زیستی قابل دسترس است.

 

گرچه آنها در ساختار بسیار شبیه هستند، اما متيلتریینولون در اثر ترنبولون بسیار متفاوت است. این نسبت آنابولیک نسبت به آندروژنی 12000/6000 در مقایسه با متیل تستوسترون است که احتمالا قوی ترین استروئید موجود است. متيلترينولون نيز ممکن است قویترين گیرنده گيرنده آندروژن از تمام استروئيدها باشد. Methyltrienolone نیاز به دوزهای بسیار کمی برای دیدن دستاوردهای بزرگ در اندازه و قدرت. متيلتيرونولون به استروژن تبديل نمي شود، اما فعاليت پروژستروني دارد که مي تواند اثرات استروژن را افزايش دهد. این می تواند یک ترکیب خشک باشد که اگر چیزی برای حفظ آب زیر جلدی (زیر پوست) وجود نداشته باشد، بسیار زیاد نخواهد شد.

 

پودر متيلتينولون

پودر خام متیل تری نولولون، ماده متيلترونولون، نوعی پودر کریستالی زرد، تامین کننده بسیاری از محصولات استروئیدی، معمولا پودر خلوص متيلتریینولون را به صورت آنلاین خریداری می کند، آن را به تمام انواع نام تجاری Methyltrienolone به پایان می رساند، جزئیات از Methyltrienolone خام در SZOB به شرح زیر است.
 

2. چگونه Methyltrienolone کار می کند؟

Methyltrienolone استروئیدی خوراکی است که در دهه 1960 برای استفاده در آزمایشات حیوانی و سلولی مورد استفاده قرار گرفت. سنتز در ابتدا در سال 1963 مورد استفاده قرار گرفت. متیل تری نولولون با افزایش تهاجمی و در نتیجه انگیزه ورزشکار برای رسیدن به محدودیت های او در تمرین کار می کند. همچنین زمان بازسازی را کاهش می دهد. یک ورزشکار نیاز به کوتاهتر شدن دارد و می تواند بیشتر تمرین کند. از آنجا که متيلتریینولون به دلیل ساختار آن در بدن نمی تواند به وسیله آنزیم آروماتاز به استروژن تبدیل شود، ذخایر آب ناخواسته حذف می شود. به همین دلیل، methyltrienolone برای تهیه مسابقات یا رژیم غذایی استفاده می شود.

 

گیرنده های آندروژن در هر دو سلول چربی و همچنین سلول های عضلانی یافت می شوند. اندروژن ها در سلول های عضله ای برای رشد رشد و در سلول های چربی تاثیر می گذارند تا از سوختگی چربی جلوگیری کنند. قوی تر، آندروژن به AR متصل می شود، بیشتر اثر لیپولیتیک (سوزاندن چربی) بر بافت چربی (چربی) است. متأسفانه، اتصال قوی نیز به طور خودکار به این معنی نیست که آن را قوی ترین پاسخ آنابولیک را به ارمغان می آورد و نه ضعیف ترین پیوند یک واکنش ضعیف آنابولیک را نشان می دهد. Anadrol (oxymetholone) دارای ضعیف ترین اتصال به AR ممکن است (بسیار پایین برای اندازه گیری)، و آن را تولید یک پاسخ انابولیک عمیق است. Dianabol نسبتا مشابهی دارد و همچنین پاسخ آنابولیک بسیار خوبی را تولید می کند.

به یاد داشته باشید، گیرنده های آندروژن در بافت عضلانی و بافت چربی یافت می شوند. هنگامی که AR عضله تحریک می شود، می تواند هیپرتروفی را ایجاد کند. هنگامی که یک AR بافت چربی تحریک می شود، از طریق مکانیزم های مختلف مرتبط، چربی از بین می رود. این بسیار ساده است اما همه ما باید بدانیم این است که هنگامی که شما یک استروئید است که به AR متصل می شود، عضله ایجاد می کند و چربی می سوزاند. و یک استروئید که بسیار محکم به AR متصل می شود، بسیاری از ترکیبات عضلانی را تحریک می کند و بسیاری از چربی ها را می سوزانند. بنابراین در حالی که مهم است، AR اتصال / تحریک پایان نیست، تمام آنابولیسم است. با نسبت آنابولیک / آندروژنی این یا هر استروئیدی، فریب خورده نباشید. نسبت آنابولیک / آندروژنی MT نشان می دهد که 120 + برابر آنابولیک و 60+ برابر اثر آندروژنیک تستوسترون (که دارای نمره 100 و 100) است.

3. چگونه از متیلتریینولون استفاده کنیم؟  

در بازار، بیشتر از methyltrienolone به عنوان فرم Thge قرص، معمولا 250mcg قرص، بیشتر کاربران، که استفاده از دارو قبل از گفتن چرخه طبیعی و دوز است:

هفته 1 - 250 میکروگرم

هفته 2 500 میکروگرم

هفته 3 750 میکروگرم

هفته 4 1 میلی گرم

برای چرخه، آن متفاوت است به استقامت فیزیکی شما بستگی دارد، و یا برخی از چرخه های دیگر شما می توانید انتخاب کنید:

تنها کبد چرخه 1: Tren خوراکی توسط Geneza Pharmaceuticals.

هفته 1 - 3 (500mcg) Clomid را برای مدت 8 روز بگذرانید. و Nolva برای 2 هفته.

چرخه 2

هفته 1-3 (750mcg) چرخه ارسال همانند چرخه 1 است.

چرخه 3

هفته 1-3 (500 میکروگرم) تست P 6 هفته 75mg EOD. Nolva 2 هفته برای PPC.

 

هنگام اجرای چرخه ها می خواهید از یک محافظ کبد استفاده کنید. شیر وحشی و یا liv52 محصولات عالی هستند و برای هر چرخه بسیار توصیه می شود.


در هنگام مصرف استروئید خوراکی Tren با آن ایمن باشید. از آن سوء استفاده نکن قبل از شروع چرخه، دوکین گالن یا 2 آب در روز، کپسول را از 3 هفته قبل از شروع مصرف محافظت کنید. اجرای PCT این به شما کمک خواهد کرد که احساس خوبی داشته باشید و همچنین به دست آوردن دستاوردهای بهتر. اگر این گام های ساده را دنبال کنید، خوشحال خواهید شد که در آن شما را طول می کشد و نگران نباشید. اگر یک روز نتوانید یک گالن آب بنوشید، اگر نتوانید رژیم غذایی درست کنید و تمرینات را برای آن نداشته باشید، اگر چاره ای نداشته باشید، اگر نتوانید خود را از عوارض جانبی محافظت کنید، پس شما خود را برای یک مشکل بزرگ بزرگ تنظیم می کنید . فقط زمان و ایمن باش
 

4. مصرف دوز Methyltrienolone

توصیه دوز:

ما توصیه می کنیم که افراد مصرف این محصول را بسیار کم، معمولا 250 تا 500 میکروگرم در روز یا 500 تا 750 میکروگرم در روز، به مدت زمان طولانی تر از 3-4 هفته بستگی دارد.


برخی از آزمایشگاه ها این دارو را انجام داده اند، همه آنها پرونده ها را نگه داشته اند و خونرسانی منظم انجام شده است. این نشان می دهد افرادی که در محدوده 2 میلی گرم در روز هستند، آنزیم های کبدی و زردی (زردی چشم و پوست) را ایجاد می کنند. آنها همه بهبود یافتند و از طریق آزمایش و خطا یک دوز 500-750 میکروگرم به صورت (* نسبتا) ایمن و (* تقریبا) برابر با 150-225 میلیگرم تتربرول استاتیک یافت شد. برای زن، توصیه نمی کنیم این.
 

5. اخطار به متيلتريونولون

برخی از عوارض جانبی متیلتریینولون ممکن است برای بعضی از کاربران مشکل باشد، اما در بعضی از دیگر داروها نباید مصرف شود.

هر کسی که سابقه ای از هر یک از شرایط زیر را داشته باشد نباید بدون استفاده از مشاوره پزشکی از تجویز ترن سکس استفاده کند.

• آتروفی مفصلی

• اختلال در عملکرد کبد

• بیماری کلیوی یا اختلال عملکرد

• سکته مغزی

• بیماری قلب و عروقی

• مشکلات تنفسی


متيلتريونولون بسيار آندروژني است و احتمالا باعث ريزش مو و آکنه شديد در افرادي مي شود که مستعد ابتلا به اين عوارض هستند. به علت اثرات پروژسترون متیل تریآنولون، خطر ابتلا به ژنیکوماستی وجود دارد. بزرگترین نگرانی در مورد Methyltrienolone احتمالا مسمومیت کبد است. به دلیل خطر بالای virilization، متیل تریآنولون برای هر دوز در زنان توصیه نمی شود. این به خاطر این واقعیت است که parabolan یک استروئید بسیار آندروژنی است.

6. آیا ممکن است اثرات جانبی متالتریونیولون چیست؟

عوارض جانبی (آندروژنی):

اگر چه به عنوان استروئید آنابولیک طبقه بندی شده است، عوارض جانبی آندروژنی هنوز هم با این ماده رایج است. این ممکن است شامل موارد زیر پوست چرب، آکنه، و رشد موی صورت / بدن باشد. استروئیدهای آنابولیک / آندروژنی نیز ممکن است موجب ریزش موی مردانه شود. زنان همچنین از اثرات بالقوه آنتی بادیهای استروئیدهای آنابولیک و آندروژنی هشدار می دهند. این ممکن است شامل تقویت صدا، بی نظمی قاعدگی، تغییرات در بافت پوست، رشد مو صورت و بزرگ شدن دلبستگی باشد. علاوه بر این، آنزیم 5-آلفا ردوکتاز متيلتریینولون را متابولیزه نمی کند، بنابراین آندروژنیک نسبی آن توسط فیناستراید یا دوتاسترید تأثیری ندارد.


عوارض جانبی (سمیت کبد):

متيلتيرونولون يک ترکيب آلژين C17-آلفا است. این تغییر دارو را از غیر فعال کردن با کبد محافظت می کند، به این ترتیب درصد زیادی از ورود دارو به جریان خون پس از تجویز خوراک را می دهد. استروئید آنابولیک / آندروژنی C17-alpha alkylated می تواند از نظر hepatotoxic باشد. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت و یا بالا می تواند باعث آسیب کبدی شود. در موارد نادر ممکن است ناکارآمدی تهدید کننده زندگی ایجاد شود. توصیه می شود به طور منظم در طول هر دوره به پزشک مراجعه کنید تا عملکرد کبد و سلامت کلی را کنترل کنید. مصرف استروئید های آلکالین C17 معمولا به 6 تا 8 هفته محدود می شود تا از افزایش فشار خون کبد جلوگیری شود.


متيل رتينولون استروئيد بسيار شديد خوراکي است که سطح مقاومت در برابر متابوليسم کبدي بسيار بالاست. این باعث می شود methyltrienolone به شدت کبد سمی است، و آن را به عنوان یک عامل نسخه در این زمان، در هر بخشی از جهان، استفاده می شود. مطالعات منتشر شده از دانشگاه بن آلمان در سال 1966 این را بسیار روشن می دانند. در واقع، در این زمان محققان این را بیشترین استروئید سمی کبدی دانسته اند که هرگز در انسان مورد بررسی قرار نمی گیرند و نتایج خود را به خوبی جمعا می کنند:


"Methyltrienolone.which به صورت خوراکی به عنوان عامل آنابولیک در یک دوز کمتر از 1.0 میلی گرم در روز در بزرگسالان سالم فعال است، با توجه به تاثیر آن در عملکرد کبد مورد آزمایش قرار گرفته است. با اندازه گیری پارامترهای چندگانه (ذخیره BSP، کل بیلی روبین، فعالیت های ترانس آمینازها، فسفات های قلیایی و کولین استراز در سرم، فعالیت پروکسیلرین در پلاسما)، متيلتریینولون بسیار فعال بوده و باعث ایجاد علائم بیوشیمیایی کلستاز داخل مغزی می شود. ... بنابراین methyltrienolone در حال حاضر که بیشتر "hepatotoxic" استروئید است. "


استفاده از مکمل های سم زدایی کبد مانند کبد پاگلی، لیو 52 یا Essentiale Forte توصیه می شود در حالی که مصرف هر استروئیدهای آنابولیک / آندروژنی هپاتوکسیک را مصرف کنید.
عوارض جانبی (قلب و عروق):

استروئید آنابولیک / آندروژنی می تواند اثرات زیان آور بر روی کلسترول سرم داشته باشد. این شامل تمایل به کاهش ارزش های کلسترول HDL (خوب) و افزایش ارزش LDL (بد) کلسترول است که ممکن است HDL را به تعادل LDL در جهت که باعث افزایش خطر ابتلا به آرتروسکلروز می شود، تغییر دهد. اثر نسبی استروئید آنابولیک / آندروژنی بر روی لیپید های سرم وابسته به دوز، مسیر تزریق (خوراکی و تزریقی)، نوع استروئیدی (معطر و یا غیر معطر) و سطح مقاومت به سوخت و ساز بدن است. گرچه در افراد به طور گسترده مورد مطالعه قرار نگرفته است، مسیر خوراکی، قدرت نسبی بالا و ماهیت غیر آروماتیزه متیل تریآنولون نشان می دهد که این عامل به شدت مستعد ابتلا به تغییرات منفی لیپید و افزایش خطر آتروژن است. استروئید آنابولیک / آندروژنی همچنین ممکن است بر فشار خون و تری گلیسیرید ها تاثیر بگذارد، باعث کاهش آرام سازی اندوتلیال و حمایت از هیپرتروفی بطن چپ می شود که به طور بالقوه خطر بیماری قلبی عروقی و انفارکتوس میوکارد را افزایش می دهد.

 

برای کمک به کاهش فشار قلبی عروقی توصیه می شود که یک برنامه ورزشی فعال قلبی عروقی را حفظ کرده و میزان مصرف چربی های اشباع، کلسترول و کربوهیدراتهای ساده را در طول زمان در طول زمان فعال AAS فعال کنید. همچنین با روغن ماهی (4 گرم در روز) و یک فرمول طبیعی کلسترول / آنتی اکسیدان مانند لیپید تابییل یا یک محصول با مواد قابل مقایسه نیز توصیه می شود.

 

عوارض جانبی (سرکوب تستوسترون):

انتظار می رود همه استروئید های آنابولیک / آندروژنی که در دوزهای کافی برای افزایش رشد ماهیچه ای مصرف می شوند، سرکوب تولید تستوسترون درون تولیدی شوند. بدون مداخله مواد محرک تستوسترون، سطوح تستوسترون باید در عرض 1 تا 4 ماه پس از قطع دارو به حالت عادی برسد. توجه داشته باشید که هیپوگنادیستی هیپوگنادوتروپیک طولانی مدت می تواند به سوء مصرف استروئید ثانویه کمک کند و به مداخله پزشکی نیاز دارد.

 

برای زنان، یک عوارض جانبی متيل ترن (Virilization) (توسعه ويژگيهای جنسیت مردانه) است که با اين دارو عمیق است (9)، بنابر اين بايد محدوديت هايی را برای استفاده زنان بکار بگيرد. شما باید پشته پشتیبانی چرخه بسیار خوبی را با این ترکیب داشته باشید، باید تصمیم بگیرید آن را امتحان کنید. حداقل شما باید از TUDCA برای جلوگیری از کلستاز ناشی از استروئید آنابولیک استفاده کنید. شما هنوز هم نیاز به انجام کار خون، اجتناب از سایر اورال ها، اجتناب از نوشیدن الکل و یا هر چیز دیگری که می تواند کبد شما را مالی کند، و مراقبت از سلامت خود را از نزدیک. MethylTren دارو برای تازه کاران نیست! این احتمالا بهترین استفاده توسط بدنسازان است که پیش از رقابت هستند.
 

7. خرید Methyltrienolone   پودر خام F rom SZOB

در بازار، نوع خلوص پودر متيلتروآنولون متفاوت است، معمولا از 60 تا 99 درصد، پودر هگزا هيدروبنزيل كربنات ترنبولون با خلوص بالا مانند 98 درصد معمولا در رده دارويي است كه براي استفاده امن تر است، عوارض جانبي كمتر مي تواند تولید ترنبولون ترنبولون هگزا هیدروبنزیل کربنات، که در آن برای خرید داروسازی درجه trenbolone هگزا هیدروبنزیل کربنات پودر، شاید این سوال است.اگر شما در حال حاضر

می دانید، این خوب است. اگر هنوز هم هنوز نمی دانید و شما یک تامین کننده محصولات استروئیدها هستید، این شرکت نیاز دارد، پس شرکت SZOB ممکن است یکی از انتخاب های خوب شما باشد.
مزیت شرکت SZOB چیست؟

1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص:> 99٪

3) ما تولید کننده هستیم و می توانیم محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه عرضه کنیم.


2 سریع و ایمن تحویل:

1) بسته را می توان پس از 24 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره ردیابی در دسترس است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.


3 ما مشتریان در سراسر جهان داریم:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی مشتریان را به راحتی، سهام مناسب و تحویل سریع به میل خود می دهند.

2) بازخورد بازار و بازخورد کالاها قدردانی خواهند شد، ملاقات مشتریان، مسئولیت ماست.

3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، خدمات کلاس اول، اعتماد و ستایش از مشتریان را به دست آورید.


4 سه اصل:

1) تحویل امن: تنوع کانال، حفاظت از حریم خصوصی مشتریان است و فقط در مورد اطمینان از حمل دوباره.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه خلوص بالا حفظ، تغییر نمی کند، کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

3) خدمات خوب: برای حل مشکلات مشتری به سرعت ممکن است، به طوری که مشتریان با ایمن بودن کالا را دریافت می کنند.

چگونه می توان پودر متیل استرئینولون دارویی را از شرکت SZOB خام خریداری کرد؟

از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه Enanthate Trenbolone را پر کنید.

تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
Hot Tags: Methyltrienolone، Methyltrienolone powder powder، Methyltrienolone powder، Methyltrienolone، چگونه Methyltrienolone Works، مزایای Methyltrienolone، نحوه استفاده از Methyltrienolone، نحوه استفاده از Methyltrienolone، دوز Methyltrienolone، هشدار Methyltrienolone، ممکن است اثرات جانبی Methyltrienolone، خرید متيلترينولون، پودر خام مواد معدنی Methyltrienolone از SZOB
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: